Jazyk
Napísať komentár …
maja prus
Stým, čo hovorí, úplne súhlasím. Ja osobne som proti účtom už od samého začiatku, pretože tu nejde len o špehovanie, ale o moje okrádanie, a to peniaze, ktoré už sú zdanené znova mi z nich niekto berie, a nie málo, za vedenie účtu, za to že tam peniaze prídu, že ich vyberiem atď, akýkoľvek pohyb je spoplatnený. Ak platíte stále kartou, len ťažko máte prehľad o tom koľko ste minuli, koľko Vám … Viac
Ružena sa to páči. 
ľubica
miňo si mimo.... , si mimo.....zemšťan alebo mimo.....ň? nemusíš odpovedať.... lebo si sa prezradil a dávno.... / čo ťa blokli v N denníku? alebo v SMEtiach....? alebo v inom masonierskom médiu? a nemáš kde písať.... ...chudáčik....
podaj si ruku s Mariou k Ježišovi: tá má podobné operácie v šedej kôre ako ty: dennikn.sk/…/milan-mazurek-o…/
M. Mazurek: bezhotovostné platby a obmedzenie hotovosti (23. schôdza - 30. 11. 2017)
alica111
Nikto ti nezakazuje, aby si si tu propagoval KDH alebo Matoviča miňocraft
Caesar sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
alica111
Mala som osobnu skúsenosť, keď som bola v banke dať mimoriadnu splátku pôžičky. Pracovníčka banky sa ma opýtala, odkiaľ mám hotovosť? ...majú to prikázané, počula som to predtým od kolegyne. A preto ma otázka neprekvapila a s úsmevom som odvetila, že som ju našla na stanici v ruksaku...Takže túto otázku môžete dostať kľudne aj vy v banke. A aj pre toto chcú zrušiť hotovosť, pretože NEVEDIA, odkiaľ ju máte, a to ich serie.
ľubica sa to páči. 
Zobraziť ďalších 3 páči sa mi to.
Caesar
Bezhotovostná platba = uplná kontrola na ludmi. Nebus mat tie správne "demokratické" nazory? Nebudes poslúchat sudruhov demokratov? Nebudes velebit "demokratický" slobodomurárský rezim? Tak ti zablokujeme ucty a nebudes moct platit, budes odpísaný! A o to ide!
dyk sa to páči. 
Zobraziť ďalších 2 páči sa mi to.
Coburg
miňocraft " Pán Selecký a Čulen tu neustále propagujú jednu stranu a jej predsedu a poslancov. - " to je velmi zjednodušené, miňocraft. Neviem koľko chodíš sem na Gloriu, ale keď ešte "neexistoval" Marián Kotleba ako politik, tak som aj sem písal presne o týchto problémoch, dokonca som mal vlastnú politickú stranu bez "násilenstva" ako píšeš. Dávame sem teraz Kuffu - či aj Kuffa propaguje "… Viac
ľubica sa to páči. 
mike084
a ako zaútočil dá sa z rovnej cesty vybrať kocka? však už nežerte ten mainstream tak okato keby ich napadol sú následky a určite aj záznamy tých následkov a sú? že na nich kričal to kričal vy ako dvadsiatnik ste sa nikdy nedali strhnúť a vždy bolo všetko tip top? LGBTI sa ti vám vedia správať pekne ale je to dobro? a navyše mazurek je jasný cholerik a koľko Athoských mníchov žije na Slovensku? … Viac
ľubica sa to páči. 
miňocraft
Aj Hitler všeličo múdre povedal,aj Lenin aj Stalin.
Pán Selecký a Čulen tu neustále propagujú jednu stranu a jej predsedu a poslancov.Aj tento príspevok je obyčajná politická propaganda,nič viac.Na problémy s platobnými kartami upozorňujú athoskí mnísi už veľmi dávno,na to nepotrebujem počúvať násilného surovca a apostatu.
Peter Maria sa to páči. 
majina1
Múdro hovorí p. Milan Mazurek, súhlasím s týmto názorom, vyjadrujem sa k tomu čo povedal a tiež ako ste boli upozornení vyjadrujte sa k téme.
ľubica sa to páči. 
FRANTIšEK 69
Neriešme teraz Mazureka. Vždy tu píšete o niečom inom, ako je téma v blogu. Tak že hlavná otázka-bezhotovostne platby-sú nebezpečné alebo nie? Môže kresťan s plním vedomím tieto veci používať? V určitom smere sme len zatiaľ v stave dobrovoľnosti ale dlho to tak nemusí byť. Tak že vyjadrujte sa k danej téme a nie sústavne niekoho kritizovať.
ľubica sa to páči. 
Coburg sa to páči. 
miňocraft
Mazurek je obyčajný násilník a surovec,ktorý verejne zaútočil na matku s dieťaťom inej rasy.Mazurek pľul na Rimskokatolicku cirkev a verejne z nej vystúpil.Takýto týpek je Kotlebov poslanec v NR SR a pán Selelecky ho propaguje.A to je Mazurek oproti Rogelovi a Magátovi(tvrdé jadro Kotlebovej strany) ešte pohodový hipík.
ľubica zmienil tento príspevok v M. Mazurek: bezhotovostné platby a obmedzenie hotovosti (23. schôdza - 30. 11. 2017).