Język

Wyświetlenia
764
Leonard 1977 Moje Wakacje w USA

Tatulek Kochany 6
W kwietniu 1977 roku, Politechnika szwedzka w której studiowałem, zorganizowała nam seminarium w Uniwersytecie Bostonu. W USA pozostałem i zwiedzałem przez 5 miesięcy. U farmera kosiłem kombajnem … Więcej

Napisz komentarz …
Tatulek Kochany
Droga Marysiu Basiu! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Dziękuję Ci bardzo za analizę (ale czy obiektywną?) mojego życia.
Nie! Nie czuję się wyzyskany i oszukany mimo, że była żona ukradła mi wszystko: mieszkanie obok Sali Kongresowej, złoto, konta, Trans-am.
Jestem Katolikiem i pogodziłem się z wolą Boga, a byłą żonę dalej kocham bo jest matką naszego wspaniałego Syna Daniela. Szczęść Boże!
MariaBarbara
No, no.... Czujesz sie wyzyskany i oszukany? Ty wcale tej zony nie potrzebowales, wcale jej nie szukales. Nie zdecydowales sie na skromne zycie byle byc z zona. Zgodziles sie na role meza ekonomicznego. Zona potrzebowala sie do kogos przytulic, to wazniejsze niz prezenty. Oj , zawaliles. Poszukiwanie skarbow cie zgubilo. Nie opowiem ci jakie ogromne poswiecenia robilismy z mezem aby byc razem. … Więcej
Olek23111963 lubi to. 
Tatulek Kochany
Droga Marysiu Basiu! To żona namówiła mnie do emigracji i wysyłałem jej paczki z wyżywieniem i odzieżą każdego tygodnia przez wiele lat! Materialnie ją rozpuściłem i ona się puściła z wieloma kochankami.
MariaBarbara
Jak to? Zycia swiatowego uzywales a zone w domu zostawiles na tyle czasu? Nic dziwnego ze przestala liczyc na ciebie.
GeorgeF lubi to.