언어
댓글 쓰기…
Slawek
Owoce cudu...

Jestem z wami, ale gdybym chciał, mógłbym w jednej chwili znaleźć się na krańcu świata, żeby przyciągnąć do siebie ducha, który Mnie szuka.
Jaki jednak owoc przyniesie to, że byłem obecny w pobliżu Cezarei nad morzem i w Cezarei górskiej, jak też w Karit i w Engaddi, blisko Pelli i Jutty, w innych miejscach Judei i w Bozrze, i na wielkim Hermonie, i w Sydonie, i na … 더보기
Slawek
Cud nie jest czymś powszechnym ani niezbędnym do życia w wierze.

Kiedy Mnie już wśród was nie będzie, wy będziecie robić to, co Ja czyniłem do tej pory, i to, co jeszcze uczynię. Jednak nie tyle z powodu potęgi cudów, ile dzięki waszej świętości będzie wzrastała miłość ludzi do nowej Religii. Powinniście więc zazdrośnie czuwać nie nad darem [czynienia cudów], jaki wam przekazuję, lecz nad … 더보기
masada
" Potrzeba czujności"

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swojego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie spodziewacie, Syn Człowieczy przyjdzie.( Mat.24- 42,44)
masada
A co na to "Wyborcza" dla z szokowanych zjawiskiem...
jozef1807
Prawy katolik wierzy w to co Kościół nieomylnie orzekł i nie będzie się przejmował ,,znakami", prywatnymi objawieniami czy omamami diabelskiego pochodzenia. Nie znam ateistów, którym domniemane znaki i cuda przyniosły wiarę w Boga.
~Anna~
SZOK ,BO W TO WIERZYCIE!!!


Jezus na Krzyżu ???Pomyśl Ty Buziak lepiej zanim wstawisz taki film czy z Prawdą ma coś wspólnego?
Jezus zmartwychwstał więc ten Krzyż z Nim nie jest Znakiem od Niego.Zwodzisz ludzi a prawda jest taka,że konfesjonał Ci się kłania .

Amen.
jerzy1
O znaku wielkiego krzyża na niebie mówią mistycy typu o Pio Krzyż ten zobacz cały świat a potem nastąpi trzy dni ciemności,burze ,trzęsienia ziemi,brak słońca, należy zamknąć się w mieszkaniu zasłonić okna i prosić Boga o miłosierdzie, najlepiej przed Krzyżem La saletańskim/krzyż który na poprzecznej belce ma młotek i obcęgi/ nie należy wychodzić z domu i nikogo nie wpuszczać,kto wyjdzie albo … 더보기
jerzy1
Krzyz na niebie a następnie trzy dni ciemności.poczytajcie sobie te przepowiednie.
michalstefan
Coś niewiarygodnego. Pan jest wielki!
Patrycja
biniobill muszisz powiedzieć swojemu koledze że TVN jest jedną z najbardziej zakłamanych stacji telewizyjnych więc ,takich rzeczy raczej nie pokarzą bo unikają ich jak diabeł święconej wody.
huzar.
Niektórzy choćby swych umarłych zobaczyli, nie uwierzą. Ja w znakach Bożych widzę miłość Pana Boga do nas ludzi,bo Miłość nie chce być ukryta ale jawna.
biniobill
www.youtube.com/watch
widziałem ten film jakiś czas temu
W Rosji (i nie tylko tam) prowadzą eksperymenty np. projekt blue beam poczytajcie sobie w googlach
Mój kolega twierdzi, że dopóki nie usłyszy informacji z ust pana w krawacie na TVN to nie uwierzy w różne takie.
To nie jest odbicie w szybie.
BCH555
Odbicie w szybie?