언어
댓글 쓰기…
mariba
Rafał_Ovile - Jak masz informacje co do Nieba - ta pogratulować można telefonu tamże lub bezczelności. Ale co do "nawrócenia Rosji" - zlituj się nad moim głupiutkim rozumkiem - I nie ściemniaj ściemniaczu !!!
Stonka Ziemniaczana
Siostra Łucja nie mogła w 1984 potwierdzić poświęcenia Rosji, gdyż prawdopodobnie nie żyła od 1958 roku, zamordowana przez watykańską masonerię. Przyczyną usunięcia siostry Łucji był strach Watykanu przed opublikowaniem Trzeciej Tajemnicy zawierającej ostrzeżenie przed złym soborem i apostazją w Kościele.
Fatima - gdzie jest prawda, a gdzie fałsz?
ratiorustica
"nic więcej nie dało się zrobić"
Papieżowi który bardziej chce się podobać światu niż Bogu nigdy nie uda się zrobić więcej choć zawsze będzie możliwe zrobić wszystko w tej sprawie.
ratiorustica
Niebo przyjęło poświęcenie?
To gdzie ten obiecany czas pokoju i nawrócenie Rosji na katolicyzm?
RKL25
Siostra Łucja powiedziała, że poświęcenie z 1984 r. pozwoliło uniknąć wojny atomowej, która miała się rozpętać w 1985 r.
Weronika.S
Nie chodzi o błędy polityczne, lecz religijne. Komunizm się wypalił, upadł jak upadają systemy totalitarne. Chodzi o błędy prawosławia, a tu się nic nie zmieniło. Nie było poświęcenia zgodnego z życzeniem Matki Bożej, bo byłyby tego efekty , a ich nie ma.
Rafał_Ovile
mariba Siostra Łucja mówiła hierarchii i bliskim(n.p. patrz wywiad z siostrzenicą Marią dos Santos) że poświęcenie zostało przyjęte ("Niebo") i Rosja się nawróciła (w rozumieniu ateistycznego komunizmu). Potwierdzają to zgodnie relacje świadków. Istnieje jeszcze inna teoria na temat możliwości akceptacji poświęcenia Rosji, jako kompozycji, o której się publicznie nie dyskutuje...
mariba
Pytanie oczywiśći co powiedziała Siostra Łucja, ja słyszałem że poświęcenie to - znaczy z 25 marca 84, skomentowała - nic więcej nie dało się zrobić, NMP jednak może coś teraz zdziałać. - Coś takiego (z pamięci) może ktoś wie coś bliżej na ten temat ???
RKL25 이(가) 이 게시물을 Fatima: Jan Paweł II uległ naciskom 에 언급했습니다.