Clicks386

447 już działa? Mamy dowód. Dr Ewa Kurek o pismach kierowanych do muzeów

osdamen
1
Elżbieta Zawistowska Tyle lat Polska i Polacy ich hodowali na własnej ziemi przez 600 lat nigdy nie wygnali , rozmnażali się jak szcz,,,,,,,,,,w kanałach okradali ludzi przez lichwę ,potem napadli …More
Elżbieta Zawistowska
Tyle lat Polska i Polacy ich hodowali na własnej ziemi przez 600 lat nigdy nie wygnali , rozmnażali się jak szcz,,,,,,,,,,w kanałach okradali ludzi przez lichwę ,potem napadli na Polskę Niemcy i Ruskie w jednym miesiącu ,nie stawiali oporu szli jak barany w 1943 r .do gazu my im pomagaliśmy i ratowaliśmy życie największy skarb na tej ziemi pod karą śmierci gdzie zginęli całe rodziny polskie za żyda ,a oni denuncjowali Polaków do Sowietów swoich współbraci , czerwonych z Berią na czele a ich bogacze z H,,,,,,,,,,,,,,,,,razem w Wermachcie ,CAPO ZONDERKOMANDO mordowali Żydów i Polaków ,do dziś ich przechowaliśmy a oni nas okradają w biały dzień bo zmienili nazwiska na polskie i dostali się do władzy ,PODŁOŚĆ NIE ZNA GRANIC w tym narodzie i każdym człowieku osobno pochodzenia podłego nie ludzkiego bez genu honoru i zwykłej moralności ,mamy podły rząd dziś .

Piotr Knapczyk
Tym czasem, karane jest jakiekolwiek sprzeciwianie się postępowaniu przeciw Żydom. Nie wolno obnażać prawdy bo to antysemityzmem nazwane zaraz jest. Nie ma kary za zdradę Narodu i zdradę stanu. A powinna być kula w łeb. (to co w ostatnim zdaniu, napisałem, też podlega pod paragraf)
m.rekinek likes this.