언어

클릭 수
5만
W USA wprowadzono oficjalne nauczanie satanizmu !!!

olo13jcb
Sąd zadecydował, że będzie w szkołach wykładany przedmiot satanizm, dzieci będą uczyć się podziwiania go! Czy jest to początek końca czasów, który ogłosi Szatan rodzajowi ludzkiemu i poprzez swoich … 더보기

댓글 쓰기…
Tatulek Kochany
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia Jezusa Chrystusa!

Radosnego, Śzczęśliwego, Zdrowego, Nowego 2015 Roku!
Kolędy Katolickie, Polskie, Prawdziwe Śpiewaj z Rodziną:
gloria.tv
www.youtube.com/results
To Matka Boża Uratuje Kościół Polski Matka Boża Maria Uratuje Kościół Katolicki w Polsce!
To @Tatulek Kochany

20141224.Kochani Katolicy!! Jak obyczaj każe stary,
Według Ojców naszych wiary…
더보기
Po pierwsze: w tamtejszych szkołach nie naucza się satanizmu; To jedynie organizacja zewnętrzna, pozaszkolna - czyli członkowie The Satanic Temple (Szatańskiej Świątyni) rozpowszechniają w tamtych szkołach materiały promujące satanizm w szkołach jednego z hrabstw na Florydzie, po tym jak lokalny sąd zezwolił organizacjom ateistycznym na udostępnianie swoich materiałów. Wcześniej swoje broszury … 더보기
pater matthaeus
@Posłuszeństwo Papieżowi: to nie jest tak. błędne przeprowadzenie dowodu teologicznego. ZBM ma rację, to m.in skutki II Soboru Watykańskiego i jego nauczania o wolności, dodajmy: niczym nieskrępowanej oprócz ogólnego stwierdzenia "godziwości" to można podczepić pod wszystko!
milk
Kłamstwo

A co tak naprawdę się stało ?
" A New York-based satanic group has sent a coloring book and other literature to a Florida school district and asked the materials be added to its distribution lists "
Washington Time

Read more: www.washingtontimes.com/…/satanic-temple-…
Follow us: @washtimes on Twitter
ZBM
I tak oto realizuje się wolność religijna, na którą zgodzili się uczestnicy II Soboru Watykańskiego.
JoAhN
Przyszły szybko czasy ze SZATAN będzie głoszony - zgorszeniem w szkołach. Cywilizacja śmierci, szatanizm i diabelskie postępowanie złego.
Członkowie The Satanic Temple (Szatańskiej Świątyni) rozpowszechniają materiały promujące satanizm w szkołach jednego z hrabstw na Florydzie, po tym jak lokalny sąd zezwolił organizacjom ateistycznym na udostępnianie swoich materiałów. Wcześniej swoje broszury rozpowszechniały tam grupy chrześcijańskie. O sprawie piszą amerykańskie media, m.in. Huffington Post.

Satanizm nie jest religią - jest … 더보기
waz2054
"Russia Today" widzi źdźbło w oku bliźniego ale belki w swoim włsnym oku nie widzi. Po dziś dzień czczą Lenina Wiecznie żywego na Placu Czerwonym w Moskwie. Jeżeli to nie satanzm to jak to nazwać?
Voytek
Lewactwo rządzi tak w Ameryce jak i całym światem , u nas nie inaczej , a jakże,,,,,ale wiedzcie Palikoty , Tuski , Millery , Kwaśniewskie ,Senyszyny , Środy i inni słudzy rogatego ( dodam też waszych pupilków jak niejaki Darski i .....jak jej tam?? ooo, Czubaszek , że ...nawet gdy wygrywacie jakieś lokalne wojny ( jak tą ) , to ostateczne zwycięstwo i tak należeć będzie do Jezusa Chrystusa , … 더보기
Inquisitor
FSSPX będzie musiało po raz kolejny odprawiać Msze ekspiacyjne.