Clicks19.1K

GENDER ZDEMASKOWANE - OBEJRZYJ I PRZEŚLIJ DALEJ

piekło_istnieje
78
Ks. dr Marek Dziewiecki - kapłan diecezji radomskiej, adiunkt Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, doktor psychologii, odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Ekspert Ministerstwa …More
Ks. dr Marek Dziewiecki - kapłan diecezji radomskiej, adiunkt Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, doktor psychologii, odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Autor kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień.

Cały wykład na stronie: www.youtube.com/watch
mistrzo and 3 more users like this.
mistrzo likes this.
kryst likes this.
LordZuku likes this.
Królowanie Chrystusa na wieki likes this.
Zamiast dydkutować o tych wykolejonych pomysłach satanistów z New Age -zmobilizujmy sie w walce o pokonanie jego żydo -masonskich sług , którzy wykonują dyrektywy swojego " boga " antychrysta " !
alex1971 and 3 more users like this.
alex1971 likes this.
stanislaw43 likes this.
tagina likes this.
jadwina likes this.
Familia Christiana
wiele ciekawych artykułów o gender:
www.familiachristiana.pl
Anja39
facet w sukience na spotkaniu z prof.Pawłowicz

www.youtube.com/watch

i wytłumaczenie panu w sukience gdzie jego miejsce
Anja39
Kościół jednoznacznie opowiada się przeciw dyskryminacji ze względu na płeć, ale równocześnie dostrzega niebezpieczeństwo niwelowania wartości płci" - piszą biskupi w liście pasterskim. Episkopat przestrzega, że ideologia gender bez wiedzy społeczeństwa i zgody Polaków od wielu miesięcy wprowadzana jest w różne struktury życia społecznego.
Gender to wielkie kłamstwo antropologiczne - podkreśla …
More
Kościół jednoznacznie opowiada się przeciw dyskryminacji ze względu na płeć, ale równocześnie dostrzega niebezpieczeństwo niwelowania wartości płci" - piszą biskupi w liście pasterskim. Episkopat przestrzega, że ideologia gender bez wiedzy społeczeństwa i zgody Polaków od wielu miesięcy wprowadzana jest w różne struktury życia społecznego.
Gender to wielkie kłamstwo antropologiczne - podkreśla arcybiskup Henryk Hoser, przewodniczący komisji bioetycznej Episkopatu Polski. Jest ono bowiem zaprzeczeniem dzieła stwórczego Boga. Arcybiskup Hoser zaznacza, że gender to grzech przeciwko Bogu, który stwarzając człowieka, stworzył mężczyznę i kobietę.

Hierarchowie apelują o odważne działania, które "będą służyć upowszechnianiu prawdy o małżeństwie i rodzinie". Trzeba bronić wielkiej wartości rodziny - zaznacza przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, arcybiskup Józef Michalik. Dodaje, że trzeba pomagać ludziom w wyprostowaniu ich myślenia na temat wartości i piękna rodziny tradycyjnej, złożonej z mężczyzny, kobiety i dzieci. Arcybiskup dodaje, że trzeba to robić z pokorą, nie osądzając i nie raniąc nikogo.Tymczasem według ideologii gender, nie istnieje determinacja płci wiążąca i biologiczna, lecz płeć jest traktowana jako rola społeczna, którą człowiek może wybrać.

Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-biskupi-w-…,nId,1081480?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
mixmaster likes this.
biniobill
Ideolodzy gender doprowadzą do sytuacji gdy społeczeństwo będzie podobne temu jakie było w Sodomie i Gomorze jeżeli stanowczo się temu nie sprzeciwimy. Zastanawia mnie tylko czy "eksperyment" jest przeprowadzany tylko na Polakach czy także na innych nacjach w Europie.
Anja39
uwielbiam
jerzy1
KK przez ostatnie kilkanaście lat zajmował się nie głoszeniem ewangelii ale polityką a tu proszę tylnymi drzwiami swobodnie wszedł szatan. Papież Benedykt o tym przestrzegał i prosił hierarchów aby skierować kościół katolicki na właściwe tory a skutkowało to tym że musiał uciekać przed wilkami, /nowy porządek świata/ewangelista Jan określa go bestią której symbolem jest 666/ spójrz na ceny w …More
KK przez ostatnie kilkanaście lat zajmował się nie głoszeniem ewangelii ale polityką a tu proszę tylnymi drzwiami swobodnie wszedł szatan. Papież Benedykt o tym przestrzegał i prosił hierarchów aby skierować kościół katolicki na właściwe tory a skutkowało to tym że musiał uciekać przed wilkami, /nowy porządek świata/ewangelista Jan określa go bestią której symbolem jest 666/ spójrz na ceny w sklepach wszędzie 666