Clicks17.3K

Matka všech národů

Grauss
39
Modlitba: Pane Ježíši Kriste, Synu Otce, sešli nyní svého Ducha na zem. Dej, ať Duch Svatý přebývá v srdcích všech národů, aby byly uchráněny před zkázou, neštěstím a válkou. Kéž Matka všech národů, …More
Modlitba:

Pane Ježíši Kriste,
Synu Otce,
sešli nyní svého Ducha na zem.
Dej, ať Duch Svatý přebývá v srdcích všech národů,
aby byly uchráněny před zkázou, neštěstím a válkou.
Kéž Matka všech národů,
blahoslavená Panna Maria
,
je naší Přímluvkyní. Amen.

Maria si přeje, aby byla v této době nazývána Matkou všech národů. Pod tímto titulem se v letech 1945-1959 zjevovala Idě Peerdemanové v Amsterdamu. Maria ji naučila výše uvedenou modlitbu, vyprošující seslání Ducha Svatého na zem. Jako Spoluvykupitelka, Prostřednice a Přímluvkyně stojí Maria před křížem svého Syna, s nímž byla tak niterně a bolestně spojena. Z jejích rukou vycházejí parsky milosti, vykoupení a pokoje pro všechny národy. Tyto dary kříže může darovat všem, kdo se modlí denně její modlitbu.
Paní říká: "Tato modlitba je dána pro vykoupení a obrácení světa. Modlete se tuto modlitbu při všem co děláte! ... Nevíte, jak mocná a jak významná je tato modlitba u Boha. ... Ať už jste kdokoliv a cokoliv děláte, přicházejte k Matce všech národů.


Imprimatur: Approbatio devotionis publicae: Harlem, 31. 5. 1996.
Harlem, 1.7.1951 H.J.A.Bomers, C.M.Episc.Harl.; Dr.J.M.Punt, Episc.Aux.
Anna007
Jééé díky :-)
Samson1
A. 007 vše nejlepší k narozeninám, Boží požehnání. 🤗
Samson1
Hento bylo to tus titulky, ale jedna věc, už jsem ti to chtěl říci dříve. P. Maria se zjevilakřesťanům, ale viděli ji i muslimové.To dalo by se říci takové Assisi organizované nadpřirozeně. K zjevení se vyjadřují biskupové církví.
Kéž Panny Marie Muslimové se objeví?
Peter(skala)
Povidali, když mu hráli 😀 😀 😀 vždyť vam povídam... 😎
Peter(skala)
Peknééé..až na tu modlitbu, ktoru zmenili bez suhlasu Mamičky

matka-vsetkych-narodov.webnode.sk

hriechyokultizmus.wordpress.com/…/kauza-modlitba-…
zanetaznt
Krásne video, vďaka našej nebeskej Mamičke Panne Márií, vďaka jej prostriedku pre nás ľudí - pokornej modlitby, ktorá obracia srdcia aj politiku. Nenecháva nás samých ani bez prostriedkov.
voda44
Samson1 21.7.2013 21:55:27
Alino já P. Marii miluji, pochybuješ? Napsal jsem něco špatně?

Samsone já to zase mám tak. Přijal jsem Bohorodičku pod křížem do svého, jako
apoštol Jan. Přijal jsem smýšlení jejího srdce, nadevše milovat Boha, plnit Boží vůli,
a za vše Boha chválit.
aobubo
Jan 7,
24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“

Právě proto,že to někomu přišlo komické,že to už bylo někde čteno Rehek,by se dalo považovat za zdání.Možná se jen nechce mít pochopení pro bližního,pro jeho osobní vývoj a proces sbližování se s Bohem.Ono když to vezmeme všeobecně,tak by se dalo říct,že všichni někoho napodobujeme v opakování slov a také se držíme učitelů,nebo těch …More
Jan 7,
24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“

Právě proto,že to někomu přišlo komické,že to už bylo někde čteno Rehek,by se dalo považovat za zdání.Možná se jen nechce mít pochopení pro bližního,pro jeho osobní vývoj a proces sbližování se s Bohem.Ono když to vezmeme všeobecně,tak by se dalo říct,že všichni někoho napodobujeme v opakování slov a také se držíme učitelů,nebo těch co nás ovlivnili.Takže vždy můžeme říct něco co už bylo řečeno a to taky říkáme,vždyť jen hlásání evangelia není z nás a přesto hlásáme defakto všichni stejně.
alino
"Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje."
śśśś
Toto určite nie je od Ducha Svatého, a vubec sa to nedá považovať za za ryzost následování Ježíše.
😎
Kaz 11,9
Kráčaj si cestami svojho srdca a kam ťa tvoje oči povedú. Uvedomuj si však, že za všetko si ťa Boh na súd predvolá.
aobubo
Jan 7,

24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“
aobubo
No kdyby Samsonovi diktoval svatý Duch, tak je to snad ok a já nepochybuji ,že píše úpřimně a ve snaze projevovat čistou víru i lásku.Nepředhání se ve větší lásce k Panně Marii, ale mluví o tom co si myslí že by měl a to já považuji za ryzost následování Ježíše.Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje.Je snadné někoho odradit, ale dát povzbuzení a projev …More
No kdyby Samsonovi diktoval svatý Duch, tak je to snad ok a já nepochybuji ,že píše úpřimně a ve snaze projevovat čistou víru i lásku.Nepředhání se ve větší lásce k Panně Marii, ale mluví o tom co si myslí že by měl a to já považuji za ryzost následování Ježíše.Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje.Je snadné někoho odradit, ale dát povzbuzení a projev vstříctnosti mě mnohem více osloví, než smečovité odpovědi podle šablony a nebo podle neschopnosti si trpělivě vyslechnout dotyčného a pak po vzoru světců a zvlášť našeho Pána Ježíše Krista pomoct či nějak správně odpovědět, aby to bylo k prospěchu a přineslo milost skrze slovo, třeba jako podobenství nebo proroctví.A to je řekl bych vše dílo Ducha svatého.Arogantní a sebestředné odpovědi anebo rady houby napomohou.Prosme Pána o vylití Ducha svatého a buďme pokorní i v projevech.
Chvála Tobě Bože navěky.
alino
Já milujem Božiu Matku najviac zo všetkých ľudí.
Ale ty hovoríš o niečom inom.
Samson1
Alino já P. Marii miluji, pochybuješ? Napsal jsem něco špatně?
alino
Samsone, čo ti bráni uctievať Matku Božiu Ježišovu, od všetkých ľudí Bohom vyvýšenú pod titulmi, aké má v Loretánskych litániách?
Pochopils to dobre.
Samson1
Ty myslíš, když se alino modlitbu budu modlit, že je to zrada na Boží Matce a budu potrestaný? Nechápu Tvou reakci a nerozumím tomu. Já jsem doposud příznivec pátého dogmatu a s P. Marii toho ještě jde dost změnit, právě jak Ona sama říká, že změny může vykonat jedině Duch svatý, kterého máme Církvi a světu vyprošovat. Takže když se modlitbu budu snažit více modlit, myslím, že nezrazuji. Vím, že …More
Ty myslíš, když se alino modlitbu budu modlit, že je to zrada na Boží Matce a budu potrestaný? Nechápu Tvou reakci a nerozumím tomu. Já jsem doposud příznivec pátého dogmatu a s P. Marii toho ještě jde dost změnit, právě jak Ona sama říká, že změny může vykonat jedině Duch svatý, kterého máme Církvi a světu vyprošovat. Takže když se modlitbu budu snažit více modlit, myslím, že nezrazuji. Vím, že někteří pochybují, že je to zednářské a v duchu NWO, ale já to zatímvidím jinak.Obraz P. Marie mám nad postelí. Nemíním ho sundat.
Samson1
alino co tě pohošilo?
alino
Samson, v tomto s tebou nesúhlasím, to je zrada na Božej Matke, preto príde trest.
Samson1
Vidím, že se musím více snažit a modlitbu se modlit.

Paní říká: "Tato modlitba je dána pro vykoupení a obrácení světa. Modlete se tuto modlitbu při všem co děláte! ... Nevíte, jak mocná a jak významná je tato modlitba u Boha. ... Ať už jste kdokoliv a cokoliv děláte, přicházejte k Matce všech národů.
Grauss
Souhlasím, přesně tak má znít modlitba, která byla předána Pannou Marií. Druhá verze je ovšem také platná, je totiž schválená Církví. Takže v tomto případě mají lidé na výběr, ale souhlasím, že bych se spíše přikláněl k originálu. Panna Maria ví co dává a předává...
Jindriska
TAK TO DALA SPRAVNE MODLITBU PANNA MARIA.

PANE JEZISI KRISTE,
SYNU OTCE,
SESLI NYNI SVEHO DUCHA NA ZEM.
DEJ, AT DUCH SVATY PREBYVA V SRDCICH VSECH NARODU,
ABY BYLY OCHRANENY PRED ZKAZOU, NESTESTIM A VALKOU.
KEZ PANI VSECH NARODU,
KTERA KDYSI BYLA MARII,
JE NASI PRIMLUVKYNI. AMEN.
Samson1
V tomto videu je to též dobře vysvětlované.www.youtube.com/watch
Samson1
Kdybych mluvil sám za sebe a své duchovní skušenosti, tak se 40 let snažím, aby se to na zemi nestalo: Skáza, neštěstí a válka. Je to stigma mého myšlení. Věřím ve vítězství Neposkvrněného Srdce P. Marie a podle Idy a poselství, se má uskutečnit až po vyhlášení posledního pátého Mariánského dogmatu.Panna Maria říká, že jedině Duch svatý může vykonat změny, máme prosit o Nové Letnice a někomu je …More
Kdybych mluvil sám za sebe a své duchovní skušenosti, tak se 40 let snažím, aby se to na zemi nestalo: Skáza, neštěstí a válka. Je to stigma mého myšlení. Věřím ve vítězství Neposkvrněného Srdce P. Marie a podle Idy a poselství, se má uskutečnit až po vyhlášení posledního pátého Mariánského dogmatu.Panna Maria říká, že jedině Duch svatý může vykonat změny, máme prosit o Nové Letnice a někomu je to prostě nepochopitelné. Krátká modlitba a tolik odporu. P.Maria se obrací k matkám, aby naučily tuto modlitbu své děti.Myslím si, že v tomto videu je to řečeno kompletně.
One more comment from Samson1
Samson1
Jovano tak se vyjádřilo několik papežů, ikdyž přímo nevyhlásili dogma. Díval jsem se navideo a moc jsem si uvědomoval, jak protestantským charismatikům chybí několik věcí. Kněžství a s toho plynocí vedení duší. Nejvíc Eucharistie, nebudtete -li jíst a pít, nebudete mít v sobě život, svátosti a co též moc, tu přímluvnou pomoc Panny Marie, Prostřednici Všech Milostí.
www.youtube.com/watch

Iva …More
Jovano tak se vyjádřilo několik papežů, ikdyž přímo nevyhlásili dogma. Díval jsem se navideo a moc jsem si uvědomoval, jak protestantským charismatikům chybí několik věcí. Kněžství a s toho plynocí vedení duší. Nejvíc Eucharistie, nebudtete -li jíst a pít, nebudete mít v sobě život, svátosti a co též moc, tu přímluvnou pomoc Panny Marie, Prostřednici Všech Milostí.
www.youtube.com/watch

Iva Pozdzimková často vystupuje proti, jen pro pořádek učení Církve o P. Marii
A. DE FIDE
1. Maria je vpravdě matkou Boží.
2. Maria byla počata bez poskvrny dědičného hříchu.
3. Maria byla pannou před, při a po porodu.
4. Maria počala z Ducha sv. bez spolupůsobení muže.
5. Maria porodila bez porušení své panenské neporušenosti.
6. Maria žila i po Kristově narození jako panna.
7. Maria byla s tělem i duší vzata do nebe.
B. SENTENTIAE CERTAE
8. Maria darovalal světu Vykupitele, pramen všech milostí, a tím zprostředkovala všchny milosti.
9. Marii náleží cultus hyperdulie. (vyššího uctívání)
C. SENTENTIAE COMMUNES
10. Maria byla od svého početí prosta všech hnutí konkupiscience (žádostivosti).
11. Maria utrpěla časnou smrt.
D. SENTENTIAE FIDEI PROXIMAE
12. Maria byla prosta následkem zvláštní výsady Boží milosti po dobu svého života všeho osobního hříchu.
E. SENTENTIA PIA ET PROBABILIS
13. Od Mariina nanebevzetí se bez její aktuální přímluvy neuděluje lidem žádná milost.
Jovana
Je to velmi krásná modlitba a jistě velmi důležitá. Máme být v modlitbě na kolenou před Bohem jednotní, pod jedním pastýřem.
(Jestli se nějak špatně vyjadřuji, omlouvám se.)
Jovana
Matka všech národu - schváleno nejméně dvěma biskupy. Nedohledala jsem, jestli papežem. Nevíte to prosím?
Grauss
Podotýkám, že bludy stylu Eliáše Dohnala, které tu prezentuje evelina a zina budu mazat. Vytvořte si vlastní blog, ale nezamořujte tento svými zcestnými argumenty.
Gonzales
MATKA VŠECH NÁRODŮ je oficiálně schválení poselství!
Jindriska
jeto primo dane s nebes tato modlitba.
Jovana
Pane Ježíši Kriste,
Syn Otce,
sešli NYNÍ svého Ducha na zem,
Dej, ať Duch Svatý přebývá v srdcích všech národů,
aby byly ochráněny
před zkázou, neštěstím a válkou.
Kéž Paní VŠECH národů,
která kdysi byla Marií,
je naší Přímluvkyní.
Amen.
jamajl
Moc hezký
svetlospasy
Vždy stejně nadšeně jásám v duchu, vždy stejně hořím láskou, kolikrát ještě to mám vidět, abych přestal vnímat nekonečnou milost, nezměrnou slávu a naprosto zázračné naplnění Duchem svatým, kdykoliv vidím a slyším tohoto člověka, jak nesmírně miluje Boží Matku. Jak nádherné a dech beroucí kázání. Bůh mu žehnej za jeho odvahu, pro niž byl tolik kritizován. On se nebál, věděl, kdo jej drží za ruku …More
Vždy stejně nadšeně jásám v duchu, vždy stejně hořím láskou, kolikrát ještě to mám vidět, abych přestal vnímat nekonečnou milost, nezměrnou slávu a naprosto zázračné naplnění Duchem svatým, kdykoliv vidím a slyším tohoto člověka, jak nesmírně miluje Boží Matku. Jak nádherné a dech beroucí kázání. Bůh mu žehnej za jeho odvahu, pro niž byl tolik kritizován. On se nebál, věděl, kdo jej drží za ruku a kdo mluví jeho ústy. PŘEKRÁSNÉ POSELSTVÍ PRAVE VÍRY. ***
Žito
Samozřejmě.
Není to Duch, kdo vede duchovní osoby proti sobě, je to Satan.
Jovana
Duch svatý si neprotiřečí a nemůže vést zvláště duchovní osoby proti sobě.
rema48
Bylo by to popření jiných dogmat....toto se nemůže nikdy stát! Může být hlásáno cokoli i bludy, ale dogma to není možné vyhlásit bez boží vůle!
rema48
Jenom Duch svatý může dovést k dogmatu! Věří, zde někdo, že by se dogma mohlo vyhlásit na základě lidské vůle??
MichalB
V 54.munutě přednášející říká, :

"Urobte čo Vám hovorí", říkal to prý nějaký kardinál v kázání......... a máme udělat co nám ne Ježíš, ale "spoluvykupitelka národů, co dřív bývala Marií" řekne a ona nám už přeci řekla co máme dělat!

Jan 2,5 Matka řekla služebníkům: „Udělejte, cokoli vám nařídí.“ cokoli nám ale Ježíš nařídí!

Maria nás přivádí ke Kristu, on je tou cestou, on je dveře........... …More
V 54.munutě přednášející říká, :

"Urobte čo Vám hovorí", říkal to prý nějaký kardinál v kázání......... a máme udělat co nám ne Ježíš, ale "spoluvykupitelka národů, co dřív bývala Marií" řekne a ona nám už přeci řekla co máme dělat!

Jan 2,5 Matka řekla služebníkům: „Udělejte, cokoli vám nařídí.“ cokoli nám ale Ježíš nařídí!

Maria nás přivádí ke Kristu, on je tou cestou, on je dveře...........
Jan 14,6 Ježíš mu odpověděl: „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.
Jan 10,9 Já jsem dveře. Kdo vejde skrze mne, bude zachráněn, bude vcházet i vycházet a nalezne pastvu.
Ježíš říká spoustu dalších důležitých věcí, co a jak máme dělat........

Proč by měla být Maria "spoluvykupitelkou"? od čeho se nás toto snaží odlákat, Máme zkoumat a dobrého se držet.........
1. Jan 4,1 Milovaní, nevěřte každému vnuknutí, nýbrž zkoumejte duchy, zda jsou z Boha; neboť mnoho falešných proroků vyšlo do světa.

Věřím že všechna Mariánská zjevení nejsou od stejného ducha .......

Jako by bylo tolik toho co je ještě potřeba přečíst, vidět, poslechnout, promyslet ...... někdy mi dochází síly, již jsem tu jednou citoval jeden verš který mě velice oslovil, ve chvíli kdy jsem toho chtěl přečíst a prostudovat více než bylo zdrávo, je to závěr knihy Kazatel:

12 Nadto pak zbývá, synu můj, říci: Přijmi poučení! Spisování mnoha knih nebere konce a mnohé hloubání unaví tělo.13 Závěr všeho, co jsi slyšel: Boha se boj a jeho přikázání zachovávej; na tom u člověka všechno závisí. 14 Veškeré dílo Bůh postaví před soud, i vše, co je utajeno, ať dobré či zlé.

Z toho mi plyne útěcha .......

Michal
johnfrax
Vy ,Lenka a Eva nie ste katolíčky,ste sektárky,viete o tom ?
johnfrax
Ďakujem ,pridávam sa,zbavme sa strachu a učsme sa od našej nebeskej Matky,aké prostriedky máme používať.Nie zbrane,násilie,hrôzy vojny.Učme sa z Fatimy .Amen. Boh vás žehnaj, Grauss
Luigino
Nádherné a vždy pre mňa povzbudzujúce vidieť takúto prednášku. Pán Boh zaplať a požehnaj! 😇