Język

Wyświetlenia
2,3 tys.
Piotr Mrotek - audiobook - Kłamstwa szatana ujawnione przez apostołów ostatnich czasów.

PiotrM 14 17
Na końcu filmy jest umieszczone braterskie napomnienie do Marcina Zielińskiego i zwiedzionych ludzi
Tymoteusz
m.rekinek
Ale wypatrzyłeś Dobrze, niech popularyzuje,
wojowników i niewolników Maryi nigdy dosyć
PiotrM
Atak na Maryję. Diabeł ruszył już z każdej strony. Obudźcie się dzieci światła bo ruszył na Jej potomstwo. www.tvp.info/40381087/alarm-kara-za-różaniec .
Lech42
Piotrze, świetna robota. Idziemy tą samą drogą !!!
Weronika....S
Matka Boża wydała polecenie poświęcenia Rosji niezależnie od woli władców tego świata, a Franciszek, co do którego niektórzy wyrażają opinię, że jest antypapieżem, moim z kolei zdaniem jest spośród poprzdzających go papieży najmniej do tego odpowiednią osobą. Przypomnijmy sobie jak wyglądał ołtarz w Fatimie w 100 rocznicę, o czym mówił też ks. Murziński. A więc wielka strata, że nie zrobili tego … Więcej
Sykomora
Ten chłopak tak długo i uporczywie się modlił o te dary i cuda, że w końcu na te prośby odpowiedział zły duch. A to dlatego, że Ojciec, który jest w ukryciu, widział jego pychę i egoizm i po prostu milczał.
Quas Primas
Piotrze, widać, że jesteś Niewolnikiem Maryi, dzieckiem Maryi i to rzeczywiście oddanym Jej całym sercem.
Kiedy czytałam Twoje posty, komentarze i listy przypuszczałam, że jesteś młodym facetem... tymczasem słyszę dojrzały głos- dojrzałego duchowo mężczyzny.
Bardzo dobrze zrobiłeś tworząc ten film, to przesłanie.
Niech Pan Bóg daje Ci łaski w walce o dobro Kościoła.
Niech zwiedzeni judeo-protesta… Więcej
Tymoteusz
„Bojaźń Pańska jest szkołą mądrości, pokora poprzedza sławę.” (Prz 15, 33).

Dziękuję bardzo Szanownemu Piotrowi Mrotkowi za ważny przekaz i włożony trud. W dzisiejszych czasach spotkać Osobę o tak wielkiej wrażliwości, wierze i pokorze to jest zaszczyt i radość :-)

„Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali.” (J 13, 35).
PiotrM
Weronika S, Ponoć Putin chciał 4. lata temu ale Franciszek nie chciał.
www.youtube.com/watch Tereniu, jesli masz czas, to odsluchaj sobie. Ksiadz, który udzielal tutaj wywiadu, powiedzial, iz 4 lata temu u Biskupa Rzymu goscil Prezydent Putin i chcial zawierzenia Rosji Matce Bozej. W odpowiedzi uslyszal: NIE bedziemy rozmawiali o Fatimie !!
Być może poświęcenie Rosji, czego nie dokonano dotychczas mimo nakazu Maryi, byłoby początkiem nawrócenia Rosji na katolicyzm i zjednoczenia narodów słowiańskich, co wynika z nagranych słów przedmówcy. Jak można przypuszczać, jest to jednak sprzeczne z interesem obecnych światowych mocarstw. To nie jedyna zresztą przepowiednia o przyszłym znaczeniu państw słowiańskich, w tym i Polski. Czas to … Więcej
Braciszku ....Bóg zapłać ....❤🙋❤
m.rekinek
Piotrze gratulacje za wspaniały tekst, normalnie powala z nóg ! To orędzie dla wszystkich tych, którzy podążają za emocjami, mocą, odczuciami, za pogubionymi nauczycielami czerpiącymi z heretyckich nauk zborów zielonoświątkowych i imiennie dla naszego brata Marcina Z.
Polecam gorąco wysłuchanie tego tekstu, koniecznie do końca.
m. rekinek każde Twoje słowo przyjmuję za swoje on powala nie tyle na kolana, co na twarz przed Bogiem Trójjedynym i Najśw. Maryją Panną. A ten śląski akcent chwyta za serce. Taki przekaz z serca może trafić tylko do serca. Piotrusiu Kochany dziękuję Ci, dziękuję Bogu, że postawił Ciebie na mojej drodze. Chwala Panu. Iwonna Teresa
PiotrM
Iwonna Teresa Jeśli tak chcą tam u góry to co ja mogę?