Jazyk

Zobrazení
739
Prezident ČR Zeman v této sekundě poděkoval Bohu

Libor Halik 15 5
Zeman: Já nevidím důvod, proč bych svoje postoje měl měnit kvůli prezidentské volbě. To, že jsem díky Bohu a voličům vyhrál, znamená, že mohu uskutečnit svůj plán.. TV Barrandov 8.2.2018 v 21.15 … Více
Napsat komentář
miňocraft
No,počkáme si na to pokánie,ale pokánie nie je iba úder pästou do pŕs a výkrik “mea culpa!”
Hoki se to líbí. 
Libor Halik
Pozeral som calý priamy prenos prezidenta Zemana u komunistov. Viedol komunistov ku pokániu. Myslím, že k tomu získal inšpiráciu od kardinála Berana, který je teraz v pražskej katedrále.
miňocraft
“Soudružky a soudruzy”...
no pekne😂
ešte komunisti mu tlieskali postojačky a tie reči o zlých päťdesiatych rokoch, to bolo divadielko,to kritizovali akože aj súdruhovia v rokoch osemdesiatych😜
miňocraft
S tým pivom som to myslel ako anekdotu
Lepší Zeman prichmelený na pive ako triezvy u komančov na zjazde.
Peter(skala) se to líbí. 
Libor Halik
Komunistickou stranu též nemusím. Ale pivo a jakýkoliv alkohol je pro Zemana nevhodný. On potřebuje abstinovat, aby nedělal našemu národu ostudu, kterou podnapilý v minulosti už 2x udělal. Když nepije alkohol, jedná moudřeji než politici ze západních států EU.
mike084 se to líbí. 
miňocraft
Ja “nepapouškujem”,pretože vašu tv som vôbec nepozeral.Iba neverím človeku ,čo ide na zjazd komunistov.Vyradtal som v tom systéme,je to satanska strana,bola aj bude.Čerpa s otrávene ideologickej studne.Zeman by lepšie urobil,keby išiel na pivo.
Stylita se to líbí. 
Peter(skala) se to líbí. 
Libor Halik
Nesuďte dne před večerem, nepapouškujte po české televizi její názory. Uvidíme, až to bude. I Pán Ježíš žádal apoštoly, aby předčasně nesoudili. Počkejte si @miňocraft
miňocraft
Aj keby na tú sv.omšu Zeman nešiel,tak to pochopím,veď jeho viera je skôr deklaratívna,ale ísť v rovnakom čase rečniť na zjazd ku komunistom,ktorí sa hrdo hlásia ku tomu systému ktorý veriacich prenasledoval,je “křupanské”.
A ak aj niečo akože povie,tak iba preto aby sa “vlk nažral a koza ostala celá”.
Libor Halik
Záleží na tom, co u těch komunistů bude prezident Zeman říkat. Slíbil něco velmi provokativního, asi nějakou protikomunistickou kritiku. Uvidíme. Zeman měl prý schůzku u komunistů domluvenou dlouho dopředu, když se o přesném datu příjezdu ostatků arcibiskupa Berana nevědělo. Zeman není hluboce věřící, on je ve víře začátečník, dělající teprve 1.pokusy s vírou.
miňocraft
Prezident Zeman dal prednosť zjazdu KSČM a svojmu prejavu na ňom pred sv.omšou slúženou pri príležitosti návratu ostatkov veľkej osobnosti českého národa kardinála Berana z Ríma.
Možno to niektorým docvakne kam mentálne Zeman patrí : ku komunistom,ktorí tohoto vzácneho syna českého národa prenasledovali.
Peter(skala) se to líbí. 
Tomislav
Raději bychom se měli za naše vedoucí veličiny ve společnosti a v Církvi modlit, protože jsou to jen slabí lidé a potřebují naši duchovní oporu.
Libor Halik se to líbí. 
Libor Halik
31.01.2018 Pane prezidente, na úvod, s jakými pocity jste sledoval sčítání hlasů ve druhém kole? Byl jste nervózní?
Stejně jako před pěti lety jsem sčítání výsledků druhého kola sledoval v Top Hotelu Praha. Tradice se mají dodržovat. Nebudu zastírat, že jsem sčítání sledoval s napětím. Je to lidské.
Získal jste zhruba o 135 tisíc víc hlasů než před pěti lety, přesto byl teď výsledek o hodně … Více
Detektiv
Zatímco Zeman udělil Dukovi nejvyšší státní vyznamenání - Bílého lva, duka zůstává jen ustrašeným Plojharem nové doby, tlumícím hlas svého svědomí z lahví whisky a cognacu v nočním stolku
Libor Halik se to líbí. 
henta se to líbí. 
Detektiv
Katoličtí biskupové v čele s dukou podporovali ve volbách tzv."křesťana" Fischera.
Libor Halik zmínil tento příspěvek v Bůh vyslyšel modlitby konané před zvolením prezidenta.
Libor Halik
Bůh vyslyšel modlitby konané před zvolením. Od 18. ledna do 26. ledna 2018 se v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha může kdokoliv přidat od 16.15 hodin ke společné modlitbě za prezidenta: Modlitba za prezidenta. Bože, Otče nás všech, děkujeme Ti za Čechy, Moravu a Slezsko – naši krásnou a úrodnou vlast. Děkujeme Ti, že´s nám ji po staletí pomáhal chránit proti nepřátelům vnějším i škůdcům … Více