Język

Wyświetlenia
93
USA na mocy podpis. przez prez. Trumpa ustawy zobow. są do walki z "antysemityzmem" ("sojusznik" jest wrogiem)

szuirad1 8 2
Stany Zjednoczone na mocy podpisanej przez prezydenta Trumpa ustawy zobowiązane są do walki z "antysemityzmem w Europie", przy czym antysemityzm definiowany jest m.in. jako mówienie o podwójnej … Więcej
wacula
Tymoteusz Piszesz -[to wybieramy szatana z Talmudu, Kabały i Koranu...itd]-- Przyjacielu MYLISZ się i pomieszałeś na dodatek wszystko .Bóg tak nie myśli jak człowiek grzeszny a EWANGELIA św. mówi-- 55 8 Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. 9 Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje itd.
Tymoteusz
Drogi Waculo, jeżeli uważasz, że Talmud, Kabała (okultystyczna) i Koran nie zostały napisane przez ludzi z podszeptu Szatana, to rzeczywiście możesz sądzić, że się mylę itd.

Na drugi raz jeżeli piszesz, że się mylę i coś pomieszałem, to udowodnij to, bo w takiej sytuacji mamy do czynienia z Twoimi słowami na wyrost.
wacula
Tymoteusz NO gdyby nie było Tory i Talmudu żydowskiego nie byłoby chrześcijaństwa ,a najpierw odnoszące się do Jezusa w Talmudzie, w oryginalnych tekstach cytaty opisy itd .Niestety mamy b.dużo wspólnego z pergaminami Tory żydów i można to obejrzeć w muzeum w Izraelu taka jest prawda mój drogi w b.d. skrócie
Tymoteusz
Drogi Waculo, piszesz to, czego nigdy nie napisałem i na takiej podstawie wyciągasz wnioski. Co ma Boska Tora (o której w ogóle nie wspominałem) wspólnego z ludzkim Talmudem?, tylko tyle, że są one związane z Izraelitami.

Wacula :
„NO gdyby nie było Tory i Talmudu żydowskiego nie byłoby chrześcijaństwa.”

Śmiała teza, ale nieprawdziwa, przynajmniej w części związanej z Talmudem. Najpier… Więcej
wacula
Tymoteusz Piszesz -[Co ma Boska Tora (o której w ogóle nie wspominałem) wspólnego z ludzkim Talmudem?,itd ]--A możesz nie wspominać [co i tak wspomniałeś patrz poniżej ]-nie ma to żadnego znaczenia TORA ma wspólne korzenie naszej wiary .Czy to się Tobie podoba lub nie historia i archeologia w IZRAELU NIE KŁAMIE TYMUŚ NIE ZMIENISZ TEGO ani NIKT tego NIE próbuje w przeciwnym razie będziesz głosił … Więcej
Tymoteusz
„Papież Franciszek powiedział włoskiemu dziennikowi La Repubblica, że Stany Zjednoczone mają „zniekształcony obraz świata„, i Ameryka musi być rządzona przez rząd światowy, tak szybko jak możliwe, „dla jej dobra„.”

Franciszek za NWO i rządem światowym
Tymoteusz
Jeżeli nie wybieramy Boga z Ewangelii, to wybieramy szatana z Talmudu, Kabały i Koranu...
Tymoteusz
Trzeba oddać żydom, że swoją ideologię judaistyczną umieją konsekwentnie realizować w myśl zasady, „po trupach (Trumpach) do celu”.
szuirad1 wspomniał ten post w USA na mocy podpis. przez prez. Trumpa ustawy zobow. są do walki z "antysemityzmem" ("sojusznik" ….