Clicks2.8K

To-Be-Born-wstrzasajacy-film-o-liście-abortowanego-dziecka-do-matki

henryk33
2
To-Be-Born-wstrzasajacy-film-o-liście-abortowanego-dziecka-do-matki Amerykańskie środowiska pro-life wyprodukowały film oparty na „Liście od abortowanego dziecka”, utworze autorstwa ks. Stephena …More
To-Be-Born-wstrzasajacy-film-o-liście-abortowanego-dziecka-do-matki

Amerykańskie środowiska pro-life wyprodukowały film oparty na „Liście od abortowanego dziecka”, utworze autorstwa ks. Stephena Lesniewskiego z Chicago. Dzięki „Listowi” duchowny uratował od śmierci ponad 500 dzieci nienarodzonych – informuje portal Fronda.pl. Film „To Be Born” pokazuje problem aborcji z punktu widzenia nienarodzonego dziecka i przedstawia w bardzo obrazowy sposób jakim jest dramatem – nie tylko dla niego (dziecko jest narratorem filmu), ale również dla kobiety.

W filmie widzimy kobietę, która decyduje się, pod wpływem ojca dziecka, na aborcję. Oglądamy dramatyczne obrazy z ośrodka aborcyjnego i znakomicie pokazany stan psychiczny kobiety udającej się na „zabieg”. Widzimy również dziewczynkę, która pisze list do swojej mamy opisując z detalami jak z jej perspektywy wygląda „zabieg”.

Blogerka pro-life Jill Stanek podkreśla, że była zaskoczona widząc jaki wpływ ma ten 14 minutowy film na kobiety. „Ten film jest idealny by pokazać czym w rzeczywistości jest aborcja” – pisze Stanek.
pat74 and one more user like this.
pat74 likes this.
ZBM likes this.