Język

Wyświetlenia
4,8 tys.
Orędzia adama-człowieka ustaną

bpr 13 1
modernistae prohibere
Dowiemy się w końcu coś o tożsamości zmarłego tajemniczego wizjonera?
baj900
zmarł autor orędzi w święto Trójcy Przenajświętszej,wielka to łaska świętować w Niebie ze świętymi
tahamata
A gdzie tu prowokacja? Napisałem rzecz oczywistą: Kościół bada objawienia, dopiero jak ustaną. Tak jest od zawsze. Głoszenie tej prawdy ani nie jest prowokacją ani objawem braku pokoju i miłości. Z kolei parvus z uporem powołuje się na jakąś ich akceptację przez bp. Dzięgę...co stoi w sprzecznosci z tym, co na początku zapodałem.
Pozdrawiam Cię
mfarmat
tahamata ,zlituj się-proszę i nie prowokuj innych.
Każdy chyba ma dość tego,co dzieje się w realnym świecie.
Uczyńmy ten portal - PORTALEM POKOJU i MIŁOŚCI, nawet w imię wyrzeczeń.
Pozdrawiam Cię.
tahamata
Ustanie orędzi jest dobrą wieścią, ponieważ dopiero po ich ustaniu Kościół może zająć stanowisko, niezależnie od tego co twierdzi parvus.
mkatana
Przyjdzie czas, że wszystkie orędzia ustaną.
Gdy zostaniemy bez Mateńki, która nas prowadzi - biada nam.

Biada nam, gdy zapomnimy o Jej przekazach i zaczniemy
żyć według własnej woli.

mfarmat
«Przychodzę do was, Moje kochane dzieci, aby przygotować was na „godzinę Damaszku”. Dla jednych będzie to radość, dla innych przerażenie z powodu ich występków. Wasze bezpośrednie i osobiste spotkanie z Panem będzie aktem łaski i miłosierdzia, lecz jeszcze nie ostatecznego nawrócenia całej ludzkości i sądu nad nią. Każdy mieszkaniec ziemi w obliczu tej Miłości osądzi się sam».

Dla niektórych … Więcej
mfarmat
MATKA BOŻA: «Pisz Człowiecze. Dzisiaj w tajemnicy Krzyża i jego zwycięstwa przychodzę do was, Moje kochane dzieci, aby przygotować was na „godzinę Damaszku”, o której wam wcześniej wspominałam [1].
Nie lękajcie się, lecz zawierzcie wszystko miłosiernej miłości Mojego Boskiego Syna. Bóg nie pozostawia was samych, lecz nieustannie wspiera swoją obecnością. Jego Boskie tchnienie podtrzymuje całe … Więcej