ivik310
1398.2K
06:04
Gabriel Amorth - je proti posolstvám varovania od írskej vizionárky MBM. rímsky exorcista Gabriel Amorth - je proti posolstvám varovania od írskej vizionárky MBM Raz ked Otec Pater Amort konal …More
Gabriel Amorth - je proti posolstvám varovania od írskej vizionárky MBM.
rímsky exorcista Gabriel Amorth - je proti posolstvám varovania od írskej vizionárky MBM
Raz ked Otec Pater Amort konal exorcizmus diabol povedal ze vyjde z posadnuteho na sviatok Panny Marie. V den sviatku Panny Marie bol ten posadnuty s Patrom a ked sa ho pytal preco neodisiel. Povedal : ci nevies ze som otvom lži? Knaz prikazuje hovorit pravdu v mene Pana Jezisa Krista. Boh to dopustil aby sme sa poučili jeho prefikanosti.
Mohol by som Vám rozpísať jednej pani, ktorá mi hovorila, že k počuje hlas Ježiša Krista, dokonca sa jej aj sám tak predstavoval. Odovzdávala mi posolstvá (mám ich odložené), v ktorých ju ten hlas povzbudzoval veľa a modliť, robiť veľa dobrých skutkov, dokonca sa aj o mne samom vyjadril, že som pastier na správnom mieste apod. Hovoril aj o jej dcére, ktorá jej predtým zomrela, že je v nebi.
Lenže na základe istých požiadaviek voči mne, ktoré neboli celkom v súlade s mojím pastoračným poslaním …
More
Peter(skala)
" Diabol môže povedať, že sa musíme modliť veľa, a postiť, a potom hovoriť falošné veci ako tie, proti pápežovi Františkovi."
diabol vždy pridá niečo proti Cirkvi
Presne tieto slová sú dôležité pri rozlišovaní zjavení, ktoré mi veľmi pomohli.
Počul som aj také názory, že keď má niekto zjavenia a počuje hlasy ako má žiť sviatostným životom v katolíckej Cirkvi, takže to nemôže byť od zlého. …More
" Diabol môže povedať, že sa musíme modliť veľa, a postiť, a potom hovoriť falošné veci ako tie, proti pápežovi Františkovi."
diabol vždy pridá niečo proti Cirkvi

Presne tieto slová sú dôležité pri rozlišovaní zjavení, ktoré mi veľmi pomohli.

Počul som aj také názory, že keď má niekto zjavenia a počuje hlasy ako má žiť sviatostným životom v katolíckej Cirkvi, takže to nemôže byť od zlého.

Ale práve k tomuto hovorí o.Gabriel, že to nestačí,
lebo diabol k tomu ešte stále niečo pridá falošné ako napr. neposlušnosť...

Na zjaveniach tohto druhu som si všimol, že vizionár spočiatku je kŕmený posolstvami o láske k Bohu a Cirkvi, ale až neskôr príde výzva k neposlušnosti ... keby prišiel diabol hned na začiatku zjavení s posolstvom, aby neposluchala pápeža, tak by to hned považovala od zlého, ale on si počkal - najprv ju namotal sladkými rečami o láske k Bohu a Cirkvi. Potom, ked prišiel iný pápež, zmenil taktiku.

To sa stalo aj inému vizionárovi ešte za čias pápeža JPII.