Clicks827

Toto USA nebudou tolerovat, nastane boj, Apokalypsa

Libor Halik
3
Ti co sloužili Římu=Babylonu, se proti němu, proti USA postaví...a svedou s ním veliký boj. Americká armáda vládne dolaru nejvíc. 29.3.2019 banky nastartovaly boj. Veřejná doménaMore
Ti co sloužili Římu=Babylonu, se proti němu, proti USA postaví...a svedou s ním veliký boj. Americká armáda vládne dolaru nejvíc. 29.3.2019 banky nastartovaly boj.
Veřejná doména
Public domain
acer
Karel IV.řešil hospodářskou krizi a nezaměstnanost stavbou hladové zdi, USA ji řešili dvěma válkami. EU se může před propadem do recese zachránit podobně absurdní investicí. Čínu by jako vývozce hospodářsky ohrozila nekoupěschopnost EU. A co takhle prodat obtížného nemilovaného bratra Josefa do egyptské robotárny? Kdo je ten evropský potížista? Východní Evropa. Prodat celou G4 Číně, aby bylo …More
Karel IV.řešil hospodářskou krizi a nezaměstnanost stavbou hladové zdi, USA ji řešili dvěma válkami. EU se může před propadem do recese zachránit podobně absurdní investicí. Čínu by jako vývozce hospodářsky ohrozila nekoupěschopnost EU. A co takhle prodat obtížného nemilovaného bratra Josefa do egyptské robotárny? Kdo je ten evropský potížista? Východní Evropa. Prodat celou G4 Číně, aby bylo Rusko ze všech stran obklíčené? Kéž by to byla jen šílená chiméra!
Protože je však USA technicky kosmicky vojensky pozadu za Ruskem, tak boj SAMOZŘEJMĚ prohraje, ale zúčastní se ho. Viz důkaz: (americké) SpaceX a Boeing ztratily důvěru. NASA plánuje koupit další dvě místa v (ruském) Sojuzu - na dopravu amerických astronautů na ISS na podzim 2019 a na jaře 2020.
NASA vysvětluje tento krok tím, že během zkušebních letů nové americké kosmické lodi Dragon 2 …More
Protože je však USA technicky kosmicky vojensky pozadu za Ruskem, tak boj SAMOZŘEJMĚ prohraje, ale zúčastní se ho. Viz důkaz: (americké) SpaceX a Boeing ztratily důvěru. NASA plánuje koupit další dvě místa v (ruském) Sojuzu - na dopravu amerických astronautů na ISS na podzim 2019 a na jaře 2020.
NASA vysvětluje tento krok tím, že během zkušebních letů nové americké kosmické lodi Dragon 2 společnosti SpaceX a Starliner společnosti Boeing mohou nastat problémy, což pravděpodobně povede k nepřítomnosti amerického astronauta na ISS, který je nezbytný pro udržení amerického segmentu stanice.
„Už s námi mluvili, postup pro koordinaci dokumentů probíhá,“ řekl.
V červnu 2019 se poslední astronauti NASA a kosmonauti Roskosmosu vrátí na Zemi v kosmické lodi Sojuz MS-11 a v prosinci poslední astronauti na základě smlouvy mezi NASA a společnosti Boeing, která obdržela místa v Sojuzu od RKK Eněrgija za úhradu dluhu za projekt Morskoj start.
V březnu proběhl testovací let na ISS kosmické lodi Dragon 2 v bezpilotním režimu. V srpnu se plánuje vyslání lodi Starliner. Pilotované lety s posádkou na ISS lodí Dragon 2 a Starliner jsou naplánovány na červenec a listopad. Poté budou lodě NASA certifikovány pro pravidelné lety ke stanici s posádkami.
Generální ředitel Roskosmosu Dmitrij Rogozin řekl, že testování nových amerických lodí s posádkou by nebylo rychlé a lodě by měly dostat potřebné kvalifikace pro letové posádky do jara 2020.
Zdroj: ac24.cz/-/spacex-a-boeing… bloomberg.com
Část z videa: Valentin Katasonov: Čím dražší je zlato, tím slabší je dolar. Co nastane po 29.3.2019 ? Podle pravidel CBN je kapitál bank rozdělen do tří kategorií. Nejvyšší kategorií byly vždy peníze (měna) v hotovosti i bezhotovostní formě. Dále, státní dluhopisy s nejvyšším hodnocením (především americké státní dluhopisy). Ve třetí, nižší kategorii bylo zlato, které bylo považováno za druh …More
Část z videa: Valentin Katasonov: Čím dražší je zlato, tím slabší je dolar. Co nastane po 29.3.2019 ? Podle pravidel CBN je kapitál bank rozdělen do tří kategorií. Nejvyšší kategorií byly vždy peníze (měna) v hotovosti i bezhotovostní formě. Dále, státní dluhopisy s nejvyšším hodnocením (především americké státní dluhopisy). Ve třetí, nižší kategorii bylo zlato, které bylo považováno za druh peněz. A výpočet základního kapitálu bankami byl proveden na základě odhadu zlata drženého bankou ve výši 50% jeho tržní hodnoty. Přirozeně, s takovou diskriminací zlata, banky neměly zvláštní touhu akumulovat drahý kov. Od 29. března 2019 mají banky možnost účtovat zlato jako součást vlastního kapitálu za 100% cenu. Zlato se pohybuje ze třetí do první kategorie. To znamená, že od 29. března se zlato opět stane cenným - jako dolar, euro nebo britská libra. Možná, že po 29. březnu bude vše vypadat stejně jako dříve, ale „zlatý důl“ bude muset explodovat.
Barbarin likes this.