Clicks112

Dlaczego "prawica" w Polsce nie jest Pro-Life? Marek Jurek wRealu24.

Quas Primas
3
Polak-PL
Jurek to filosemita, a raczej filochazar, będąc genetycznie poprawnym, nie dziękuję za takiego kolejnego pseudoprawicowca.
EON
A co zrobił Mark Jurek dla ratowania życia jako poseł, marszałek???
Należy pochwalić to, że Jurek konsekwentnie broni życia poczętego. Poza tym postrzegam go jako lawiranta i cienki acz sprytny intelekt. Przez prawie trzydzieści lat uwija się w polityce i nic nie zrobił. Pozostawia tylko wrażenie, że kasa dla niego najważniejsza. Był w Sejmie - i zero osiągnięć. Był w euro-bolszewickim parlamencie, gdzie niczym pozytywnym nie wyróżnił się. Pobożny i nudny stabil…More
Należy pochwalić to, że Jurek konsekwentnie broni życia poczętego. Poza tym postrzegam go jako lawiranta i cienki acz sprytny intelekt. Przez prawie trzydzieści lat uwija się w polityce i nic nie zrobił. Pozostawia tylko wrażenie, że kasa dla niego najważniejsza. Był w Sejmie - i zero osiągnięć. Był w euro-bolszewickim parlamencie, gdzie niczym pozytywnym nie wyróżnił się. Pobożny i nudny stabilizator każdej władzy, każdego systemu. Mdli jego obłuda, tak jak u Rysia Czarneckiego, Hani Gronkiewicz, Stefka Niesiołowskiego i innych z dawnego ZCHN-u. Pasożyt za publiczne pieniądze.
Quas Primas and one more user like this.
Quas Primas likes this.
modernistae prohibere likes this.