CÓRKA MARYI
2.5K

JEZUS: Przygotujcie swoje rodziny, że będą świadkami Mojego Krzyża na niebie

KSIĘGA PRAWDY

środa, 8 czerwca 2011 roku, godz. 16.45

Moja szczerze umiłowana córko, muszę dzielić z tobą uczucia, jakie teraz znoszę. Pierwsze z nich jest uczuciem szczęścia, bo mam przynieść tak wiele Miłosierdzia Moim dzieciom podczas Oświecenia Sumień, które jest blisko.

I są też Moje Łzy wielkiego smutku z powodu tych nieświadomych tego Wydarzenia i tych, którzy są nieprzygotowani. Moje dzieci będą musiały powiedzieć o tym Wielkim Wydarzeniu tak wielu swoim przyjaciołom i rodzinie, aby uratować ich dusze.

To nie ma znaczenia, jeśli się będą uśmiechać lub wyśmiewać wasze twierdzenia, bo potem wam podziękują. Powiedzcie im prawdę. Poproście ich, aby otworzyli swoje umysły. Powinni zostać uświadomieni co do tego, czego doświadczą, bo gdy ujrzą Mój Krzyż na niebie, będą przygotowani. To jedynie to potrzebują zrozumieć. Przyjmą wtedy dyskomfort, jaki będą znosić, gdy ich wcześniejsze życie zostanie im odtworzone przed oczami. Powiedzcie im, aby przemyśleli swoje życie, i przypomnijcie im, że może wyrządzili krzywdę swoim współbraciom i siostrom.

Po Ostrzeżeniu rozprzestrzeniajcie Moje Słowo
Moje dzieci, gdy tylko nastąpi Ostrzeżenie i kiedy będzie miało miejsce nawrócenie, ruszajcie szybko, by rozprzestrzeniać Moje najświętsze Słowo. Istnieje ku temu nagląca potrzeba, bo będzie to decydujący okres. To wtedy, dzięki pracy Moich umiłowanych wyznawców na całym świecie, Moje dzieci pozostaną na właściwej drodze. Będzie to czas, kiedy modlitwa i nawrócenie będą mogły osłabić wpływ zamętu, który nastąpi przez panowanie zarówno antychrysta, jak i fałszywego proroka.

Przyjmijcie teraz prawdę, jaką ona jest. Nie lękajcie się prawdy. Przyjmijcie ją; bo gdy tak uczynicie, zostaniecie uwolnieni, a wasze zaufanie do Mnie umożliwi wam prawidłową obronę Mojego Słowa. Lęk was powstrzyma, Moje drogie dzieci. Odwaga zdobędzie dusze. Wasza walka w Moim Imieniu złagodzi Moje cierpienie i przyniesie Życie Wieczne tak wielu więcej duszom, które rozpaczliwie potrzebują waszej pomocy.

Moja Miłość do was, dzieci, jest wszechogarniająca i nigdy nie słabnie w swojej intensywności. Mój Krzyż jest ciężki, ale jeśli przyjmiecie go z miłością w sercach, wasze brzemię będzie lekkie. Wy, Moi umiłowani wyznawcy, wyświęceni słudzy i ludzie świeccy, jesteście Moją przyszłą Armią, która pomoże pokonać szatana.

Módlcie się teraz o siłę, aby sprostać wyzwaniom w waszej wierze. Dawajcie przykład, a Dar, którego udzielam każdemu z was, kto przysięga Mi swoją wierność, spowoduje natychmiastowe nawrócenie, kiedy będziecie głosić Moje najświętsze Słowo.

Pamiętajcie, jestem teraz z wami przez cały czas. Wielu z was, którzy przez pewien czas byli blisko Mnie, doświadczy teraz silniejszego poczucia Ducha Świętego i mocy rozeznania, co was zadziwi. Przyjmijcie to jako jeden z największych Darów dawanych dziś człowiekowi. Nie udzielałem takiej wielości tych Łask, odkąd Moi apostołowie otrzymali te cenne Dary poprzez Ducha Świętego.

Wy, Moi wyznawcy, w tym Moi wyświęceni słudzy, jesteście Moim prawdziwym Kościołem. Z pomocą Boga, Ojca Przedwiecznego, będę was prowadził, abyście mogli maszerować ze wszystkimi Moimi dziećmi ku Nowemu Rajowi, który czeka na was wszystkich.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/prepare-your-fa…

________________________________________________________________________

Orędzia o Ostrzeżeniu czyli Oświetleniu sumień

05.06.2011, 16:30 - Zderzą się dwie komety, Mój Krzyż pojawi się na czerwonym niebie

08.06.2011, 16:45 - Przygotujcie swoje rodziny, że będą świadkami Mojego Krzyża na niebie

09.01.2012, 08:10 - Po Światowej Spowiedzi przygotuję Swoje Powtórne Przyjście

25.03.2012, 15:30 - Nawet Ostrzeżenie nie nawróci wszystkich niewierzących

14.06.2012, 18:15 - Chociaż Ostrzeżenia nie należy się obawiać, to jednak spowoduje ono ból u osób, które nie będą w stanie łaski

09.07.2012, 23:00 - Wszyscy ludzie, który żyją na świecie zobaczą swoją duszę i dowiedzą się, wielu po raz pierwszy, że ją mają

03.12.2012, 19:05 - Wzywam ludzkość, aby przygotowała się na Moje Wielkie Miłosierdzie

09.12.2012, 19:00 - Ogień Ducha Świętego, będzie odczuwalny w sercach wszystkich

11.12.2012, 17:00 - Maryja Panna: On, tak pokorny, przyjdzie w chwale pełnej blasku, a Jego Wielkie Miłosierdzie zaleje ziemię

20.02.2013, 19:30 - To Wielkie Oświetlenie Sumienia nastąpi po tym, gdy Mój Święty Wikariusz opuści Rzym

01.04.2013, 17:22 - Bóg Ojciec: Ja, wasz Ukochany Ojciec, ustaliłem ostatecznie dzień Ostrzeżenia. Tylko Ja znam jego datę

06.04.2013, 17:00 - Zbliża się czas pojawienia komety, kiedy ludzie będą sądzić, że są to dwa słońca, o czym już wcześniej mówiłem

20.11.2013, 14:15 - Kiedy przychodzę, jako Król Miłosierdzia, żadna dusza nie będzie miała jakiejkolwiek wątpliwości co do tego, kim Ja Jestem i czym Ja Jestem

__________________________________________________________________