Clicks21.9K

Bez dcerky neodejdu

MILOSLAV
81
Pro poučení
Martina 1234 likes this.
Jindriska
tenhle film mi je znami vydela jsem ho ve skole divali jsme se na neh na videu.
MILOSLAV
Lenko, německý muslim si zajede pro manželku na vesnici do Turecka. Jeho žena žije potom v getu, neumí německy a není zkažená naší evropskou sfeminizovanou kulturou proto mu dokáže vychovat i osmi dětí pravověrných muslimu v srdci evropy.
MILOSLAV
Dva postřehy z tohoto filmu hned na začátku.
Zahalené muslimky aspoň nesvádí oči mužů, kteří smilní už tím že evropsky oblečené ženy podle vzoru E 55 svlékají očima a v duchu s nimi souloží. Další věcí je poříznutí ovce, ano také se mi to nelíbí, ale no a co tak to dělají! Pokrytectví je se pobuřovat nad tím co dělali Abraham, Mojžíš i další... Bílý pokrytci mají lidi na jatkách, kteří krvavou …More
Dva postřehy z tohoto filmu hned na začátku.
Zahalené muslimky aspoň nesvádí oči mužů, kteří smilní už tím že evropsky oblečené ženy podle vzoru E 55 svlékají očima a v duchu s nimi souloží. Další věcí je poříznutí ovce, ano také se mi to nelíbí, ale no a co tak to dělají! Pokrytectví je se pobuřovat nad tím co dělali Abraham, Mojžíš i další... Bílý pokrytci mají lidi na jatkách, kteří krvavou práci udělají za ně a potom si koupí v obchodě upravený balíček masa. Fuj jaké pokrytectví zženštělé zfeminizované evropské kultury.
4 more comments from MILOSLAV
MILOSLAV
Karmel jako nezaujatý pozorovatel vašich pří s Dohnalovci musím konstatovat, že Mapex zatím neuvedl žádný zdroj k tomu co tvrdíte.
MILOSLAV
Žádného exorcistu neznám a proto doufám, že když píšete takto zasvědceně, že to také umíte svá tvrzení (lži, pomluvy?) zdůvodnit. Místo odpovědi se vymlouváte?
MILOSLAV
Karmel, píšete k vám myslíte tím i mě? Pokud ano podle jakého klíče jste mě odsoudila?

Vaše odkazy nevedou k žádnému názoru exorcisty. Mohla by jste mi vysvětlit co o tom říká autorita Boží skrze Písmo Svaté a KKC? Jinak také si myslím, že biskupové nemusí skákat jak kdo píská. Ducha zla se přece zříkají každou Mši Svatou takže i kdyby se zřekli podle přání jiných i to by nebyla záruka jejich …More
Karmel, píšete k vám myslíte tím i mě? Pokud ano podle jakého klíče jste mě odsoudila?

Vaše odkazy nevedou k žádnému názoru exorcisty. Mohla by jste mi vysvětlit co o tom říká autorita Boží skrze Písmo Svaté a KKC? Jinak také si myslím, že biskupové nemusí skákat jak kdo píská. Ducha zla se přece zříkají každou Mši Svatou takže i kdyby se zřekli podle přání jiných i to by nebyla záruka jejich upřímnosti vždyť i ten biskup, který popírá to, že Kristus umřel za naše hříchy a tvrdí, že umřel ze solidarity k lidem předváděl možná při obětování pouhé herecké výkony.

Karmel, odvedla jsi pozornost jinam a neodpověděla jsi na moji otázku: Jaké další nekatolické filmy máš na mysli ve svém netolerantním nekatolickém dotazu Karmel?
MILOSLAV
Karmel, o umístnění tohoto videa mě požádal jeden z hlavních představitelů Hnutí pro život v čechách s odůvodněním, že jeho známí má několik kamarádek, které chodí s muslimy a rád by je informoval. Jaké další nekatolické filmy máš na mysli ve svém netolerantním nekatolickém dotazu Karmel?

Mapexi, jak tvůj zmatený komentář souvisí s tímto videem a diskusí pod ním? O čem to píšeš?
Марек
Já byl v této věci na jednání za oficiálně ustanoveným exorcistou,ptal jsem se ho na věci jakož je :proklínání: biskupů.Řekl mi,že toho se není třeba bát,máme ochranu,ale oni ti,kteří proklínají na sebe svolávají velký trest.Možná by se nad tím měli zamyslet naši diskuteři a popřemýšlet,co to přinese jím osobně a zamyslet se nad tím,že náš čas,který je nám zde vyměřen,je velmi,velmi krátký.Jsem …More
Já byl v této věci na jednání za oficiálně ustanoveným exorcistou,ptal jsem se ho na věci jakož je :proklínání: biskupů.Řekl mi,že toho se není třeba bát,máme ochranu,ale oni ti,kteří proklínají na sebe svolávají velký trest.Možná by se nad tím měli zamyslet naši diskuteři a popřemýšlet,co to přinese jím osobně a zamyslet se nad tím,že náš čas,který je nám zde vyměřen,je velmi,velmi krátký.Jsem dnes naladěn tak trochu smutně.Opustili nás v jeden den dva lidi,které jsem dobře znal.Můj farář,který mne v roce 1989 oddával a kolegyně lékařka,která se nedočkala ani důchodu.Dnes jsou oba před Pánem a my tam půjdem možná také brzo a budeme se zodpovídat ze svých činů....tak já bych se třeba i s vámi rád se všemi sešel na tom místě dobrém..ovšem znovu připomínám,co mi řekl exorcista:skrze proklínání se dostanete leda tak do pekla