Język

Wyświetlenia
5,8 tys.
ANTYCHRYST nadchodzi, BÓG daje ZNAKI (1947), Sługa Boży bp FULTON SHEEN

JezusMaryja 8 5
www.youtube.com/watch Posluchaj! Poswiec 5 minut... Czasy Ostateczne nie sa odleglym punktem we wszechswiecie... Nadeszly ... JEZUS i MARYJA Więcej
franciszek44 wspomniał ten post w "beda was wodzic przed sady...i o smierc niektorych z was przyprawia" ANTYCHRYST nadchodzi, BÓG ….
JezusMaryja
tekst:
ANTYCHRYST nie bedzie tak nazywany, bo nie miałby wyznawcow. Jest opisany jako upadly anioł, jako ksiaze tego swiata. Jego zadaniem jest powiedzieć nam, ze nie ma innego swiata. Jego logika jest prosta:
jeśli nie ma nieba, to nie ma i piekla; jeśli nie ma piekla – to nie ma grzechu; jeśli nie ma grzechu – to nie ma sędziego, a jeśli nie ma sadu, to zlo jest dobrem i dobro jest zlem.
Ale … Więcej
Weronika..S
Przepowiednia ,,nowej religii,, sprawdza się. To co głosi Watykan, szczególnie w osobie Franciszka, jest autentycznie ,,nowe,, chociaż nie tylko, ,,nowe,, zaczęło się wraz z SWII.
franciszek44
Biskup F. Sheen -3 czesci o mszy swietej z polskim tlumaczeniem:
Zarowno I jak i II, jak i III czesc sa na
www.youtube.com/results
/z closed caption w jezyku polskim, wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu na prostokacik z dwona literami CC, a potem w lewym gornym rogu na Polish language settings/
Piotr2000
Slowa te nie ku trwodze, ale wyczekujac bliskiego juz przyjscia Pana naszego Jezusa Chrystusa....

Ojciec Niebieski jedynie zna tego czas...
Zanim to jednak nastapi musi przyjsc OCZYSZCZENIE .
franciszek44
Odmawiajmy rozaniec... modlitwe najblizsza Niepokalanemu Sercu Maryi.