Język

Wyświetlenia
1,9 tys.
Ojciec Rydzyk otoczył Maryję żydowskimi menorami !

m.rekinek 13 4
kovanecky
O rodzicach Matki Bożej nic nie wiemy, nawet ich imiona nie są pewne. W tradycji żydowskiej znaczy to że nie byli Żydami. To samo było z matką Dawida, której imienia nie podano jako że była obca między Żydami. Matka Boża nie była więc żydówką, więc otaczanie jej żydowskimi symbolami jest co najmniej niewłaściwe a wprost głupie.
abracham
tutaj macie objawienia z lat 90 jezeli walczy z rydzykiem to tak naprawde walczy z samym Jezusem jak Paweł myslał ze walczy z przeciwnikami Boga a tak naprawde to przesladował Jezusa Jezus:
- Dziecko, to zostaw Kościołowi. Ja osobiście prowadzę ojca Tadeusza, a radio Maryja to dziecko mojej Matki. Ona opiekuje się tym radiem. Po owocach ich poznacie. To dzieło rozrośnie się i nikt nie zamknie … Więcej
adan2
Elkam 24 minuty temu
Coś podobnego ! Niebywałe !

A mój Proboszcz to nawet co niedzielę czyta fragmenty Żydowskiej Tory ! - widział to świat?
=========================
tak, zapewne twoim proboszczem jest Lemański
Elkam
mój się nazywa T. Pukocz a Twój ?
Elkam
Coś podobnego ! Niebywałe !

A mój Proboszcz to nawet co niedzielę czyta fragmenty Żydowskiej Tory ! - widział to świat?

albo to:

28 Zbliżył się także jeden z uczonych w Piśmie, który im się przysłuchiwał, gdy rozprawiali ze sobą. Widząc, że Jezus dobrze im odpowiedział, zapytał Go: «Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań?» 29 Jezus odpowiedział: «Pierwsze jest: Słuchaj, Izraelu, Pan … Więcej
adan2
dobre o Dudzie .....nowy mesjasz ale nie tej religii
Czy Rydzyk jest żydowskiego pochodzenia!?
Doktor wiee
Chyba się już Ojciec Dyrektor sprzedał? Nie można dwóm panom służyć zaś Ojciec Rydzyk zbyt poszedł w biznesy i zblatował się Synagogą.Zaś ludzie którzy kiedyś występowali w Radiu Maryja jak prof Nowak już dawno dostali zakaz na występy za mówienie prawdy niewygodnej dla Żydów.