Janko333
2912139.8K
15:17
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred …More
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som diabolský zápach, ktorý ma vydesil. Otec Savvas: - povedal mních. Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.
☦ Biskup Schneider: Som pripravený ísť do väzenia, ale neetickú vakcínu neprijmem
☦ Proti očkovaniu sú vážne svetové kapacity z oblasti medicíny - Dr. Viliam Fischer
☦ Démoni pracujú na plné obrátky - lebo nemajú čas
☦ Modlite sa, vaši kňazi sú v nebezpečenstve
☦ Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---
Vakcina ťa zabije! Doktor lekárskych vied, prof. a predseda Petrohradskej odbornej lekárskej asociácie Alexander Redko
Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí --- Covid vakcíny obsahují …More
ľubica shares this
2954
velmi aktuálne posolstvo z Garabandalu, všetko sa splňa, aj o tom ako bude kňazom ťažko slúžiť sv. omšu.... GARABANDAL - Je koniec časov už blízko? (1961-1965)
...tí opichani kňazi ju budu ešte istý čas slúžiť. No bude rovná protestantskej službe božej, nakolko kňaz podstupiaci genovu manipúláciu z potratených detí už nie je muž ako bol pred nou, v Božích očiach už nie je na Boži obraz a …More
velmi aktuálne posolstvo z Garabandalu, všetko sa splňa, aj o tom ako bude kňazom ťažko slúžiť sv. omšu.... GARABANDAL - Je koniec časov už blízko? (1961-1965)
...tí opichani kňazi ju budu ešte istý čas slúžiť. No bude rovná protestantskej službe božej, nakolko kňaz podstupiaci genovu manipúláciu z potratených detí už nie je muž ako bol pred nou, v Božích očiach už nie je na Boži obraz a podobu podla Otcovho plánu. !Právno-morálny dokument pre zasvätených, biskupov, kňazov i laikov ohľadne očkovania proti COVID 19 Len verní kňazi, neopichaní budú mať zakázané slúžiť sv omšu!!!!! Nimi slúžená obeta bude pravá, len tam bude dochádzať k premeneniu! Iba sviatosti od neopichaných kňazov sú platné a právoplatne vyslúžené. A kde to bude? V podzemnej Cirkvi. Kto má uši, nech to počuje a modlí sa na ten úmysel, aby aspoň pätina kňazov (20%) ostala verná!!!! a našli sa miesta, kde ju budú slúžiť!
Žiaľ v krvi opichaného kňaza pláva diabolský koktail a jeho DNA je rozstrihana diablom nožničkarom na x sekvencií do ktorých je vkladaný iný odkaz, posolstvo otca lži, klamára klamárov☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými …
Metod
Treba vedieť vycítiť vnuknutia a varovania z Hora!
ľubica and one more user link to this post
Štefan P shares this
166
spodhoraferos@gmail.com
jan pavol shares this
1178
neočkuj sa
Libor Škrabálek
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Peter Harčarik shares this
194
mariamilucka shares this
181K
Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh m…
Laco Bajzo
Zapredaný klér na Slovensku také problémy nemá :) Lebo oni s diablom nebojujú,oni mu slúžia.
Janko333
Žijeme koniec časov. Tajomstvá Melánie v La Salette. Na všetkých miestach sa budú odohrávať neobyčajné čudá, ozajstná viera zhasne a svet bude ožarovať falošné svetlo (evanjelium). Celý vesmír bude naplnený strachom (COVIDU) a mnohí sa dajú zviesť, slnko (duša) sa zatmie, len viera prežije. Čas je blízko, otvára sa priepasť.
Na zemi sa rozhojnia zlé knihy (pôsobenie satana v médiach) More
Žijeme koniec časov. Tajomstvá Melánie v La Salette. Na všetkých miestach sa budú odohrávať neobyčajné čudá, ozajstná viera zhasne a svet bude ožarovať falošné svetlo (evanjelium). Celý vesmír bude naplnený strachom (COVIDU) a mnohí sa dajú zviesť, slnko (duša) sa zatmie, len viera prežije. Čas je blízko, otvára sa priepasť.
Na zemi sa rozhojnia zlé knihy (pôsobenie satana v médiach) V povetrí bude počuť diabolské hlasy, ľudia budú búšiť hlavami o múry a privolávať smrť, ale tá si ich so svojimi hrôzami nájde inde. Budú jestvovať chrámy, kde sa bude slúžiť zlým duchom. (Vstup na omšu s potvrdením o očkovaní a negatívnom testu) Mnohí kňazi nebudú žiť podľa ducha evanjelia, mŕtvi vstanú a nadobudnú svoje podoby aby zviedli ľudí, budú to diabli v ľudskej podobe. Osoby budú týmito zlými duchmi prenášané z miesta na miesto a to aj kňazi, pretože sa nebudú riadiť duchom Evanjelia. (Prichádza kráľ kráľov temnôt, šelma ( falošný záchranca sveta s injekciou v rukách) Čas je blízko, slnko sa zatemňuje, otvára sa priepasť. Ale krvou, slzami a modlitbami spravodlivých sa Boh nechá obmäkčiť. Len viera prežije.
weebly.com/la-salette--zjavenia-panny-marie.html

webnode.sk

doverujem-a-verim.blogspot.com/2017/03/posolstvo-z-la-salette_12.html

webnode.sk
apredsasatoci
Je jasné čo znamená koniec sveta.
Ale čo znamená koniec časov?
Aké je to časové obdobie?
Janko333
Čo znamená koniec časov a koniec sveta? V Garabandale Panna Maria Karmelska tento pojem 1.krat povedala keď v r.1963 zomrel papez Jan XIII.
Povedala že po tomto pápežovi budú uz len 3 a nastane koniec časov. Teda koniec jednej epochy ľudstva. Takze boli pápeži po ňom: Pavol VI. , Jan Pavol I. , Jan Pavol II. Čiže Benedikt XVI. bol uz pápež konca časov. Niektorí nerátajú kratky pontifikat Jan …More
Čo znamená koniec časov a koniec sveta? V Garabandale Panna Maria Karmelska tento pojem 1.krat povedala keď v r.1963 zomrel papez Jan XIII.
Povedala že po tomto pápežovi budú uz len 3 a nastane koniec časov. Teda koniec jednej epochy ľudstva. Takze boli pápeži po ňom: Pavol VI. , Jan Pavol I. , Jan Pavol II. Čiže Benedikt XVI. bol uz pápež konca časov. Niektorí nerátajú kratky pontifikat Jan Pavla I. a potom to teda vychadza až na Františka...
Keď robili interview s Benediktom XVI. (v knihe Svetlo sveta rozhovor s novinarom Seewaldom ) a opytal sa ho ako vnima svoj pontifikat tak povedal ze vnima sa ako prechodný pápež medzi dvoma obdobiami...

Čiže Koniec časov už žijeme. Je to bezprostredné obdobie niekolkych desaťročí až rokov pred zrutenim tohto systému existencie ľudstva.
V hmotnom vyzname sa myslí že padne system tejto civilizacie zameraný na modernizáciu a elektronizaciu všetkého. Paradoxne ako vidíme práveže elektronizacia teraz vrcholí a vyvrcholi v davani znaku šelmy. Ale potom zakratko sa to celé zrúti. Ludstvo sa vrati k jednoduchemu ale pokojnemu sposobu života.
V duchobnom vyzname - ktorý je prepojeny s hmotným ( lebo človek je aj telo aj duša ) - to bude znamenať prichodom Pana Ježiša v Duchu , nie v tele lebo ten bude až na konci sveta, ľudstvo ktoré prežije veľké súženie, bude uplne naplnene Duchom Svätým a začne obdobie éry mieru ktory predpovedala Panna Maria vo Fatime, začne tzv. tisícročné kráľovstvo kedy ludstvo bude žiť podľa božskej vôle. Bude to aj preto že Satan bude na 1000 rokov sputany reťazou do pekla ( TOU REŤAZOU JE RUŽENEC ) Ruženec nie je jednoduchá reťaz perál. Ruženec je:
-Reťaz, ktorá priťahuje nebo k nám a nás k nebu.
-Reťaz, ktorá zakaždým pevnejšie sputnáva Satana a zakaždým ho robí bezmocnejším oproti nám. Ruženec označila Panna Mária ako „povraz, ktorý zviaže diabla“(Don Gobbi ) Aj Svätý Ján Bosco vysvetľoval: Had predstavuje diabla, slučka Ave Maria svätý ruženec, ktorý je pokračovaním Ave Maria, ktorým môžu byť porazení a zničení všetci diabli pekla.
Je to stále aktuálna pravda všemohúceho Boha: Ona rozdrví tvoju hlavu (Gn 3,15).Až po uplynutí 1000 rokov bude na kratky čas vypusteny z pekla a potom pride Pan Ježiš aj v tele ( teda nie len v Duchu) aby ho znicil a az to bude koniec sveta. doverujem-a-verim.blogspot.com/2020/10/retaz-spasy.html

Ešte sa vrátim späť ku koncu časov:

Ten vyvrcholí tzv sedemročnou skúškou - posledným 70.tyzdnom prorokovanym Danielom ( lebo 69 sa uz vyplnilo a 1 zostáva) . Tých 7 rokov Veľkého suzenia začne kratko po Varovaní a následnom Zázraku. Bude mu predchadzat preosievanie cirkvi i ľudstva ktore sa uz v malom začalo. Zrúti sa vonkajšia veľkosť a system cirkvi, mozno aj papezstva, zostane cirkev ostatkov, lebo bude chcieť byť založená falošná univerzalna cirkev do ktorej mnohí budu zvedeni ( tam ale nebude premenenie pri sv.omsi). Založí ju Antikrist ktory sa predstaví najprv ako muž mieru a pokoja ( ale falošného). Toto predpovedal apostol Pavol, že pred koncom časov bude veľký odpad od viery a prichod Antikrista. ( 2 Sol ) a učí o tom aj katechizmus katol.cirkvi:

675 Pred Kristovým príchodom Cirkev musí prejsť poslednou skúškou,(769) ktorá otrasie vierou mnohých veriacich. Prenasledovanie, ktoré sprevádza jej putovanie tu na zemi, odhalí „tajomstvo neprávosti“ v podobe náboženského podvodu, ktorý prináša ľuďom zdanlivé riešenie ich problémov za cenu odpadnutia od pravdy. Najväčším náboženským podvodom je podvod antikrista, to znamená určitého pseudomesianizmu, v ktorom človek oslavuje sám seba namiesto Boha a jeho Mesiáša, ktorý prišiel v tele.

677 Cirkev vojde do slávy Kráľovstva(1340) len cez túto poslednú Veľkú noc, v ktorej bude nasledovať svojho Pána v jeho smrti a v jeho zmŕtvychvstaní. Kráľovstvo sa teda neuskutoční dejinným triumfom Cirkvi na spôsob vzostupného pokroku, ale víťazstvom Boha nad posledným náporom zla, (2853) po ktorom zostúpi z neba Kristova nevesta. Božie víťazstvo nad vzburou zla bude mať podobu posledného súdu po poslednom kozmickom otrase tohto sveta, ktorý sa pomíňa.

Táto 7- ročná skúška vyvrcholí teda jeho vládou, po ktorej nastane tá doba éra mieru.

P.S. podrobnejšie 30 str. dokument
Vychádzam z countdowntothekingdom.com kde sa vychádza z biblie, katechizmu katolíckej cirkvi, prorockeho konsenzusu minulých a žijucich prorokov.

"Lebo Boh nič neurobi skôr kým to najprv neodhali svojim sluhom prorokom." ( Amos 3, 7 ).

Mimochodom aktualne proroctvo potvdrzduje čo som napísal:

lareginadelrosario.org/2021/10/1576/

PS: Tá reťaz čo spútava a uvrhne do pekla satana ( JE RUŽENEC!
Gabriele Amorth, hlavný Vatikánsky exorcista hovoril o ruženci takto. „Raz môj priateľ počas exorcizmu počul diabla ako hovorí: Každé “Zdravas, Mária“ je pre mňa ako úder po hlave. Keby kresťania vedeli, ako mocný je ruženec, to by bol môj koniec. Tajomstvo, ktoré túto modlitbu robí tak mocnou spočíva v tom, že je to súčasne ako modlitba tak i meditácia. Je určená Otcovi, Blahoslavenej Panne i Najsvätejšej Trojici a predstavuje meditáciu zameranú na Krista.
A kresťania vedia aký mocný je ruženec!
Preto sme sa do duchovného boja pustia hlavne s touto modlitbou. Modlili sme sa od štvrtka obeda do nedele obeda. Modlili sme sa nepretržite aj v noci aj cez ceň. Vždy sa niekto modlil. Je to krásny pocit uvedomiť si, že sa stále niekto modlí. Že je vždy niekto na stráži a zvoláva Materskú ochranu na nás, aby nás Zlo neprekvapilo a nepremohlo. Chcem sa aj týmto spôsobom poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do ružencovej reťaze a reťaz sa nepretrhla, ale spútala zlo a ochránila nás pred ním.
A tak na záver:
Zdravas Mária, milosti plná,
Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami
a požehnaný je plod života Tvojho Ježiš.
Svätá Mária, matka Božia, pros za nás hriešnych,
teraz i v hodinu smrti našej. Amen.

Vznešená Kráľovná nebies a Pani anjelov
Vznešená Kráľovná nebies a Pani anjelov, ty, ktorá si dostala od Boha poslanie i vládu, aby si rozmliaždila hlavu satana, pokorne ťa prosíme, zošli svoje nebeské zástupy, aby na tvoj rozkaz a tvojou mocou prenasledovali zlých duchov, všade nad nimi víťazili, ich moc zlomili a zvrhli ich do priepasti. „Kto je ako Boh?“ Ó, dobrotivá a presladká Matka, ostaň naveky našou láskou a nádejou. Ó, božská Matka, pošli svätých anjelov, aby nás chránili a zlého ducha zahnali ďaleko od nás!

(Pápež svätý Pius X. túto modlitbu odporúčal a 8. júla 1908 obdaril odpustkami. Má mimoriadnu silu proti pôsobeniu Zlého. Preklad podľa knihy José María Zavala: Víťazstvo nad démonom. Bratislava: Vydavateľstvo Don Bosco, 2015.) Modlitba k Panne Márii, Matke všetkých národov Pane Ježišu Kriste, Syn Otca, zošli teraz na zem svojho Ducha. Daj, nech Duch Svätý prebýva v srdciach všetkých národov, aby boli uchránené od skazy, nešťastia a vojny. Kiežby Matka všetkých národov, preblahoslavená Panna Mária, bola našou Orodovnicou. Amen.

(Imprimatur: 6. 1. 2009 Haarlem-Amsterdam, 22. 2. 2012 Nitra.
webnode.sk
Peter(skala)
velmi dobre vysvetlený rozdiel medzi Konca časov a konci sveta, len to 1000 ročne kralovstvo tam nemuselo byť, pretože už v nom žije Cirkev od počiatku a bude až do konca sveta - presnejšie pred koncom sveta, kedy ustavična obeta bude zrušená (cca.3 alebo 1/2 roka pred koncom sveta)
Ináč bl.Holzhauser tiež dobre opisuje epochy Cirkvi kde hovorí, že má 7 epochy. Teraz žijeme v 5 epoche a to je …More
velmi dobre vysvetlený rozdiel medzi Konca časov a konci sveta, len to 1000 ročne kralovstvo tam nemuselo byť, pretože už v nom žije Cirkev od počiatku a bude až do konca sveta - presnejšie pred koncom sveta, kedy ustavična obeta bude zrušená (cca.3 alebo 1/2 roka pred koncom sveta)

Ináč bl.Holzhauser tiež dobre opisuje epochy Cirkvi kde hovorí, že má 7 epochy. Teraz žijeme v 5 epoche a to je ten koniec časov.
webnode.sk/l/a5-obdobie-cirkvi-ct-bartolomej-holshauser/

6 epocha bude obnovená Cirkev a svet.
webnode.sk/l/a6-obdobie-cirkvi-bl-bartolomej-holzhauser/

7 epocha - vystupenie Antikrista pred koncom sveta
apredsasatoci
K nešťastnému výkladu 1000 ročne kráľovstvo pridávam 70 rokov - Dan9,25!
marcel4111
Mileniarizmus - my nežijeme v 1000 ročnom kráľovstve. Mileniarizmus odsúdený cirkvou ako heréza hovorí o tom, že Kristus nepríde v tele a nebude vládnuť spolu s veriacimi v tomto kráľovstve 1000 rokov - tak ako si to v počiatkoch kresťania mysleli. Kristus príde v Duchu na konci časov ( "dychom zabije Antikrista" ) a tí čo prežijú Veľké súženie budú žiť naplnený Duchom Svätým podľa božskej …More
Mileniarizmus - my nežijeme v 1000 ročnom kráľovstve. Mileniarizmus odsúdený cirkvou ako heréza hovorí o tom, že Kristus nepríde v tele a nebude vládnuť spolu s veriacimi v tomto kráľovstve 1000 rokov - tak ako si to v počiatkoch kresťania mysleli. Kristus príde v Duchu na konci časov ( "dychom zabije Antikrista" ) a tí čo prežijú Veľké súženie budú žiť naplnený Duchom Svätým podľa božskej vôle. Dobre čítajme Knihu zjavenia apoštola Jána, nešpekulujme a čítajme ju chronologicky ako ide. V 20.kapitole bude spútaný na 1000 rokov, či máme dojem že bolo v histórii také pokojné obdobie kedy by sme mohli povedať že tu nie je Satan? Nebolo. Ale Panna Mária ho vo Fatime prisľúbila. Jasne hovorí o období mieru. Obdobie nie je pár rokov, ako sa mylne niektorí domnievali že pád komunizmu v Európe po 1989 bolo tým obdobím. Nevnímam že by bol po nežnej revolúcii pokoj :) Keďže aj podľa biblie aj prorokov je " jeden deň u Boha ako tisíc rokov a tisíc rokov ako jeden deň ",tak deň Pána nebude nejaký moment ( 24 hodinový deň ) ale 1000 ríša kedy ľudstvo po skúsenosti s prežitým súžením ale hlavne naplnený Duchom Svätým bude žiť v jednoduchosti a v mieri akoby v raji na Zemi.
Keďže aj Boh stvoril svet za 6 dní a 7.deň ( v sobotu ) odpočíval, tak aj pre jeho ľud je určené po šiestich tisícročiach celé jedno tisícročie "odpočinku". Hovoria o tom niektorí cirkevní otcovia, a aj súčasní proroci napr.božia služobnica Luisa Piccarreta. Tej povedal Pán Ježiš, že "Ja obnovujem ľudstvo každých 2000 rokov". Od stvorenia sveta po potopu ( 2000 rokov ), od potopy po prvý príchod Pána Ježiša ( 2000 rokov ), potom do konca časov t.j. do teraz ( 2000 rokov ) a stále zostáva 7.deň ( t.j. 1000 rokov ) - deň odpočinku kedy Pán po stvorení všetkého ODPOČÍVAL.
Pán Ježiš preto vstal zmŕtvych v nedeľu, lebo je to deň po odpočinku ( po sobote ) a je to zároveň 8.deň týždňa. Logicky má týždeň iba 7 dní, a teda 8.deň už nepatrí do tohoto sveta lebo ide o nové nebo a novú zem.

Ustavičná obeta nemôže byť nikdy zrušená - v takom ponímaní ako si myslíme. Museli by byť zmenené slová premenenia. Ona VEREJNE môže byť zakázaná, a to aj bude keď bude na vrchole vlády Antikrist. Ale aj tak sa bude sláviť tajne po domoch.

K 70 Danielovým týždňom ( Dan 9,25 ). Dobre čítajme - 70 týždňov je rozdelených na 7 + 62 + 1 ( 1 týždeň = 7 rokov ). Už samotné toto rozdelenie, ktoré hovorí archanjel Gabriel, je základom pochopenia.

1.problém je že odkedy rátať 70 týždňov.. Archanjel Gabriel hovorí Danielovi že "od vyjdenia rozkazu aby sa Jeruzalem znova postavil uplynie 7 týždňov a 62 týždňov po pomazané knieža " ( t.j. Mesiáša ). / Dan 9, 25 /
Perzský kráľ Artaxerxes vydal dekrét r.458 pred Kristom ale taktiež neskôr r.445 pred Kristom.
1. varianta : Ak rátame od r.458 pred Kristom ( to uvádzajú aj v poznámke v biblie ) 7 + 62 týždňov ( t.j. 483 rokov ) prídeme k r. 26 po Kristovi ( t.j. krst Pána Ježiša v Jordáne ). Čiže ostáva stále ešte 1 týždeň t.j. 7 rokov - keďže vieme, že Pán Ježiš po krste verejne účinkoval ešte 3,5 roka.
Archanjel ďalej pokračuje : "Po 62 týždňoch zabijú pomazaného bez toho, že by mal vinu. A ľud s kniežaťom, ktorý má prísť, zničí mesto a svätyňu; koniec toho bude pustošenie a po vojne bude predurčené ničenie." / Dan 9, 26 /
"V jednom týždni ( pozn.: t.j. v poslednom 70.týždni ) však potvrdí ( uzavrie - preklad Jeruzalem.biblie) zmluvu s mnohými a v polovici týždňa prestane obeta a žertva, v chráme však bude ohavné spustošenie ( postavená ohavná modla ) a až do dovŕšenia a do konca potrvá spustošenie." / Dan 9, 27 /
Poznámka v "klasickej" biblii vysvetľuje toto "potvrdenie zmluvy" ako Novú zmluvu pri poslednej večeri resp.obeta na kríži a teda to sa stalo v polovici posledného týždňa. Ale stále ešte ostáva polovica týždňa t.j. 3,5 roka. Slová o "kniežati" ktorý zničí mesto a svätyňu stotožnili s Rimanmi, ktorí to spravili okolo r.70.
Už tu je vysvetlenie veľmi zvláštne - lebo smrť Mesiáša je ohlásený po 62 týždňoch ( bezprostredne ) a nie po 62,5 týždňoch. Taktiež ak by malo byť myslené "potvrdenie zmluvy" ako Nová zmluvá pri poslednej večeri , tak by archanjel povedal že "potvrdí zmluvu so všetkými" nie len "s mnohými" . Z celého je skôr zrejmé, že verš 27 o poslednom týždni sa ešte nestal, ale ešte sa len stane. To potvrdzuje aj veta predtým vo verši 26 kde sa hovorí o votrelom kniežati . Ak povieme že to zničenie mesta a chrámu sa už teda stalo v r.70, tak by sa archanjel Gabriel chronologicky nevracal dozadu k udalosti pri poslednej večere, ktorá sa stala ďaleko predtým..

2.varianta : Ak rátame od r.445 pred Kristom a zároveň ale rátame rok podľa židovského ( lunárneho ) kalendára tak sa dostaneme presne do roku 30 t.j. ukrižovanie Pána Ježiša. A teda celý posledný 70. týždeň ( t.j. 7 rokov ) čaká ešte na splnenie. Oproti výkladu v 1. variante - kde čaká na splnenie len polovica posledného týždňa ( t.j. 3,5 roka ). V poznámke v Jeruzalemskej biblii je uvedené že niektorí najstarší cirkevní otcovia kládli posledný týždeň na koniec čias.

Ak je celých "... 70 týždňov určených pre židovský národ a sväté mesto Jeruzalem na ukončenie zločinu a aby prestal hriech a aby sa uzmierila vina" / Dan 9, 24 / - teda tým rozumieme neprijatie Ježiša za Mesiáša, ktoré pretrváva doteraz, ale podľa proroctva sv. apoštola Pavla raz skončí : " Nechcem, bratia, aby ste nepoznali toto tajomstvo a boli múdri sami pre seba, že na časť Izraela zaľahla slepota dovtedy, kým nevojde plný počet pohanov, a tak bude spasený celý Izrael / Rim 11, 25-26 / , tak potom ešte stále zostáva židovskému národu 3,5 roka ( podľa 1.varianty ) alebo 7 rokov ( podľa 2.varianty ) . Otázka je kedy začnú znovu tikať tieto ich pomyselné hodiny, lebo má sa za to že akoby po 69 týždňoch ( moment ukrižovania Pána Ježiša ) prestali tikať pre nich hodiny - aby sa najprv naplnil plný počet pohanov do cirkvi „..Boh im dal ducha tvrdého spánku, oči, aby nevideli, a uši, aby nepočuli, až do dnešného dňa. / Rim 11, 8 / .
Vyzerá že práve počas veľkého súženia opísanom v knihe Zjavenia apoštola Jána, ktoré vymedzuje na 3,5 roka znova začnú tikať .. A že ten, ktorý "potvrdí zmluvu s mnohými" bude "knieža, ktorý má prísť" ( Antikrist ) , kto pomôže najskôr znovu vybudovať židom Jeruzalemský chrám a tak v ňom spočiatku spoznajú očakávaného Mesiáša, ale potom v polovici týždňa im to zruší a začne ich prenasledovať a tak v tomto oklamaní a prenasledovaní pochopia že to Mesiáš nebol, ale bol to ten Ježiš z Nazareta...
apredsasatoci
Skutočný kresťan, čiže kresťan, ktorý prijal DS má pokoj (Boží pokoj), aj keby tanky padali.
O tom nám hovoria Blahoslavenstva (blahoslavený - šťastný, vnútorné oslobodený od vonkajších okolností, prechádzajúci od bolesti k radosti).
Ako bol/je/bude svet svetom každý človek je drzitelom padlej prirodzenosti + atak démonov nám zaručuje na Zemi neustály duchovný boj (preto cirkev bojujúca a …More
Skutočný kresťan, čiže kresťan, ktorý prijal DS má pokoj (Boží pokoj), aj keby tanky padali.
O tom nám hovoria Blahoslavenstva (blahoslavený - šťastný, vnútorné oslobodený od vonkajších okolností, prechádzajúci od bolesti k radosti).

Ako bol/je/bude svet svetom každý človek je drzitelom padlej prirodzenosti + atak démonov nám zaručuje na Zemi neustály duchovný boj (preto cirkev bojujúca a nie putujuca/špacirujuca).
Logicky z toho vyplýva, že na Zemi sa nemôže nikdy uskutočniť raj!

Sedemdesiat týždňov je určených pre tvoj ľud a pre tvoje sväté mesto, aby sa ukončil zločin a aby prestal hriech, aby sa uzmierila vina a priviedla sa večná spravodlivosť, spečatilo sa videnie a proroctvo a bol pomazaný Svätý svätých.
Daniel 9:24

70 týždňov je určených ako proroctvo pre Davida a jeho národ (David bol Žid). SZ jasné usvedčuje človeka z hriechu, ale nedáva východisko. Aby bol hriech človeka zmyty Boh posiela svojho Syna.
O tom je 24. verš, vieš?! 🤔
marcel4111
Áno 70 týždňov bolo určené pre Židov. Ale oni neprijali Ježiša ako Mesiáša. K nim prisiel ako k prvým...A Boh to dopredu vedel. Tymto odmietnutim ale sa dostalo milosti vsetkym ostatnym teda pohanom, a az po naplnení plneho poctu pohanov, dá Boh šancu aj Židom aby spoznali aj oni v osobe Ježiša svojho Mesiáša. Teda poslední prijmu Ježiša..Apostol Pavol o tom hovorí.
marcel4111
A tiež nehovorim že na Zemi bude raj, ale bude to podobné. Keď predsa Satan bude sputany v reťazi, tak kto ťa bude pokúšať na hriech? Hriech prišiel do raja cez Satana...
Obrana katolíckej Cirkvi
Presne tak, na zemi nebude raj, ale budeme prežívať blažený stav podobne ako Adam a Eva, alebo ako svätý keď zažívali Božie extázy. Veriť raj na zemi je blud. Jehovovi svedkovia veria večný život v raji i na zemi. Veľa zmätku, pokiaľ ide o 144.000 je výsledkom falošného učenia Jehovových svedkov. Jehovovi svedkovia tvrdia, že 144.000 je počet ľudí, ktorí budú vládnuť s Kristom v nebi a budú …More
Presne tak, na zemi nebude raj, ale budeme prežívať blažený stav podobne ako Adam a Eva, alebo ako svätý keď zažívali Božie extázy. Veriť raj na zemi je blud. Jehovovi svedkovia veria večný život v raji i na zemi. Veľa zmätku, pokiaľ ide o 144.000 je výsledkom falošného učenia Jehovových svedkov. Jehovovi svedkovia tvrdia, že 144.000 je počet ľudí, ktorí budú vládnuť s Kristom v nebi a budú tráviť večnosť s Bohom. Tí 144.000 majú – ako to hovoria Jehovovi svedkovia – nebeskú nádej. Ostatní, ktorí nie sú medzi tými 144.000 majú iba zemskú nádej – raj na zemi, ktorým bude spravovať Ježiš a tí 144.000. Je jasné, že je bludné učenie. Biblia nás neučí o dvojklasovej spoločnosti. Keď príde víťazstvo Panny Márie, to bude také vyliatie ducha svätého aké svet nevidel. Budú to nové turice. Budeme blažený a jedno. Preto bude iba jedna kat. CIRKEV, židia a sekty príjmu kat. učenie. Myslím vtedy bude to tisícročné kráľovstvo podobné nebu, Tisícročné kráľovstvo sa odlišuje od večnosti, ktorá nastupuje po ukončení tisícročia. Potom Boh bude prebývať s nami v Novom Jeruzaleme z tváre do tváre.
Janko333
Keď bude vyhlásená dogma Spoluvykupiteľky Panny Márie, predpokladám že príde víťazstvo Panny Márie. A kedže to bude dogma, ktorá bude najväčšia a posledná, je možné že príde aj tisícročné kráľovstvo, samotná Panna Márie sľúbila že prinesie ozajstný pokoj celému svetu. Teraz je na rade dogma piata a posledná, ktorá oficiálne zakotví tri ďalšie atribúty našej nebeskej Matky ako Spoluvykupiteľky …More
Keď bude vyhlásená dogma Spoluvykupiteľky Panny Márie, predpokladám že príde víťazstvo Panny Márie. A kedže to bude dogma, ktorá bude najväčšia a posledná, je možné že príde aj tisícročné kráľovstvo, samotná Panna Márie sľúbila že prinesie ozajstný pokoj celému svetu. Teraz je na rade dogma piata a posledná, ktorá oficiálne zakotví tri ďalšie atribúty našej nebeskej Matky ako Spoluvykupiteľky, Sprostredkovateľky a Orodovnice. Zatiaľ, čo predchádzajúce dogmy sa týkali pozemského života Panny Márie, piata dogma sa týka jej úlohy v dejinách spásy.

svätí nemajú pochybnosti o P. Márii Spoluvykupiteľke. sv. Ján Pavol II. šesťkrát hovoril o Panne Márii ako Spoluvykupiteľke. Sv.Veronika Guliani: Chcem, aby všetky meče, ktoré prenikli do Srdca Panny Márie Spoluvykupiteľky, prenikli aj do môjho srdca."

Sv. Veronika Giulilani, Otec Pio, Gabriel od Matky Božej, Bartolo Longo, Maximilián Kolbe, Edit Steinová, Lucia z Fatimy sami požadujú dogmu, ktorá bude posledná a najväčšia.


V zjavení Ide Panna Mária sama uvádza teologické a biblické podklady pre toto vyhlásenie. Napríklad hovorí, že bola Spoluvykupiteľkou od chvíle, čo si ju Boh vybral za Matku svojho Syna (29. apríla 1951); že je Spoluvykupiteľkou, Prostrednicou a Ordovnicou nielen preto, že je matkou Krista, ale aj preto, že bola nepoškvrnene počatá; stala sa Spoluvykupiteľkou, lebo dala ľudské telo vykupiteľovi, bola predurčená trpieť a so svojim Synom prežívala telesné i duševné muky na jeho krížovej ceste a počas jeho smrteľného zápasu na Kalvárii.
V zjavení z 29. apríla 1951 Ida opisuje, ako videla Pannu Máriu, ktorá "od žiaľu omdlieva pod krížom. Oboma rukami objíma nohy svojho ukrižovaného Syna a horko plače. Potom vstáva a ja vidím meč, ktorý prichádza z pravej strany a je namierený na Máriino srdce. Potom počujem, ako Pani hovorí: To bolo bodnutie mečom ktoré o mne predpovedali."

Prvou mariánskou dogmou bolo vyhlásenie Panny Márie za Bohorodičku - matku Boha, Ježiša Krista, v ľudskej podobe. Vyhlásil ju všeobecný koncil v Efeze.

Druhá dogma sa týka panenstva Panny Márie a bola vyhlásená v roku 649. V nej sa slávnostne proklamuje učenie o Panne Márii "vždy Panne". Táto dogma potvrdila náuku Cirkvi, že Mária bola pannou pred pôrodom Ježiša Krista a ostala pannou aj po pôrode.

Tretiu dogmu o Nepoškvrnenom počatí Panny Márie vyhlásil blahoslavený Pius IX. 8. decembra 1854. Vyhlasuje, že Panna Mária prišla na svet bez poškvnenia dedičným hriechom.

Štvrtú dogmu, ktorá hovorí, že Panna Mária "po skončení svojho pozemského života bola vzatá s telom aj dušou do nebeskej slávy a pán ju povýšil za kráľovnú vesmíru", vyhlásil Pius XII. 1. novembra 1950.

Teraz je na rade dogma piata a posledná, Matky ako Spoluvykupiteľky, Sprostredkovateľky a Orodovnice.

AMSTERODAM: JE TO NEBO, KTORÉ SI ŽIADÁ TÚTO DOGMU
V zjavení 31. mája 1954 Panna Mária ukázala vizionárke Ide pápežovo vyhlásenie uvedenej dogmy a povedala: „Keď vyhlásia túto dogmu, poslednú dogmu dejín Panny Márie, Matka všetkých národov prinesie pokoj, ozajstný pokoj všetkým.“ Všimnite si obraz Spoluvykupiteľky Matky všetkých národov, na zemeguli už nie je had - to je to víťazstvo Panny Márie na ktorom už máme teraz účasť.

Dňa 31. mája 1951 dostala Ida toto posolstvo: „Moje nohy sú pevne položené na zemi, pretože Otec a Syn Ma chcú v tejto dobe poslať do sveta v hodnosti Spoluvykupiteľky, Prostredníčky a Orodovníčky. Toto bude predmetom novej a poslednej dogmy. Dogme bude predchádzať obraz. O dogme sa bude viesť mnoho sporov, ale bude vyhlásená !

familiemariens.org/html/de/index.html

lumendelumine.cz/index.php?page=svati-nemaji-pochybnosti-o-marii-sp

webnode.sk

SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE ! Vaccines And Demonic Possession: Testimonies of the Spiritual Trauma of Priest-Monks Who Took the Covid-19 Vaccine - Father Savvas Agioritis.
vaccinefromhell.com/vaccines-and-demonic-possession/
youtube.com/watch?v=Zod7Qv7_Wzg
youtube.com/watch?v=WE0JbX8bhqQ
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection:
youtube.com/watch?v=8L4TlY99GnE
Father Savvas Agioritis What is to come for those who are vaccinated
ugetube.com/…-for-those-who-are-vaccinated_mt4zvKvzhsjaJDb.html
Scientists can lie — but the data doesn’t.” countdowntothekingdom.com/the-tolls/
youtube.com/watch?v=pCTD35kjK1A
countdowntothekingdom.com/luz-queen-of-the-end-times/
.
dyk
Iz 66,15!!!
Kristus nepride v tele. To je fakt.
apredsasatoci
Na Zemi nemôže byť nikdy raj.
U.S.C.A.E.
zasa tá heréza o neprídení v tele dyk ach dyk a správne na zemi nikdy raj nebude hoc to obdobie pokoja a rozkvetu Pravej Viery bude veľmi dobré
len to nebude po vyhlásení Dogmy Dogma jednak nevytvára Vieru a už sa vyhlásili naozaj nádherné a nič ono to nie je posvätenie ani modlitba ale presná definícia článku VieryMore
zasa tá heréza o neprídení v tele dyk ach dyk a správne na zemi nikdy raj nebude hoc to obdobie pokoja a rozkvetu Pravej Viery bude veľmi dobré

len to nebude po vyhlásení Dogmy Dogma jednak nevytvára Vieru a už sa vyhlásili naozaj nádherné a nič ono to nie je posvätenie ani modlitba ale presná definícia článku Viery
Peter(skala)
Ked príde Ježiš na konci sveta aby sudil živých i mrtvych, tak obnoví Zem i celý vesmír (Nebo i Zem Zj 22..) Zo zeme sa stane nový Raj, ale bude ešte lepší v tom, že už v nom nebude satan (had) a všetci budu žiť pospolu: anjeli ako ich poznáme a ľudia, ktorí žili na zemi. Všetci totiž budu mať vzkriesene a oslávené telo, čiže sa navzajom budeme vidieť, cítiť, komunikovať... a Boha budeme …More
Ked príde Ježiš na konci sveta aby sudil živých i mrtvych, tak obnoví Zem i celý vesmír (Nebo i Zem Zj 22..) Zo zeme sa stane nový Raj, ale bude ešte lepší v tom, že už v nom nebude satan (had) a všetci budu žiť pospolu: anjeli ako ich poznáme a ľudia, ktorí žili na zemi. Všetci totiž budu mať vzkriesene a oslávené telo, čiže sa navzajom budeme vidieť, cítiť, komunikovať... a Boha budeme vidieť z tváre do Tváre, lebo už budeme čistý ako vraví Písmo: blahoslevení čisteho srdca, lebo oni uvidia Boha.

Teraz sme dospeli k okamihu, keď ja – Žena odetá slnkom – porazím červeného draka, spútam ho reťazou a uvrhnem do pekla, aby už nikdy nemohol škodiť zemi. Zem bude skutočne celkom premenená na pozemský raj – na dokonalú oslavu Najsvätejšej Trojice. (Don Gobbi 13.10.1987

Dáva to aj logiku v tom, že ked Boh stvoril Zem a v nom Raj, čo považoval za dobré a mal s ním plány, aby v Raji prežívali stvorenia čistého srdca, tak logicky svoje Dielo nezničí navždy, ale ho skôr obnoví - rozšíri, aby nakoniec v ňom mohli prebývať všetci spasení.
Peter(skala)
Okrem toho, Raj ešte stále existuje na Zemi, len je nedostupný hriešnikom. V Raji prebýva minimálne Henoch a Eliáš, ktorí odtial odídu a výjdu do sveta (do Ríma), kde budu svedčiť o Bohu, ale Antikrist ich usmrtí. Potom obidvaja prídu do Neba. To bolo zjavené bl.Emmerichovej, takže ked Písmo Sväté hovorí, že Boh postavil anjelov, aby strážili Raj, tak to znamená, že nezanikol... že existuje …More
Okrem toho, Raj ešte stále existuje na Zemi, len je nedostupný hriešnikom. V Raji prebýva minimálne Henoch a Eliáš, ktorí odtial odídu a výjdu do sveta (do Ríma), kde budu svedčiť o Bohu, ale Antikrist ich usmrtí. Potom obidvaja prídu do Neba. To bolo zjavené bl.Emmerichovej, takže ked Písmo Sväté hovorí, že Boh postavil anjelov, aby strážili Raj, tak to znamená, že nezanikol... že existuje stále, len nie je prístupný hriešnym ľudom a pochopitelne, že bez tužby po poznaní Raja, ani neuveritelné.
Hermenegild
Zem a nebo zaniknú a bude stvorené nové nebo a nová zem.
cincar jozef shares this
346
Církví Boha živého
On je jasem jeho slávy a vyjádřením jeho podstaty; svým mocným slovem nese vše, co je. On se postaral o očištění hříchů a poté usedl po pravici Velebnosti na výsostech.
Židům 1:3More
On je jasem jeho slávy a vyjádřením jeho podstaty; svým mocným slovem nese vše, co je. On se postaral o očištění hříchů a poté usedl po pravici Velebnosti na výsostech.

Židům 1:3
Církví Boha živého
Cov ID je zkratka žádný virus - Certification Of Vaccinate ID 2009 C O V ID 19. Virus byl neizolovatelný, ani izolovatelný nemohl být, protože šlo o čistou psychologickou operaci. Pokud by to lidé prokoukli, což se kupodivu stalo, praskne krycí verze, že unikl z Wuhanu. No a zjistilo se i to, že toto též bylo pouze mlžící operací, něco jako že v kanalizaci byl (zkratka) C.o.V. ID
One more comment from Církví Boha živého
martulienka33 shares this
5
Ľudmila Bongová shares this
1.2K
Satanské vakcíny
dyk
Démon ho nezviedol. On sám sa dal zaočkovať.
Marieta Ria
Každý máme slobodnú vôľu, ale diabol pokúša každého a najviac zasvätené osoby - čím bližšie sú k Bohu, tým sú viac pokúšaní - takže ho zlý zviedol!!
ľubica
dyk si taký tvrdohlavý ako najtupší kameň! Ved aj ten tvoj grek. exorcista, ktorý tu na videu odporúčal vakcínku je už posadnutý zlým duchom..... O. Jozef Maretta - Spojme sa s Ježišom Kristom, ktorý zachraňuje a uzdravuje
takže čo to máme akých exorcistov? Posadnutých? Ano, Boh ma zviazané ruky, ak taký knaz známy exorcista natočí video s odpurúčaním a vábením na diablov koktail...tak potom …More
dyk si taký tvrdohlavý ako najtupší kameň! Ved aj ten tvoj grek. exorcista, ktorý tu na videu odporúčal vakcínku je už posadnutý zlým duchom..... O. Jozef Maretta - Spojme sa s Ježišom Kristom, ktorý zachraňuje a uzdravuje
takže čo to máme akých exorcistov? Posadnutých? Ano, Boh ma zviazané ruky, ak taký knaz známy exorcista natočí video s odpurúčaním a vábením na diablov koktail...tak potom si ho berie na paškál diabol! Eva a Adam ti nič nehovoria? Tých diabol tiež nezviedol? Čo to tu plácaš za herézy!?!? Ty sa sa tu všetkým do úst prijímajúcim strašne vysmieval a dlho to trvalo, nereagoval si na moje argumenty, ani v osobnej pošte.... tak ked si prijímaš do ruky aj teraz, tak je možné, že aj tebe Pán odňal pravé svetlo a si v tme! Pretože len človek v tme kecá tieto bludy!!!
dyk
V tom čase už musel mať relevantné informácie o vakcínach a tak musel vedieť, čo ide robiť. Nie? Alebo patril aj on k tým, čo odsudzovali tzv. konšpirátorov a neveril im? To mu práveže priťažuje. Bol ľahostajný k svojmu telu a duši.
dyk
O. Mareta už asi nie je exorcista.
dalila
O. Mareta už určite, nie asi, nie je exorcista. Už skôr, keď ešte korona nebola. Problémy so zdravím.
Obrana katolíckej Cirkvi
Démon ho zviedol, on sám to priznáva: Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som diabolský zápach, ktorý ma vydesil. Otec Savvas: povedal mních. Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej. Boh každého varuje pred zlom, zodpovednosť …More
Démon ho zviedol, on sám to priznáva: Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som diabolský zápach, ktorý ma vydesil. Otec Savvas: povedal mních. Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej. Boh každého varuje pred zlom, zodpovednosť pred Bohom závisí od svedomia a poznania.
Obrana katolíckej Cirkvi
Čas Františka sa končí? Posolstvo Panny Márie, Rosa Mystica, Kráľovná mieru Eduardo Ferreira 13. októbra 2021: Mier. V tento špeciálny deň, Pozývam vás na modlitbu, pôst, obete a pokánie jedným hlasom, pričom žiadam Otca o milosť a aby došlo k pokániu.
Žiadnej krajine neunikne Božia spravodlivosť.

Modlite sa za kňazov a misionárov. Čas nástupcu Petra sa chýli ku koncu. Veľa sa modlite za …More
Čas Františka sa končí? Posolstvo Panny Márie, Rosa Mystica, Kráľovná mieru Eduardo Ferreira 13. októbra 2021: Mier. V tento špeciálny deň, Pozývam vás na modlitbu, pôst, obete a pokánie jedným hlasom, pričom žiadam Otca o milosť a aby došlo k pokániu.

Žiadnej krajine neunikne Božia spravodlivosť.

Modlite sa za kňazov a misionárov. Čas nástupcu Petra sa chýli ku koncu. Veľa sa modlite za toho, kto príde. Milosrdenstvo je pred vašimi dverami. Nikdy nepochybujte o tomto zjavení. Som Mystická ruža, Kráľovná mieru. S láskou vám žehnám.
poznámka:
Výročie zjavenia vo portugalskej Fatime
Pretože sú dvaja žijúci nástupcovia Petra ešte nažive (František a emeritný Benedikt XVI.), Nie je isté, koho tu spomínajú. Vzhľadom na nasledujúcu frázu: „Ten, kto príde“, to však môže naznačovať, že po skončení vlády pápeža Františka sa antipápež uchádza o Petrovo sídlo (poznámka: protipápež je niekto, kto nie je kánonicky zvolený a teda nelegitímny nástupca). Môže tiež odkazovať na legitímneho nástupcu.

Mohlo by ísť o odkaz na „Varovanie“ alebo „ilumináciu svedomia“, ktoré niekoľko vidiacich oznámilo, sa blíži (pozri Veľký deň svetla). Vzhľadom na predchádzajúcu vetu by mohlo ísť aj o odkaz na legitímne zvoleného pontifika, ktorý potrebuje silu modlitieb Cirkvi. countdowntothekingdom.com/sk/eduardo,-čas-konca-Františka/
youtube.com/watch?v=_JVz6bvi_Z8
311.1K
Satanské vakcíny
18 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
dyk
Nie je to narušenie osobnej slobody, keď musim cudzim ľuďom dávať svoje telefónne číslo pri testovani, ockovaní a podobne?!
Akym pravom odomňa niekto chce telefónne číslo? Toto je moje súkromie. Nie?
ľubica
dyk presne, a ešte sa zamysli aj nad tým, že aj zavádzanie podávania SP na ruku je narúšaním osobnej slobody svedomia! Ak som katolík, tak po katolícky budem prijímať! Tak ako sa má! Tak ako mi to umožňujú vyhlášky, všeobecné smernice, ktoré neboli nikdy, nikým odvolané. KBS ja manipulátorka a demagogička čo sa týka svojvoľného vydávania nariadení v čase tzv. pandémie. Vieme, že celý ten …More
dyk presne, a ešte sa zamysli aj nad tým, že aj zavádzanie podávania SP na ruku je narúšaním osobnej slobody svedomia! Ak som katolík, tak po katolícky budem prijímať! Tak ako sa má! Tak ako mi to umožňujú vyhlášky, všeobecné smernice, ktoré neboli nikdy, nikým odvolané. KBS ja manipulátorka a demagogička čo sa týka svojvoľného vydávania nariadení v čase tzv. pandémie. Vieme, že celý ten cirkus od 6.5 2020 je len preto, aby sa čo NAJVIAC zneuctila EUCHARISTIA!!! Je to 540 DNÍ !!!!! do 17.10. 2021. Prečo sa tak vehementne nerozčuluješ aj pri obrane našho Pána Ježiša Krista? Ked ti niekto siaha po slobode, to si citlivý jak hrom! Ale ked niekto verejne, z vysokého miesta duchovnej hierarchie ide siahať, priam utočiť na Najsv. Telo a KRV, si nielen ticho, ale okrikuješ tu všetkých na gtv s posmeškami že sme jazýčkari!!! Si dvojaký! Podumaj nad tým, že to nie je dielo Ducha Svätého! A vedz, že tí, ktorí toto nariadenie spustili sú presne tí, ktorí doporučili, radili, nahovárali beriacich na vakcíny! A ten tvoj východniar exorcista je v moci Zlého!
O. Jozef Maretta - Spojme sa s Ježišom Kristom, ktorý zachraňuje a uzdravuje- pozri ako sa točí ako had....
Nad počínamím arc S. Zvolenského a arc B Bobera vo veci SP na ruku a podávania génových pseudovakcín, čiže zbraní hromadného ničenia sa nepozostavujem, lebo slúžia diablovi! Obaja ako členovia slobodomurárských lóží!
Hermenegild
Údajne už dvaja biskupi na východe po očkovaní dostali rakovinu. Uvádza Jana Ray Tutková v blogu na HS.
dyk
Janko333
Svätý Paisios Athonitský: Začiatok satanovho pečatenia. „Otcovia vydajú svojich synov, matky, dcéry na smrť. Hľa, sme svedkami naplnenia tohto proroctva. Brat vydá na smrť brata a otec dieťa; deti povstanú proti rodičom a usmrtia ich. Ak matka nechá dieťa očkovať, je to, ako keby ho vydalo na smrť ... Neberte túto očkovaciu látku ani nič, čo vám politické mocnosti prinášajú, sú to satanové …More
Svätý Paisios Athonitský: Začiatok satanovho pečatenia. „Otcovia vydajú svojich synov, matky, dcéry na smrť. Hľa, sme svedkami naplnenia tohto proroctva. Brat vydá na smrť brata a otec dieťa; deti povstanú proti rodičom a usmrtia ich. Ak matka nechá dieťa očkovať, je to, ako keby ho vydalo na smrť ... Neberte túto očkovaciu látku ani nič, čo vám politické mocnosti prinášajú, sú to satanové jedy. „Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“

Svätý Paisios Athonitský: „Nájdu chorobu, proti ktorej vyrobia očkovaciu látku,
ktorá bude povinná a ktorá bude začiatkom satanovho pečatenia.“ To bolo povedané nie menej ako pred 30 rokmi. Starší Gabriel Athonitský, učeník svätého Paisia, 27. júna 2021 povedal nasledovné: „Nechceme byť očkovaní! Opát svätého Pavla povedal: „Každý, kto je očkovaný, bude žiť iba 3 až 5 rokov.“

Chcú vyľudniť svet, preto vytvárajú vakcíny
. Povedali mi, že vytvoria veľa vakcín, ktoré budú dominovať ich telu a študovať ich mozog. Kliknutím prsta vytvoria hypertenziu a trombózu. Chcú vyľudniť svet; Nikto predtým nebol nútený brať vakcíny a teraz vás nútia, je to nebezpečné a satanské. “ Starší Justin Parvu z Rumunska († 2013) (ktorého telo možno vydávalo myrhu, kým bol nažive, a určite na jeho pohrebe):

monomakhos.com/saints-holy-elders-on-the-covid-vaccines/

„Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“ F. Savvas Athonský: youtube.com/watch?v=AcaxzX6Nk9M

[ Spanish audio ]youtube.com/watch?v=pCTD35kjK1A
[ English audio ] youtube.com/watch?v=nN6zGXFLi2c
stateofthenation.co/?p=85921

Father Savvas On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection: Interview with Archimandrite Savas Agioreitis (1/4)
unap.edu.pe/sugihbareng/download/5Bj-Y0mJjpc.xhtml
SVEDCI
narrowdesert.blogspot.com/…021/09/greek-orthodox-archimandrite-fr-savvas.html
dyk
https:
//www.knightsrepublic.com/single-post/pfizer-official-says-covid-vaccine-contains-luciferase-enzyme-that-glows-unveils-shocking-facts
Obrana katolíckej Cirkvi
Tresty sú následkom hriechu. Modlitbou a pokáním môže byť trest zmiernený alebo aj odvrátený.
Panna Mária
ukázala niečo z deviateho tajomstva. Ivanka z Medžugoria povedala: "To by som zomrela, keby mi priebeh uskutočnenia deviateho tajomstva ukázala. Panna Mária povedala, že mnohí uveria, až keď príde to sľúbené znamenie, že tam potom pobežia, aby prosili o milosť odpustenia, ale už bude …More
Tresty sú následkom hriechu. Modlitbou a pokáním môže byť trest zmiernený alebo aj odvrátený.
Panna Mária
ukázala niečo z deviateho tajomstva. Ivanka z Medžugoria povedala: "To by som zomrela, keby mi priebeh uskutočnenia deviateho tajomstva ukázala. Panna Mária povedala, že mnohí uveria, až keď príde to sľúbené znamenie, že tam potom pobežia, aby prosili o milosť odpustenia, ale už bude neskoro. (čo ak to neskoro je stav po očkovaní ako v prípade tohoto kňaza vo videu? ) to neskoro sa nemyslí zatratenie, lebo mnohí sa očkovali pod tlakom... ale telesné a duch. následky z očkovania. Božími výstrahami budú isté udalosti na Zemi. Príde k nim za života Mirjany. Podľa jej slov stojíme blízko udalostí, ktoré predpovedala Panna Mária. Desať dní pred uskutočnením tajomstiev písomne oznámi, čo sa stane. Panna Mária povedala že čas milosti, ktorý prežívame teraz, sa skončí.
Viac tu: webnode.sk/medzugorie2/
Peter(skala)
Zjaveniee Jána opisuje, že kto prijme znak šelmy (aj očkovanie) ten dostane ranu od anjela (vredy - choroby).
Na prvý dojem z toho vyplýva, že očkovaní skôr, či neskôr ochoreju nasledkom toho, že sa dali zaočkovať, ale tak ako uvažuješ o tých, čo sa dali zaočkovať pod tlakom alebo aj s nevedomosti a nie preto, žeby tým chceli služiť antikristovi, tak je možné, že nebudu zatratení a je otazne, do …More
Zjaveniee Jána opisuje, že kto prijme znak šelmy (aj očkovanie) ten dostane ranu od anjela (vredy - choroby).

Na prvý dojem z toho vyplýva, že očkovaní skôr, či neskôr ochoreju nasledkom toho, že sa dali zaočkovať, ale tak ako uvažuješ o tých, čo sa dali zaočkovať pod tlakom alebo aj s nevedomosti a nie preto, žeby tým chceli služiť antikristovi, tak je možné, že nebudu zatratení a je otazne, do akej miery ich mynie, či nemynie trest anjela.

Možno ich nemynie trest choroby, ak velmi lutuju svoj hriech, ale aspon nebudu zatratení a možno ak budu dokonale lutovať svoj hriech s vyznaním (spoved) tak ich mynie aj trest choroby.

Je dosť možné, že sv.Ján opisoval hlavne trest pre tých, ktorí nelutuju, že prijali znak šelmy, preto logicky budu znašať choroby, ktoré vyplyvaju z prijatia znaku šelmy (očkovania)

...ale je otazne ako to bude s kajucimi lotrami, ktorí boli zaočkovaní pod natlakom, vydieraním, či nevedomky...