Jazyk

Zobrazení
1,5 tis.
Svedectvo doktorky Rauni Kilde

MilanJan 124
O skrytých praktikách elity, tajných služieb, očkovaní, ovládaní a manipulovaní más ľudí
Ostrik
Tlučhubo, i dnes ti mohu pouze doporučit, abys splnil svůj slib. Nevypadá to hezky, když člověk, který si neváží vlastního slova, touží kázat morálku. Jsi k smíchu, dědečku. :)))
Lang025
I já mám víru a proto pevně věřím že v sobotu už ty vajíčka budou:-)
Lang025
Věřte tomu nebo ne:-) Tak si představte že se ten šarlatán opravdu věnuje té magii:-) Jenom nevím zda se jedná o tu bílou nebo tu černou:-) V kurníku mám 20 kropenatých slepiček a jednoho juru kohouta a v pátek jsem šel jako obvykle s veselou myslí pro vajíčka a co se nestalo:-) BYLO JAK VYMETENO:-) Ani jedno vajíčko:-) A to mám všech 20 nosnic pojmenovaných i s kohoutem:-) A to není všechno:-) … Více
Ostrik
Měl ses kousnout do jazyka, než jsi začal trapně slibovat. Nyní jsi člověk, který nemá důvěru. Jsi lhář. Je to ode mne laskavost, když ti říkám pravdu přímo. Jsi lhář a zahráváš si s magií. :(
Ostrik
miros— 5.11.2011 10:57:46: Že jsem blb jsem psal sám o sobě a nemám s tím problém.

Máš pravdu, miros. V této věci naprosto jistě. I histrióni ve slabé chvilce umí přiznat barvu. :))) Průšvih je v tom, že tvá blbost dělá jiným lidem mnoho problémů. To už ale nedomyslíš, protože ti chybí čast mozku.
Ostrik
To nejde přehlédnout, že jsi takový týpek, který něco zdáli zaslechne, nic o tom neví, ale hlavně o tom píše. Není to poprvé, kdy ses ztrapnil. Měl bys hlavně koukat splnit své slovo, nesplněné sliby tlučhuby pronásledují až za hrob. Nevíš, s čím si hraješ, ani se nedivím, že to zkoušíš s magií, jak napsal Lang. :(
Ostrik
Krav maga, ty krafte. :)))
Jediné, co umíš, je hloupě krafat. Takže ti to splynulo v jedno slovo. To jistě nejsou múzy, kdo tě líbe, tlučhubo.
Ostrik
Uvědom si, co píšeš, tlučhubo. Z tvého dobytčího chování zde je patrné, že ty sám nemiluješ nikoho jiného, než sám sebe. Takže jsi možná přijal sám sebe, ale tím nejhorším způsobem. To je vidět v opakoveně veřejně vyhlašovaných slibech a samozřejmě v jejich neplněních. Nemáš úctu k lidem, protože jsi lhář. Tlučhuba a hulvát. To, co sis dovolil k Ivě, si dovolí jen retardovaný sebestřed. Máš se … Více
Ostrik
Pikantní je, že tlučhuba vyniká v oslovování zdejších komentátorů zdrobnělinami. Já to beru tak, Samsone, že když vytýká něco jiným, sám to dělá v největší míře. Tak to chodí u lidí, kteří mají narcistní chorobné sebevnímání. :)))
Samson1
To je zajímavé, já když napíši ječmen, tak je ohrazení, je mi proti srsti říkat "ječmínek". To je o té zdrobnělině.
sulnadzlato
Bubu, už jsem to jednou psala na závisláka bys měl být s pokorou "jedna ruka", nenáviděls
všechny co se zde obírali duchovními tématy. Jsem svědkem.
Dej si pozor!
sulnadzlato
:Pro Koksu:
Pochválen buď Ježíš Kristus!
Mohu dosvědčit, že Miros/Jecmínek přišel agitovat na GTV pro rytířstvo večného světla,
jeho názory , že peklo není věčné a duše lidská není nesmrtelná odhalily co zde přišel
dělat. Postupně další, které nebudu vypisovat, jsou v archivu.
Když pochopil ,že takto neuspěje začal po nicku Hekla v nicku bratr být velmi zbožný,
modlil se za papeže atd. Maskér. … Více
Lang025
Snad že jsem poezie přítel tak skvělých nápadů mám pytel a když večer lehám a ráno vstávám tož políben múzou perem mávám:-) Vaše krev je v dobrých rukou. PF 2014 přeje laboratoř:-) Tak to zkusíme:-) JECMÍNKU JECMÍNKU UTOPÍŠ SE VE VÍNKU:-) VE VÍNĚ JE PRAVDA ŽIVÁ NA PRAVDU ON NERAD KÝVÁ:-) VŽDY MĚL POCIT ŽE JE LAUDA TEĎ TAM SEDÍ JAKÁ HANBA:-) V HLAVĚ JEHO SE ČERTI ŽENÍ ALKOHOL PRÝ … Více
aobubo
Já jsem přišel za svýma, ale ty jsi to nepoznal.
Ostrik
Vždyť ti píšu, aby sis šel za svýma. Tady jen prudíš, ocásku tlučhuby. :(
aobubo
Prostitutky budou ochotnější slyšení Božího slova něž lidé jako ty Ostriku.Z Boží milosti jsem co jsem a ty s tím nic nenaděláš, ani pomluvou ani posměchem ani prokletím.
Ostrik
Dobrou, Luboši. Díky Bohu za tebe!
Ostrik
Máš pravdu, Luboši. Od tebe to beru.
aobubo
Dusno máte akurát v sobě multinici.
Ostrik
To jsi vystihl. Poťouchlý a škodolibý. Přesně tak. Já bych dodal zákeřný. :(
aobubo
Jaká pýcha, Bůh se smilovává nad kde kým a vy zatracujete.
Ostrik
Sklapni aoububu. Ty jsi jeden z těch, kteří tu dělají dusno. Běž si vyprávět svým prostitutkám, jak jsi šňupal nebo běhal s železem v kapse. :)))
aobubo
Pařez je inteligentní člověk, který se vyjadŕoval na dané téma, kdežto vy spekulujete a zneužíváte Pařeza na své nekalé hry.
Ostrik
Člověk, který trvale veřejně lže, vyhrožuje policií, uráží ostatní diskutéry, pronásleduje je, nestojí za ždibec lítosti. :(
Ostrik
Tlučhuba z hádek žije, Luboši. Je to satan.
aobubo
Není potřeba něco dosvědčovat, nekoná se totiž soud.
Každý zdravě užívající rozum pochopí, že se jedná o cílenou dehonestaci, která nemá nic společného s křesťanskou morálkou, natož láskou.Osobní útoky multinicků se jen snaží vytvoŕit smog, aby otrávily zdravé duše a tím je stáhly do jejich atmosféry jedovatosti a pomlouvaní .Čekají na cokoli, aby jako virus nakazily zdravé buňky.
Něco jako had … Více
Ostrik
Na co si hraješ ty, psychopate? Nebo tu v diskuzi nejsi, jak jsi slíbil? :)))
Ostrik
Kokso, to jsi tentokrát střelil hodně vedle! :)))
aobubo
Ejhle promluvil samozvaný kněz
aobubo
Obyčejný Langův stalking Kokso...který vůči Jecminkovi probíhá řadu let
Lang025
Urazí se nebo se neurazí:-) OPĚT BUDEME POČÍTAT 1-2-3:-) KOLIK TĚ STÁLA TA PŘEDNÁŠKA:-)
Lang025
A nyní malá noční perlička na dobrou noc plnou hezkých snů:-) Nikdy bych si nedovolil napsat že jsi obyčejný věřící vyčůránek co zahřívá tak akorát kostelní lavičku a schovává se za bibli:-))))))))
Lang025
Ale buď o té lásky a mluv jednou v životě pravdu:-) Že jsi liška ale ne ta co běží s pytlem k Táboru to vím o tobě s přehledem :-) Ale pozor v nebi andělé mají o tobě všechno zapsáné:-) ZKRÁTKA POD SENÍKEM:-) I když jsi rytířem ale jen ve tvé hlavě budeš souzen stejnou měrou:-)))
Lang025
Že by další odhalený křesťánek co vymetá kostel a doma v závětří provádí zakázané ovoce:-) Ale bez jablíček:-) TY MÁM RÁD A POKUD JICH JE NEDOSTATEK NEDĚLÍM SE:-)
aobubo
Máš něco proti nebešťanům Langu?:)
Lang025
Tak tomu opravdu věřím že to komentovat nepotřebuješ:-) A to ani do kostelíčka nezabruslím:-) Jinak doufám že ti to svinstvo ve kterém se rochníš funguje:-) A co bible:-) Jde to dohromady:-) ZKUSÍM TIPOVAT. BEZ PROBLÉMŮ:-)
Lang025
Jako Monk jsi to zde hlásal do vesmírného prostoru:-) Ta paměť:-) To mi člověče vysvětli jak to děláš že sloužíš dvěma pánům:-) Ale ono není problém hrát na dvě strany:-)
Lang025
Ještě trochu a trefa do černého:-) Říká ti něco vymetání přednášky:_)
Lang025
Tak ti osvěžím paměť :-) Jedna vesnička za Lanškrounem:-) BUDEME POČÍTAT 1-2-3
Lang025
Ta tvoje zbožnost na první dojem je obdivuhodná:-) KDO TĚ NEZNÁ A NEZABRUSLÍ NA GLORII TAK BY TOMU UVĚŘIL:-)
aobubo
To není dojem Langu, ale pouze tvá manipulace z nesnášenlivosti.
Lang025
Proč mám dojem že se té magii věnuješ a já se nerad v lidech pletu a to ani nepotřebuju pletací dráty:-) Tak to vybal jecmínku.
Lang025
Neschovávej se za bibli:-) To je stará okoukaná parketa ale ne z plovoucí podlahy:-)
Lang025
To od tebe sedlo jako muška na mucholapku ale ne ta zlatá jecmínku:-)
aobubo
Ústa spravedlivého mluví moudře.
ceskoslo
Něco od poslance, jak to chodí v naší zemičce-rozkradli všechno:
www.youtube.com/watch
aobubo
Stát potřebuje podnikatele.Každý politik není všivák, jeho role je potřebná, jako je potřebná tvá role jako role kameníka a ty jsi ještě k tomu křesťan, takže bonus pro stát, protože křesťan svou práci odvádí poctivě.To samé bude-li politik křesťanem.
Samson1
Politik řídí stát a zadává státní zakázky. Podnikatel je realizuje ve výběrovíém řízení. Politika a podnikání je v tom smyslu střet zájmů,dále je korupce ocházet řádná výběrová řízení a zadávat je známým, stranickým funkcionářům a podobně. Politik je dobře placený zaměstnanec voličů a nesmí zneužívat ani informace v něčí prospěch ze státní správy.
aobubo
Spojení politiky a podnikání není mafie.To jen někteří lidé nebo společnosti jdou za hranice morálky.Kdyby politika nezasahovala do podnikání, tak jsme jako občané nebo zaměstnanci bez jistot a nějakého řádu či pravidel na pospas šelmám co by nás vysávaly.Politika reguluje ekonomiku podle potřeb státu a občanů.Ikdyž je pravdou, že se dějí nepoctivosti a nespravedlnosti, tak nejde vše házet do … Více