Clicks3.6K
Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski w Świebodzinie 31.10.2020. Film z kanału jutubowego WPosłudze, który pokazuje działalność Grzegorza Wróblewskiego, otrzymującego od lat Orędzia z Niebios. …More
Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski w Świebodzinie 31.10.2020.

Film z kanału jutubowego WPosłudze, który pokazuje działalność Grzegorza Wróblewskiego, otrzymującego od lat Orędzia z Niebios. Jest to dzieło Boże, na co jest bardzo wiele świadectw i dowodów, mowa o uzdrowieniach na duszy i na ciele.
Oryginalny opis filmu:

Od 31 października 2020 roku, Pan Jezus jest w pełni Intronizowanym Królem Polski, przez władze kościelne i świeckie, z wybranym imiennie ludem. Szczegóły w tym rekordowo długim filmie, ale taka też była długość Intronizacji 11:00 - 15:00. Co robić dalej - informacje w filmie, teraz wszystko nastąpi już zapewne szybko. Pokuta i mocny żal za grzechy oraz prośby o Miłosierdzie Boży, biedne dusze grzeszników. Mamy Króla i Królową Polski, mamy Królestwo Dwóch Serc Miłości w Polsce.
Public domain
Mała Iskra
Słowa Boga Ojca przekazane Cyprianowi Polakowi 7 listopada 2020:

"Mój Syn Jezus Chrystus jest Królem Polski od 31 października, intronizowany w należyty sposób przy udziale Kościoła i władz, choć w ograniczonym zakresie. Jego władza została znacznie wzmocniona nad narodem polskim przez tą Intronizację."
ObjawieniaOlawskie.pl
Warto pobierać materiał na dysk, gdyż jest długi i lepiej mieć go u siebie (1,9GB). Albo z Glorii, albo stąd też można:

wrzucplik.pl/pokaz/2104322---5vlt.html