Język
masada
Porządedek dziobanaia HIERARCHIA W KURNIKU.

-Thorleif Schjelderup-Ebbe przeprowadził w kurniku na stadzie kur, którym przyporządkował indywidualne nazwy. Obserwacje zachodzących między nimi sytuacji kryzysowych wykazały, że im kura znajduje się niżej w hierarchii stada, tym częściej jest dziobana, gdyż dziobią ją kury znajdujące się wyżej od niej w hierarchii stada. Jednocześnie im kura znajduje się wyżej w hierarchii stada, tym częściej dziobie inne, tzn. dziobane są przez nią kury znajdujące się niżej od niej.
mkatana lubi to.
modernista
niceman Porazajaca jest cenzura w tzw. demokratycznym kraju!!!!!!!
_________________________________________________________________________________
W Kościele obowiązuje hierarchia,nie demokracja.
niceman
Bóg zapłac za piekne kazanie !!! Modlimy sie żeby było wiecej takich księzy z pasja i z patriotyzmem w sercu. Modlimy sie za ks. Jacka bo wiemy , ze Kosciol w Polsce i na swiecie potrzebuje takich ludzi. Porazajaca jest cenzura w tzw. demokratycznym kraju!!!!!!!
dana46
KOCHAM POLSKĘ, ODWAZNYCH POLAKÓW I TEGO WSPANIAŁEGO PATRIOTĘ KSIĘDZA JACKA . MODLMY SIĘ O TAKICH KSIEŻY !!!!.KSIĘZY "POPIEŁUSZKÓW "!!! DZIŚ MAMY PROBLEMY Z SUWERENNOŚCIĄ POLSKI, BO ZABRAKŁO NAM NA AMBONACH PRAWDZIWYCH KSIĘŻY KATOLICKICH, PATRIOTÓW, DLA KTÓRYCH ODWAGA, BÓG-HONOR - OJCZYZNA WYPŁYWA Z GŁĘBOKIEJ WIARY DO PANA BOGA, EWANGELI, Z MIŁOŚCI DO … Więcej
niceman lubi to.
Pokaż 2 polubinia więcej.
Anis1
Mówi co myślą normalni ludzie , którzy mają oczy !!! Wspaniały odważny PATRIOTA !!!!
1Józefina1 lubi to.
Wanda Klimkiewicz
Serdecznie dziekujemy ks. Jackowi za piekne kazanie. Widac ze ksiadz Jacek kocha Boga i ludzi, ze dobro naszej Ojczyzny Polski lezy mu na sercu. Modlmy sie aby w Polsce bylo wiecej takich prawdziwych i wiernych Bogu kaplanow.
niceman lubi to.
Pokaż 2 polubinia więcej.
Teresa45
Brawo X. Jacku-niech Pan Bóg Księdza prowadzi-oby X.Piotr miał godnego następcę w odnowionym Kościele! Dzięki p.Pawełku za umieszczenie tego kazania!
Anis1 lubi to.
Pokaż 2 polubinia więcej.