Jazyk

Zobrazení
2,9 tis.
Čína, ne Korea připravuje jadernou válku proti USA

Libor Halik 8
4min25s "Sev.Korea hraje roli užitečného i-diota USA." L: i FED USA si nechává tisknout dolary v Sev. Koreji celá desetiletí. Zpráva z ČT24 12.11.2017 v 16,06 je v souladu s proroctvím arménského … Více
Napsat komentář
Libor Halik
Vláda komunistické strany Číny je stále ještě krutější než vláda USA. Čínská vláda povinně přikazuje usmrtit umělým potratem každé 3.dítě, které Číňanka čeká. Před rokem dokonce každé 2. dítě.
acer
Jenže čínské vojenské lodi neoperují v blízkosti usa, nýbrž naopak americké vojenské lodi se pořád motají v jihočínském moři. Takže kdo tu chystá válku???
Libor Halik
Niektoré národy celé zaniknú predpovedala Panna Mária vo Fatime. Zatiaľ žiadný národ celý nezanikol od tých čias. Príde to logicky cez jadernú vojnu, predovšetkým na USA. Tam je to predpovedané cez viacej proroctiev z USA. Aj cez sv. Hildegardu z Bingen je predpovedaný zánik národov USA.
alica111
Hej p.Halík ale nemyslím si, že to bude jadrová, neviem prečo mám taký pocit, že jadrovú vojnu nezačne nikto, to by bol náš koniec.
Libor Halik
Hej. A Číňani sa pridajú k Rusom proti USA.
alica111
No neviem. Skôr mi príde pravdepodobnejšie že Rusi bachnú do Yellowstone parku nejakú tú raketku dlhého doletu, ktorú majú pripravenú ak by usaci vystrčili ešte viac svoje satanske rohy,