Clicks7K

Petr Cibulka: Alergie na lež

Libor Halik
12
miňocraft
Každý všeobecný koncil,ktorý bol uznaný a podpísaný rímskym pápežom,je súčasťou posvätnej Tradície.
Libor Halik
Až se Rusko obrátí, bude to skvělé! @mike084 Všichni andělé, i ti dobří Rusové se na to těší a modlí se za to. Dle pravoslavných proroctví, se Antikrist z toho zděsí tak moc, že odloží o 3 desetiletí nástup své světovládné krutovlády. Ta desetiletí bude nad Ruskem i všemi Slovany a slovanskými územími vládnout svatý křesťanský car s křesťanskými králi spoluvládci.
Zedad likes this.
Libor Halik
Rusko není obrácené - je nevyspytateľné @miňocraft , neboť ani Ruská pravoslavná církev od 19.století nevěří v Neposkvrněné početí Panny Marie. Ani 1 papež s katolickými biskupy od r.1929 nezasvětili Rusko pod ochranu Neposkvrněné PMarie, aby se Rusko mohlo obrátit. Ač Panna Maria o to papeže s katolickými biskupy skrz zjevení ve Fatimě před 100 lety žádala.
Detektiv
Ohledně případu Cibulkova vydírání bývalých agentů StB, upřesňuji, že příjemcem úplatků vydíraných osob byla ing.Vidlářová, která dříve působila v Divadle na provázku, a pak pomáhala v Cibulkově vyděračské bandě.
miňocraft
V Rusku bolo je a bude vždy dosť svätých kresťanov,veľkých spisovateľov,vedcov a umelcov,ale ako štát sú rozpínavý,agresívny a nevyspytateľný.
Stylita
Petr Cibulka bohužel propadnul kyvadlovému okultismu.
www.youtube.com/watch
Toto je starší video, bohužel ani dnes to není jiné- dál věří především svému kyvadlu.
Libor Halik
Cibulka přišel spolu s Marvanovou, aby za Občanské forum pomohli invalidnímu muži z ulice, který neměl nohu. Cibulka byl tehdy obětavý, snažil se pomoci. Info pro @henta @Detektiv
Libor Halik
Já s Cibulkou mluvil v Brně zhruba začátkem r.1990 několik minut.
3 more comments from Libor Halik
Libor Halik
Možná kdyby římskokatolický biskup Vojtěch Cikrle učinil po r.1989 VEŘEJNÉ pokání z VEŘEJNÉHO hříchu, (neboť tehdy křesťané věděli, že veřejné šéfování bohosloveckému semináři v Litoměřicích bylo možné jen s podporou tajné policie), tak by zachránil duši Petra Ciblulky, vězně svědomí, a ten by nyní nepropadal bludu spiritismu, ale stal by se křesťanem. Info pro @Detektiv @henta
Libor Halik
O brněnském biskupovi Vojtěchu Cikrlem se to stejně vědělo, že byl agent STB, neboť jinak by nemohl šéfovat v časech komunismu bohosloveckému semináři v Litoměřicích. ALE SVÝM MLČENÍM poškodil církev a nepovzbudil k pokání mnohé další hříšníky. Odepisuji pro @Detektiv @henta
Zedad likes this.
Libor Halik
Díky @Detektiv za informaci. Kdyby brněnský biskup Vojtěch Cikrle udělal VEŘEJNÉ pokání, jako ho dělávali padlí křesťané, kteří nevydrželi mučení v 1. až 4. století, a proto vhodili hrst kadidla cizím bohům, nemusel platit každý měsíc Cibulkovi za krytí svého jména 60 000 Kč.
Detektiv
Domnělý disident Petr Cibulka je především velký podvodník a vyděrač.
Pomocí seznamu agentů StB sprostě vydíral celé dlouhé desetiletí různé agenty, kteří se po pádu železné opony dostali na vedoucí místa. Tak třeba brněnský biskup Vojtěch Cikrle byl agentem StB. Třebaže je evidovaný v seznamu agentů StB, přesto není uveden v seznamu agentů a spolupracovníků StB, známým jako „Cibulkovy seznamy“. …More
Domnělý disident Petr Cibulka je především velký podvodník a vyděrač.
Pomocí seznamu agentů StB sprostě vydíral celé dlouhé desetiletí různé agenty, kteří se po pádu železné opony dostali na vedoucí místa. Tak třeba brněnský biskup Vojtěch Cikrle byl agentem StB. Třebaže je evidovaný v seznamu agentů StB, přesto není uveden v seznamu agentů a spolupracovníků StB, známým jako „Cibulkovy seznamy“. Petr Cibulka již na počátku 90. let (1993) zveřejnil část v Necenzurovaných novinách (tzv. „Rudé Krávo“), poté vyšly knižně a později byly zveřejněny na internetu.
Důvodem vypuštění jména Vojtěcha Cikrleho z daného Seznamu bylo rozhodnutí Petra Cibulky vydírat touto informací biskupa Vojtěcha Cikrleho. Ten dlouhá léta platil měsíčně 60.000.- Kč redakci Petra Cibulky. A tak do redakce "Rudé Krávo" měsíc co měsíc, rok co rok přinášel PhDr.Miloslav Kotek z brněnského biskupstvčástku 60,000.- Kč v hotovosti. Peníze přebírala ing.Vodlářová. Z těchto a ještě dalších podobných zdrojů byla dlouhodobě hrazena činnost redakce "Rudé krávo" a jejich dalších periodik.
Libor Halik likes this.