Clicks50.6K

W USA wprowadzono oficjalne nauczanie satanizmu !!!

olo13jcb
82
Sąd zadecydował, że będzie w szkołach wykładany przedmiot satanizm, dzieci będą uczyć się podziwiania go! Czy jest to początek końca czasów, który ogłosi Szatan rodzajowi ludzkiemu i poprzez swoich …More
Sąd zadecydował, że będzie w szkołach wykładany przedmiot satanizm, dzieci będą uczyć się podziwiania go! Czy jest to początek końca czasów, który ogłosi Szatan rodzajowi ludzkiemu i poprzez swoich wyznawców wprowadzi powszechną rozpustę i rozpasanie?
Satanistyczne organizacje na Florydzie wygrały w sądzie sprawę w kwestii uznania tego, że religia satanistyczna, włączająca podejrzane obrzędy, ofiary rytualne, czarne msze i kult diabła, jest równowartościową religią z innymi religiami świata.
Znajdujemy się w czasach zaćmienia, zaćmienia wartości życia i ludzkich umysłów, nie dbających o nic i dążących do świata bez Boga i bez sensu. Widać to na podstawie wszystkich wydarzeń, które dowodzą całkowitego upadku dobra i gwałtownego wzrostu zwyrodniałych wartości, które są absolutnie sprzeczne nie tylko z przykazaniami Bożymi ale i także z logicznym prawem naturalnym i porządkiem, który istniał od początku czasów.
To wszystko co kiedyś traktowano jako nienormalność to dzisiaj staje się normalnością i godnym pożądania. Wszystko co było kiedyś karalne dzisiaj jest promowane i wychwalane. Człowiek jest obecnie, dosłownie, zmuszany do akceptacji zła, i wszystko co może uczynić to trzymać się jeszcze normalnych ludzi.
W tych straszliwych czasach toleruje się mordy popełniane na wątłych,słabych, kruchych, toleruje się kazirodztwo, sodomię, zoofilię, w niektórych krajach nawet pedofilię i co najgorsze to to, że dzieci są zmuszane do nauki satanizmu. Nie wierzycie? Tak, tak, świat przekroczył kolejną granicę tolerancji, donosi „Russia Today”.
Amerykański sąd staje po stronie satanizmu
Amerykański sąd skłonił się, w szczególności, na stronę satanizmu, w tym sensie, że zawyrokował o wprowadzeniu do szkół amerykańskich książek nauczających satanizmu lub religii w której istota ludzka jest podporządkowana diabłu, Szatanowi albo temu, nazwa może być według waszego uznania, który jest źródłem absolutnego zła i brudu.

Szczególnie organizacje satanistyczne na Florydzie wygrały w sądzie sprawę uznania religii satanistycznej, która zawiera podejrzane obrzędy, rytualne ofiary i kult diabła, jako równowartościowej z innymi religiami światowymi. I sąd zawyrokował, że dzieci w szkołach publicznych będą nauczane jak czcić diabła a nie Boga, i że literatura satanistyczna dla dzieci znajdzie się w szkołach.
Interesującym faktem jest to, że organizacje satanistyczne istniały zawsze i wszędzie. Ale w pewien sposób, w ciągu wieków ich istnienia, były one utajnione, działały w sekrecie, w podziemiu, odprawiając swoje zbrodnicze obrzędy w całkowitej tajemnicy.
Ale ostatnio, ostatniego roku, organizacje satanistyczne wychodzą na powierzchnię, penetrują instytucje, pojawiają się na ulicach, w szkołach, koledżach, wypowiadają się publicznie na temat swojej działalności, domagają się praw dla siebie i włażą przemocą we wszystkie struktury naszego życia społecznego. Sataniści domagają się prawa odprawiania czarnych mszy na prestiżowych uniwersytetach, publicznie.
Rozpoczęli już kampanię propagandową i rozdają ulotki i materiały promocyjne w celu przyciągnięcia coraz większej ilości ludzi do Szatana.
Oni pragną usunięcia tablic 10 przykazań i postawienia w Oklahomie posągu Szatana przytulającego dzieci. W tej całej swojej działalności sataniści mają poparcie instytucji państwowych, sądów, parlamentów i środków masowego przekazu.
Takiego wpływu na społeczeństwo sataniści nigdy w historii nie mieli i ten fakt sprawia, że powinniśmy postawić sobie pytanie czy są to już czasy o których mówił Jezus Chrystus?
Czy jest to już początek końca czasów kiedy Szatan objawi się ludzkości a jego wyznawcy czynić będą rozpustę rozpusty? To wszystko świadczy, że książki satanistyczne w szkołach to zaledwie malutki przykład tego co nas oczekuje w przyszłości.
Całkowite i przymusowe zniewolenie ludzkości, która, w ostatecznym rachunku, uwielbi Szatana, tego, który pojawi się przed Chrystusem i Sądem Ostatecznym.
colorado111 likes this.
Primo
pater matthaeus
@Posłuszeństwo Papieżowi: to nie jest tak. błędne przeprowadzenie dowodu teologicznego. ZBM ma rację, to m.in skutki II Soboru Watykańskiego i jego nauczania o wolności, dodajmy: niczym nieskrępowanej oprócz ogólnego stwierdzenia "godziwości" to można podczepić pod wszystko!
milk
Kłamstwo

A co tak naprawdę się stało ?
" A New York-based satanic group has sent a coloring book and other literature to a Florida school district and asked the materials be added to its distribution lists "
Washington Time

Read more: www.washingtontimes.com/…/satanic-temple-…
Follow us: @washtimes on Twitter
ZBM
I tak oto realizuje się wolność religijna, na którą zgodzili się uczestnicy II Soboru Watykańskiego.
JoAhN
Przyszły szybko czasy ze SZATAN będzie głoszony - zgorszeniem w szkołach. Cywilizacja śmierci, szatanizm i diabelskie postępowanie złego.
waz2054
"Russia Today" widzi źdźbło w oku bliźniego ale belki w swoim włsnym oku nie widzi. Po dziś dzień czczą Lenina Wiecznie żywego na Placu Czerwonym w Moskwie. Jeżeli to nie satanzm to jak to nazwać?
Voytek
Lewactwo rządzi tak w Ameryce jak i całym światem , u nas nie inaczej , a jakże,,,,,ale wiedzcie Palikoty , Tuski , Millery , Kwaśniewskie ,Senyszyny , Środy i inni słudzy rogatego ( dodam też waszych pupilków jak niejaki Darski i .....jak jej tam?? ooo, Czubaszek , że ...nawet gdy wygrywacie jakieś lokalne wojny ( jak tą ) , to ostateczne zwycięstwo i tak należeć będzie do Jezusa Chrystusa , …More
Lewactwo rządzi tak w Ameryce jak i całym światem , u nas nie inaczej , a jakże,,,,,ale wiedzcie Palikoty , Tuski , Millery , Kwaśniewskie ,Senyszyny , Środy i inni słudzy rogatego ( dodam też waszych pupilków jak niejaki Darski i .....jak jej tam?? ooo, Czubaszek , że ...nawet gdy wygrywacie jakieś lokalne wojny ( jak tą ) , to ostateczne zwycięstwo i tak należeć będzie do Jezusa Chrystusa , Króla królów i Pana panów, a Jego i i nasza Matka... (wasza zresztą też , ale wy macie mózgi otępiałe i zeżarte przez mamonę i nawet nie macie tego świadomości) , więc Matka Boga , Maryja , Królowa Nieba i Ziemi zdepcze łeb waszemu "bogu" i jak się nie ponawracacie to skończycie razem z waszym ścierwem w smażalni , kilka pięter niżej .
AMEN.
olo13jcb likes this.
Inquisitor
FSSPX będzie musiało po raz kolejny odprawiać Msze ekspiacyjne.