Clicks82

Joanna Teglund m.in. o: Cenzura prewencyjna zostanie wprowadzona, M. Morawiecki to polski Kim Ir Sen

olek19801
2
CEPowisle Data premiery: 16 kwi 2019More
CEPowisle
Data premiery: 16 kwi 2019
olek19801
Kraków też oddajemy. Ukraińcy, czarnoskórzy, żydzi a demoralizacja też postępuje. Pani Teglund za krótko bywa w Krakowie. Proszę pomieszkać chociażby z rok w mieście.
olek19801
Radio Maryja i Telewizja Trwam podporządkowały się masońskim dyrektywom, inaczej ojciec Rydzyk zostanie wymieciony z rynku medialnego. Jeszcze do nie dawna biskupi przestrzegali słuchaczy przed mediami Rydzyka. Kiedy media toruńskie zaprzestały poruszania tematów dotyczących masonerii i żydowskiego lobby, nagle biskupi chętnie zaczęli bywać na antenie Radia Maryja i w Telewizji Trwam. Tylko …More
Radio Maryja i Telewizja Trwam podporządkowały się masońskim dyrektywom, inaczej ojciec Rydzyk zostanie wymieciony z rynku medialnego. Jeszcze do nie dawna biskupi przestrzegali słuchaczy przed mediami Rydzyka. Kiedy media toruńskie zaprzestały poruszania tematów dotyczących masonerii i żydowskiego lobby, nagle biskupi chętnie zaczęli bywać na antenie Radia Maryja i w Telewizji Trwam. Tylko ślepy nie zauważy związków przyczynowo-skutkowych.
m.rekinek likes this.