언어

클릭 수
2.2만
POZOR Odstrašující příklad videa používaného pro sexuální výchovu.

MILOSLAV
POZOR Odstrašující příklad videa používaného pro sexuální výchovu. Protestovat proti zavádění sex. výchovy na základních školách můžete na www.nesexuveskole.cz. Výňatky z Doporučení MŠMT k realiza… 더보기

댓글 쓰기…
mike084
madari v tej ustave nemusia ani islam

len nech sa nedaju a od slovaka je to dvojnasobna poklona

uzel je fest odbornik

najprv tvrdil ze zavislost na pornografii nemoze nastat teraz otocil

toho ani nepocuvajte
MILOSLAV
Díky smysl té modlitby je jasný a skvělý jenom se mi ta staročeština špatně čte. Zabírá to čas s přemýšlením jak to "básník" myslel.
TULÁK
Bože,otče všech lidí!Víš,že ničeho skvostnějšího a dražšího nad dítky své nemám,a že mi nic více také na srdci ležeti nemá,jako duše jejich,jež jednou z ruky mé žádati budeš.Buďtež tedy poručeny opatrování tvému tyto mně tak milé dítky mé.Buď ty jim otcem a opatruj jich před mocí svůdnictví a zlého příkladu zvláště v letech,kdy úmyslnost jejich se probouzí a lákadla k zlému se hýbají.Zachovej i … 더보기
TULÁK
Je to boj.Tady se něčeho dosáhlo díky tlaku veřejnosti.Ale na druhé straně třeba Eu nutí Maďarsko předělat svoji ústavu,že je diskriminační vůči homosexuálům.hnonline.sk/c1-52240340-nov…
MILOSLAV
TV Nova ve svých zprávách 14.1. v 19.30 hod. hned v úvodní zprávě
uvedla Radima Uzla a jeho boj proti ministrovi školství ovládanému prý
radikálními křesťany.

voyo.nova.cz/multimedia/televizni-novin…

VORP na tuto reportáž podává stížnost Radě pro rozhlasové a televizní
vysílání kvůli podněcování nenávisti vůči skupině obyvatel a náboženské
nesnášenlivosti.

Pokud Vám Vaše možnosti dovolují, … 더보기
Ambrož
Ani jsem netušil,že máme tak dobrého ministra.
Zůčastnil se někdo diskuse s Radimem Uzlem.Já měl v inkriminovanou dobu bohužel naléhavý telefonát a tak jsem se nakonec nezúčastnil
Růženec
@marek
Když někdo nemá úctu ke smrti je podle to zrůda a nebudu se takovými bavit.

Marku, co je to za nové náboženství - úcta ke smrti? Já znám jenom úctu k životu Alberta Schweitzera. Dej nám přednášku, zubaři ze ševců.
Růženec
Marku, říkala mi sousedka, že jsi lítal v naší ulici (Dohnalova) a vejral jsi po zvonkách, kde bydlím. To máš ale smůlu, protože bydlím v podnájmu a na zvonku je jiné jméno. To dá rozum, ale ne tvůj.
Růženec
@marek
Otec Jaroslav v neděli řek:prasata,co shoří v plameni pekelném!!

A ty sis pomyslil v srdci svém: To je škoda, stačilo by jen trošku pogrilovat, pak sežrat a podlejt pívem. Vepřo knedlo zélo, sádlo.

Nemáš vynášet do nebes socialismus - dílo ďáblovo.
Marku jeden.
Марек
Otec Jaroslav v neděli řek:prasata,co shoří v plameni pekelném!!
Марек
Růženče nemáš ani zbla taktu:Já ti napsal,že zemřel hodný člověk,který mnoho vytrpěl a kdybys byl od nás z města a zajímal se trochu,musel bys to vědět a ty si tady děláš P.R.D.E.L z vážných věcí a ze zemřelého člověka.Styď se a vy,co mu tak přizvukujete,též.Když někdo nemá úctu ke smrti je podle to zrůda a nebudu se takovými bavit.
Růženec
Tak tak. Napásli se u "pastýřů".
Růženec
Vykuchaní katolíci ukazují, na čí straně stojí.

Takhle se to má se socialistickou EU. Musíme do ní narvat peníze, které socialisticky přerozdělí. Nedostaneme nic na opravu rozbitých silnic, ale na homopochody a sexuální zkažení dětí. Tolerantní katolíci čuchají velké peníze, tak se budou kazit děti. Z opravování silnic by neměli nic, to dá rozum.
Kníže tohoto světa je satan. Nečekejte nikdo, že … 더보기
Růženec
Tolerantní katolíci, vykuchaný modlitby, vykuchaný náboženství.
To se satanovi líbí.
Biskupští uspávači vám přisladí ouška a sůl přestane být slaná.
Vyhodí se na hnůj, co s ní...
Libor Halik
60% 12-18letých USA chce sex až v manželství. USA: Obamova administrativa zveřejnila studii týkající se předmanželské zdrženlivosti Po předchozích obstrukcích ministerstvo zdravotnictví kompletně zveřejnilo vládní studii, která se zabývala tím, jak postoje rodičů a sociální normy ovlivňují sexuální chování mladistvých před uzavřením manželství. Studie nazvaná "Národní průzkum dospívajících a … 더보기
Cinik
"Je lepší se v tichosti modlit..." Ach jo. Nám kolikrát říkal farář při náboženství (jakkoliv jinak moc nadaným učitelem nebyl a navíc měl ve třídě děcka ze 4 ročníků - bylo to ještě za komoušů), že když jde o něco důležitého, správné je modlit se, jako by jen na Bohu záleželo, zda uspějeme, a makat tak, jako by žádný Bůh neexistoval. Protože Bůh je tu, aby pomáhal, ne aby makal za nás. Škoda, že o tom dotyční nejspíše neslyšeli.
MILOSLAV
Eugenika I.
Myslí si stále, že jsou nadlidé...
www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP

Eugenika II.
www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP

Eugenika III.

Působí v ČR maskovaná nacistická organizace? "Stala se Liga kontroly porodnosti" "Plánovaným rodičovstvím." Není jejím hlavním představitelem v ČR sexuolog Radim Uzel?
www.youtube.com/user/MILOSLAVJMP

Eugenika IV. Biolog, který chce snžit … 더보기
Libor Halik
Posudek tohoto filmu. Jsem ženatým knězem Pravoslavné církve, podobně jako jsou ženatými kněží Řeckokatolické církve, na rozdíl od celibátních kněží Římskokatolické církve. Proto sexuální život osobně znám.
1a) Myslím si, že pro muže v celibátu a pro chlapce, kteří jsou dosud panicové, není vůbec vhodné sledovat postelové scény. Vzbudí to v jejich těle automaticky (hormonálně, reflexně) sexuální … 더보기