01:02:04
Grauss
35420.3K
Matka všech národů. Modlitba: Pane Ježíši Kriste, Synu Otce, sešli nyní svého Ducha na zem. Dej, ať Duch Svatý přebývá v srdcích všech národů, aby byly uchráněny před zkázou, neštěstím a válkou. …More
Matka všech národů.

Modlitba:

Pane Ježíši Kriste,
Synu Otce,
sešli nyní svého Ducha na zem.
Dej, ať Duch Svatý přebývá v srdcích všech národů,
aby byly uchráněny před zkázou, neštěstím a válkou.
Kéž Matka všech národů,
blahoslavená Panna Maria
,
je naší Přímluvkyní. Amen.

Maria si přeje, aby byla v této době nazývána Matkou všech národů. Pod tímto titulem se v letech 1945-1959 zjevovala Idě Peerdemanové v Amsterdamu. Maria ji naučila výše uvedenou modlitbu, vyprošující seslání Ducha Svatého na zem. Jako Spoluvykupitelka, Prostřednice a Přímluvkyně stojí Maria před křížem svého Syna, s nímž byla tak niterně a bolestně spojena. Z jejích rukou vycházejí parsky milosti, vykoupení a pokoje pro všechny národy. Tyto dary kříže může darovat všem, kdo se modlí denně její modlitbu.
Paní říká: "Tato modlitba je dána pro vykoupení a obrácení světa. Modlete se tuto modlitbu při všem co děláte! ... Nevíte, jak mocná a jak významná je tato modlitba u Boha. ... Ať už jste kdokoliv a cokoliv děláte, přicházejte k Matce všech národů.


Imprimatur: Approbatio devotionis publicae: Harlem, 31. 5. 1996.
Harlem, 1.7.1951 H.J.A.Bomers, C.M.Episc.Harl.; Dr.J.M.Punt, Episc.Aux.
Samson1
Neboj Doroto, už to pomalu začíná. Já se to snažím ještě držet. www.facebook.com/…/3423081177710665 Řecko požádalo Rusko o pomoc proti Turecku. Na moři už stojí řecké a turecké vojenské lodě proti sobě a EU spíše podporuje turka.
Samson1
No, dnes je 2020 a já se tu modlitbu modlím stále. 10 x denně. Když se v noci modlím růženec, tak ji vsunu do: Který Ducha svatého seslal, modlitbu a svatá Maria....
Anna007
Jééé díky :-)
Sr. Chiara
novy dokument o Matke vsetkych narodov si mozete pozriet tu: youtu.be/K48bZwjydVQ
Samson1
A. 007 vše nejlepší k narozeninám, Boží požehnání. 🤗
Samson1
Hento bylo to tus titulky, ale jedna věc, už jsem ti to chtěl říci dříve. P. Maria se zjevilakřesťanům, ale viděli ji i muslimové.To dalo by se říci takové Assisi organizované nadpřirozeně. K zjevení se vyjadřují biskupové církví.
Kéž Panny Marie Muslimové se objeví?
Peter(skala)
Povidali, když mu hráli 😀 😀 😀 vždyť vam povídam... 😎
Peter(skala)
Peknééé..až na tu modlitbu, ktoru zmenili bez suhlasu Mamičky

matka-vsetkych-narodov.webnode.sk

hriechyokultizmus.wordpress.com/…/kauza-modlitba-…
Sr. Chiara
Novy dokument o Matke vsetkych narodov si mozete pozriet tu: youtu.be/K48bZwjydVQ
Peter(skala)
Dakujem za velmi pekný dokument, len taký podstatný detail: Matka všetkých národov nás žiada, aby sme sa modlili Jej modlitbu tak ako ju nadiktovala nič na nej nemenili. Doslovne to viakcrat zopakovala a napriek tomu sa ludia nemodlia celu modlitbu.

Ak sa nebudeme modliť Jej modlitbu tak ako si to želá, 5.Dogma a mier vo svete sa bude odialovať, preto TU je modlitba Matky všetkých narodov:

11.…More
Dakujem za velmi pekný dokument, len taký podstatný detail: Matka všetkých národov nás žiada, aby sme sa modlili Jej modlitbu tak ako ju nadiktovala nič na nej nemenili. Doslovne to viakcrat zopakovala a napriek tomu sa ludia nemodlia celu modlitbu.

Ak sa nebudeme modliť Jej modlitbu tak ako si to želá, 5.Dogma a mier vo svete sa bude odialovať, preto TU je modlitba Matky všetkých narodov:

11.2.1951 / Matka všetkých národov (Panna Mária) zjavila modlitbu, keď povedala:

"Modli sa pod krížom:

Pane, Ježišu Kriste, Syn Otca,

zošli teraz na zem svojho Ducha.

Daj, nech Duch Svätý prebýva v srdciach všetkých národov,

aby boli uchránené od skazy, nešťastia a vojny.


Kiežby Matka všetkých národov,

ktorá kedysi bola Máriou,

bola našou Orodovnicou.

Amen."


28.3.1951 / Znova opakuje tu istú modlitbu, ale ešte pred ňou upozorňuje:

"Na textu modlitby nesmie byť nič zmenené."

Potom opakuje tu istú modlitbu (ako 11.2.1951) a dodáva:

"Presne takto musí byť modlitba šírená."

Vysvetľuje zmysel modlitby a podotýka, čo z tejto modlitby sa nesmie vynechať, ale musí zostať:

"Tá, ktorá kedysi bola Máriou,..."

... a tak to zostane."


(Zjavenie Panny Márie v Amsterdame - Holandsko)

* * *

LORD JESUS CHRIST,
SON OF THE FATHER,
SEND NOW YOUR SPIRIT OVER THE EARTH.
LET THE HOLY SPIRIT LIVE
IN THE HEARTS OF ALL NATIONS,
THAT THEY MAY BE PRESERVED
FROM DEGENERATION, DISASTER AND WAR.
MAY THE MOTHER OF ALL NATIONS,
WHO ONCE WAS MARY,
BE OUR ADVOCATE.
AMEN.


Viac tu: matka-vsetkych-narodov.webnode.sk
zanetaznt
Krásne video, vďaka našej nebeskej Mamičke Panne Márií, vďaka jej prostriedku pre nás ľudí - pokornej modlitby, ktorá obracia srdcia aj politiku. Nenecháva nás samých ani bez prostriedkov.
Sr. Chiara
Novy dokument o Matke vsetkych narodov si mozete pozriet tu: youtu.be/K48bZwjydVQ
voda44
Samson1 21.7.2013 21:55:27
Alino já P. Marii miluji, pochybuješ? Napsal jsem něco špatně?

Samsone já to zase mám tak. Přijal jsem Bohorodičku pod křížem do svého, jako
apoštol Jan. Přijal jsem smýšlení jejího srdce, nadevše milovat Boha, plnit Boží vůli,
a za vše Boha chválit.
Sr. Chiara
Novy dokument o Matke vsetkych narodov si mozete pozriet tu: youtu.be/K48bZwjydVQ
aobubo
Jan 7,
24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“

Právě proto,že to někomu přišlo komické,že to už bylo někde čteno Rehek,by se dalo považovat za zdání.Možná se jen nechce mít pochopení pro bližního,pro jeho osobní vývoj a proces sbližování se s Bohem.Ono když to vezmeme všeobecně,tak by se dalo říct,že všichni někoho napodobujeme v opakování slov a také se držíme učitelů,nebo těch …More
Jan 7,
24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“

Právě proto,že to někomu přišlo komické,že to už bylo někde čteno Rehek,by se dalo považovat za zdání.Možná se jen nechce mít pochopení pro bližního,pro jeho osobní vývoj a proces sbližování se s Bohem.Ono když to vezmeme všeobecně,tak by se dalo říct,že všichni někoho napodobujeme v opakování slov a také se držíme učitelů,nebo těch co nás ovlivnili.Takže vždy můžeme říct něco co už bylo řečeno a to taky říkáme,vždyť jen hlásání evangelia není z nás a přesto hlásáme defakto všichni stejně.
alino
"Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje."
śśśś
Toto určite nie je od Ducha Svatého, a vubec sa to nedá považovať za za ryzost následování Ježíše.
😎
Kaz 11,9
Kráčaj si cestami svojho srdca a kam ťa tvoje oči povedú. Uvedomuj si však, že za všetko si ťa Boh na súd predvolá.
aobubo
Jan 7,

24 Nesuďte podle zdání, ale suďte spravedlivým soudem!“
aobubo
No kdyby Samsonovi diktoval svatý Duch, tak je to snad ok a já nepochybuji ,že píše úpřimně a ve snaze projevovat čistou víru i lásku.Nepředhání se ve větší lásce k Panně Marii, ale mluví o tom co si myslí že by měl a to já považuji za ryzost následování Ježíše.Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje.Je snadné někoho odradit, ale dát povzbuzení a projev …More
No kdyby Samsonovi diktoval svatý Duch, tak je to snad ok a já nepochybuji ,že píše úpřimně a ve snaze projevovat čistou víru i lásku.Nepředhání se ve větší lásce k Panně Marii, ale mluví o tom co si myslí že by měl a to já považuji za ryzost následování Ježíše.Sám ví co potřebuje a po čem touží a nikomu nic nevnucuje ani nenařizuje.Je snadné někoho odradit, ale dát povzbuzení a projev vstříctnosti mě mnohem více osloví, než smečovité odpovědi podle šablony a nebo podle neschopnosti si trpělivě vyslechnout dotyčného a pak po vzoru světců a zvlášť našeho Pána Ježíše Krista pomoct či nějak správně odpovědět, aby to bylo k prospěchu a přineslo milost skrze slovo, třeba jako podobenství nebo proroctví.A to je řekl bych vše dílo Ducha svatého.Arogantní a sebestředné odpovědi anebo rady houby napomohou.Prosme Pána o vylití Ducha svatého a buďme pokorní i v projevech.
Chvála Tobě Bože navěky.
alino
Já milujem Božiu Matku najviac zo všetkých ľudí.
Ale ty hovoríš o niečom inom.
Samson1
Alino já P. Marii miluji, pochybuješ? Napsal jsem něco špatně?
alino
Samsone, čo ti bráni uctievať Matku Božiu Ježišovu, od všetkých ľudí Bohom vyvýšenú pod titulmi, aké má v Loretánskych litániách?
Pochopils to dobre.
Samson1
Ty myslíš, když se alino modlitbu budu modlit, že je to zrada na Boží Matce a budu potrestaný? Nechápu Tvou reakci a nerozumím tomu. Já jsem doposud příznivec pátého dogmatu a s P. Marii toho ještě jde dost změnit, právě jak Ona sama říká, že změny může vykonat jedině Duch svatý, kterého máme Církvi a světu vyprošovat. Takže když se modlitbu budu snažit více modlit, myslím, že nezrazuji. Vím, že …More
Ty myslíš, když se alino modlitbu budu modlit, že je to zrada na Boží Matce a budu potrestaný? Nechápu Tvou reakci a nerozumím tomu. Já jsem doposud příznivec pátého dogmatu a s P. Marii toho ještě jde dost změnit, právě jak Ona sama říká, že změny může vykonat jedině Duch svatý, kterého máme Církvi a světu vyprošovat. Takže když se modlitbu budu snažit více modlit, myslím, že nezrazuji. Vím, že někteří pochybují, že je to zednářské a v duchu NWO, ale já to zatímvidím jinak.Obraz P. Marie mám nad postelí. Nemíním ho sundat.
Samson1
alino co tě pohošilo?
alino
Samson, v tomto s tebou nesúhlasím, to je zrada na Božej Matke, preto príde trest.