Language
Write a comment …
milad likes this.
harvan likes this.
Note podkozibike mentioned this post in Pat Condell: Za neutěšenou situaci kolem migrantů si může Evropa sama.
Pehosam
Pokud vím, v Iráku sunita Saddám dokázal vládnout ve státě, protože měl šíitskou manželku, křesťanského ministra a dokázal uzavřít hranici pro Kurdy do Turecka. Irák byl napaden, otevřela se hranice s Tureckem, byl poražen, sunité se přidali k IS, křesťané utíkali do Sýrie a začala válka IS tam.
V Lýbii byl svržen Kaddáfí, vznily dvě vlády, jedna podporuje IS, peněz z ropy mají dost.
V Sýrii obvinili Asáda z podpory IS, napadli Sýrii, v USA zarazili dodávky zbraní IS až po žádosti o vystoupení … [More]
borivoj77 likes this.
ludekr2
Pánům pařez a Samson1
Ano pánové, tato opatření vedou žádoucím směrem a něco takového dělá Španělsko po dohodě a ve spolupráci s Marokem. Klíčem k nim je "stabilizovat situaci v zemích, odkud tito lidé utíkají" (pařez), tedy především v Lybii. Nebo alespoň vyjednat přístup do pobřežních vod, přístavů a souhlas s ničením lodí, které mohou být rybářské. V Lybii však probíhá občanská válka a míchat se do ní se zřejmě nechce ani Italii ani Francii.

Ale souhlasím s tím, že politické špičky EU vyzná… [More]
pařez
@ludekr2
adekvátní kroky proti migraci:
- konfiskace prostředků, kterými disponují pašeráci lidí - pohyby lodí je možno monitorovat z družic, letecky - za 2. světové války dokázali Britové s Američany díky zdokonaleným radarům zlikvidovat německou ponorkovou flotilu - a to se ty ponorky vynořovaly ke konci války nad hladinu v noci jen šnorchlem, aby dobily baterky - našli je. A kde je tato technika dnes oproti tehdejší době. Čili - najít takovou loď není absolutně žádný problém - pak ji buď … [More]
borivoj77 likes this.
Samson1
Určitě ne střílení, ale zachytit za válečnou loď o odtáhnout do místa vyplutí a loď zneškodnit pro další riskové přepravy. Zřídit utečenecké tábory tam a tam je podporovat. Pokud je to vojna, tak se musí i adekvátně bránit, to je povinnost vlád chránit občany svých zemí.
snakee
@PAJK a vy kopete za kterou stranu?
snakee
@skeptik a vy myslíte že židé dnes používají způsoby lichvy na přímo jako dříve?, nikolivě, ale prostřednictvím nastrčených pohunků, aby byli sami z obliga
pařez
Jediné, co můžete napadnout jako nedoložené, je, že lodě vozící migranty do Evropy pluly pod USA vlajkou.
Jinak všechno, co ta hlasatelka říká (dle titulků), je pravda - zničení Lybie a rozvrat řady afrických zemí vyvolal migrační krizi. Že převoz migrantů je velký byznys. A že v tom má prstíky USA? Kdyby chtěli, tak to zastaví raz dva. Ale že chtějí (USA), aby migranti zaplavili a rozložili Evropu, tak nedovolí evropským politikům podniknout adekvátní kroky.
borivoj77 likes this.
Monika G likes this.
Hoki
Virtuální svět dokáže pobavit právě z toho důvodu, že lidé chtějí slyšet příliš černobílá, příliš jednoduchá a příliš podbízivá fakta. Hledat pravdu někdy bolí, ale kdo ji dnes hledá. Uvěří se jakékoli virtualitě na kvalitním podnosu. Kdo se ale stará o kvalitu jídla? Občas i kost zaskočí...
PAJK
Bože to je ale hovadina, šíříte lživou propagandu z Kremlu a z KGB. Vždyť se to dá poznat na první pohled, takové bludy. Americké vlajky na lodích uprchlíků z Libye :-) :-) nikdy na TV záběrech na pobřeží nebyla jediná americká vlajka. To by byl hned skandál.

Nikdo si neověří, jestli ta údajná německá televize Klagemauer.tv existuje a taky kdo je majitelem webu Gloria.tv . Samozřejmě jsou to Rusové z Moskvy.
Viz jejich adresa gloria.tv/imprint/

Češi jsou fakt ovce, které ještě nepochopi… [More]
ludekr2
Pochybuji spolu se skeptikem: Není jasné za koho hlasatelka mluví, ani o jaký pořad jde.
Je to určitá interpretace neúplné polohistorie, doplněné interpretací pomocí spiklenecké teorie o silách usilujících o 'Nový světový řád'. To si ta hlasatelka sama nevymyslela, ale není jasné o jakou autoritu se opírá. Něco takového by mohl tvrdit politik nebo amatér historik. Zde však autor není oznámen.
Daniela253 likes this.
skeptik
Omacka, smes pravdy a nepravdy, zapomenuto, ze v Libyi se nejvíce angažovala Italie a Francie, sice za podpory USA, ale bez jejich prime ucasti. Jedna z mnoha konspiracnich teorii, která nebere v úvahu slozitost současného světa jako celku, není sily, aby někdo ovlivnoval situaci v několika světadílech. Nezminuje se ani o tom, jak to bylo v Iraku - nesouhlas Evropy, krome Britanie, která invazi USA schválila,, Afghanistanu, Syrii. A rabske jaro v zemich jako je unisko a Egypt, kam Zapad … [More]
Marta Stašková likes this.
Samson1
Nevidět, že Německo je stále pod okupací USA je též krátkozraké Jardo Novák. USA má vždy s tohoto důvodu právo na řízení Německa a říci, že je něco Puninovské obsahuje kus slepoty ducha. Věci mají hlubší souvislosti.
Vladimír247 likes this.
JardaNovak
Akorát ta pipka nezmínila Merkelovou, která je Němka, Němci si ji zvolili a která pozvala všechny ty islámské čmoudy do Německa ! Vidět za vším jen zlé Američany mi připadne trochu infantilní a Putinovské !
Jiří Landa
Ano, většina z nás to již dávno ví, ale stojí zde u nás proti této pravdě zaslepení a zaprodaní lidé a nechtějí tuto pravdu slyšet..
ľubica likes this.
fero518 likes this.
fero518
To, čo stredná Európa tvrdí od začiatku a "západ" ignoruje na základe postoja pod vplyvom etickej, morálnej, mentálnej, kultúrnej dekadencie, nás môže stáť veľa úsilia a dlhodobej sociálnej stagnácie, ak sa nevymaníme z chomúta "bruselského" diktátu .... [More]
borivoj77 likes this.
lienka70 likes this.
Note ľubica mentioned this post in Kšeft století - miliardy na výdaje s běženci.
ladslv44 likes this.
chouchou likes this.
Libor Halik likes this.
Krilona likes this.
Milan 1964 likes this.
Monika G likes this.
valent likes this.
karel tridentsky
vyborne, spravna analýza . v pristich volbách by nemci měli volit strany , které zamezi rozkladu nemecka
ladslv44 likes this.
ErichHonecker
Nuž, naši milí nemeckí priatelia by v prvom rade mali zo svojej krajiny vyhnať americké vojská. Česi im na tento účel vveľmi radi požičajú toho jebnutého umelca Kocába aj s bičom.
Vladimír247 likes this.
fero518 likes this.
Caesar
Chudáci "utecenci"
scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/…/11914883_494384…

Laith Al Saleh - vodca povstaleckej jednotky rebelov v Sýrii
Laith Al Saleh - utecenec v Grecku smerujúci do Holandska
Anton Selecký
Tu to je, kto chce nech si to tu pozrie, a náš cenzor nech sa ponamáha, ako to dostať dolu z vimea. Upozorňujem ale, že tam sa dozvieme, kto to zariadil.
Vladimír247 likes this.
Anton Selecký
Jasne - David Duke zmizol - nuž ja som ho nedal preč, zrejme zasiahla "vyššia moc". Aj Kotlebu dali preč, no ako sa zdá, aj Gloria TV má svojho "cenzora".
mirael
Ten David Duke o multikulturalizme.
Anton Selecký
Niekedy sa mi nenahodí materiál do slovenskej Glorie, ale českej, so som zaregistroval..
Anton Selecký
kokso: Čo zmizlo - nevšimol som si..
ZDENĚK TABÁK likes this.
Caesar
To je riadená islamská invázia! To nie sú utecenci, ale islamskí kolonizátori.

Jak se to projevilo u nás?
Před rokem 2000 panovala masivní iluze, že Evropě nehrozí dlouhodobě žádný konflikt. Po prvotním obsazení Afghánistánu a Iráku vojskem USA se několik let zdálo být vše v pohodě. Vítězila západní dominance. Krach západní vojenské moci přicházel velmi plíživě. Dařilo se proto udržovat zdání, že se nic zvláštního neděje. Proto byla omezována výzbroj české armády, „velmi chytří" lidé omezili … [More]
borivoj77 likes this.
View 2 more likes.
Martin5582 likes this.