Clicks35.7K

Kde domov můj... (!)

Anton Selecký
842
Bývalá komunistka z NDR, dnes...
snakee
jiná tvář naší soudružky Anděly @acer
Mordechaj Kapusta
Samson1
Samson1
janka cpž
Zvednu ti náladúm Marie. Už je připraven dokument ke schválení o postupném ozdravení vztahu mezi EU a Ruskem. Bližší košile než kabát, to platí stále.
No a vážně se uvažuje nad možnou spoluprací v rámci Euroasij. hospodář. unie.
aobubo
zase fráze
aobubo
někomu ke štěstí postačí gtv,ale to je také jako joj,markíza,nova a bulvár všeobecně,jen si tu někdo namýšlí,že je in
One more comment from aobubo
aobubo
já tu taky mimochodem Cssk necpu žádné nesmyly na základě bulvárních teorií,jako fráze,jako třebas ty nebo pár dalších demagogů upjatých vůči všemu černobílou obrazovkou ,zaseklých na gtv s pocitem troubit své názory azory do světa jako dogma
pokrk
mike084-prečo sa rozčuľuješ,niektorých nepresvedčíš,vidíš,že im ku šťastiu stačí markíza, joj,nova, novy čas a podobne.Propagandu sú schopni/é/ citovať doslovne a myslia si,že sú viac ako ostatní,lebo čítajú články na sme,prípadne vedia ukázať na mape európu.
Maria Dubovska
Takto ciganit hore dole toto snad neni ani normalne.Profesionalni klamari toto. Žiadneho "novinára Ebela" som nenašla. Prečo klameš "dominikguzman". Žiadny Ebel neni.
Maria Dubovska
Jej pani naštudovana, to budem ja. To je krasne. Tak ale neviem vo vašej opičej komunite zrejme ma ist o o urážku, ťažko povedat, co sa niekedy primatom honi hlavou.
2 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
možeš začat. trebars tym, že prestaneš omalat moj nick .
Maria Dubovska
A to k čomu ty nabadaš, ignoracia, je len jedna z foriem agresii. Si najprv niečo naštuduj než začneš niečo hovorit o agresii a ignoracii.
+Joseph+
Anton Selecký, ty nechápeš že všechna diskuzní fóra jsou monitorována a infiltrována tajnými službami a k těm se občas přidají i někteří slabší ve víře a nechají se stáhnout na jejich notu a potom se diskuze odvíjí dle toho jak potřebují. Ani bych se nedivil že Gloria je z dílny sionistů, tak jak ostatně většina dalších křesťanských webů.
snakee likes this.
Maria Dubovska
Ne ja čsksl ale papež www.pluska.sk/…/papez-frantisek…

A ten Ebel musí byt fakt novinarske eso, ked material o nom hovorí jak o "istom Ebelovi". A dominik ty sa nezosmiešňuj svojimi "plamennými výzvami", jediné tvoje sú prachy na ktoré sa traseš. Myslím že svoju ignoraciu teba ludia dostatočne vyjadrili vo volbach, takže sklapni.
dominikguzman likes this.
dominikguzman
Ebel je nemecký novinár. Mimochodom poprosím, aby jednotliví prispievatelia diskusie, si všetci, ktorí medzi sebou súhlasia, dali like, teda zdvihnutý prst v diskusii, rovnako, aby dali tomuto videu like, teda zdvyhnutý prst na ľavom okraji videa. Pomôže to popularite videa všeobecne. Prispievateľka Maria Dubovska sa tu vyznačuje nadmiernou agresivitou a neznášanlivosťou voči zvyšným prispievateľ…More
Ebel je nemecký novinár. Mimochodom poprosím, aby jednotliví prispievatelia diskusie, si všetci, ktorí medzi sebou súhlasia, dali like, teda zdvihnutý prst v diskusii, rovnako, aby dali tomuto videu like, teda zdvyhnutý prst na ľavom okraji videa. Pomôže to popularite videa všeobecne. Prispievateľka Maria Dubovska sa tu vyznačuje nadmiernou agresivitou a neznášanlivosťou voči zvyšným prispievateľom, teda je lepšie, aj v duchu demokracie a slobody vyjadrenia, si tohto prispievateľa nevšímať a ignorovať. Spomeňme si na nedávne udalosti v Paríži, ako to dopadlo, keď niekomu preplo.
romandus likes this.
aobubo
ani gloriák
Maria Dubovska
disent nema patent na pravdu.
Maria Dubovska
Tak komunisti tvrdili aj že v lete je teplo a v zime zima a predstav si že mali dokonca pravdu.

Inač ešte pre pana Halíka: Prosim Vás neberte si do pusy Karola Habsburskeho a ani jeho Zitu, pač keby vstali zmrtvych tak by vas nakopli do zadele.
aobubo likes this.
3 more comments from Maria Dubovska
Maria Dubovska
Neviem o čom hovoríš, ale vidím, že tam rozhodol súd asi správne, takže v čom je problém. Nikto netvrdí, že tieto režimy sú dokonalé. Kritizovat by ich však nemali ludia ako ty z nenávisti, ale len v snahe zlepšit veci. A to je velký rozdiel.
Maria Dubovska
To je proste názor. Je to slovník Al Kajdy. Nemáš to ničím podložené. Ja slobodu náboženstva doložit dokážem.

Okrem toho existencia Izraela je skrátka v Božom pláne jak miesto poslednej bitky medzi potomkami farizejov a krestanstva. Preto si myslím, že by ste do týchto plánov nemali strkat ..skratka tie svoje všetečné nosy.
Maria Dubovska
V praxi to potom znamená že ty jak katolík si plnoprávnym občanom len na zopár miestach sveta. Je to Europa, Ameriky, Australia a Izrael. Len tieto štáty i pri svojich všetkých neduhoch ti garantujú slobodu a nestavaš sa občanom druhej kategorie alebo je pre teba určená oprátka. Tak neviem jak Japonsko či Južná Korea. Asi aj tie. A prave toto je judeokrestanský civilizačný priestor. Samozrejme i …More
V praxi to potom znamená že ty jak katolík si plnoprávnym občanom len na zopár miestach sveta. Je to Europa, Ameriky, Australia a Izrael. Len tieto štáty i pri svojich všetkých neduhoch ti garantujú slobodu a nestavaš sa občanom druhej kategorie alebo je pre teba určená oprátka. Tak neviem jak Japonsko či Južná Korea. Asi aj tie. A prave toto je judeokrestanský civilizačný priestor. Samozrejme i na týchto miestach je to boj o miesto pod slnkom. Ale to už je aj na nás.
aobubo
Nemluvě o bulváru co zde frčí jakoby nic
aobubo
Zírám, tady to kvete propagandou ze slátanin spekulantů pisálků, moralistů, antisemitů,falešným prorokováním a výkladů...keci keci z knih a internetu a bude to radit co má kdo zahodit...a oslovovat ženu slabé děvče ... tohle je ultra damagogie
Maria Dubovska
Neexistuje žiadna taká propaganda, ktorá by si dovolila tvrdit to čo ja. Izrael je jeden z najlepšie fungujúcich štátov sveta v tom smere, že je tu náboženská sloboda pre krestanov. A to je pre mna meritum veci. Malo by to byt vlastne meritum pre každého krestana. Prvé miesto má sloboda náboženstva a to je v Izraeli dodržané. Všetko ostatné je druhoradé. Toto ti žiadna propaganda nepovie, …More
Neexistuje žiadna taká propaganda, ktorá by si dovolila tvrdit to čo ja. Izrael je jeden z najlepšie fungujúcich štátov sveta v tom smere, že je tu náboženská sloboda pre krestanov. A to je pre mna meritum veci. Malo by to byt vlastne meritum pre každého krestana. Prvé miesto má sloboda náboženstva a to je v Izraeli dodržané. Všetko ostatné je druhoradé. Toto ti žiadna propaganda nepovie, pretože propaganda naopak eliminuje rolu náboženstva. Takže neklam, ty trampe.
Maria Dubovska
Ty si sa nepýtal na nič. A talmud ani kabala mna nezaujímajú, ja sa okultnými javmi nezaoberám ked vidím jak to ludom leze na karbid.
pokrk
pýtal som sa na talmud a kabalu
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
Radšej nech ma koja demokrati jak nacisti alebo blbci. Judeokrestanský civilizačný priestor je dávno vymedzený, aj ked asi nie geneticky , to je pravda
pokrk
Maria Dubovska-teba tí demokrati asi kojili
Ktoré židovstvo máš na mysli,lebo väčšina ich vyznáva talmud a kabalu, geneticky má s nimi málo spoločné.
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
Je to inak vtipné - Angela má podporovat židovstvo, ale je tiež napádaná že podporuje moslimov. Aspoň videt , že ide len o to pošpinit človeka z akejkolvek stranky a je to jedno jakou agendou.
Maria Dubovska
Fandím Angele, je mi fuk jakú má národnost a je to dobre, že dokáže jasne formulovat svoju podporu Izraelu. židovstvo a krestanstvo patrí k sebe jak z náboženskej tak z kultúrnej stránky a to sa musí nutne odrazit aj v politike.
Z človeka, ktorý by podporoval Irán by som bola doslova vydesená.
aobubo
Nebylo by od věci přiznat barvu, kdo ze ctěných gloriáků během svého života byl u svazáků.Pro pořádek přiznávám se, já tam nikdy nebyl ani okem :)
Maria Dubovska
Tak konkretne mojim priamym cieľom bolo negovať zmysel vyššieuvedenej informácie. A čo? "Ak chcete veriť istému pánovi Ebelovi" - to sá vážne pokladá za informáciu?
Anton Selecký
Priatelia, keď som si pozrel tuto diskusiu, nezda sa vam, ze uplne gumuje zmysel vyssie uvedenej informacie? Myslim, ze keby tu nebolo napisane "komunistka," tak sa najde nieco ine, podstata je, aby sa tu mlatila prazdna slamu, ktorej je tu dostatok... My sme na webe mali niekolko diskusnych for, ktore naspokon dokonale kontaminovali ciel nasho portalu. Toto tu je jeden z mala slobodnych …More
Priatelia, keď som si pozrel tuto diskusiu, nezda sa vam, ze uplne gumuje zmysel vyssie uvedenej informacie? Myslim, ze keby tu nebolo napisane "komunistka," tak sa najde nieco ine, podstata je, aby sa tu mlatila prazdna slamu, ktorej je tu dostatok... My sme na webe mali niekolko diskusnych for, ktore naspokon dokonale kontaminovali ciel nasho portalu. Toto tu je jeden z mala slobodnych priestorov, tak ho treba asi znefunkcnit.
dominikguzman likes this.
pokrk
čo narobíš
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
pokrku a teba v jakej laborke vyrobili ve zlinskej? si az po krk v tomto, onom, co? to maš blbe.
Maria Dubovska
Ale tam neni napísané že sa hlásila k marxizmu ani nič podobné. Tam sa tvrdí, že je bývalá KOMUNISTKA. Dalajlama o sebe netvrdí že je komunista.
pokrk
A.M. bola členkou FDJ /obdoba SZM,ale oveľa marxistickejšia/,mala na starosti propagandu.Tuto je aj fotečka-
www.topky.sk/…/Kontroverzne-FO…
Podľa toho videa má od kresťanstva dosť ďaleko.
dominikguzman likes this.
janka cpž
P. Uhl taky není ve straně a řekl o sobě, že je trockista. I dalajlama se hlásí k marxismu a není ve straně.
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
Každopadne to nič nemení na veci, že nebola v strane.
janka cpž
A na téma marxismus leninismus
napsala padesátistrán. práci, která se jaksi ztratila. Zapomeňme na minulost, protože bohatě nám stačí, jak se jako křesťanka staví k zvrácenostem ve své zemi a nese spoluzodpovědnost za směřování Unie. Ale každá pohádka jednou končí.
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
Všetko čo hovoriš, hovoriš o sebe. Hlavne, ked hovoriš o iných.
dominikguzman likes this.
Ostrik
V každém případě je to halachická židovka marxistického způsobu uvažování, která se díky politické neschopnosti Němců dostala do čela křesťanské politické strany. A nyní vší silou pracuje na zotročení evropských národů ve jménu krevní spřízněnosti stejně jako její předchůdce Kohl, vlastním jménem Henoch Kohn.

dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
kecy kecy kecy. asi to je v ramci nejakej tej byzanstkej poezie co si tu davala. s rozumom to nema mnoho spolocneho.
janka cpž
Nebola. Ona jí nikdy nepřestala být.
dominikguzman likes this.
Maria Dubovska
Jo a vzhladom k tomu, že českoslo tentokrat nevadi nie že nekorektna titulka, ale rovno vymysel v titulke, opravujem aj tu svoj nazovu o podvode svateho ohna, ktoru odo mna požadoval upravit.