Język

Wyświetlenia
206
Głos Polski - pos. Antoni Macierewicz

coliber 9
wacula
Elkam Zapewne i dlatego jego pycha jest zgodna z wszelkimi procedurami Macierewicza .A gdzie jest miłość do umierającego CZY SĄ PROCEDURY
Elkam
@wacula
... pewnie gdyby AM mógł ,..... pognałby sam , (z pominięciem procedur) swoim prywatnym samochodem. Ale to dopiero byłaby afera dla Twojego zródła - czyli dojczełonet.

ps . artykuł archiwalny.
wacula
Elkam Piszesz -[pewnie gdyby AM mógł itd]--A na pewno mógł .Bo gdyby tam było JEGO DZIECKO -SYN-TOooo ??ale że inny synek z rospaczonej mamy to ??
Elkam
@wacula
Z Księżyca spadłaś ? Żołnierz to dla Ciebie - dziecko ?

Ło jejejej ! Dzidzia żołnierz zmókł na deszczu , oj co to będzie ?
A jak przyjdzie wojna ? ...a dzidzia - tu cytuję : "z rospaczonej " mamusi będzie siedział w okopie bez parasolki, to co wtedy będzie ? - @wacula ?

-ps domyślam się że chodziło Ci o słowo "zrozpaczonej"
wacula
Elkam A dla każdego ojca żołnierz jest synkiem i cureczką jego kochanym do końca życia ZAPAMIĘTAJ
Elkam
@wacula
,,,chrzanisz bez sensu. W takim razie nie wypuszczaj dzieci z pod kiecy. Bo ja bym wolał mieć synów silnych , odpornych, męskich a ty możesz wychować sobie "cioty' metroseksualne .
wacula
Elkam A co powiesz że ja mam kochaną córeczkę zamężną i synka też .CZY TO ZŁY POMYSŁ?
Elkam
@wacula
Nie zmieniaj tematu. Jeśli masz syna mięczaka , co deszczu się boi , to nie nadaje się na żołnierza , powinien zostać bibiotekarzem , czytać książki o twardych mężczyznach i żałować że mamuśka zrobiła z niego mięczaka.

i jeszcze jedno - AM już dawno nie jest Ministrem Obrony Narodowej , więc po co maglujesz nieaktualny temat ?
wacula
Oto DOBRODZIEJ .A kiedy w Orzyszu na długo. Siedem godzin stania w deszczu w oczekiwaniu na oficjeli i ministra Antoniego Macierewicza opisał dziennikarz Polityki Insight. Żołnierze mieli stać i czekać, a nad ich głowami szalały „kilkuminutowe nawałnice, wiał silny wiatr, a chwilami padał grad”. Efekt? Jeden z żołnierzy sił NATO zemdlał i przez kolegów został zniesiony z placu apelowego.

W czwa… Więcej