PetraB
232

Sběrné koncentrační tábory pro křesťany a odpůrce NWO jsou už přichystány, nejen v USA, ale všude! O to víc spěcháme s dokončením útulků posledního času! Prosíme, pomozte nám vše stihnout včas. Rekapitulace činnosti Mariánského společenství za poslední dny

Vážení čtenáři, modlitebníci, podporovatelé, přátelé,

situace je opravdu vážná. Srovnejte,

prosím! petrabostlova.wordpress.com/…republice-mame-posledni-tydny/

A zde: petrabostlova.wordpress.com/…e-a-nemylte-se-rovnez-v-cesku/

Ještě je mezi vámi někdo, kdo má zato, že se vlastně „nic neděje, vše zase bude v pořádku“?? Nebo že máme před sebou ještě spoustu času? Vždyť si to, prosím, srovnejte s realitou

Zdravím vás a žehnám opět z útulku svatého Augustina a svaté Kateřiny, kam jsme se s bratrem Sebastianem vrátili v sobotu.

Prožíváme si úporné útoky Zlého, aby tato mise skončila a my byli rozprášeni a vy tím pádem neměli se kam přesunout do bezpečí, na naše útulky posledního času, které stavíme, až na vás pronásledování otroků Zlého udeří vší silou. Modlete se, prosím, za nás.

Minule jsem vás informovala:

petrabostlova.wordpress.com/…pitulace-cinnosti-marianskeho/

Katoličtí biskupové, kteří vědí, že jsou povinnováni Pánu Ježíši, kterému se budou zodpovídat, právě proto upozorňují své svěřené ovečky na pronásledování, kterému budeme my, křesťané, již brzy masově čelit, v souladu se zjevenými poselstvími zbytku.

petrabostlova.wordpress.com/…ce-biskupa-stricklanda-prosim/

V realitě nám reálné pronásledování dokazují připravené koncentrační tábory, které jsou nejen v USA připraveny pro křesťany a odpůrce NWO.

petrabostlova.wordpress.com/…ena-ted-pripravene-k-spusteni/

petrabostlova.wordpress.com/…republice-mame-posledni-tydny/

petrabostlova.wordpress.com/…e-a-nemylte-se-rovnez-v-cesku/

Čím dále více lidem je tak jasno, že bude potřeba bezpečný prostor, kam se pronásledovaní budou moci schovat. Kam se srotit do bezpečí.

Právě k tomu, jak víme z poselství zbytku, budou sloužit útulky posledního času, které pro vás stavíme, které pro vás připravujeme. Nyní, jak také víte, je to útulek posledního času svatého Augustina a svaté Kateřiny, kde pokračujeme ve stavbě dvou prostorných nocleháren pro pronásledované!

Strašně moc spěcháme! Máme před sebou jen několik dní na dokončení!

Modlete se za nás, prosíme, už máme s bratrem Sebastianem z toho zdravotní potíže. Nesmíme se nechat ničím odradit a co nejdříve noclehárny pro vás dostavět!

Včera, v neděli a dnes, v pondělí, dělal a dělá bratr Sebastian na zabezpečení žumpy, aby nepropouštěla. Před odjezdem jsme ji vyčistili, vysušili a po příjezdu zpátky ji bratr Sebastian vybrousil a betonem zadělal spáry a zalil ji nově betonem. Dnes na ni příjde hydroizolace. Tu musíme hned dneska ráno, tedy v pondělí, koupit, kbelík hydroizolace je za 1 000 korun. Zároveň musíme splatit dluh na pile za dřevo na noclehárny, které jsme minulý týden dokupovali, ten je 2 000 korun. Ještě nám schází zaplatit fakturu na štěrk a písek, téměř za 6 000 korun. (Další výdaje na tuto misi přicházejí postupně.)

V sobotu jsme, vyzváni Pannou Marií, konali poutní žehnací a modlitební cestu na Moravu. Zadlužili jsme se za benzín na cestu 2 000 korunami, které musíme dnes, v pondělí, vrátit. Za leden a prosinec nemáme zaplaceny energie za útulky, je to cca. 6 000 korun celkem. Doplatek za elektřinu na útulku je přes 1600 korun. Hrozí nám, že nám budou vypnuty telefony, stále nemáme finance na zaplacení faktury za všechny naše telefony za 3 300 korun. (Bez vzájemného telefonického spojení se přitom v současných podmínkách pracovat nedá.) Další výdaj na autoflotilu posledního času je 5 000 korun.

Tuto středu nám příjde objednaná střecha na noclehárny! Halelujah! K jejímu vyzvednutí však musíme doplatit téměř 11 000 korun, protože máme zaplacenu teprve zálohu (její poloviční cenu). Tedy musíme její druhou polovinu, téměř 11 000 korun, zaplatit při vyzvednutí, to je tuto středu..

Prosíme vás, pomozte nám s těmito výdaji na tuto mariánskou misi. Dny, které jsou ještě před námi, kdy ještě můžeme stavět na útulcích posledního času a práci zdárně dokončit, abychom byli dobře připraveni, až k nám, již tak brzy, začnete proudit v zástupech, abyste v našich útulcích posledního času nalezli bezpečné útočiště, se téměř dá spočítat už jen na prstech jedné ruky…

Pomozte nám svojí modlitbou a příspěvem podle vašich možností, prosíme, je to skutečně alarm, znovu upozorňuji na blogy výše, srovnejte si je s realitou, vychází jim to na měsíce, dokonce jsou NWO tlačiči v předstihu!

Zde: petrabostlova.wordpress.com/…republice-mame-posledni-tydny/

(Ty informace z Kanady, přesný plán, vypočtený na měsíce, co všechno z NWO nastolí, jaký který měsíc, jsem už před časem zveřejnila v našem blogu a dnes si je můžete srovnávat s realitou, že se to opravdu děje, aktuálně, a ne až „někdy“…)

Prosíme, zůstaňte nám, naší práci – misi, nakloněni i nadále, bez vás, vaší modlitební a finanční pomoci, nemůžeme dokončit toto mariánské dílo. Teď, už jen pár dnů…, kdy nás mnozí z vás už budete muset vyhledat, naši pomoc, i s vašimi rodinami, abyste našli bezpečí v našich útulcích posledního času, kvůli státem vynucenému plošnému očkování, čipování, pronásledování, epidemii, ztrátě přístřeší, popadání ekonomického systému, válce, pouličnímu násilí apod. Jde to všechno, jak sami vidíte, hrozně rychle…

Prosíme vás, napněme všichni společně síly, teď, když už to očividně začalo…, tuto mariánskou misi musíme dovést do zdárného konce. Mnoho duší i životů na ní závisí. (I těch vašich.) Prosíme, pomozte

Čísla účtů pro vaši finanční pomoc na výše zmíněné účely této mariánské mise jsou:

670100-2215221088/6210 (mBank)

1690137016/3030 (AirBank)

( – v případě zahraniční platby u AirBank: IBAN: CZ27 3030 0000 0016 9013 7016, SWIFT: AIRACZPP)

Děkujeme vám všem, kteří naši prosbu vyslyšíte a svým finančním příspěvkem na některý z výše uvedených účtů umožníte co nejrychlejší dokončení rozdělané práce

SVATÉ PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, PROSÍME TĚ, VYSLYŠ NÁS!

Děkujeme vám všem, kteří pomáháte!

Prosíme o vaši modlitbu. Děkujeme

S nadějí se modlíme

Pán Ježíš žehnej vás a vaše rodiny +++

Vaše Mariánské společenství

Panno Maria Sedmibolestná, PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, Svatý Josefe, svatý Petře a Pavle, svatá Anežko Česká, svatý Cyrile a Metoději a jejich druhové, svatí Archandělé Michaeli, Rafaeli a Gabrieli, svatý Václave, svatá Anetko, svatá Theodoriko, svatý Augustine, svatá Kateřino, blahoslavený Karle, svatý Mikuláši, svatý Václave, svatá Anežko, svatá Zdislavo, svatý Jene Nepomucký, svatá Ludmilo, svatý Tadeáši, svatý Ivane, svatý Hugo, svatá Hildegardo z Bingen, svatá Balbíno, svatý Mořici a jeho druhové, svatý Atanasie, svatý Eusebie, svatý Klemente, svatý Dominiku, svatý Ivane Rilský, svatá Felicito, svatá Maria Felixo, svatá Juliáno, svatá Filoménko, svatý Antoníne z Padovy, svatý Jeronýme, svatý Judo Tadeáši, svatý Prokope, svatý Alexandře Jeruzalémský, svatý otče Scaletti, svatý otče Farine, svatý otče Michale a všichni naši přímluvci v Nebi, orodujte za nás!


Zdroj: petrabostlova.wordpress.com/…am-vse-stihnout-vcas-rekapi-2/