언어

클릭 수
4.3천
Svedectvo sestier Baziliánok UPHKC ohľadom incidentu v Čortkove.

romero7
Kto bol agresor a kto obeťou? Dozvidéťe sa vo videu. Vďaka ti Pane za statočné sestry. Daj im Ježišu odvahu niesť to bremeno krivdy.
공개 공유

댓글 쓰기…
hvezdaXY
tento je také výborný:

@Maranata: Sestry jdou za Jezisem. Co jeste k tomu rici.

Amen!
hvezdaXY
Co na to říci. Asi toto: Z těch bohoslovců, co kopali do těch řeholnic, budou asi ti kněží, o kterých je prorokováno, že se přijdou poklonit satanskému Antikristu, až bude korunován v jeruzalémském nově postaveném židovském chrámu.
bukovinskamaria
Sestry Vy Maladci,Boh vas zehnaj sr.Beatrix CJ
Proof2G
Ганьба українській греко-католицькій ієрархії, яка це все організувала. Сестри тримайтеся! Молимось за вас.
Růženec
@Maranata: Sestry jdou za Jezisem. Co jeste k tomu rici.

Amen!
Maranata
Nakolik chapu, tak sekta Hary Krysna (ktera se klani demonum) je moc agresivni na sestry, to znamena, ze sestry jdou za Jezisem. Co jeste k tomu rici.
romero7
!!! POZOR - POZOR - POZOR!!!
POHIBUJE SA TU VLK V OVČOM RÚCHU
VOLÁ SA KARMEL.
JE POSADNUTÁ DÉMONOM NENÁVISTI A BLUDU:
PRE ŇU A OSTATNÝM PODOBNE ZMÝŠĽAJÚCIM PLATÍ:
"MLČ, A VíJDI Z NEHO"
AK NEBUDÚ KONAŤ POKÁNIE ZAHINÚ. 더보기
Ambrož
Dívám se,že Růženec je člověk břitkého jazyku a pro sprosté slovo nejde daleko ,ale zajet do křesťanského knihkupectví a přečíst si sociální encykliku církve,to bude asi velký problem.Ale nemusíš nikam jezdit ,přečti si ji doma v papučích:www.kebrle.cz/…/SocialniEncykli…

I jazykem můžeš však hřešit a ty jim Růženče hřešíš hojně,též tvé prstíky přepisují drsná a sprostá slova do eteru.Prosím tě … 더보기
Růženec
Marek se tam může nastěhovat. Šel by mezi svoje. Jemu by se v kibucu líbilo, nemusel by se starat o děti, asi nemá děti rád.
Růženec
@marek
Dovysvětlení: konzouš je konzument.
Růženec
@marek
Myslím, že jsi tu dostatečně předvedl, že nejsi člověk pro zaslíbenou zemi. Tobě se stýská po plných hrncích v Egyptě.

To je hnus, jak slintáš po kibucech. Děti odebrané rodičům a hromadná výchova k hromadnému štěstí. V Israeli už zjistili, že to nefunguje. Vychovává to jen člověka hovadného, něco podobného vychází z dětských domovů. Chudáci nejsou schopni se o sebe sami postarat, … 더보기
romero7
Mapek to čo píšeš nieje pravda ale krivé obviňovanie a osočovanie. Nemienim takéto rúhave lži tolerovať. Ďakujem za pochopenie...
Марек
Ano Romero nesnese pravdu...vypaluje mu to oči
romero7
Nemienim tu nechávať fanatistické a fundamentalistický komentáre ake papek používa. Som slobodný človek, ako ste aj vy slobodný. Mám na to plne právo. A nesplietajte tu niečo právo na vyjadrenie. Ja mám slobodné právo nehodiace komentáre vymazať.
romero7
Mapekov komentár bol vymazalý, lebo bol zbytočný.
damiána
To jste ho rychle zrušil.
romero7
Tak si pozri toto vodeo kde svedčia pred jedným poslancom o tom incidente.
V siedmej minúte a asi 15 sekunde sa vijadril biskup o boxeroch. Ale viem to aj z iných zdrojov.
video.community.org.ua/ua/video/index.php/article/.112
MILOSLAV
Romeo, nějaký důkaz o tom rozdávání boxerů bohoslovcům máš? Karmel a ostatní antidohnalovci tu už měli různé lži, ale to co jsi napsal ty tomu nevěřím to už je hodně přitažené za vlasy.
romero7
Tým bohoslovcom predstavený rozdávali pred tým incidentom takzvané boxeri, ktoré sa nasunú na prsty a jedným úderom do rebier alebo tváre môžete človeka zraniť tak, že to môže mať trvalé poškodenie zdravia a dokomca môže spôsobyť smrteľný úder. Takže oni išli z jasným cieľom- ublížiť sestrám a otcom Biskupom UPHKC.
boxeri:

Boxer je poměrně primitivní zbraň vytvořená spojenými ocelovými prsteny… 더보기
Libor Halik
Z těch bohoslovců, co kopali do těch řeholnic, budou asi ti kněží, o kterých je prorokováno, že se přijdou poklonit satanskému Antikristu, až bude korunován v jeruzalémském nově postaveném židovském chrámu.