Ján Mitnaver shares this
1.6M
politika.

nemčúrsky perlamemt
karel tridentsky
vyborne, spravna analýza . v pristich volbách by nemci měli volit strany , které zamezi rozkladu nemecka
ErichHonecker
Nuž, naši milí nemeckí priatelia by v prvom rade mali zo svojej krajiny vyhnať americké vojská. Česi im na tento účel vveľmi radi požičajú toho jebnutého umelca Kocába aj s bičom.
Caesar
Caesar
Chudáci "utecenci"
scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/…/11914883_494384…

Laith Al Saleh - vodca povstaleckej jednotky rebelov v Sýrii
Laith Al Saleh - utecenec v Grecku smerujúci do Holandska
Anton Selecký
Tu to je, kto chce nech si to tu pozrie, a náš cenzor nech sa ponamáha, ako to dostať dolu z vimea. Upozorňujem ale, že tam sa dozvieme, kto to zariadil.
Anton Selecký
Jasne - David Duke zmizol - nuž ja som ho nedal preč, zrejme zasiahla "vyššia moc". Aj Kotlebu dali preč, no ako sa zdá, aj Gloria TV má svojho "cenzora".
mirael
Ten David Duke o multikulturalizme.
Anton Selecký
Niekedy sa mi nenahodí materiál do slovenskej Glorie, ale českej, so som zaregistroval..
Anton Selecký
kokso: Čo zmizlo - nevšimol som si..
Caesar
To je riadená islamská invázia! To nie sú utecenci, ale islamskí kolonizátori.

Jak se to projevilo u nás?
Před rokem 2000 panovala masivní iluze, že Evropě nehrozí dlouhodobě žádný konflikt. Po prvotním obsazení Afghánistánu a Iráku vojskem USA se několik let zdálo být vše v pohodě. Vítězila západní dominance. Krach západní vojenské moci přicházel velmi plíživě. Dařilo se proto udržovat zdání, …More
To je riadená islamská invázia! To nie sú utecenci, ale islamskí kolonizátori.

Jak se to projevilo u nás?
Před rokem 2000 panovala masivní iluze, že Evropě nehrozí dlouhodobě žádný konflikt. Po prvotním obsazení Afghánistánu a Iráku vojskem USA se několik let zdálo být vše v pohodě. Vítězila západní dominance. Krach západní vojenské moci přicházel velmi plíživě. Dařilo se proto udržovat zdání, že se nic zvláštního neděje. Proto byla omezována výzbroj české armády, „velmi chytří" lidé omezili významně aparát cizinecké policie. Jiní „chytří lidé" snížili i stavy celníků, úplně zapomněli na jejich výrazné preventivní působení v terénu. Přecházeli jsme na dlouhodobý mír, který ale nenastal.
Co se tedy děje?
Migrační vlna není náhlá. Je důsledkem ověření informací, že Evropa je vojensky, natož politicky, slabá, nejednotná, neschopná reagovat na agresivní jednání nízké intenzity. Vlna migrantů začala sílit předloni a především loni. Muslimský svět zjistil, že si Evropa neumí s migranty poradit, není schopna je zastavit. Proto letos migrační vlna propukla naplno. Nejedná se již o migraci, ale o záplavu. Migrantům byla naočkována vize, že se budou mít v Evropě dobře. Tak tomu nebude. Je to naopak základ pro dlouhodobé nepokoje v evropském prostoru.

Neschopnost se bránit
Proč nepřišla silná migrační vlna dříve?
Zhroucení schopnosti západní euro tlantické politické skupiny kolem NATO prosazovat svou moc přichází postupně. Není náhodou, že roste v muslimských zemích sektářské násilí. Může to vypadat jako spiklenecká teorie, ale mimořádné krutosti Islámského státu jsou prakticky výzvou všem, kteří se nechtějí podrobit primitivní formě násilného islámu, aby utekli, dokud mohou. Proto lidé utíkají nejen z Iráku a Sýrie. Následovalo selhání západního plánu v Libyi. Západní státy pomohly povstalcům zlikvidovat v Libyi diktátora. Jenže, významnou část Libye potom obsadili daleko nebezpečnější a krutější islamisté. A teď je tento prostor dalším nástupištěm pro desítky tisíc migrantů.
Čili jsou migranti záměrně hecováni, aby šli do Evropy?
Logické je, že azylantem je člověk, který uteče za hranice do nejbližší země, přijme tam azyl, a čeká až se situace doma konsoliduje, tedy někdo vyhraje a zklidní situaci. Otázkou je, zda je azylantem člověk, který se přes řadu států doklopýtá až do Německa. Je to ještě azylant, nebo ekonomický uprchlík, zneužívající nálepky azylu? Základním problémem je, že muslimové jako jednotlivci rádi využívají výdobytky západní civilizace. V rámci své většinové společnosti ale musí hodně symbolů západní kultury odmítat. Ale i ekonomický, resp. sociální základ západní společnosti využívají. Zbytek západní kultury a politického řádu ignorují. To je základ pro vytváření dalších cizineckých ghett a militantních skupin v Evropě. To se snaží dnes evropské vlády řešit. Otázkou je, zda není pozdě. Před měsícem ještě německá vláda předpokládala, že letos do SRN přijde kolem půl milionu migrantů. Tento týden je odhad na čísle 800 000 osob.