Clicks437

Sexuálne zneužívanie, drsná diskusia

matej87
31
Máte slovo s M. Jílkovou O pořadu, Zneužívání dětí, www.ceskatelevize.cz/…/219411030520014
Tomislav
Hádáte se tady, milí bratři, o věci, kterým zřejmě moc nerozumíte, anebo chcete záměrně znevažovat katolické duchovenstvo. Podivuji se v tom směru i bratru Rozekovi, který se honosí církevně právní erudicí z Lublinu. Žijete přece ve společnosti, kde platí presumpce neviny. Slyšel jsem různá obvinění nějakých kněží z nějaké úchylnosti, ale dosud nebyly předloženy žádné důkazy. Jsou to pouze něčí …More
Hádáte se tady, milí bratři, o věci, kterým zřejmě moc nerozumíte, anebo chcete záměrně znevažovat katolické duchovenstvo. Podivuji se v tom směru i bratru Rozekovi, který se honosí církevně právní erudicí z Lublinu. Žijete přece ve společnosti, kde platí presumpce neviny. Slyšel jsem různá obvinění nějakých kněží z nějaké úchylnosti, ale dosud nebyly předloženy žádné důkazy. Jsou to pouze něčí obviňující tvrzení proti vyvracejícím tvrzením obviňovaných, prostě tvrzení proti tvrzením. Pokud někdo někoho takto veřejně obviňuje a nemá žádný důkaz, třeba důkaz otcovství nějakého narozeného dítěte, apod., pak může být sám oprávněně obviněn z nactiutrhání. Chcete zase nové monstrprocesy? Nestačily ty v 50.letech?
Zedad likes this.
matej87
Detektiv
Super fantastický komentár si napísal. Jediné čo ti môžem odporúčať tak to je to, aby si požiadal o hospitalizáciu na psychiatrickom oddelení. Tam ti takí milí ujovia v bielych plášťoch pomôžu.
Detektiv
MoJan Rozek začal ve Velkých Němčicích u Pavlovic a za pomocí záhadných investic rozvinul svůj podnik do velkých rozměrů. V současnosti se už pátrá po jeho finančních zdrojích. Rozek dneska kalí vodu a odvádí pozornost od zákulisí svého vinařského podniku Perla vín pomocí předvádění domnělých utajovaných případů zneužívání nezletilých duchovními osobami církve.