Clicks183

Grzegorz Braun - pytania o Smoleńsk

RKL25
2
Nie negując wagi utraty członków rządu i instytucji państwa polskiego to należy obiektywnie porównać "elity" III RP do prawdziwych mężów stanu. Tzn. zbadać zrodzone owoce z działań towarzystwa III RP dzisiaj w Polsce, a owoce minionych pokoleń. Przeszłe pokolenia w setkach tysiącach (milionach) oddawały życie dobrowolnie za Ojczyznę i Kościół budując cywilizację na betonowych filarach. A te "…More
Nie negując wagi utraty członków rządu i instytucji państwa polskiego to należy obiektywnie porównać "elity" III RP do prawdziwych mężów stanu. Tzn. zbadać zrodzone owoce z działań towarzystwa III RP dzisiaj w Polsce, a owoce minionych pokoleń. Przeszłe pokolenia w setkach tysiącach (milionach) oddawały życie dobrowolnie za Ojczyznę i Kościół budując cywilizację na betonowych filarach. A te "elity" okrągłostołowe odebrały oficjalnie Polsce suwerenność, n.p. śp. L. Kaczyński traktatem Lisbońskim. Więc należy pilnie zadać pytanie o stan rozumu Polaków. A gdy owoce po 30 latach transformacji i 15 latach od wmanipulowania Polaków i Polski w euro-sodomie ukazują marsz równości w Gnieźnie w czasie rocznicy Chrztu Polski to trzeba pilnie każdemu kto jeszcze ślepy rozpocząć edukacje... Inaczej po dokonanym rozbiorze gospodarczym Polski nastąpi ,już trwający, gwałtowny rozbiór cywilizacyjno-kulturowy. Rozbiór groźniejszy od wszystkich razem zsumowanych w całej historii Polski.
panMarek
Bezcenne tłumaczenia trzyletnim niekończącym się ośmieszonych PiSiorów. Jak zwykle "bułkę przez bibułkę" a tu trzeba ch... gołą ręką. Sensacja to jest tak, że minęło 9 lat i nikt nawet nie siedzi w kryminale.
Jak działa to państwo z dykty - to jest sensacja!
Wielu miało za złe Polakom, że nic nie potrafią. Smoleńsk pokazał co innego!
Proszę, tak pięknie zabić delegację robiąc z niej "ostatni tran…
More
Bezcenne tłumaczenia trzyletnim niekończącym się ośmieszonych PiSiorów. Jak zwykle "bułkę przez bibułkę" a tu trzeba ch... gołą ręką. Sensacja to jest tak, że minęło 9 lat i nikt nawet nie siedzi w kryminale.
Jak działa to państwo z dykty - to jest sensacja!
Wielu miało za złe Polakom, że nic nie potrafią. Smoleńsk pokazał co innego!
Proszę, tak pięknie zabić delegację robiąc z niej "ostatni transport do Katynia", bo to wszak "polacy" w Warszawie uzbroili te ładunki wybuchowe rozlokowane w samolocie.
Celowo piszę "Polakom" bo wielu matołów uważa tych sowietów z żydo-bolszewii za Polaków właśnie. Uważają, że należący do: KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP jak też później ukryci w PO/PiS/PSL/SLD oraz i ich potomni - to Polacy.
Błąd wołający o pomstę do Nieba.

Kupa Gówna Śmierdzącego a nie sensacja.
Jak działa to Jedno Wielkie Pośmiewisko którego symbolem jest teściowa Marcina P. pokazuje, że władze polskie są zajęte różnymi kabarecikami piątej klepki jak Komisja VAT, Jakiego, Amber Gold i 46 innych. Nawet dzieci wiedzą, kto za tym stoi a oni wyposażeni w prokuratury, policję (118 000 etatów), sądy (10 000, 2x więcej niż w 80 milionowej Francji), śledczych, tajne i widne służby, 500 tys. konfidentów, sądy i ch… wie co jeszcze – NIE WIEDZĄ!
No, kurwa nie wiedzą i co im zrobisz. Do tego 500 przesłuchanych i ani jednego odprowadzonego z sali w kajdankach choć każdy z nich sobie drwił z tych komisji piątej klepki.
Zastanówcie się sami jak liznęliście trochą matematyki: jakie jest prawdopodobieństwo takiego wieloletniego działania na szkodę państwa i jego obywateli przez ponad 1000 urzędników i funkcjonariuszy? Można by zrozumieć, że jeden czy dwóch mogłoby wyciąć jakiś numer na rzecz przestępcy, ale ponad 1000! Mówi Wam to coś matoły głosujące od 29 lat na PiS/POPSL/SLD/Nowoczesną/Kukiz.


Dla przykładu:
Dariusz Szpineta – 2 grudnia 2011 r. znaleziono go powieszonego w łazience ośrodka wypoczynkowego w Indiach. Szpineta był ekspertem, pilotem i instruktorem lotniczym oraz prezesem mającej wejść na giełdę spółki lotniczej. Był krytyczny nie tylko wobec koncepcji wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej na podstawie 13 załącznika konwencji chicagowskiej. Szpineta tropił także i ujawnił prokuraturze fakty korupcji w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.
Punkt AKSIL, a nie ASKIL i powinien, jak zwracał uwagę Szpineta, zostać przez system odrzucony. Odnośnie punktu trasowego AKSIL zamiast ASKIL. Taka literówka powoduje natychmiastowy komunikat FMC - NOT IN DATABASE !!!.
Zresztą - taki sam komunikat został by wygenerowany podczas wprowadzania do komputera XUBS !!!. Dlatego wartości te, mogły zostać wprowadzone jedynie jako FIXED POINT (samodzielnie nazwane przez pilota punkty trasowe z określoną długością i szerokością geograficzną oraz wysokością nad poziomem morza.
Pozostaje jeszcze jedna niejasność. Jak powiedział Dariusz Szpineta, w planie lotu była zrobiona literówka. Punkt lotu zamiast nazywać się Askil B102, został zapisany jako Aksil B102.
- Komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek. Taki plan lotu może zostać odrzucony, jeżeli zrobimy taką literówkę - dodaje Dariusz Szpineta.

Pomijając już literówkę w oznaczeniu nawigacyjnego punktu ASKIL („komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek, taki plan lotu może zostać odrzucony”, mówi Szpineta), to, jak pisał kiedyś w komentarzu biskup, odnosząc się do tego „planu”: „Samolot nie leciał drogą UM863 RUDKA-ASKIL. Leciał kursem 67 RUDKA-AKSIL poza drogami”