Clicks5.1K

Marián Kuffa na Mariánskej púti 25. augusta 2019: Kto sa nevie vykoktať proti potratom, toho ja nebudem voliť

Coburg
215
Studnička pri Pozbe - 25. august 2019
keckes
V osadach ponukali volebny hlas za krabicku cigariet - hocikomu. Igelitka je viac.
Mino35523 likes this.
Barbarin nebo Thea. Prostě občasné chytání za slovíčka... K čemu? Marián Kuffa toho řekl a udělal velmi, velmi hodně a je krajně nemravné a doslova hloupé ho takto urážet. Za slovíčka chytali farizeové, cíl nebyl poctivý, chtěli druhého nachytat, usvědčit, ponížit, zpochybnit... Na stranu druhou, dlužno přiznat, že touha po poznání vede k dotazům, konfrontacím a disputacím, ale forma bývá …More
Barbarin nebo Thea. Prostě občasné chytání za slovíčka... K čemu? Marián Kuffa toho řekl a udělal velmi, velmi hodně a je krajně nemravné a doslova hloupé ho takto urážet. Za slovíčka chytali farizeové, cíl nebyl poctivý, chtěli druhého nachytat, usvědčit, ponížit, zpochybnit... Na stranu druhou, dlužno přiznat, že touha po poznání vede k dotazům, konfrontacím a disputacím, ale forma bývá odlišná. I za dob Krista někteří farizeové prozřeli a na jejich dotazy se jim dostalo vysvětlení a odcházeli "naplněni". Thea tady už poněkolikáté toto vytahuje jako echt důkaz čehosi.... Myslím si, že Marián se snažil něco vyložit a možná to byl osobité výrazivo a nebo nebylo ideálně zvolené, ale naprosto NEPOCHYBUJI že ví Komu věří a Komu vydal svůj život. Je sprosté jej opakovaně urážet.
------------------------------------------------

Theodorá-Máriá
2177pred 3 hodinami
NEJVĚTŠÍ VŮL STÁDO VEDE

ŽEL, tak je to i v národě našich bratří Slováků. Nechají se vést člověkem ,
který o Trojediném Bohu řekne nazvi si to jak chceš

filip dobrovsky www.youtube.com/watch
Pre všetkých zaslepených fanúšikov tohto bludára ,heretika a zabávača Kuffu: Tak skúste tú Kuffovu "vieru" vyskúšať v praxi.Keď budete mať problém,alebo keď budete zomierať,tak skúste poprosiť o pomoc ,alebo odpustenie hriechov prírodu,alebo mohamedánskeho bôžika mesiaca Aláha. Váš idol hovorí ,že je to úplne jedno čomu veríš a ako si to človek nazve ,tak to vyskúšajte,"kresťania"!
Žena nie je krkom, ale srdcom
Čaputova by si to mala zobrať k srdcu, lebo sale má dojem, že ona môže byť hlavou
o.Kuffa: "Kto sa nevie vykoktať jasne proti potratom, nebudem ho voliť!"

to je slovo chlapa
Ináč toto pútnicke miesto je veľmi pekné! Je to kúsok od Levíc v dedinke Pozba. Od vlakovej stanici je to pešo asi hodinu cesty. Záleží na tom, kto ide akým krokom. Je to miesto v hájiku, pekne vynovené. Chystám sa tam aj ja 15. septembra.
Peter(skala) likes this.
František 69 likes this.
Nech Ti to vyjde, ked Ťa Mária volá
František 69 likes this.
Inač, ako sa tam začali pute?
Myslíš históriu? Nooo...to si ešte musím preštudovať ako to tam vlastne vzniklo...
Do Levíc idem navštíviť moju pozemskú mamku a tu na Pozbu svoju nebeskú Mamku...
asi nejaký zazrak sa tam stalo, ako obvykle:)
V Leviciach býva jedna známa ale meno nepoviem, chapeš tajomstvo :)
Pútnické miesto, ktoré sa nachádza v chotári obce Pozba sa volá Svätá studnička / Szentkút /, kde sa podľa legendy zjavila Panna Mária. Ľudia si to miesto veľmi ctia. Údajne už v roku 1470 tu boli postavené prvé kaplnky. Dnešné stavby boli postavené na začiatku 20 storočia. Kaplnka nad zázračným prameňom bola postavená v roku 1926 z milodarov pútnikov za pôsobenia dekana Józsefa Harisa v …More
Pútnické miesto, ktoré sa nachádza v chotári obce Pozba sa volá Svätá studnička / Szentkút /, kde sa podľa legendy zjavila Panna Mária. Ľudia si to miesto veľmi ctia. Údajne už v roku 1470 tu boli postavené prvé kaplnky. Dnešné stavby boli postavené na začiatku 20 storočia. Kaplnka nad zázračným prameňom bola postavená v roku 1926 z milodarov pútnikov za pôsobenia dekana Józsefa Harisa v neogotickom slohu. Je to jednoloďová stavba s polygonálnym uzáverom, štítovým hlavným priečelím a so vstavanou vežičkou. Fasády členia výrazne neogotické lomené okná v šambránach. Loď je zaklenutá lunetovou klenbou. V interiéri je neogotický oltár z čias stavby kaplnky, na ktorom chýbajú sochy a tabuľky vďakyvzdania. Oproti stojí druhá kaplnka postavená v roku 1914. Je to menšia stavba s rovným uzáverom, mierne rozšírenou loďou a do hlavnej fasády čiastočne vstavanou vežou. Jednoduché fasády členia okná s polkruhovým zakončením. V interiéri zaklenutom korýtkovou klenbou je neogotický oltár so sochami Ježišovho Božského Najsvätejšieho Srdca a Nepoškvrnenej Panny Márie, socha sv. Františka a drevený procesiový kríž.
Kalvária na svahu nad studničkou má 15 obrazov zastavení Krížovej cesty rozvešané po stromoch. Pri kaplnkách sa nachádza Lurdská jaskyňa, v ktorej v drevenom domčeku je osadená socha Lurdskej Panny Márie.
Vedľa stojí Božia muka osadená na vysokom pilieri, na ktorého vo výklenku je obraz Najsvätejšej Trojice. Kamenný kríž s liatinovým korpusom je osadený na štvorcovom podstavci. Okolo je kovaná ohrada.
Na križovatke pred pútnickým miestom (na Bardoňovo, Dedinka a Pozbu) je na agáte zavesený Máriin domček, v ktorom je reliéf Madony, bol osadený po roku 1960.
V období jún – september sa tu konajú bohoslužby, pravidelne v každú nedeľu. pravidelná púť: májové nedele
Zdroje: www.obecpozba.sk/index.php
www.obecpozba.szm.com/107.htm
www.zitava.sk/kostoly-klastory-a-krize

DSC_0364
Peter(skala) likes this.
...som si myslel tam, kde sa zjavia živí svätí... tam je život, ale kde je len litera a zakon, tam je len formalita
len podotýkam, že voda je tam posvätená, takže chorí ludia: šup, šup... rýchlo a ináč pripomínam, že 1.septembrovu nedelu v Dechticicahc je púť chorých a tam je tiež posvätena voda, takže znova: šup, šup..
Bratia a sestry likes this.
Žena nie je krkom. Žena není krkem.
To ako počúvate! On nepovedal, že žena je krkom! Žena je srdcom...
Kallistratos likes this.
Libor Halik likes this.
Caesar
Katolík, ktorý ctí a verí Bohu, nesmie NIKDY podporit a volit liberalov, liberalizmus! Ak tak uciní, dopusta sa velmi tazkeho, smrtelneho hriechu voci Bohu! Lebo tym podporuje samotneho DIABLA!!!
"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"...původ státní …More
Katolík, ktorý ctí a verí Bohu, nesmie NIKDY podporit a volit liberalov, liberalizmus! Ak tak uciní, dopusta sa velmi tazkeho, smrtelneho hriechu voci Bohu! Lebo tym podporuje samotneho DIABLA!!!
"Liberalismus je světem Luciferovým, který je v radikální opozici a neutuchající válce proti společnosti a Církvi Ježíše Krista." Liberalismus je hřích, Dr. Don Felix Sarda y Salvany

"...původ státní moci je třeba hledat v Bohu samém a nikoliv v lidu..." Immortale Dei, papež Lev XIII., Notre Charge Apostolique, sv. Pius X.

"Ideologie lidských práv, liberalismus, není obyčejný blud, ale je to čistý, osobní Satanův blud." bl. Pius IX.
Peter(skala) and 2 more users like this.
Peter(skala) likes this.
Bratia a sestry likes this.
Theodorá-Máriá likes this.
Peter(skala) and one more user like this.
Peter(skala) likes this.
Paxus likes this.
Kde je rtvs-ka?! Detviansky pochod v KE ich zaujíma a rodina ich nezaujíma. Čím to je? Čím to je?
RTVS hm asi v tom bude pokazený charakter.. vieš peniaze..