Język

Wyświetlenia
416,1 tys.
NWO trzęsie się w posadach, SZOKUJĄCA prawda o zamachach w Paryżu i wojnie w Syrii jakims cudem przebija się do mediów!

ona 7 10
...NWO trzęsie się w posadach, SZOKUJĄCA prawda o zamachach w Paryżu i wojnie w Syrii jakims cudem przebija się do mediów! UDOSTĘPNIAMY! Gearoid O Colmain o zamachach w Paryżu 13 11 2015 dla RT … Więcej

Napisz komentarz …
waz2054
Russia Today, to rzeczywiście miarodajne źródło informacji, szczególnie dla katolików! Gratuluję panom z Łubianki dobrze prowadzonej działalności ideologicznej na wszystkich frontach! Nawet na religijnym! Czy muzea ateizmu są jeszcze w Rosji otwarte? Bo jak wiem Stalin i Lenin dalej otrzymują cześć boską.
Ewa Szatkowska lubi to. 
tekla
I porównajcie tego dziennikarza do jakiegoś tam Lisa czy Olejnikowej. A u nas to tuzy dziennikarstwa.
Magdalenski
Wieso zeigt man das nicht auf unabhängigen Seiten?!
Franciszek Polak wspomniał ten post w NWO trzęsie się w posadach, SZOKUJĄCA prawda o zamachach w Paryżu i wojnie w Syrii.
PELOT
Zastanawia mnie jak długo pociągnie ten reporter , daj mu BOŻE100 LAT ŻYCIA
To że NWO ma plan to nie wszystko, Rosja też ma swój, Chiny też mają swój no i Islamiści też mają swój a wygrają ci co postawią na Boga i zawierzą mu wszystko. Polska ma szansę by w tym zwariowanym świecie wygrać z Bożą pomocą i być dla świata świadectwem co daje zawierzenie Bogu Królowi Wszechświata - Jezusowi Chrystusowi.
Iustitia.pax.et.gaudium lubi to. 
Pokaż 5 polubień więcej.
ona
...NWO trzęsie się w posadach, SZOKUJĄCA prawda o zamachach w Paryżu i wojnie w Syrii jakims cudem przebija się do mediów! UDOSTĘPNIAMY!

Gearoid O Colmain o zamachach w Paryżu 13 11 2015 dla RT
Jestem w szoku, ze coś takiego poleciało w mainstreamowej TV. Ten reporter dla mnie jest bohaterem. Nie powielił mainstreamowej krwawej szopki, tylko zaczął mówić o tym co naprawdę działo w Paryżu, co …
Więcej
alberich_megrez lubi to.