언어
댓글 쓰기…
Rebelius
Talmudczyku na portalu talmudczyków(trollu talmudzki) ile to już kont naprodukowałeś ? W setkach je można policzyć,czy może już raczej w tysiącach ? Więcej ty miałeś kont,niż masz rozumu we łbie.
stanislawp
Matricaria 29 minuty temu
Quas Primas Nie znam człowieka ale widzi mi się że chce dla Jacka Międlara jak najlepiej.
==============
re
Kto?
Parvus?
Nie rozśmieszaj mnie.
On się tylko cieszy gdy jakiś kapłan głosi herezje lub wpadnie w kłopoty.
Bez przesady, ale ten nasz parvus doradza papieżowi Franciszkowi i ustala dyrektywy co tamten komunista z Argentyny ma wykonywać bez szemrania!
Dlatego … 더보기
Stonka Ziemniaczana
Pastor Chujecki jest typowym protestantem, którego argumenty obala się podważając jego prawo do interpretacji Pisma a nie dyskutując na temat Pisma. To jest skazane na porażkę.
Niech Pastor Chujecki najpierw powie, kto mu dał Pismo, a potem powie kto mu dał prawo do jego interpretacji.
Niech Pastor Chujecki wykaże, że jego religia, która powstała w XVI wieku jest prawdziwa.
2 명 더 보기
Quas Primas
Nie znasz? A ja znam i wiem, że to parszywy człowiek. Kłamca, obłudnik i manipulator. Bezczelny typ! I zapewniam cię, że nie chce dla ks. dobrze. To kpiarz! Kpi ze wszystkiego i wszystkich!
A ja, pisząc tamten komentarz celowo tak napisałam, bo zakpiłam sobie z niego. ( z darosa, bo to jeden z jego wielu nicków)
-------------------------------------------------------------
Matricaria 11 minuty … 더보기
3 명 더 보기
Matricaria
Quas Primas Nie znam człowieka ale widzi mi się że chce dla Jacka Międlara jak najlepiej.
Quas Primas
Matricaria - Co ty nie powiesz? Doprawdy nie wiesz kto tu jest kim i co robi na forum? Polecam być bardziej uważnym a wtedy nie będziesz pisać takich bzdur. Jeśli natomiast wiesz, kto tu jest kim i co robi a zwracasz mi uwagę, to znaczy że jesteś po ich stronie i nie bez powodu cię zablokowałam.
Matricaria
Quas Primas wyrażasz się w straszny sposób o swoich znajomych,co złego jest w starokawalerstwie,doprawdy nie wiem.To tylko u Żydów był obowiązek żeniaczki i to już w młodym wieku,jak owdowieli to zaraz żenili się nawet stojąc nad grobem.
Quas Primas
Ha, ha,ha. User (wielonickowiec) daros, zazdrości księdzu Jackowi ewentualnego związku małżeńskiego i wciąż wstawia głupkowate tematy, szydząc z Ks. Jacka.
"Bidok" daros jest bowiem starym kawalerem, do tego brzydkim, zgnuśniałym, nieapetycznym facetem, którego nikt nie chce i wyżywa się na glorii kpiąc z księdza Jacka.
Matricaria
Objawienia Fatimskie wprawiają w kłopot wielu, nie tylko protestantów,wszak był publicznie oglądany znak słońca,była konkretna prośba Maryi i przestroga.Niektórzy do takich informacji nie dosięgają i wolą produkować swoje pomysły,zakładać swoje kościółki tak jak ten pastor.
Oaza dla niektórych okazała się zbyt dobrą szkołą bo się tak usamodzielnili że postanowili działać poza Kościołem i na własną rękę.Nie byłam w Oazie i nie żałuję.
2 명 더 보기
turysta569
PASTOR TO NIE WIECEJ JAK NEDZNY DUPEK CO I IMANN JEDEN I DRUGI NIC WIECEJ JAK TYLKO TEPAKI I CI LUDZIE CO ICH SLUCHAJA OJ PASTORKU PASTORKU TY NEDZNY WUJU
m.rekinek
Pastorku! Maryja to Matka Boga, a nie "jakaś baba". Orędownictwo świętych i mariologia Lutra (121)
www.youtube.com/watch
Matricaria
Co za czasy,jakiś pastor obraża Matkę Jezusa i nie boi się że dostanie w dziób za to,upadek obyczajów.Pastor ma braki w kulturze i wiedzy religijnej albo niespełna rozumu, inaczej tego nie można wytłumaczyć.Miejmy nadzieję że ten wykład dotrze do niego i jako chrześcijanin przeprosi za swoje haniebne słowa.
2 명 더 보기