Clicks11K

Apoštol

exorcista
51
film
pokorny
"Jezis o sebe povedel : Ja som cesta, pravda a zivot nik nepride k Otcovi ak nejde cezo mna.", On je ta cesta, Ježiš je tou cestou, jeho učenie. A on káže najskôr sa pomeriť a až tak predstúpiť pred sudcu. To neznamená nebyť verný Bohu (ktorý je Otcom, Synom i Duchom Svätým), naopak, je to o dôvere v Jeho silu a múdrosť. ......O tom, tak nepredstaviteľnom a nepochopiteľnom, že veríme v silu …More
"Jezis o sebe povedel : Ja som cesta, pravda a zivot nik nepride k Otcovi ak nejde cezo mna.", On je ta cesta, Ježiš je tou cestou, jeho učenie. A on káže najskôr sa pomeriť a až tak predstúpiť pred sudcu. To neznamená nebyť verný Bohu (ktorý je Otcom, Synom i Duchom Svätým), naopak, je to o dôvere v Jeho silu a múdrosť. ......O tom, tak nepredstaviteľnom a nepochopiteľnom, že veríme v silu Lásky. Tej Božej.
Katolíčka
Peter Maria to mate pravu ide o manipulaciu o takzvany mierovy dialog,kedy sa neriesi spasa dusi ale vyšie(humanisticke) dobro pre takz. zachovanie mieru. Kedy sa miesaju dve nnezmiesaltelne nabozentva. A nezlucitelne ved je len jeden Boh a ten ma Syna. alah nema syna a na mesitach je napisane alah nepotrebuje syna. Sami ortodoxny moslimovia by vam povedali ze nas krestansky Boh nie je ten isty …More
Peter Maria to mate pravu ide o manipulaciu o takzvany mierovy dialog,kedy sa neriesi spasa dusi ale vyšie(humanisticke) dobro pre takz. zachovanie mieru. Kedy sa miesaju dve nnezmiesaltelne nabozentva. A nezlucitelne ved je len jeden Boh a ten ma Syna. alah nema syna a na mesitach je napisane alah nepotrebuje syna. Sami ortodoxny moslimovia by vam povedali ze nas krestansky Boh nie je ten isty co maju oni. Clvek si povie preco pre lepsie dobro radsej nenbude riesit co a kde je pravda. Jezis o sebe povedel : Ja som cesta, pravda a zivot nik nepride k Otcovi ak nejde cezo mna. Tak neviem ci tu ide len o svetovy mier v ramci celeho sveta, alebo tu ide spasu dusi.
Katolíčka
Film je veľmi dobre zameraný na Moslimov na ich náboženstvo. Čo pre nich znamená ich Alah. Otázka znie kde je pravda? Čomu ma dnešný človek veriť: náboženstvu, ľudskej zbožnosti, alebo zjavenej pravde od Boha, ktorú nám zjavil skrze svojho Syna Ježiša Krista. Ťažké a nemožné vybrať si jedno lebo všetko je už tak premiešané vzájomne že nie je vidno tú hlavnú podstatu (tajomstvo spásy). Preto …More
Film je veľmi dobre zameraný na Moslimov na ich náboženstvo. Čo pre nich znamená ich Alah. Otázka znie kde je pravda? Čomu ma dnešný človek veriť: náboženstvu, ľudskej zbožnosti, alebo zjavenej pravde od Boha, ktorú nám zjavil skrze svojho Syna Ježiša Krista. Ťažké a nemožné vybrať si jedno lebo všetko je už tak premiešané vzájomne že nie je vidno tú hlavnú podstatu (tajomstvo spásy). Preto dovoľujem si tu vyjadriť skromne svôj názor: podľa mňa nie úplne poriadnu keď sa nepriamo končí film tak že každý sa modlí k svojmu bohu. Úplní základ každého z týchto dvoch náboženstiev je protichodný: u veriacich moslimov je len jeden Boh a to Alah !!! A u kresťanov je považovaní Boh v troch osobách. ( Otec, Syn a Duch Svätý) !!! Tak ako je možné že sa to mieša? Povedzte nie je to otvorená manipulácia k zjednoteniu všetkých náboženstiev alebo tolerancii tá posledná scéna.
PRIMAK
APOSTATA - odpadlík - Francouzský film L APOTRE 2014 - muslimská komunita ve Francii. Akim se snaží konvertovat od islámu ke křesťanství, s tím se ostatní nechtějí smířit. Zprvu vypadá muslimská výuka jako mírumilovné náboženství, ale to až do doby, kdy chce Akim konvertovat ke Křesťanství. Pro muslimy je Ježíš jen prorokem, ale Akim vyzná že miluje Ježíše !
PRIMAK
Francouzský film L APOTRE 2014 - muslimská komunita ve Francii. Akim se snaží konvertovat od islámu ke křesťanství, s tím se ostatní nechtějí smířit.
Athleta Christi likes this.