Clicks4.7K

Jeśli przyjmiemy pogan ... spełnią się słowa Ezechiela

m.rekinek
1020
Opublikowany 21 paź 2017 Ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 13 czerwca 2017 r. www.youtube.com/watch Całość homilii tu : www.youtube.com/watchMore
Opublikowany 21 paź 2017

Ks. Grzegorz Śniadoch IBP – 13 czerwca 2017 r.
www.youtube.com/watch

Całość homilii tu : www.youtube.com/watch
grzywka-a1 likes this.
Słusznie powiedział ks. prof. Janusz Nagórny z KUL-u:

"…głosi się wprost, że kiedy sprzeciwiamy się różnym przejawom zła w życiu społecznym, to wówczas nie jesteśmy ludźmi tolerancyjnymi, że głosimy hasła nienawiści. Tak o różnych aktach słusznego sprzeciwu ze strony katolików, pisała często "Gazeta Wyborcza"…żąda się od nas, byśmy nie tylko odnosili się z szacunkiem do ludzi o odmiennych …
More
Słusznie powiedział ks. prof. Janusz Nagórny z KUL-u:

"…głosi się wprost, że kiedy sprzeciwiamy się różnym przejawom zła w życiu społecznym, to wówczas nie jesteśmy ludźmi tolerancyjnymi, że głosimy hasła nienawiści. Tak o różnych aktach słusznego sprzeciwu ze strony katolików, pisała często "Gazeta Wyborcza"…żąda się od nas, byśmy nie tylko odnosili się z szacunkiem do ludzi o odmiennych poglądach, ale byśmy także zaakceptowali wszelkie ich działania…
tymczasem tolerancja dla człowieka nie oznacza akceptacji dla wszystkiego, co on czyni."
m.rekinek likes this.
NIE PO TO KASOWALI, ŻEBY POTEM SIĘ Z TEGO WYCOFYWAĆ..

HASBARA PRACUJE NAD INTERNETEM 24 GODZINY NA DOBĘ, PRZYGOTOWUJĄ DROGĘ ANTYCHRYSTOWI..

YOUTUBE JEST JAK ROZPĘDZONY WALEC PAROWY.. NISZCZY PRAWDĘ, NIEBAWEM NIE POZOSTANIE TAM NIC WARTOŚCIOWEGO.. PROPONUJĘ PRZENIEŚĆ SIĘ NA INNY SERWIS..
m.rekinek
Nemo potest duobus dominis servire !
Mam to zaakceptować ? czy się odwoływać ?
Film miał w tydzień ok. 20 tys. wyświetleń ...
wacula25@wp.pl likes this.
WIDZISZ REKIN, ŻYDOMASONERIA CIEBIE OCENZUROWAŁA..

DOSTAŁEŚ PIERWSZE OSTRZEŻENIE, JESTEŚ JUŻ NA LIŚCIE..

JAK BĘDZIESZ DALEJ NIEPOKORNY I PUBLIKOWAŁ MATERIAŁY NIEZGODNE Z ŻYDOMASOŃSKIM SPOSOBEM MYŚLENIA WEJDZIESZ NA DROGĘ JANA CHRZCICIELA.

JAK MNIE SŁYCHAĆ ?

ODBIÓR :)
m.rekinek likes this.
m.rekinek
UWAGA

Jak pewnie wiesz, nasze www.youtube.com/…/communityguidel… opisują, jakie treści są dozwolone w YouTube, a jakie nie. Twój film www.youtube.com/watch został zgłoszony do sprawdzenia. Po jego sprawdzeniu stwierdziliśmy, że narusza on nasze wytyczne. Usunęliśmy go z YouTube i wysłaliśmy ostrzeżenie dotyczące naruszenia Wytycznych dla społeczności lub nałożyliśmy tymczasową karę …More
UWAGA

Jak pewnie wiesz, nasze www.youtube.com/…/communityguidel… opisują, jakie treści są dozwolone w YouTube, a jakie nie. Twój film www.youtube.com/watch został zgłoszony do sprawdzenia. Po jego sprawdzeniu stwierdziliśmy, że narusza on nasze wytyczne. Usunęliśmy go z YouTube i wysłaliśmy ostrzeżenie dotyczące naruszenia Wytycznych dla społeczności lub nałożyliśmy tymczasową karę na Twoje konto.

Ograniczenia treści filmów
Jesteśmy orędownikami wolności słowa i bronimy prawa każdego użytkownika do wyrażania opinii, nawet tych niepopularnych.
Jednakże wypowiedzi szerzące nienawiść są w YouTube niedozwolone. Granica oddzielająca wypowiedzi szerzące nienawiść od zwykłych treści jest czasami niewyraźna. Jeśli nie masz pewności, czy Twoje materiały przekraczają tę granicę, nie publikuj ich. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Wpływ ostrzeżeń
Jest to Twoje pierwsze ostrzeżenie. Wiemy, że na ogół użytkownicy nie zamierzają naruszać naszych zasad. Z tego względu ostrzeżenia są ograniczone czasowo – to wygaśnie po trzech miesiącach. Pamiętaj jednak, że kolejne ostrzeżenia mogą uniemożliwić Ci zamieszczanie treści w YouTube, a nawet doprowadzić do zamknięcia konta.

Jak mogę odpowiedzieć
Jeśli Twoim zdaniem była to pomyłka, poinformuj nas o tym. Wykonaj obydwie opisane czynności, ponieważ samo usunięcie filmu nie spowoduje wycofania ostrzeżenia.

Następnym razem po www.youtube.com na konto zobaczysz prośbę o zaakceptowanie ostrzeżenia.

Jeśli chcesz odwołać się od tego ostrzeżenia, wypełnij i prześlij accounts.google.com/ServiceLogin. Nasz zespół dokładnie przeanalizuje odwołanie i wkrótce się z Tobą skontaktuje.
joannna and one more user like this.
joannna likes this.
Matka Polka likes this.
Uwaga.Wesprzyjcie petycję o wznowienie śledztwa dot. śmierci bł ks. Jerzego Popiełuszki. www.ksjerzypopieluszko.pl
Dedykacja dla prymasa Polaka i całej Rady Stałej Episkopatu Polski
Młot na posoborowe aberracje likes this.
turysta569
BRAWO BRAWO TO DOBRE I TRZEBA TO PRZYJAC ZA DOBRA MONETE
KoraliKa and 2 more users like this.
KoraliKa likes this.
tekla likes this.
yaro64 likes this.
Keri
Bóg zapłać za dobre słowo
Keri and 7 more users like this.
Keri likes this.
Weronika.S likes this.
REUEL likes this.
św Tereska likes this.
michael81 likes this.
leciutka likes this.
Adrianna7 likes this.
Barbara Mołdrzykowska likes this.
Dariusz Wierzbinski shares this.
ok
Traper and one more user like this.
Traper likes this.
Dariusz Wecki likes this.
januszz
pięknie z każdym słowem czułem jakby wszystkie one płynęły z mojego serca i uchodziła złość na lewacką perfidję i głupotę
januszz and one more user like this.
januszz likes this.
justuss likes this.