Jazyk

Zobrazení
1,5 tis.
Záznam přepadení prezidenta Zemana ve volební místnosti !

Libor Halik 22 2
12.1.2018 Zeman vadí všem úchylným. Je třeba ho zvolit už v 1. kole!
Napsat komentář
Libor Halik zmínil tento příspěvek v Zázrak sv. Januária při přepadení prezidenta Zemana u voleb!.
Libor Halik
Podle policie se sedmadvacetiletá žena do volební místnosti v Praze Lužinách dostala na novinářský průkaz. V rámci prošetřování detektivové oslovili konkrétní zahraniční redakci, která jim potvrdila, že sedmadvacetiletá žena není a ani nikdy nebyla jejich zaměstnancem," uvedl dnes Hulan. Zdroj: www.denik.cz/z_domova/volby-2018-akti…
mike084
kto neuverí hoc by bol aj pokrstený bude zatratený ono to platí obojsmerne napríklad na marana a maraska môžete vyliať či ho ponoriť do cisterny vody Vieru predstiera takže si ešte škodí a kto cudzoloží po krste ten Vieru veruže nemá
Libor Halik se to líbí. 
Libor Halik
Topolánek není férový chlap, protože se nevrátil ke své původní manželce, ale žije dál se svou milenkou - tehdejší poslankyní a sexbombou, kvůli které opustil svou ženu. Že se divadelně nedávno pokřtil, nic neznamená, když to nespojil s nápravou života, s pokáním.
henta se to líbí. 
Libor Halik
Jediný kandidát na prezidenta, který je SKUTEČNĚ proti islamizování a tím proti znásilňování žen na ulicích od skupinek islámských migrantů je Zeman. Volil jsem ho včera a vyzývám vás, volte ho - je to možné dnes do 14.00 ve volební místnosti, či u nemocných do přenosných hlasovacích uren, když si o ně zatelefonujete na obecní úřad, či zatelefonujete někomu do volební místnosti.
Caesar
Femen je vytvor masonských lozí, presne tak, ako rozné nadacie, sektory, think - tanky, mimovladnky, ludskopravky ..... vsetko paprce masonského diabla na rozvracanie a nicenie narodov a státov!
OAMDG1 se to líbí. 
PetraB
...ta nahá žena byl naopak předem připravený trik, jak dostat pro Zemana víc hlasů!
PetraB
...Vy jste asi nečetla moc zřetelně, že, autorem toho "dosazovacího" mailu, který máte na mysli, nejsem prosím já, ale Andrej Babiš. Přeji pěkný den
PetraB
Ale, už i Vy, hento, naplněná nenávistí a pomluvami?! To mě tedy překvapujete...
henta
Jestli má někdo tak dlouhé prsty,
že může dosazovat a z/sesazovat
prezindenty ,jak se zde chlubí paní PetraB,
tak proč ne mít prsty v tomto incidentu?
"Je to bída na tom světě, sotva přejdeš
jedny hory už jsou zde druhé" :-((

/tak nějak si stýská básník/
henta
Hej lidi nebyla ta nehaňba paní Petra Bostlová?
Neznám její ksicht, :-))) ale podle zášti, kterou projevuje
bych to předpokládala. Jednou "vyšvihne" podruhé "zatratí"

PetraB před 8 minutami
TOPOLÁNKA NA HRAD MODLITBOU! JDE TO! ZEMANA JSME TEHDY STEJNĚ VYŠVIHLI! ZOPAKUJME TO …
Samson1
Hento on zavtipkoval, že mu udělali čest být toho hoden, protože to udělali i papežovi.
Libor Halik
Prezident Miloš Zeman přišel k hlasování do volební místnosti v pražských Lužinách, tj. velmi daleko od Pražského hradu, kde bydlí. Najděte si zastávku metra Lužiny. Tam to je. Žena byla umístěna do cely předběžného zadržení, kde může být maximálně 48 hodin. Nebyla obviněna.
Libor Halik
Před Zemanovým příchodem se vmísila mezi čekající novináře. V hloučku se držela v 1. řadě. V okamžiku, kdy se chtěl Zeman před volební komisí legitimovat, si sundala košili a zůstala nahoře nahá. S výkřiky se rozběhla proti hlavě českého státu. Na prsou měla bílými písmeny nápis. 26 letá Anželina Diašová se živí mimo jiné jako modelka. K hnutí Femen se připojila v r.2009. Žena byla umístěna do … Více
Samson1
No, já bych měl problém zjistit, kde prezident bude volit. Ona to neudělala sama, to bylo připravené. Zmáčknout ať zazpívá.
Libor Halik se to líbí. 
acer
Vida, jak pohotově měl ten hanzlík připravenou kameru. Že by to měl s ukrajinkou už předem domluvené? a zaplacené?
+Joseph+ se to líbí. 
Detektiv
Miloš Hajzlík, známá novinářská děvka z Prahy ,už samozřejmě zneužila útoku na prezidenta výkladem činnosti prezidentské ochranky, která se prý pořád musí starat, aby Miloš Zeman někde sám nezavrávoral.
henta
Ano ten satan už neví co by. Snad
se tomu pan prezident zasměje a
zavtipkuje. Šok to musel být.
Taková nehaňba.
Libor Halik se to líbí. 
mike084
jurko čierny zas nemá čo robiť a kde mínať nakradnuté