언어

클릭 수
794
Leonard 1979 AMA urodziła Córkę Hanię!

Tatulek Kochany
Po ucieczce Haliny do Londynu, przeżyłem wielki szok i załamanie. Już mnie nic nie cieszyło i nie interesowało. To ukochana AMA sprawiła, że napisałem pracę dyplomową na Politechnice szwedzkiej, … 더보기

댓글 쓰기…
Tatulek Kochany
Drodzy Komentatorzy! Dziękuję Wam bardzo za te życzliwe słowa i mocne wsparcie, którego tak bardzo teraz potrzebuję. Dorastam do 75 lat i bardzo pragnę zdążyć przedstawić obiektywną Prawdę mojej Biografii do której materiały foto-filmowe zbierałem przez całe moje życie. Szczęść Boże!
Panie Leonardzie! Wyemigrował Pan do Szwecji w maju 1975, a w lipcu 1979 urodziła się Hanna - to tylko cztery lata! Jakiego trzeba było geniuszu pomysłowości i zaradności, żeby będąc na emigracji kupić dom z takim wyposażeniem i meblami jak tu widać, w imię godnej egzystencji dla najbliższych. W międzyczasie skończył Pan studia na Politechnice w Lulea z wyróżnieniem. A przecież przyjechał Pan do … 더보기
Panie Leonardzie, wyjechał Pan do Szwecji w maju 1975, a w lipcu 1979 r. urodziła sie Hanna - to cztery lata. Jakiego trzeba było geniuszu pomyśłowości i zaradności, żeby będąc na emigracji kupić dom z takim wyposażeniem i meblami jak tu widać, w imię godnej egzystencji dla najbliższych. W międzyczasie skończył Pan studia na Politechnice w Lulea z wyróżnieniem. A przecież przyjechał Pan do … 더보기
dorkagrze
Pani Małgorzato, zgadzam się z Panią! Leonard jest wyjątkowym człowiekiem i wspaniałym ojcem, który całe życie poświęcił swoim dzieciom.
Panie Leonardzie, wyjechał Pan do Szwecji w maju 1975, a w lipcu urodziła sie Hanna - to cztery lata. Jakiego trzeba było geniuszu pomyśłowości i zaradniści, żeby będąc na emigracji kupić dom z takim wuposażeniem i meblami jak tu widać. W międzczasie skończył Pan studia na Polotechnice w Lulea z wyróżnieniem. A przecież przyjechał Pan do OBCEGO kraju bez języka z pięcioma dolarami w kieszeni, … 더보기
danutadubiel
Za prawdę kasujesz moje komentarze Tatulek? Jesteś owładnięty seksem i rządzą pieniądza. To jest chore, co wyprawiasz, a Ty się jeszcze tym publicznie chwalisz! Grzeszysz pychą, nieczystością, cudzołóstwem i rządzą pieniądza. Pokazywać obnażoną po porodzie kobietę, która urodziła Twoją córkę to jest obrzydliwe!!!
danutadubiel
Tatulek , Ty jesteś chory. To, co wstawiasz na glorię jest obrzydliwe. Czym się chwalisz? Tym, że masz kolejną konkubinę i każdą następną z ogromnym biustem? Ty uważasz się za katolika? Chłopie, ogarnij się, bo jesteś owładnięty seksem!
Nie dziwię się, że twój syn poszedł tam, gdzie nie powinien, ale może właśnie przez ciebie to zrobił, bo miał dosyć bab, które wokół ciebie zawsze były.
dorkagrze
Leonardzie jesteś wspaniałym, troskliwym Ojcem. Jestem pełna podziwu, że Twoje dzieci dzięki Tobie miały piękne dzieciństwo i miłe wspomnienia.Tak trzymaj, masz jeszcze wnuki!
Bos016
W starym piecu diabli palą.
----------------------------------
danutadubiel 5 godziny temu
Tatulek, Ty jesteś chory. Ty uważasz się za katolika? Przecież to, co wstawiasz na glorię to jest obrzydliwe! Jak możesz wstawiać tak osobiste rzeczy!
Jesteś owładnięty seksem!!!
stanislawp
Sam po sobie widzę, jak trudno dostać uznanie od Polaka w Polsce...
Wszelkie kalumnie padają na Polonie Swiata, ta która ciężką pracą i jasnością umysłu zdobywała świat dla Polski!
Jeden mały grzech z dzieciństwa Polonusa wystarczy aby Polacy z Polski gryźli jak psy aż wepchną ofiare do grobu!
Zreszta w Polsce nic lepszego nie robią... ani nie chcą studiować ani pracować... wszystko wiedzą lepiej… 더보기
2 명 더 보기
stanislawp
Leonard, jestes milion+ razy lepszy niż Francesco Bergoglio a tego masona argentyńskiego bluźniercy nazywają świętym!
ps
Nasze prywatne filmy dziwnym trafem stają sie publiczne a publiczne znikają z Forum Gloria.tv
Poza małym fragmentem do edycji dla publiki reszta jest super..+
Gdyby polskie geny jak Tatulka były szerzej powielane to muslimy nie miałyby racji bytu w Szwecji.
danutadubiel
Tatulek, Ty jesteś chory. Ty uważasz się za katolika? Przecież to, co wstawiasz na glorię to jest obrzydliwe! Jak możesz wstawiać tak osobiste rzeczy!
Jesteś owładnięty seksem!!!