Clicks15.4K

2012-03-07 kazanie - ks. Piotr Natanek

BAH
452
+ + +
Leon XIII: demaskowanie i gorliwe wykorzenianie "zarazy masonerii" jest zadaniem biskupów

"Was zaś, Czcigodni Bracia, prosimy i przynaglamy, abyście współdziałając z Nami, gorliwie się starali wykorzenić tę zarazę, która zdradliwie krąży w żyłach chrześcijańskich narodów. Waszą jest powinnością dbać o chwałę Boga, o zbawienie bliźnich, a ponieważ one znalazły się w ogniu walki, nie zabraknie …
More
Leon XIII: demaskowanie i gorliwe wykorzenianie "zarazy masonerii" jest zadaniem biskupów

"Was zaś, Czcigodni Bracia, prosimy i przynaglamy, abyście współdziałając z Nami, gorliwie się starali wykorzenić tę zarazę, która zdradliwie krąży w żyłach chrześcijańskich narodów. Waszą jest powinnością dbać o chwałę Boga, o zbawienie bliźnich, a ponieważ one znalazły się w ogniu walki, nie zabraknie Wam na pewno ani odwagi, ani męstwa. Będzie sprawą Waszej roztropności obmyślić sposoby najbardziej stosowne, aby to, co zawadza i przeszkadza, przezwyciężyć.


Ponieważ jednak autorytet Naszego Urzędu zobowiązuje Nas, byśmy i My wskazali Wam jakąś linię postępowania uznaną przez Nas za najlepszą, oto, co postanówcie:

Po pierwsze: Zrywajcie z wolnomularstwa maskę, ukazujcie je takim, jakim jest. I w przemówieniach, i w listach pasterskich temu zagadnieniu poświęconych pouczajcie lud, uświadamiajcie go, jakie podstępy stosują te sekty, aby zwodzić ludzi i wciągać ich w swoje szeregi, ukazujcie im przewrotność ich nauk i szpetotę postępków. Przypominajcie, że na mocy orzeczeń wielokrotnie wydanych przez Naszych Poprzedników żaden katolik, jeżeli ceni sobie wiarę katolicką i swoje zbawienie tak jak powinien, nie może pod żadnym pretekstem wstąpić do sekty wolnomularzy. Niech nikt nie da się wprowadzić w błąd rzekomą ich przyzwoitością. Niektórym osobom może się rzeczywiście wydawać, że w zamiarach wolnomularzy nie ma nic otwarcie przeciwnego świętości religii i dobrym obyczajom. Pomimo to, ponieważ fundamentalna zasada i racja istnienia tej sekty całkowicie są występne, nie może być dozwolone przyłączanie się do niej ani popieranie jej w jakikolwiek sposób." (fragment encykliki "Humanun Genus")
mistrzo likes this.
N+N
Do Engel44 - odnosnie jez hebrajskiego, to przykro mi, ze nie rozumiesz ironii skierowanej do tych, ktorzy we wszystkim widza wszechogarniajacy spisek.
Jędrek
Przynajmniej wiemy -z kim mamy do czynienia na tym forum!
Engel44
cytuje NN:
Dlaczego nie mam w opcjach jezykowych hebrajskiego?
To z pewnoscia wynik jakiegos antysemickiego spisku!

Teraz NN - Glorietv oskarzasz o antysemityzm? O jakis spisek ? Ciekawe co na to redakcja ...
Engel44
odzywaly sie u takiej jednej z pieskiem...nukula..
Nie wszczynaj klotni - a odnos sie merytorycznie i kulturalnie do tresci zamieszczonego kazania.
nukula
widzę, że uderzyłem w stół, a nożyce się odezwały
Engel44
nukula, splywaj spod kazania,jesli nie umiesz komentowac,a wszczynasz tylko klotnie, obrazajac innych.
nukula
+ + + — 2012-03-09 15:38:42: UMYWASZ RĄCZKI NUKULA? JAK PIŁAT ? CIESZYSZ SIĘ Z WYROKU JAKI WYDAŁEŚ ? PIŁAT TEŻ SIĘ CIESZYŁ

Przykro mi, że nie umiesz odpowiadać na pytania.
Engel44
BAH-to twoja decyzja, ale ja sadze, ze juz dosc tych obelg dot.ks.Piotra i jego zwolennikow, dosc tych durnych prowokacji i szyderstw POD KAZANIAMI.To nie sa dyskusje,ani komentarze, dotyczace danego kazania -to wykorzystywanie pola pod kazaniami dla propagandy..nie wyraze sie jakiej. Takie zaczepki niech sobie uskuteczniaja pod innymi publikacjami.Moze wiec, tego rodzaje wpisy nalezaloby usuwac,…More
BAH-to twoja decyzja, ale ja sadze, ze juz dosc tych obelg dot.ks.Piotra i jego zwolennikow, dosc tych durnych prowokacji i szyderstw POD KAZANIAMI.To nie sa dyskusje,ani komentarze, dotyczace danego kazania -to wykorzystywanie pola pod kazaniami dla propagandy..nie wyraze sie jakiej. Takie zaczepki niech sobie uskuteczniaja pod innymi publikacjami.Moze wiec, tego rodzaje wpisy nalezaloby usuwac, by przerwac ten kociokwik niektorych.
+ + +
PIŁAT SWOIM GESTEM ,,OBMYCIA RĄK,, POKAZAŁ, ŻE ZMYWA SWOJĄ WINĘ. CHCIAŁ UCIEC OD ODPOWIEDZIALNOŚCI..

BRAKUJE CI WIEDZY NUKULA. POCZYTAJ PISMO ŚW. NUKULA.


PRZECHYTRZYSZ PANA BOGA, NUKULA ?

ŁADNIE TAK KŁAMAĆ i KPIĆ Z LUDZI W WIELKIM POŚCIE, NUKULA ?
nukula
Agnieszka wam powiedziała, że Piłat się cieszył? Bo w Ewangeliach nie ma o tym ani słowa
+ + +
UMYWASZ RĄCZKI NUKULA? JAK PIŁAT ? CIESZYSZ SIĘ Z WYROKU JAKI WYDAŁEŚ ? PIŁAT TEŻ SIĘ CIESZYŁ, NUKULA..

GDZIE DOKUMENT O SEKCIE ?

KŁAMIESZ NUKULA. CAŁY CZAS KŁAMIESZ.DLACZEGO KŁAMIESZ NUKULA, WSZYSTKO CO NAPISAŁEŚ JEST PONIŻEJ. KŁAMCO.


nukula — 2012-03-07 18:59:57:
KrólujnamChryste, zgoda, ale to nic nie zmienia w tym, że Natanek to założyciel sekty.

ZNASZ PRZYKAZANIA …More
UMYWASZ RĄCZKI NUKULA? JAK PIŁAT ? CIESZYSZ SIĘ Z WYROKU JAKI WYDAŁEŚ ? PIŁAT TEŻ SIĘ CIESZYŁ, NUKULA..

GDZIE DOKUMENT O SEKCIE ?

KŁAMIESZ NUKULA. CAŁY CZAS KŁAMIESZ.DLACZEGO KŁAMIESZ NUKULA, WSZYSTKO CO NAPISAŁEŚ JEST PONIŻEJ. KŁAMCO.


nukula — 2012-03-07 18:59:57:
KrólujnamChryste, zgoda, ale to nic nie zmienia w tym, że Natanek to założyciel sekty.

ZNASZ PRZYKAZANIA BOŻE, KŁAMCO ???

W TAK KRÓTKIM CZASIE ZAPOMNIAŁEŚ JAK KŁAMAŁEŚ, KŁAMCO ?

WIESZ KTO JEST OJCEM KŁAMSTWA, KŁAMCO ?


,,NIE BĘDZIESZ MÓWIŁ FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU,,

ŻYJESZ W KŁAMSTWIE NUKULA ! TY I TOBIE PODOBNI OSZCZERCY..
nukula
A odnośnie suspensy, nieposłuszeństwa, buntu itd. to na podstawie dekretu o suspensie, i ostrzeżeniu episkopatu
nukula
KrólujnamChryste, o sekcie pisałem na podstawie wywiadu kard. Dziwisza. I to jest fakt, którego się nie wyprę. Wiem, że dominikanie zajmują się tą sprawą dot. sekty, ale faktem jest, że nie wydano ws. SEKTY oświadczenia. I tyle mam do napisania w tej sprawie i do tego tematu już nie wracam.
+ + +
GDZIE MASZ DOKUMENTY NUKULA ? GDZIE KŁAMCO, NAPISANO W DOKUMENCIE O SEKCIE ?

OSZCZERCO BEZ KULTURY, GDYBYŚ MIAŁ ODROBINĘ PRZYZWOITOŚCI PRZEPROSIŁBYŚ ks. PIOTRA NATANKA, ZA WCZORAJSZE OSZCZERSTWA !!

CO Z CIEBIE ZA KATOLIK ?


NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIWKO BLIŹNIEMU SWEMU.
nukula
Nie piłatowe, bo oparte na faktach!!!
+ + +
JUŻ WYDAJESZ PIŁATOWE WYROKI NUKULA ? KTO DAŁ CI PRAWO, KŁAMCO NUKULA ?

NIEPOSŁUSZNY ŚWIĘTY ATANAZY

W TWOJEJ KSIĘDZE ŻYCIA ZAPISANO TWOJE WCZORAJSZE MĄDROŚCI..
nukula
Kapłan katolicki? Póki co to suspendowany kapłan, bez władzy nauczania i rządzenia! Buntownik!
+ + +
KŁAMIESZ W SPRAWIE KAPŁANA KATOLICKIEGO i TO NIE JEST DLA CIEBIE OBRAZA, OSZCZERCO ?

CHOWASZ SIĘ ZA ANONIMOWOŚCIĄ BY OBRAŻAĆ I ZASŁANIASZ SIĘ CZYNIENIEM DOBRA ? OBŁUDNIKU TWOJE KŁAMSTWA W SPRAWIE ks. Piotra Natanka, nadają się do PROKURATURY !
nukula
KrólujnamChryste, nie piszę na tym portalu żeby kogokolwiek obrażać, ale żeby bronić prawdziwego Kościoła i tych, którzy mu służą, abnie tych co mu szkodzą. Nie zabieram też głosu aby się z tobą czy kimś innym wykłócać, ale aby pisać prawdę, która dotrze do ludzi zwiedzionych przez ks. Natanka.
+ + +
ZABAWNE SĄ DLA CIEBIE NUKULA ŻYDOWSKIE BLUŹNIERSTWA ? NIE JESTEŚ SAM NA TYM PORTALU..

GŁUPOTY O RZEKOMYCH SEKTACH, KŁAMSTWA - TO TWOJA SPECJALNOŚĆ NUKULA i TOBIE PODOBNYM BURZYCIELOM KOŚCIOŁA. MAM CYTAT TWOJEJ KULTURY, PRZYPOMNIEĆ ?
nukula
No KrólujnamChryste, fajne strony odwiedzasz, nie ma co. Nic dziwnego, że potem opowiadasz takie głupoty jak karmisz się takimi teściami: bluźnierstwa, herezje i pornografia. I wplatasz w to jeszcze naukę Kościoła. Człowieku przestań się ośmieszać.
+ + +
Mark Glenn – Radical Press – 4..04.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Scena z ukrzyżowania ze sztuki przedstawianej w Tel Awiwie dla uczczenia festiwalu o tematyce seksualnej.

Po prostu, kiedy myślisz, że już się nasycili, kiedy już nie mogli zmieścić więcej w swojej zbiorowej gardzieli po nażarciu się przy stole wulgarnego, brutalnego, chamskiego zachowania, cóż, niespodzianka, przychodzą i …More
Mark Glenn – Radical Press – 4..04.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Scena z ukrzyżowania ze sztuki przedstawianej w Tel Awiwie dla uczczenia festiwalu o tematyce seksualnej.

Po prostu, kiedy myślisz, że już się nasycili, kiedy już nie mogli zmieścić więcej w swojej zbiorowej gardzieli po nażarciu się przy stole wulgarnego, brutalnego, chamskiego zachowania, cóż, niespodzianka, przychodzą i prześcigają się, tak jak robili to zawsze, i na nieszczęście dla reszty z nas, zawsze tak będą robić.
To chyba nie dobrze się przyznać w tym szczególnym momencie, biorąc pod uwagę czym zajmuję się by przeżyć, ale faktem jest, że do dzisiejszego popołudnia, nigdy nie słyszałem o pannie Sarze S. [po co robić reklamę? przyp. tłum.]
Nie oglądam telewizji, z wyjątkiem wiadomości i pogody, nie dlatego, że jestem jakąś wyższą, oświeconą istotą, która nie potrzebuje rozpraszać się jak każdy inny. Przeciwnie, to dlatego, że spokój umysłu jest bardziej wartościowy dla mnie niż złoto, a tym samym ostatnią rzeczą, jaką chcę usłyszeć są szczegóły o dekadenckich typach w przygnębiającym świecie show-biznesu w Ameryce i jak wygląda ich życie w rynsztoku. Tak więc, nie wiem, kto jest ulubieńcem w świcie filmów, muzyki, telewizji, itp., i dlatego do dziś panna S była mi nieznana.
Można sobie wyobrazić, jaki byłem zszokowany, kiedy przeczytałem następujący cytat z jednego z jej komediowych programów. Jak zwykle, przepraszam z wyprzedzeniem tych o delikatnych uszach i oczach:
“Mam nadzieję, że Żydzi zabili Chrystusa. Zrobiłabym to jeszcze raz. Zrobiłabym to jeszcze raz w tej sekundzie.”
‘To musi być pomyłka’ pomyślałem. ‘Oni nie mają jeszcze tyle odwagi…
Szybkie wyszukiwanie w Google, używając nazwiska tej sławnej, bardzo celebrowanej i adorowanej żydowsko-amerykańskiej księżniczki i kilku słów kluczowych przypisywanych jej występom (byłem pewien, że nie mogło to mieć miejsca w tym “chrześcijańskim” kraju znanym jako Stany Zjednoczone, a zwłaszcza gdzie jest takie mnóstwo naklejek na zderzakach “Boże błogosław Ameryce’), i miałem szczęście ¬ ‘bingo!’, jak zwykł mówić ks. Burger w piątkowe wieczory u św. Bernadety, kiedy byłem uczniem tej szkoły. Strona po stronie to jej niesławne powiedzonko, a także strona po stronie pochwał i entuzjastycznych recenzji w najbardziej wpływowych gazetach i czasopismach Ameryki.
Oczywiście, z perspektywy czasu zdaję sobie teraz sprawę, że to założenie z mojej strony, że ‘Oni nie mają jeszcze tyle odwagi,’ było jedynie objawem rzeczy znanej jako zaprzeczenie, ile wielu z nas znosi w tych dniach, kiedy zastanowimy się nad ogromem sytuacji, z którą mamy do czynienia. Ponownie, w celu obrony własnej, jest to całkowicie zrozumiała, ludzka rzecz, ta sprawa ‘zaprzeczania.’ tego co się dzieje w odniesieniu do ‘miłych Żydów,’ którzy prowadzą branżę rozrywki i poziom, do którego są gotowi stoczyć się obecnie, jest tak szalony i niezrozumiały, że wydaje się niemożliwy dla każdego o stosunkowo zdrowym umyśle.
Nawet więcej, ta sprawa “zaprzeczania” jest całkowicie zrozumiała, gdy rozpatruje się ją w kontekście tego, co to znaczy być Gojem. Faktem jest, że nie wiemy, co to znaczy myśleć żydowskim umysłem i patrzeć na rzeczy żydowskimi oczami. Do tej pory poddawano nas propagandzie byśmy myśleli, że wszyscy jesteśmy tacy sami, i że wszyscy mają te same podstawowe wartości, potrzeby i uczucia, ale prawdą jest, że jest to tylko kolejny sprytny chwyt marketingowy ze strony ich ludzi od PR, byśmy my i nasze zachowanie byli bardziej przewidywalni i giętcy. Nie zrobiono nas z tej samej gliny. Nie jesteśmy owocami, które spadły z tego samego drzewa. My Goje nie myślimy tak jak nasze żydowskie odpowiedniki, a historia ostatnich 2000 lat jest tego dobrym dowodem. Tak długo jak my będziemy Gojami, a oni będą Żydami, nigdy nie będziemy się zgadzać, tak jak zawsze było, z czego zdają sobie dobrze sprawę, pomimo faktu, że to my nie zdajemy sobie z tego sprawy.
I to dlatego jest ta niezaprzeczalna przewaga Żydów, albo żydowskich wpływów w amerykańskich mediach, bo kultura Gojów musi być przerobiona na ich obraz, by była bardziej ‘gościnna’ wobec ich uczuć i ich planów. Jeżeli dowód na to nie jest dla nas oczywisty, jest na pewno dla nich, na co częściowy dowód można znaleźć w tym niesławnym artykule napisanym przez Joela Kline’aopublikowanym w LA Times kilka lat temu:
‘Tak się dzieje kiedy wy (Goje) zapominacie nas straszyć. Teraz, kiedy zasymilowaliśmy się do takiego stopnia, że staliśmy się zupełnie tacy sami jak biali ludzie, staramy się odtworzyć wspólnotę wpychając wam w gardła naszą kulturę.’
I tak, biorąc pod uwagę, że nie myślimy jak nasi koledzy w społeczności żydowskiej oznacza, że mamy trudności ze zrozumieniem, co ich napędza i motywuje. Mamy kłopoty doceniając “cechy” lubiane przez wielu (jeśli nie większość) z nich, jak nerwowość, chęć “przekroczenia granic” w kategoriach uprzejmego zachowania, chęć obrażania i pozornie coraz częściej obecną skłonność do zniesławiania i poniżania tego, co jest święte dla innych, coś o czym kolektywnie nazywają “hucpą.”
I właśnie ten fakt oznacza, że ja jeszcze nawet w Ameryce XXI wieku – myślę jak Goj, a nie Żyd, że taki jest powód mojej krótkotrwałej opinii, że “oni nie mają jeszcze na tyle odwagi.’
Drugi powód tego chwilowego wpadnięcia w
nie-rzeczywistość jest po prostu to, że “zapomniałem,” kolejny produkt uboczny posiadania 8 dzieci, co jest utratą pamięci krótkotrwałej
Zapomniałem, że już były takie filmy jak “Ostatnie kuszenie Chrystusa” i “Kod Da Vinci” i inne o podobnej tematyce, których głównym wątkiem było to, że Jezus był błaznem, a pamięć o nim zasługuje na degradację i szkalowanie w najgorszy sposób jaki można sobie wyobrazić .
Zapomniałem, że jest nowy film, który wyemitują lada dzień ci “mili Żydzi” w Hollywood, w którym Jezus namawia bibliotekarkę, jeszcze dziewicę, do przespania się z nim. Zapomniałem o wszystkich innych rzeczach, które pojawiły się w żydowskich mediach w Ameryce w ostatnich latach, takie jak “Ewangelia Judasza”, która spowodowała, że Żydzi w Ameryce przeszli siebie, twierdząc, że Jezus poprosił Judasza, żeby Go wydał przekazując Go swoim wrogom, faryzeuszom. Zapomniałem o wszystkich innych ostatnich “odkryciach”, takich jak znalezienie szczątków Jezusa, obalając w ten sposób Jego zmartwychwstanie i, oczywiście, żeby nie zapomnieć, porno film “Corpus Christi”, który pokazuje Jezusa i jego apostołów biorących udział w homoseksualnej orgii, jeszcze raz, wszystkie te dzieła naszych miłych Żydów w amerykańskich mediach.
I znowu (ryzykując zanudzanie was), naprawdę myślę, że to wszystko sprowadza się do różnicy między byciem Żydem i Gojem. Łatwo jest zapomnieć o tych rzeczach, ponieważ te sprawy są tak “na krawędzi”, że sama myśl o ich istnieniu kłóci się z rzeczywistością w gojowskim umyśle. Dla nas jest to niewyobrażalne, jak ktoś bez względu na swoje przekonania, może tak poniżać człowieka jak Jezusa, i nie mówię tu o zorganizowanej religii, czy boskości Jezusa, czy czymś skomplikowanym w tym stylu, ale tylko o Jezusie człowieku, Jezusie istocie ludzkiej. Nawet ateiści, którzy nie mają drapieżnego sposobu myślenia nt. traktowania drugiego człowieka, są w stanie docenić kogoś takiego jak Jezus, tylko w kategoriach Jego humanitarnego przekazu. Nawet gdyby okazało się dziś ponad wszelką wątpliwość, że cała historia Jezusa była mitem, aNowy Testament to tylko kawałek fikcji, to człowiek dobrej woli może jeszcze mieć pozytywne uczucie wobec niego jako głównego bohatera fabuły. Dlatego dla tych z nas, którzy nigdy nie byli wychowywani w rynsztokach żydowskiej myśli talmudycznej, ta organiczna, zinstytucjonalizowana pogarda, jaką większość Żydów czuje do niego jest nie do pomyślenia, dlatego patrzymy na nią jako nieracjonalną i nie godną zajmowania się, podobnie, jak przypuszczam, to dlaczego dana osoba może nienawidzić lodów.
Niemniej jednak, szukałem w sieci czegoś, co może lepiej umieścić w kontekście uwagi tej młodej damy, choć trudno by było sobie wyobrazić jakikolwiek kontekst, który mógłby złagodzić truciznę w jej słowach.
Nic. Nic.
Zamiast tego znalazłem całe mnóstwo innych śmieci, które wys***y jej subtelne, żydowskie usta podłączone do tej cudownej żydowskiej duszy, o której regularnie informują nas Gojów właściwe władze żydowskie, że są to lepsze dusze od naszych, nie-Żydów, i znalazłem także cały zestaw innych gadżetów, które pokazują, dlaczego ci ludzie myślą, że są lepsi od nas: szczegółowe, niczym nieograniczone dyskusje o seksie analnym, oralnym, kazirodztwie, aborcji, gwałcie, sodomii, masturbacji, dowcipy o ludziach umierających z głodu lub z powodu choroby, wszystko. Pozornie bez dna tematy wyciągnięte z jakiegoś duchowego zbiornika septycznego, z których żaden nie był niedostępny lub uważany za niegodny dla tej młodej ambasadorki grupa ludzi, którzy z wojującym fanatyzmem bawią się ideą, że są wybrani przez Boga i uprzywilejowani bardziej niż inni.
Myśląc, że muszą być inni tacy jak ja, którzy patrzyli z niesmakiem na to wszystko, zacząłem czytać niektóre recenzje i artykuły napisane kiedy zdobywała sławę. Wiedząc o tym, że amerykańskie media są tak żydowskie jak zupa z kulkami macy, byłem prawie pewny, że musiał być ktoś wewnątrz społeczności żydowskiej, który dostrzegł niebezpieczeństwo wzrastającego “antysemityzmu” w wyniku jej okropnych uwag dotyczących Jezusa. W końcu jest to epoka, kiedy chrześcijanie i Żydzi mają mieć coraz lepsze relacje, i podczas gdy reszta z nas musi być bardzo ostrożna, aby nie powiedzieć czegoś, co może obrażać, takiego jak rola jaką odegrali ich przodkowie w śmierci człowieka najbardziej przez nas czczonego, Jezusa Chrystusa.
Kolejne szybkie wyszukiwanie w google wszystkiego, co może podpowiedzieć o jakimś pisku protestu, i, ku mojemu zdziwieniu (a może nie zdziwieniu) nie było nic. Sprawdziłem na stronie internetowej największej ze wszystkich organizacji anty-semickich na świecie – ADL, czy uwagi panny S spowodowały włączenie się ich alarmów w panice. Przecież to są ludzie, którzy, gdyby to było możliwe, mieliby czujniki umieszczone na każdym rogu ulicy w Ameryce, które mogą wykryć, kiedy ktoś puści bąka w sposób “antysemicki”, i którzy w każdym innym przypadku i w każdym innym czasie podnieśliby święte piekło, kiedy pokaże się coś, co może przedstawiać społeczność żydowską w świetle uznanym przez nich mniej niż doskonałym. Są to ludzie, którzy pod kierunkiem Abrahama Foxmana, przepuścili życie Mela Gibsona przez maszynkę do mięsa za film “Pasja”, i którzy walczyli z nim by usunął ten fragment filmu wyjętego z Ewangelii, gdzie Żydzi zaakceptowali winę za śmierć Jezusa, w taki sam sposób jak zrobiła to panna S w swoim monologu. Są to ci same ludzie, którzy niedawno zmyli głowę przywódcy największego kościoła chrześcijańskiego na świecie, za ośmielenie się przywrócenia od wieków znanej modlitwy, proszącej Boga, by okazał swoją dobroć Żydom, otworzył im oczy, by zobaczyli jakimi są kretynami, kiedy nie dostaną w 100% tego co chcą i ni hu hu ze strony piszczącego Foxmana.
Sprawdziłem w niektórych organizacjach żydowskich, które dostrzegają wybuch holokaustu w każdej chwili w wyniku upierania się chrześcijan w idei, że to żydowski spisek zabił Jezusa w 33 AD. Zajrzałem do grup takich jak Żydowska Liga Obrony, Żydowska Organizacja Obrony, Światowy Kongres Żydów, Żydzi za Zachowaniem Prawa Posiadania Broni, Żydzi przeciwko Syjonizmowi, Żydzi za Syjonizmem, Żydzi za Chirurgicznym Powiększaniem Biustu, Żydzi Przeciwko Chirurgicznemu Powiększaniu Biustu, Żydzi to, Żydzi tamto, wszędzie.
I pomimo, że ci ludzie są taaaaaak uwrażliwieni na potrzebę dobrych relacji między chrześcijanami i żydami dla reszty z nas, żeby to, żeby “żydzi odpowiadają za śmierć Jezusa” mieć już za sobą i uznać co było to było, nic nie znalazłem. Nic. Nawet żadnej czkawki wskazującej na jakiś rodzaj intelektualnej niestrawności z ich strony. Żadnych protestów czy denuncjacji. Żadnej próby zdystansowania się bardziej ‘szanowanych członków’ żydowskiej społeczności na wypowiedzi tej zbyt rozkapryszonej, przeklinającej, słabo zdyscyplinowanej, z ambicjami gwiazdy porno.

‘OK’, pomyślałem, ‘Z pewnością ktoś z chrześcijańskiej społeczności musiał mieć coś do powiedzenia na ten temat. Ktoś, np. kaznodzieja, ksiądz, polityk, guru, ktokolwiek.
Niestety, nikt nawet nie zaskomlił, a nawet żadna ze sław ze wspólnoty chrześcijańskiej, które gromadzą swoje stada od czasu do czasu z palącym problemem, takim jak fioletowe Teletubbies czy muzułmanie. Robertson był cichutko jak mysz kościelna. Hagee nie użył swojej imponującej pozycji w swojej organizacji, jak to robi, wzywając Amerykę do rzezi miliarda muzułmanów na całym świecie. Jerry Falwell, który niedawno umarł i poszedł do piekła nie powiedział nic, gdy był żywy, niewątpliwie pochłonięty polerowaniem swojego samolocika otrzymanego w prezencie od państwa Izrael wiele lat temu.
Podobnie z innymi gadułami z prawicowych mediów, takimi jak […]. Nic w WorldNetDailyJosepha Farada, która uważa się za obrońcę zachodniej kultury judeo-chrześcijańskiej przed ‘islamo-faszyzmem’. Nikt nie wspomina o pannie S ani jej mniej-niż-pozytywnych komentarzach o człowieku czczonym przez ponad miliard chrześcijan i muzułmanów na całym świecie. Czy to przechodzi poza wszystko, by wyobrazić sobie co by się działo, gdyby to muzułmanie mówili takie szkalujące rzeczy o Chrystusie? Oni dostaliby takiego rozstroju żołądków, że trzeba by było zabiegu chirurgicznego by to powstrzymać na tak długo, byśmy mogli po nich posprzątać.
Szukałem nadal, z desperacką nadzieją, że w społeczności ‘judeo-chrześcijańskiej’ znajdzie się ktoś normalny, kto powie coś negatywnego o tak obrzydliwym programie. Jakieś protesty, jakieś poczucie wściekłości, co byłoby uznane za ‘mowę nienawiści’ w niektórych krajach i ścigane z urzędu, gdyby skierowane było przeciwko Żydom. Czy nie było już przyzwoitości (czy, jeśli jej nie ma, jakiejś konsekwencji) ze strony tych, którzy ciągle, do znudzenia nas pouczają jakie zachowanie jest, a jakie nie jest zadowalające.
Ku mojemu przerażeniu, wszystko co znalazłem to pochwały, tego samego rodzaju jakie mają miejsce w Wielki Piątek, kiedy tłumy dopingowały Barabasza.
Jeden ‘miły chłopiec żydowski’ piszący dla wpływowego czasopisma powiedział: “według mnie ta wypowiedź jest tak zabawna, gdyż w tak szokujący sposób ujawnia niebezpieczną, ukryta prawdę. Jest faktem, że większość Żydów czuła tak samo w tej czy innej chwili”. Przeglądając listę innych komentarzy, były takie same: ‘Czyż nie jest ona wspaniała?!!” wszystkie wydawały się pytać nie w formie pytania, a raczej żądania wyrażenia zgody, niewypowiedzianego, lecz wyraźnego przekazu mówiącego ‘i nie odważ się myśleć inaczej’.
Skontaktowałem się z żydowskim przyjacielem, który bezustannie próbuje ‘mnie ustawiać’ w kwestii mojego ‘niezrozumienia’ judaizmu. ‘Nie,’ ciągle mi powtarza, ‘my nie nienawidzimy Jezusa, tylko nie uważamy Go za syna Bożego’. Zapytałem go czy słyszał o pannie S. ‘Tak’ odpowiada. Zapytałem czy słyszał jej komentarze o Jezusie, I znowu odpowiedź jest ‘tak’. ‘Dlaczego nie sprzeciwiłeś się temu?’ zapytałem. “Czy nie niepokoi cię cisza ze strony społeczności żydowskiej może spowodować, że chrześcijanie zaczną wierzyć we wszystkie te ‘żydowskie kawały’ o Żydach nienawidzących Jezusa?’
Otrzymałem od niego bardzo ciekawą odpowiedź: ‘Cóż, nasi rabini uczą, że nie mamy włączać się w takie rzeczy. Mamy prowadzić przykładne życie i pozwalać by ono było świadectwem dobroci judaizmu’.
‘Ale’, wtrąciłem, ‘dlaczego wy tak wrzeszczycie kiedy ktoś inny mówi coś oczerniającego na temat waszych świętości?’
Powtórzył to co powiedział wcześniej, tylko tym razem dodając ‘och och’ do odpowiedzi, tak jakbym złapał go z zaskoczenia przez jakieś działające tu podwójne standardy. ‘Cóż, widzisz, nasi rabini tak nas uczą’.
Do czego to się sprowadza, współ-Goje, jest bardzo łatwo zrozumieć, bardzo łatwo powiedzieć, jest to 4-sylabowy wyraz, który zawsze stanowił podstawę żydowskiego sposobu myślenia, a który, nie przez przypadek, był tym przed czym głównie ostrzegał nas Jezus, co nazywa się‘HIPOKRYZJĄ’. Widzisz, kiedy my to robimy, tzn. słusznie przypisujemy mord na Jezusie Jego żydowskim wrogom 2000 lat temu, nazywa się to ‘mową nienawiści’ i czymś co chcą w Stanach uczynić nielegalnym, tak jak zrobili to w pozostałej części byłego świata chrześcijańskiego. Ale kiedy oni to robią, my mamy siedzieć i przyjmować to jak kobieta gwałcona przez bandę zbirów, kiedy zasadą w tym wszystkim jest ‘Bo jest ‘ZABAWNE kiedy my to robimy’.
Jasny przypadek chwiejnej talmudycznej mentalności, jeśli było coś takiego. Jest całkowicie dopuszczalne przedstawianie obrazu Jezusa jak chcieliby Jego wrogowie, czyli bękarta rzymskiego setnika i bufona, który ‘dostał na co zasłużył’, i tak długo jak robi się to w tym świetle, cóż, jest wtedy ok. By napawać sie Jego śmiercią i mówić o żydowskim spisku zniszczenia Go i Jego rewolucji przeciwko faryzeizmowi. Opłakiwać Go jednak i wskazywać palcem winnych, tych którzy otwarcie chwalą się odegraną w tym przez nich rolą i robienie tego w niepochlebnym świetle zmienia to równanie zupełnie, logika tego argumentu jest taka, że jest OGROMNA różnica między 6 i pół tuzina.

Cóż, faktem jest, że wyszukiwanie odpowiedzi odnośnie ciszy na temat antysemickich wypowiedzi panny S (tak, antysemickich, gdyż Jezus był RZECZYWIŚCIE Semitą) staje się nie tyle beznadzieją, co darem. ‘Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło’, jak mówią, co wyszło w tym przypadku jest to co znamy jako ewidentną prawdę, i, co równie ważne, prawda, która patrzyła nam w twarz przez cały czas, i nie tylko przez pokolenia, ale przez tysiące lat, to coś co nazywa się żydowską obłudą. Nie chcąc by oczy wyszły wam na wierzch z długim szeregiem wielkich liter, a jednak CZY MOŻECIE SOBIE WYOBRAZIĆ, WSPÓŁ-ZIEMIANIE, WYCIE, KTÓRE MIAŁOBY MIEJSCE, GDYBY ZAMIAST ŻYDOWSKIEJ KOMEDIANTKI MÓWIĄCEJ ‘MAM NADZIEJĘ ŻE TO MY ZABILIŚMY JEZUSA I ZROBIŁABYM TO JESZCZE RAZ W TEJ SEKUNDZIE’, ŻE TO GOJ POWIEDZIAŁ ‘MAM NADZIEJĘ, ŻE HITLER ZABIŁ 6 MILIONÓW’, CZY MUZUŁMANIN MÓWIĄCY ‘MAM NADZIEJĘ, ŻE ZABILIŚMY ŻYDOWSKIEGO REPORTERA DANIELA PEARLA’???
Dobry Boże, firmy produkujące zatyczki do uszu będą tak zalane gotówką ze sprzedaży takiej jazgotliwej, uszkadzającej bębenki imprezy, co najprawdopodobniej zdywersyfikuje ich posiadanie i stworzy nowy konglomerat bankowy.
Wiem co mówicie ‘wielka rzecz, kolejny obleśny, okrutny Żyd w przemyśle rozrywkowym obrażający Jezusa. Jest tego dziesiątki, nic nowego’, na co odpowiem, że ‘tak, macie rację. Lampart nie zmienia swoich cętek, a złe drzewo rodzi złe owoce’.
Mimo to, jak w przypadku wszystkich wydarzeń w życiu, łącznie z tym co wydaje się absurdalną katastrofą, jest to lekcją na przyszłość w tym wszystkim, przynajmniej w tym, że Goje muszą przestać tracić czas by Żydzi “oprzytomnieli” i ujrzeli światło. Musimy zmierzyć się z oczywistością, że ONI NIGDY TEGO NIE ZROBIĄ Z WŁASNEJ WOLI.. Chodzi o POMYSŁ wielu chrześcijan w tych dniach, że “wkrótce 144.000 Żydów przejdzie na chrześcijaństwo i dlatego musimy uważać, by ich nie odepchnąć” jest równie prawdopodobny jak to, że 144.000 aligatorów któregoś dnia zdecyduje, że wolą być wegetarianami.
Mieli 2000 lat by zrezygnować z idei, że świat jest płaski i całe mnóstwo innych zacofanych, regresywnych tendencji w myśleniu, co doprowadziło ich tylko do nieszczęścia i jeszcze do tej chwili nie zrobili tego. Mieli 2000 lat by wyzwolić się z opresyjnych więzów, nałożonych na nich przez rabinicznych przywódców, a jednak do tej chwili nie zrobili tego. Jezus czynił cuda na oczach ich przodków 2000 lat temu i nawet to nie wystarczyło, by nie poddać się żądaniom rabinów i Go ukrzyżować, a dzisiaj nie jest inaczej. Zachodni świat, który przynajmniej kiedyś był uosobieniem nauczania Jezusa, jest codziennie krzyżowany ekonomicznie i politycznie, na każdym froncie jaki można sobie wyobrazić, i przez każdą kiedyś chrześcijańską instytucję, i wszystko to odbywa się głównie w kontekście tego, jaki jest żydowski program. Żydzi chcą być zwolnieni z winy za to, co ich przodkowie zrobili 20 wieków temu, ale kiedy jakaś brudnousta panna S wychodzi i miliardom ludzi na ziemi ujawnia ideę, że ponosi część tej winy i zrobiłaby to jeszcze raz, a reszta plemienia nie robi nic, aby zaprotestować, to oni podzielają jej winę i winę swoich przodków.
Osobiście, czego naprawdę chciałbym być świadkiem, to by srebrnoustą pannę S zabrano do jednego z tych krajów “muzułmańskich nienawidzących chrześcijan”, o których tyle słyszymy od takich Hagee, Limbaugh, Robertsonów i innych szabesgojów, pracujących w godzinach nadliczbowych by okłamywać Amerykanów, żeby dowiedziała się, jak ludzie w tych krajach radzą sobie z brudnoustymi dziwkami, które mówią takie rzeczy o tym samym Jezusie, który jest kochany i szanowany przez muzułmanów na całym świecie, a to byłoby zabawne. Mogę zagwarantować jedno, nie chcielibyśmy usłyszeć o wyniku tego w naszych żydowskich agencjach informacyjnych.
Dajmy sobie spokój, bracia Goje. Zostawmy to w rękach Boga by nawrócił Żydów i uwolnił ich od ślepoty. Oni gardzą waszą dobrą wolą i szydzą z waszej naiwności, w ten sam sposób jak wyśmiewali Jezusa, który przez 3 godziny wisiał na krzyżu.
W międzyczasie, reszta z nas musi zrobić to, co jest niezbędne by zabezpieczyć przyszłość naszych dzieci i wnuków, by czuli się bezpieczni od takich panien S i innych, którzy są zdecydowani na przerobienie ich na coś bardziej akceptowalne w synagodze, a ratowanie naszego potomstwa z pazurów tych drapieżników nie będzie dokonane tak długo, jak będziemy się martwić o zranienie uczuć naszych “miłych sąsiadów żydowskich”, którzy, być może nie będą atakować naszej chrześcijańskiej wrażliwości w sposób jawny, to jednak nadal będą pomagać w szerszym programie niszczenia imienia nienawidzonego Jezusa przez ich milczenie w sprawach takich, jak te i inne. Ich mottem zawsze było “nigdy nie zapomnimy” i z powodu rzeczy, które dzieją się nam wszystkim dzisiaj, prawdopodobnie jest mądre, byśmy robili to samo, jeśli nie z innych powodów niż dla dobra tych, którzy odziedziczą owoce, które sami zasadziliśmy.
I można zapomnieć o tym, że nigdy nie będą mieli dosyć. Jak pokazali zbyt wiele razy, nigdy nie będą mieli dosyć.
mistrzo likes this.
podochrona
Piekne kazanie, Bog zaplac.Kroluj nam Chryste!
jadwina
Bóg zapłać!!!Króluj nam Chryste!
Inka110
Dziękuję za piękne kazanie, daje dużo do myślenia! Króluj nam Chryste!
baj900
...Dziekuje za kazanie.
Czytajcie orędzia na czasy ostateczne
własnie kończę 9 tom, polecam......
Miód na serce .................

24.03.2012 /sobota/ na Pl.Piłsudskiego odbędzie się
Misterium Meki Pańskiej
o godz.19.00

w sobotę 8.00 w bazylice na Kaweczyńskiej będzie odprawiona
msza św. w sprawie intronizacji Chrystusa na Króla Polski

13.02-13.03 2012 msze gregoriańskie na Krakowskim Przedmie…More
...Dziekuje za kazanie.
Czytajcie orędzia na czasy ostateczne
własnie kończę 9 tom, polecam......
Miód na serce .................

24.03.2012 /sobota/ na Pl.Piłsudskiego odbędzie się
Misterium Meki Pańskiej
o godz.19.00

w sobotę 8.00 w bazylice na Kaweczyńskiej będzie odprawiona
msza św. w sprawie intronizacji Chrystusa na Króla Polski

13.02-13.03 2012 msze gregoriańskie na Krakowskim Przedmieściu 62
o przebłaganie za grzechu narodu polskiego od zarania państwa polskiego

ZAPRASZAM>>>>>>>>>>>.
nevada60
Tylko ten, który jest ponad podziałami i który nie zabawiał się w uprawianie śmiesznej "polityki", robiącej ludziom wodę z mózgu, tylko Ten, który ukochał do końca i który z miłości będzie sądził "żywych i umarłych" - tylko Ten może dać narodowi ducha prawdziwej wolności, ducha mądrości. I tylko dzięki nim Polak szybko rozezna, co jest dobre i narodowi potrzebne, a co naród od środka rozbija i …More
Tylko ten, który jest ponad podziałami i który nie zabawiał się w uprawianie śmiesznej "polityki", robiącej ludziom wodę z mózgu, tylko Ten, który ukochał do końca i który z miłości będzie sądził "żywych i umarłych" - tylko Ten może dać narodowi ducha prawdziwej wolności, ducha mądrości. I tylko dzięki nim Polak szybko rozezna, co jest dobre i narodowi potrzebne, a co naród od środka rozbija i niszczy, choć tak ładnie oraz atrakcyjnie prezentuje się w tyglu utkanego z "wolnych rynków" świata, ale równie mocno zniewolonego światopoglądem ludzi, którzy kpiąc z wiary oraz negując Boga, potrafią godzinami gawędzić i pertraktować z wężem, znanym katolikom chociażby z kart Pisma Świętego. Oczywiście wąż, tak mocno i niezauważalnie ukrył się w płatach mózgu wielu "oświeconych" budowniczych nowoczesnej Polski tak w rządzie, jak i modernistach Kościoła (w ramach nowoczesnej Europy), że oni sami przekonują z rumieńcami zdrady na policzkach, iż to "mózg oświecony" (bo rozum raczej nie) podpowiada im jak powinno być, by nie było tak, jak proponuje "ciemnogród" i jego Ukrzyżowany Król.

Bóg zapłać księże Piotrze, za mądre słowa!

Króluj nam Chryste!!!
+ + +
Św.Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach
Dr Stanisław Krajski


Dzienniki rozniosły w pierwszych dniach sierpnia następującą wiadomość: "W Bukareszcie odbył się w tych dniach międzynarodowy kongres wolnomularzy przy udziale przedstawicieli wolnomularskich organizacji ze Stanów Zjednoczonych, z Polski, Włoch, Czechosłowacji, Austrii i Rumunii. Na kogresie tegorocznym stwierdzono między …More
Św.Maksymilian Maria Kolbe o masonerii i Żydach
Dr Stanisław Krajski


Dzienniki rozniosły w pierwszych dniach sierpnia następującą wiadomość: "W Bukareszcie odbył się w tych dniach międzynarodowy kongres wolnomularzy przy udziale przedstawicieli wolnomularskich organizacji ze Stanów Zjednoczonych, z Polski, Włoch, Czechosłowacji, Austrii i Rumunii. Na kogresie tegorocznym stwierdzono między innymi, iż wolnomularstwo specjalnie doniosłą rolę odgrywa w Polsce, gdzie do loży wolnomularskiej należy cały szereg wybitnych członków obecnego rządu. I w innych państwach rozwija się wolnomularstwo bardzo pomyślnie".
Zdaje się tym panom, że oni rządzą; tymczasem posłuchajmy co piszą "Protokoły Mędrców Syjonu". Protokół 11 mówi:"Oto program przygotowanej nowej konstytucji. My będziemy stwarzali i wykonywali prawa i rządy: 1) w formie projektów, składanych ciału prawodawczemu, 2) przy pomocy dekretów prezydenta w formie postanowień ogólnych, orzeczeń senatu, uchwał rady państwa, decyzji ministerialnych, 3) w chwili zaś odpowiedniej w formie przewrotu państwowego.
"Ustaliwszy mniej więcej modus agendi, zajmiemy się szczegółami tych kombinacji, przy których użyciu mamy dokonać zmiany działania maszyn państwowych w kierunku wymienionym. Kombinacje te są to: swoboda prasy, prawo zrzeszania się, wolność sumienia, zasady systemu wyborczego i wiele innych objawów, które muszą zniknąć z repertuaru ludzkości, by ulec zasadnicznej zmianie nazajutrz po ogłoszeniu nowej konstytucji. Dopiero w chwili tej będziemy mogli ogłosić wszystkie nasze postanowienia, bowiem później wszelkie zmiany będą niebezpieczne. A oto przyczyny: jeżeli zmiany te wprowadzone będą bezwzględnie oraz w kierunku rygoru i ograniczeń - może to spowodować wybuch rozpaczy, wywołany obawą nowych zmian w tym samym kierunku. Jeżeli zaś zmiana ta będzie dokonana w kierunku nowych ulg, wówczas może być powiedziane, że przyzwyczailiśmy się do słabości, co poderwie autorytet niezłomności nowej władzy - lub też może wytworzyć przekonanie, że przejął nas strach i zmuszeni jesteśmy do ustępstw, za które nikt nie będzie nam wdzięczny, bowiem będą uważane za należne Jedno i drugie byłoby szkodliwe dla powagi nowej konstytucji. Koniecznie jest, żeby z chwilą jej ogłoszenia, oszołomione przez dokonanie przewrotu narody, będące jeszcze pod wpływem terroru i niepewności - zrozumiały, że jesteśmy o tyle silni, o tyle nietykalni, o tyle pełni potęgi, że w żadnym razie nie będziemy liczyli się z narodami i nie tylko nie zwrócimy uwagi na ich sąd i życzenia, lecz nawet gotowi jesteśmy i zdolni z niezwalczoną siłą zgnieść ich wyrażanie i przejawianie w każdej chwili i na każdym miejscu, że wzięliśmy od razu wszystko, co uważaliśmy za niezbędne i w żadnym razie nie będziemy dzielili się naszą władzą. Wówczas ze strachu zamkną oczy na wszystko i będą oczekiwali, co z tego wyniknie.
"Goje to stado baranów, my zaś jesteśmy wobec nich wilkami, a wiecie wszak, co staje się z owcami, kiedy do owczarni zakradną się wilki. Zamkną oni oczy jeszcze i z tej przyczyny, że obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wrogów pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspomnieć o tym, jak długo oczekiwać będą tego zwrotu?
"W jakimże innym celu wymyśliliśmy i nakazaliśmy gojom całą tę politykę, nie dając im możności zbadania jej treści - jeżeli nie w tym, żeby drogą okólną osiągnąć to, co jest prostą drogą niedosięgłe dla naszego plemienia rozsianego. Posłużyło to jako fundament dla naszej organizacji masonerii tajnej, która nie jest znana, oraz dla celów, których istnienia nawet nie podejrzewają te bydlęta-goje znęceni przez nas do szeregów armii lóż masońskich <>, istniejących dla zamydlenia oczu gojom".
Czyście panowie masoni słyszeli? Ci, którzy was zorganizowali i wami skrycie rządzą, żydzi, uważają was za bydlęta, znęcone do lóż masońskich dla celów, których nawet nie podejrzewacie, dla mydlenia oczu gojom.
Kto dąży do rozmnażania lóż masońskich?
W protokóle 15 czytamy: "Tymczasem do chwili, kiedy obejmiemy władzę, będziemy stwarzali i rozmnażali loże wolnomularskie we wszystkich państwach świata. Wciągniemy do lóż tych wszystkich przyszłych i obecnych działaczy wybitnych, bowiem loże te będą centralnym punktem informacyjnym i ośrodkiem wpływów".
A kto właściwie kieruje działalnością lóż?
"Wszystkie loże poddamy jednemu, znanemu tylko przez nas rządowi, złożonemu z mędrców naszych. Loże będą posiadały przedstawiciela, maskującego ów centralny zarząd masonerii, oraz ogłaszającego hasła i programy.
"W lożach tych zadzierzgniemy węzeł z wszystkimi czynnikami rewolucyjnymi i wolnomyślnymi. Będą one się składały z przedstawicieli wszystkich klas społecznych. Najtajniejsze projekty polityczne będą nam znane i podległe naszemu kierownictwu od chwili powstania. W liczbie członków lóż będą prawie wszyscy agenci policji narodowej i międzynarodowej, bowiem ich współpraca jest dla nas niezbędna. Policja ma możność nie tylko załatwiania się po swojemu z opornymi, lecz również i ukrywania dzieł naszych, stwarzania przyczyn do niezadowoleń itd.
"Do stowarzyszeń tajnych zapisują się zwykle najchętniej aferzyści, karierowicze i w ogóle ludzie po większej części lekkomyślni, z którymi prowadzenie interesów nie będzie dla nas trudne. Oni będą wprowadzali w ruch mechanizm maszyny wymyślonej przez nas. Jeżeli w świecie tym powstanie zamęt, będzie to znaczyło, że potrzebowaliśmy go zmącić, aby zbyt wielka solidarność jego rozprzęgła się. Jeżeli zaś w łonie świata tego powstanie spisek, to na czele nie będzie stał nikt inny, jak tylko najprawdopodobniejszy ze sług naszych. Jest to naturalne, że my, nie zaś kto inny, będziemy kierowali sprawami i czynnościami masonerii, ponieważ wiemy, dotąd prowadzimy, znamy cel ostateczny każdego działania, gdy oni nie wiedzą, nawet nie znają wyników bezpośrednich: obchodzi ich zwykle tylko chwilowe zadowolenie ambicji przy wykonywaniu projektów. Nie wiedzą o tym, że sam projekt nie powstał z ich inicjatywy, lecz dzięki poddaniu przez nas myśli odpowiedniej.
"Goje zapisują się do lóż, jedni - powodowani ciekawością lub też nadzieją dobrania się tą drogą do pieroga społecznego, inni zaś aby uzyskać możność wypowiedzenia publicznego swoich nieziszczalnych i bezpodstawnych marzeń: ci pragną oklasków i emocji, którą daje powodzenie, a której im nie szczędzimy. Nie wzbraniamy im tego powodzenia, dla korzyści z powstałej na tle tym zarozumiałości i przekonania o wartości własnej. Przy pomocy tych czynników ludzie niepostrzeżenie przejmują się nakazami naszymi, nie strzegąc się ich w przekonaniu, że nieomylność wytwarza myśli własne, ale cudzych nie przejmuje. Nie wyobrażacie sobie nawet, jak łatwo najrozumniejszych gojów doprowadzić do naiwności nieświadomej, o ile przekonani są o wartości własnej, a jednocześnie jak łatwo przy pomocy najmniejszego niepowodzenia, bodajby braku oklasków, pozbawić ich pewności siebie i doprowadzić do zupełnej uległości, skoro tylko zapewnić im nowe powodzenie. O ile nasi lekceważą powodzenie byle przeprowadzić plan dany, o tyle goje gotowi są zaniedbać wszelkie plany dla chwilowego powodzenia.
"Psychologia powyższa gojów ułatwia nam znacznie zadanie kierowania nimi. Dzięki nam wsiedli na konika marzeń o pochłonięciu indywidualności ludzkiej przez jednostkę symboliczną kolektywizmu. Nie pojęli jeszcze i nie pojmą nigdy myśli, że "kolektywizm" stanowi jawne pogwałcenie praw najważniejszych natury, która od początku świata tworzyła jednostki, niepodobne do innych, mając na celu właśnie indywidualność. Jeżeli byliśmy zdolni doprowadzić ich do takiego szalonego zaślepienia, czy nie dowodzi to z zadziwiającą wyrazistością, do jakiego stopnia umysł gojów nie jest po ludzku rozwinięty w porównaniu z umysłem naszym! Okoliczność ta jest dla nas główną gwarancją powodzenia".
A wiecie, panowie masoni, co was czeka w dniu, w którym chcielibyście sami zacząć myśleć? Oto posłuchajcie. Ciąg dalszy tego protokołu mówi: "Śmierć jest nieuniknionym końcem każdego życia. Lepiej jest przyspieszyć koniec tych, którzy przeszkadzają naszej sprawie, niż nas, którzy jesteśmy jej twórcami.
"Masonów będziemy tracili w taki sposób, że nikt, prócz braci, nie będzie się mógł domyśleć, nawet same ofiary: wszystkie one umierają w chwili, kiedy zachodzi potrzeba tego, na pozór wskutek chorób normalnych. Wiedząc o tym, nawet bracia nie ośmielą się protestować. Stosując środki podobne, wyrwaliśmy z masonerii wszelki zarodek protestu przeciwko zarządzeniom naszym. Głosząc gojom liberalizm jednocześnie trzymamy naród nasz i agentów w ryzach bezwzględnego posłuszeństwa".
Panowie masoni, wy którzyście niedawno na Kongresie w Bukareszcie cieszyli się, że masoneria się rozwija, zastanówcie się i powiedzcie szczerze, czy nie lepiej w pokoju wewnętrznym, w miłości radosnej służyć Stwórcy, niż słuchać rozkazów tajemniczej, podstępnej, nieznanej, nienawidzącej was, okrutnej kliki żydowskiej?
I do Was, nieliczna garstko żydów, "mędrców Syjonu" którzy ukryci, z dopuszczenia Bożego dla doświadczenia wiernych i cnotliwych, spowodowaliście świadomie tyle już nieszczęść i więcej jeszcze przygotowujecie, zwracam się z zapytaniem: Co wam z tego przyjdzie? Przypuśćmy nawet, że zapowiedziane chwile panowania antychrysta już bliskie, że wy mu drogę przygotowujecie, niech każdy z was zapyta siebie: Co mi z tego przyjdzie? Stosy złota, uciechy, przyjemności, władza - to wszystko jeszcze nie uszczęśliwia człowieka A chociażby dało szczęście; jak długo to potrwać będzie? Lat kilkadziesiąt, a może kilkanaście, kilka lub mniej jeszcze Nie wiemy, kiedy pasmo życia się przerwie A potem?
Czyż nie lepiej i wam, masonom polskim, okpionym przez garstkę żydów i wam, kierownicy żydowscy, którzyście dali się zbałamucić nieprzyjacielowi ludzkości, szatanowi, zwrócić się szczerze do Boga, uznać Zbawiciela Jezusa Chrystusa, pokochać Niepokalaną i pod Jej sztandarami zdobywać dla Niej dusze? Czyż wolicie należeć do tej głowy węża oplatającego świat, o którym powiedziano: "Ona zetrze głowę twoją"? (Rdz. 3.15) Dopokąd żyjecie jeszcze czas, ale wkrótce może być za późno!!!

"Rycerz Niepokalanej" 5 (1926) 258-262.

Skandaliczne odznaczenie
Dzień 3 maja był dniem dla całej Polski więcej niż po inne zeszłe lata uroczystym; w tym dniu bowiem obchodziliśmy wszyscy nie tylko rocznicę zbawiennej Konstytucji 3 Maja, ale, co bez porównania ważniejsze, po raz pierwszy złożyliśmy u stóp Królowej nieba i ziemi publicznie i uroczyście naszą niską polską koronę, by nam na zawsze królować raczyła.
Szumiały chorągwie, grały orkiestry, zbierały się tłumy; pochody, mowy i uroczyste nabożeństwa. A po nich - odznaczenia zasłużonych.
Kto został odznaczony? Cały szereg obywateli i obywatelek. "Monitor Polski" ich wylicza i wskazuje, kto jaką otrzymał odznakę: Wielka Wstęga, Krzyż Komandorski z gwiazdą, bez gwiazdy, Krzyż Oficerski Uderza tu znany już Szanownym Czytelnikom z numeru majowego (str. 124) - Andrzej Strug. A może to tylko imię i nazwisko podobne? Przecież ten wspomniany w majowej kronice to wedle doniesienia "Annuaire de la Massonerie Universelle" Wielki Mistrz loży masońskiej?
Za co otrzymał "Krzyż Oficerski"? "Literat" czytamy dalej i "Wielki Mistrz Wielkiej loży masońskiej"

www.naszawitryna.pl/ksiazki_50.html
barsty111
Jolnar
Ostatnio przepraszał, że zaniedbał Św.Faustynę i obiecał poprawę.Naprawdę czekam, bo lubię ten ogień z jakim przemawia. Luknij na; www.tv-pustelnia.pl tam są archiwalne rekolekcje z 2006r. Tamten ksiądz wydaje mi się fajniejszym. Dziś to igrzyska, rąbanka z kurią i hardcor.
Jolinar
barsty111
Czemu mówisz, że widzi samo zło? Ja widzę jak po prostu piętnuje zło w Kościele (faktycznie jest tego dużo). Ale nie można mówić, że widzi samo zło, bo on to wszystko robi z miłości do Kościoła Katolickiego którego głową jest Jezus Chrystus. Ciągle powołuje się na świętych i mistyków (czyli to co dobre w kościele).
barsty111
+++
Żeby moi młodzi sąsiedzi wrócili do Kościoła to potrzeba ewangelizować. Bo jak ja mam światło a nie daje go innym to ja będe się smażył za ich błądzenie. Ks. Natanek troche inaczej dziś mówił
+ + +
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

,,POZA KOŚCIOŁEM KATOLICKIM NIE MA ZBAWIENIA !!,,

,,DROGĄ DO NIEBA JEST TYLKO PAN JEZUS,,

,,WRACAJCIE DO KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO,,

Bóg zapłać za świadectwo żywej wiary !!


KRÓLUJ NAM CHRYSTE !!
barsty111
jolinar
Mrok jest faktem tylko obawiam się,że ks.Piotr nie potrafi już rozkochać się w Kościele Św. bo widzi w nim samo zło.
Jolinar
Ciekawi mnie bardzo, drodzy przeciwnicy ks.Natanka, jak interpretujecie słowa Anny Katarzyny Emmerich dotyczące mroku ogarniającego Kościół.
Engel44
Niektorzy nie odrozniaja BAH od bah...
Dzieki BAH za umieczczenia kazania.
Kroluj nam Chryste, zawsze i wszedzie.
barsty111
bah
Sam poczytaj 5 albo 6-03-2012
BAH
Twoje wpisy nie dotyczyły ks. Piotra tylko JozefaK a w zasadzie, to go pomawiały.
W zasadzie, to sugerowałeś, że "wtyka masońska" (a nawet mason), to najlepszy kandydat na papieża.
barsty111
bah
Dystans do samego siebie - to jest to o co chodzi.
Ale z tym kasowaniem moich wpisów to troche przesadziłeś?
Nie róbmy tu kółka adoracji ks.Piotra-to nie w jego stylu
BAH
Jak to skąd?
Sam Kardynał ( ) polecił Go ( ) Miłosierdziu Bożemu.
Engel44
Modlitwa do Boga Ojca

Ojcze! Dokądkolwiek idę, znajduję Ciebie.
Gdziekolwiek spojrzę, widzę Ciebie.
Wszędzie, gdzie Cię szukam, Ty tam jesteś.
Wszędzie gdzie do Ciebie mówię, Ty mi odpowiadasz.
Wszędzie gdzie Cię spotykam, kocham Cię.
Ty jesteś wszędzie moim jedynym dobrem, moim wszystkim.
O mój Ojcze Niebieski!
Jak jest słodko wiedzieć, że Ty jesteś moim Ojcem,
a ja – Twoim dzieckiem!
Wierzę…More
Modlitwa do Boga Ojca

Ojcze! Dokądkolwiek idę, znajduję Ciebie.
Gdziekolwiek spojrzę, widzę Ciebie.
Wszędzie, gdzie Cię szukam, Ty tam jesteś.
Wszędzie gdzie do Ciebie mówię, Ty mi odpowiadasz.
Wszędzie gdzie Cię spotykam, kocham Cię.
Ty jesteś wszędzie moim jedynym dobrem, moim wszystkim.
O mój Ojcze Niebieski!
Jak jest słodko wiedzieć, że Ty jesteś moim Ojcem,
a ja – Twoim dzieckiem!
Wierzę, że jako nieskończenie Mądry wiesz lepiej, niż ja,
co jest dla mnie korzystne!
Naucz mnie zawsze widzieć Twoją miłość,
która kieruje wszystkimi wydarzeniami mojego życia.
Naucz mnie zdawać się na Twoje prowadzenie jak dziecko
w ramionach swej matki.
Bądź moim czułym Ojcem i chroń mnie wszędzie
jak źrenicy Twoich Oczu.
Niech na zawsze zachowam godność Twojego dziecka.
Amen.
barsty111
A skąd ks.Piotr wie,że będzie w niebie?(ostatnie minuty,tam powiedział)Skoro najwięksi święci widzieli siebie jako najwięksi grzesznicy.
barsty111
malgorzata16
A ciebie... kto wiele otrzymał, od tego wiele żądać będe.Jakie są twoje owoce ewangelizacji?
malgorzata16
Dzisiejsze kazanie ekumenistów wprawi w konsternację.Heretykom grozi piekło? jak to tak...tak się dobrze bawimy...
Dzięki BOGU że w swojej MIŁOŚCI posyła nam takich dzielnych Kapłanów.
Jolinar