Clicks3.5K

Od czego zacząć odbudowę?

Polska w ruinie? - Nie zrzędź, nie marudź, nie narzekaj, lecz zacznij od siebie odbudowę!
Króluj nam Chryste !
...czasami tak trudno mi nie kaleczyć języka ostatnimi czasy...

Dzisiaj - wypomniał mi to jeden z najbliższych przyjaciół. Tylko: jeżeli człowiek jest w stanie walki, od dłuższego czasu - czy zawsze może być stać go na spokój?

Twoje słowa, Romanie, w zestawieniu z uświadomieniem mi przykrości, jaką sprawiłem przyjacielowi - każa mi się uspokoić i zastanowić nad sobą. Głęboko... Powinienem …More
...czasami tak trudno mi nie kaleczyć języka ostatnimi czasy...

Dzisiaj - wypomniał mi to jeden z najbliższych przyjaciół. Tylko: jeżeli człowiek jest w stanie walki, od dłuższego czasu - czy zawsze może być stać go na spokój?

Twoje słowa, Romanie, w zestawieniu z uświadomieniem mi przykrości, jaką sprawiłem przyjacielowi - każa mi się uspokoić i zastanowić nad sobą. Głęboko... Powinienem bardziej wierzyć, spokojniej wierzyć... Jestem przecież - jak na widelcu :)

pozdrawiam
Wolnyczlowiek
Dzięki mój Kochany Bracie w wierze może powinienem rozsylac ten list do wszystkich Kaplanow jak myślisz ?
Wolnyczlowiek
Wszystko to zależy od przeprowadzenia tylko jednego aktu narodowego oficjalnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski !!! Koniec tematu.Jednak Biskupi i kuria nie chcą uznać Chrystusa jako Króla Polski bo ZAJELI JEGO MIEJSCE I NIECHCA GO UZNAĆ JAKO KRÓLA TAK JAK 2000tys. LAT TAK I TERAZ PONIŻAJA PANA JEZUSA ZAJMUJĄ JEGO MIEJSCE W SWIATYNIACH STAWIAJĄC SWOJE TRONY NA ŚRODKU JEGO ŚWIĄTYNI …More
Wszystko to zależy od przeprowadzenia tylko jednego aktu narodowego oficjalnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski !!! Koniec tematu.Jednak Biskupi i kuria nie chcą uznać Chrystusa jako Króla Polski bo ZAJELI JEGO MIEJSCE I NIECHCA GO UZNAĆ JAKO KRÓLA TAK JAK 2000tys. LAT TAK I TERAZ PONIŻAJA PANA JEZUSA ZAJMUJĄ JEGO MIEJSCE W SWIATYNIACH STAWIAJĄC SWOJE TRONY NA ŚRODKU JEGO ŚWIĄTYNI BOGA !!! ZAŚ PANA JEZUSA CHOWAJĄ DO ZAKRYSTII UKRYWAJĄC PRZED LUDEM JEGO SYNA!!! TAKA JEST PRAWDA O NASZYCH KAPLANACH !!! JEDYNIE NIELICZNI KAPŁANI SĄ GOTOWI NA PRZYJĘCIE JEGO ŚWIĘTEJ WOLI KROLOWANIA W POLSCE I NA CAŁY ŚWIAT OFERUJĄC SWOJE ŁASKI BOG CHCE NAM POLAKOM DAĆ WSZCZYSTO ZA DARMO JEDNAK NASI WROGOWIE TE WILKI W OWCZYCH SKORACH KTÓRZY WDARLI SIE DO NASZEGO KOŚCIOŁA WYKORZYSTUJĄ PANA BOGA DO BOGACENIA SIE I OPLYWANIA W DOSTATKI.ZAS CHRYSTUSA KRÓLA NAJCHĘTNIEJ KRZYZOWALI BY NIEPRZERWALNIE CO ZRESZTA ROBIĄ I NAZYWAJĄ SIEBIE KAPLANAMI !!! BOZE DROGI WSPÓŁCZUJE IM KIEDY STANĄ PRZED TWOIM ŚWIĘTYM OBLICZEM NA SADZIE OSTATECZNYM JAK BEDĄ SIE TŁUMACZYĆ PRZED TOBĄ ?CO CI ODPOWIEDZĄ ? KIEDY PROPAGUJĄ WSZYSTKIE PRAWA ANTYCHRYSTA W IMIĘ TOLERANCJI ŁAMIĄC TWOJE SWIETE PRZYKAZANIA... BIADA WAM OBLUDNICY I FARYZEUSZE DANO WAM SWIETE POWOŁANIE BY WYKONYWAĆ SWIETA WOLE PANA BOGA A NIE TUCZYC SIE JEGO KOSZTEM I PONIŻAĆ W GO W JEGO SWIATYNIACH!!! Przepraszam...Jednak już nie wiem gdzie i do kogo mam pisać .Pragne przybliżyć nam wiernym Wole Boga ale nie wiem czy to dobre miejsce...Pozdrawiam.Kroluj nam Chryste !!!
2 more comments from Wolnyczlowiek
Wolnyczlowiek
Dokładnie Jedrek : ) Pragniemy Oficjalnej Intronizacji Chrystusa Króla Polski !!!
Wolnyczlowiek
Podaje rownież sprostowanie Ks.dr Adama Skwarczynskiego ktory wypowiedział sie krytycznie co do oredzi wizjonerki Mari Bożego Milosierdza także zamieszczam jego opracowanie i przepraszam wszystki których nieświadomie mogłem wprowadzić w błąd .Szczesc Boże : ). wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2012/03/1000-lat.pdf
masada
Przez cały pontyfikat Papieża Jana Pawła II,proszono, wzywano z ambon, przez ludzi kultury, filozofów, niektórych rządzących. Człowieku zacznij od siebie nawracać innych, zmień swoje serce, nastawienie do innych.

I co z tego wyszło? WIELKA RUINA MORALNOŚCI CZŁOWIEKA!!!
Którą tylko, może uleczyć w Narodzie

CHRYSTUS KRÓL !
Psiemislavius
Pod koniec filmiku jest właściwa flaga Polski.
A nauka księdza jak zwykle wspaniała.
Pozdrawiam!
antimonium
Do Wolnego człowieka
NIE BĘDZIE „TYSIĄCLETNIEGO RAJU” NA ZIEMI! – teologiczna ocena tekstów Marii od Bożego Miłosierdzia.
Opublikowano 8 Marzec 2012by wobroniewiary
Zgodnie z zapowiedzią publikujemy otrzymaną od Księdza Adama Skwarczyńskiego teologiczną ocenę tekstów Marii od Bożego Miłosierdzia.
fragment:
Praca Marii od Bożego Miłosierdzia nad „Księgą”, która ma być czytana „jak Biblia” i …More
Do Wolnego człowieka
NIE BĘDZIE „TYSIĄCLETNIEGO RAJU” NA ZIEMI! – teologiczna ocena tekstów Marii od Bożego Miłosierdzia.
Opublikowano 8 Marzec 2012by wobroniewiary
Zgodnie z zapowiedzią publikujemy otrzymaną od Księdza Adama Skwarczyńskiego teologiczną ocenę tekstów Marii od Bożego Miłosierdzia.
fragment:
Praca Marii od Bożego Miłosierdzia nad „Księgą”, która ma być czytana „jak Biblia” i na równi z nią stawiana (!), miała trwać przez trzy miesiące wg jednego z pierwszych orędzi, a tymczasem wypuszcza ona setki tych tekstów, i to latami. „Im więcej, tym lepiej”, gdyż w mętnej wodzie, w powodzi słów trudno dostrzec szczegóły, a przecież, jak mówi porzekadło, „diabeł tkwi w szczegółach”. Niektóre zapowiedzi najwyraźniej nie potwierdziły się: tylko kilka miesięcy miało nas dzielić od wydarzeń, objawionych w Garabandal (tekst z 19.02.2011), rok 2011 miał być rokiem oczyszczenia, miał ukazać się światu gniew Ojca, a ludzie na całym świecie mieli zrozumieć Bożą interwencję (11.03.2011).
Próbowałem zmierzyć się z systematycznym przeglądem całości, ale trzeba by było mieć na to sporo czasu, którego ja nie mam. Jedyne, co mogę zrobić, to narazić się osobom przemawiającym przez Marię (np. 3 marca 2012 roku czytamy: „Nigdy nie analizujcie słowa Mojego Syna”) i krytycznie spojrzeć na dwa główne punkty przez nią poruszane – o nich za chwilę. Te zarzuty Marii pod adresem „analizujących” i wątpiących przypominają mi „Oławę” – tam „Niebo” rzucało gromy na kardynała i groziło mu, że jeśli nie uwierzy w „słowa z Nieba” i nie ustanowi „sanktuarium”, zostanie surowo ukarany (chyba śmiercią), a nawet potępiony na wieki. Jest to bardzo sprytny podstęp złego ducha, który chce uśpić czujność przeciętnego czytelnika, a teologa odwieść od analizy i krytycznego spojrzenia na teksty.
Nie mogąc systematycznie zająć się całością orędzi, chcę poruszyć tylko dwa główne ich wątki: „Ostrzeżenie” oraz (głównie!) „1000-letni Raj”. Wprawdzie co do pierwszego z nich – „Ostrzeżenia” -trudno mieć poważniejsze wątpliwości, jednak w powodzi słów nieco rozmył się jego kształt i zasięg, więc uzasadnione będzie sięgnięcie do innego źródła, które zawiera jego opis. Chyba najdokładniej o tej godzinie informuje nas prawosławna mistyczka Vassula Ryden, którą dobrze znam osobiście i doceniam jej charyzmat rozmów z Panem Jezusem. Tych, którzy chcieliby stawać w opozycji i podważać prawdziwość oraz wiarygodność jej charyzmatu, a może i zniesławiać samą Vassulę, odsyłam do wydawnictwa Vox Domini. Na swojej stronie internetowej zamieściło ono jej samoobronę, podjętą na prośbę kard. Ratzingera, obalającą punkt po punkcie jego zarzuty i wyjaśniającą wątpliwości. Kardynał podziękował Vassuli i uznał jej odpowiedzi za jasne i wystarczające, a tym samym potwierdził, że nie ma w jej książkach punktów sprzecznych z nauką Kościoła katolickiego. Oto fragment 4. tomu jej książki Prawdziwe Życie w Bogu. Przypisy z książki zamieszczono w nawiasach kwadratowych.
15 września 1991 [Faza I]
«Niebawem, już wkrótce, otworzę nagle Moją Świątynię w Niebiosach i odsłoniętymi oczami ujrzysz tam jakby tajemne objawienie: miriady Aniołów, Tronów, Panowań i Potęg, Mocy. Wszyscy upadają na twarz wokół Arki Przymierza [Por. Ap 11,19. (Przyp. red.)]. Potem Tchnienie muśnie twoje oblicze i Potęgi Niebios zadrżą. Po błyskawicach nastąpi huk grzmotu. „Wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było, odkąd narody powstały aż do chwili obecnej” (Dn 12,1), bo pozwolę twej duszy dostrzec wszystkie wydarzenia twojego życia: odsłonię je jedno po drugim. Ku przerażeniu swej duszy uświadomisz sobie, w jakim stopniu twoje grzechy spowodowały popłynięcie niewinnej krwi dusz-ofiar. Wtedy każę twej duszy zobaczyć i uświadomić sobie, w jakim stopniu nigdy nie wypełniałeś Mojego Prawa. Jak zwój, który się rozwija, otworzę Arkę Przymierza i uświadomię ci twój brak szacunku wobec Prawa». [Faza II]
KAKA
Brawo!!!!!!!
petitjour
X Romanie.. Dziękujemy szczerze za twój truda i obecność z Nami poprzez internet..
Chwała Bogu za ten super wynalazek..zwanym Internet...
Różaniec? - Jasna sprawa! Niejednokrotnie mówiłem o tym z ambony.. Różaniec pod Lepanto A.D. 1571, pod Wiedniem A.D. 1683 i pod Warszawą A.D. 1920 ... A kiedy - w odpowiedzi na apel tamtejszego episkopatu - Austria podjęła krucjatę różańcową po zakończeniu drugiej wojny światowej, stał się cud niebywały: wynieśli się stamtąd Moskale...
Wolnyczlowiek
Bog zapłać ks.Romanie za znakomita naukę :)))
Wolnyczlowiek
Pozdrawiam i zycze Błogosławieństwa Bożego pozostan z łaska Pana !!!
One more comment from Wolnyczlowiek
Wolnyczlowiek
Nowy2017 Całkowicie sie z Tobą zgadzam i przylanczam sie do apelu o poszerzanie naszej krucjaty ! Tylko przez różaniec Matka Królowa Polski moze nam pomoc w odnowie naszej Ojczyzny oraz nawrocenie wszystkich Polaków i nie tylko !!! KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!! paruzja.info/lipiec-2012/215-06-07-2012-…