언어
댓글 쓰기…
Quas Primas
Słowo Boże nigdy nie kłamie!
Słowo Boże mówi do każdego, bez względu na to kim jest: chrześcijaninem, katolikiem, żydem, czy muzułmaninem.
A katolik ma obowiązek strzec Słowa Bożego, bez względu na to kim jest: zwykłym wiernym, Kapłanem, Biskupem, czy Papieżem.
-----------------------------------------------------------
"Takie jest Słowo Boże: żywe, skuteczne, prawdziwe, wolne, nieskrępowane, … 더보기
VRS
@stanislawp

Owszem, Franciszek to dopust Boży i ostrzeżenie byśmy zawołali w pokorze: "parce Domine, parce populo tuo"
stanislawp
Gdyby się nie pojawił Franciszek to nadal byśmy szli za fałszywymi kardynałami nadającymi prosto z Watykanu,
a że zjawił sie ten jawny heretyk tak nas oswieciło jego zboczenie, że teraz szukamy jakichś spokojnych kapłanów, którzy sie jeszcze Jezusa nie wyparli i uznają Jego Mękę i Śmierć na Krzyzu jako jedyne Źródło Zbawienia...
Watykan okradł nas nie tylko z nauki Jezusa ale też okrada nas mate… 더보기
mkatana
Dodam jeszcze do tego co napisałeś. To po co była Męka i Śmierć na krzyżu Jezusa Chrystusa? Może ktoś z kapłanów, biskupów lub sam Franciszek nam odpowie na te dylematy?
---------------------------------------------------------------------
KR44 16 minuty temu
Jeśli wszyscy ludzie wierzą w tego samego Boga i jeśli wszyscy są dziećmi Boga to Biblia jest nic nie wartym kawałkiem papieru.
5 명 더 보기
Anty_modernista
Watykan od pół wieku jest w stanie postępującej apostazji. Zamiast strzec depozytu wiary katolickiej i wiernych rozsiewa zarazę odstępstwa a zwiedzeni biją brawo papież Franciszek! , co za papież!, co za wiara!, jaki przekaz!, a jaka głębia!, cóż za mądrość! i jaka świętość!, Piotr naszych czasów!...
i t.d. ...
A tak naprawdę apostata. Pora przejrzeć na oczy i odciąć się od diabelstwa mówiąc stanowcze NIE! posoborowej apostazji w naszym Kościele. Bierność jest przyzwoleniem.
Quas Primas
"Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! Już to przedtem … 더보기
4 명 더 보기
KR44
" Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu, że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony. " - Rzymian 10:9 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - świat a więc i buddyści, hinduiści, muzułmanie itd nie wyznają że Jezus jest ich Panem. Nie wierzą w swych sercach, że został wskrzeszony. Więc dopóki nie uwierzą nie mogą być zbawieni, a błędne słowa papieża tylko trzymają ich z … 더보기
4 명 더 보기
KR44
Jeśli wszyscy ludzie wierzą w tego samego Boga i jeśli wszyscy są dziećmi Boga to Biblia jest nic nie wartym kawałkiem papieru.
3 명 더 보기
KR44
Jorge Mario Bergoglio ( tzw papież Franciszek ) : „ Większość Mieszkańców Naszej Planety określa się osobami wierzącymi.
To powinno prowadzić Nas do pogłębienia dialogu między religiami.
Musimy modlić się o to i współpracować z inaczej wierzącymi.
„Wierzę w Buddę.” - „Wierzę w Miłość.”
„Wierzę w Boga.” - „Wierzę w Miłość.”
„Wierzę w Jezusa Chrystusa.” - „Wierzę w Miłość.”
„Wierzę w Boga – Allah.”… 더보기
Podlasie5
W kazaniu jest mowa o klipie: „O dialog między religiami - papieska intencja na styczeń 2016”
www.youtube.com/watch