Dziś tj. 09.06.22 będzie kolejny paszkwil na Bractwo Świętego Piusa X Piotra Mrotka

Kolejny atak Mrotka i kierowanie gróźb w stronę Bractwa św. Piusa X, a także @Quas Primas i moją

Zaczęło się od wpisu jego kumpla @Robert Suchowski, gdzie wprost rzucił oskarżenie na Ks. Stehlina , że jest PEDOFILEM i MASONEM. Wstawił ten artykuł z zagranicznej strony Tradycyjnej - ( Czyja to strona?)

Bractwo św. Piusa X: nadużycia seksualne w Afryce, ks. Stehlin doprowadzał chłopców - Tradycja i Wiara

Nagonka na Księdza Stehlina i Bractwo nabiera coraz większego tempa

Pod filmami
1. Tragiczne skutki pogrzebu w Nouvs Ordo są gorsze od morderstwa. Prawda o śmierci chrześcijańskiej, …
2. Marek Janik (Centrum Edukacyjne Brynica): Kazanie Bpa Williamsona - polemika z K. Klimczakiem (KRD)…
3. SZOK !!! Upadek i zgorszenie ks. Woźnickiego
4. @Quas Primas
5. SZOK !!! - Kim ty jesteś? - O x. NatanKU I x. WoźnickiM

Piotr Mrotek wykorzystuje swoją popularność tak jak Ks. Woźnicki do walki i oczerniania Bractwa Św. Piusa X, Ks. Karola Stehlina wykorzystując do tej walki swoich kumpli i kumpeleki jak obecnie @Izabela Sylwia w dodatku wielka obrończyni NOM, a Piotr jak pisała .... " jest prawdziwym Tradycjonalistą ..."

Czyni to z czystej zemsty jak się okazuje.... na mnie i na Quas Primas, za wstawione filmy o Woźnickim i komentarze jego kumpli, podle oczerniających Ks. Stehlina czyniąc go pedofilem, masonem.
W dodatku sam Ks Woźnicki wypowiedział się o Piotrze Mrotku co o nim myśli i Ks. Leopoldzie Powierży, którzy poprostu urabali obecnie biednego Ks. Michała Woźnickiego .

Można odsłuchać "pogadanki, obgadywanie przy ambonie" zwane "kazaniem" Ks. Woźnickego od 1:13:10 s. 2022.05.30, co myśli o Mrotku - 7.06./8.06 br o Ks. Leopoldzie Powierża, który również w raz Ks. Balembą przeszli pod pieczę bp. Williamsona - Sedewakandysty przyjmując wraz z ks. Balembą święcenia "sub conditione."

W godzinie dopołudniowej ok. godz. 12-tej przesłał mi informację na priv o to jego treść
"...
Dopóki będziesz obczerniac moich znajomych tak ja będę umieszcza coraz mocniejsza prawdę o bractwie. Sama podsycasx atmosferę swoimi wpisami i rzucasz nazwiskami moich znajomych. Będzie dziś odzew za twoje komentarze i quas Primas.

TO NIE PIERWSZY RAZ JAK GROZIŁ MI PIOTR co można się przekonać w wczęsniejszych komentarzach Piotra M. Dwa przedostatnie w filmy na jego stronie w Interniecie też były z zemsty za to że ośmieliłam się jego krytykować, czy puścić wywiad z ks. Śniadochem dot. Konsekracji, któremu też szkodziła ta "sekciarska grupa". Zemścił się na mnie i szkalując Bractwo. A jego kumple skrytykowali ks. Śniadocha Indultowca.

Piotr Mrotek wspólpracuje ze wszyskim, który atakują Bractwo - biskupi z NOM, księża, wczesniej był dr. Krajski, Indultowcawmi, z Źydo-ukraincami, pisowcami, lewakami, protestantami co widać to jawnie na Glorii. Kto wspiera Piotra M.

1 . Mrotek i jego znajomi, kumple działają na zasadzie: " Co wolno Wojewodzie to nie tobie.... smrodzie, lefebrystko..." tzn. Oni mogą oczerniać, obrażać, ośmieszać, ale ich nie tykaj.

OBRONA TO DLA NIEGO PODSYCANIE ATMOSFERY. Przypisuje mi swoje działanie. Dla "podsycania atmosfery " ma "kozła do bicia" - Bractwo i ks. Stehlina i mnie. Po mnie spływa co o mnie pisał i będzie pisał. Taka rola trolla. NIech nie myśli, że będę cicho siedzieć, tylko dlatego że mnie ośmieszy, albo liczy na to, a to już mi nie raz powiedział USADZI MNIE BRACTWO.

Czy (duże) dziecko ma siedzieć cicho, gdy oczerniają jego Ojca, Matkę?

2. Kieruje swoje ataki z czystej zemsty, na kogoś kto ośmiela go krytykować i jego bandy zw. znajomymi, kolesiami , kumplami ... którzy za jego namową czynią to samo co On - ośmieszają, oczerniają Bractwo , Ks. Stehlina - odbierając mu dobre imię, a także tego co ośmiela bronić Bractwa.

3. Już po raz enty Mrotek ujawnił swoją psychopatyczną naturę. Oczernia z zemsty na mnie Bractwo św. Piusa X. . Zauważcie, że po atakach na Bractwo dawał mi polubienie " uśmiechniętej buźki". Takie tylko chwalić, bo inaczej będzie żle

A najlepiej dawać mu prezenty, w tym filmie nawet jest zachęta do dawania jemu prezentów, gdzie wykorzystuje swoją popularność, chwali się wpływowymi osobami i kreuje się na "kulinarnego gwiazdora " jak Makłowski, bardziej pasuje do niego gwiazdor "Rączka gotuje" - Mrotek kucharz jedna ręką waży, a drugą wali, chlusta w twarz Bractwo i Kapłanów >>
. Z INNEJ BECZKI. KAŻDY ORZE JAK MOŻE 😁😆😆 CZASEM COŚ SIĘ UDA🥶😇

4. Teraz się miarka przebrała. Sprawa dot. oczerniania Bractwa w temacie rzekomych przekrętów finansowych Bractwa, oraz wyciąganie sprawy z Ks.Stehilnem z przed prawie 30 lat, w której został uniewiniony to już zakrawa na wokandę sądową.

Komu zależy, aby odgrzebywać sprawę zamkniętą na korzyść Ks. Stehlina i ukazując ją tak komentarzami jakby to zło stało się w roku 2022r. Padł ofiarą wedle powiedzenia CYGAN ZAWINIŁ A KOWALA POWIESILI.
KSIĄDZ JUŻ RAZ STANĄŁ PRZED SĄDEM I SIĘ TŁUMACZYŁ. TERAZ WCALE NIE MUSI SIE TŁUMACZYĆ,.... ŻE JEST WIELBŁĄDEM.

I TU APEL DO PRAWNKÓW, REDAKTORÓW WIERNYCH BRACTWA. Dosyć. Miara się przebrała. Niech ujawnia "swoje prawdy "o Bractwie przed Sądem".

W załączeniu komentarz burzliwy komentarz @Robert Suchocki oraz moją odpowiedź do Niego

Zgłoś
Zmień komentarz
Usuń komentarz
18 godziny temu
Posoborowe absurdy

-Jedna Msza za zmarłłych , dusz w czyśccu cierpiącym w Mszy Trydenckiej jest warta 10 Mszy NOM.

Ja nie chcę uczestniczyć w Mszy Trydenckiej sprawowanej np. przez księdza, który przez 25 lat molestował chłopców:
Bractwo św. Piusa X: nadużycia seksualne w Afryce, ks. Stehlin doprowadzał chłopców - Tradycja i Wiara
A może być jeszcze taka sytuacja, że np. mason może symulować, iż odprawia Mszę Trydencką. I wtedy wierny w żadnej Mszy nie uczestniczy, bo Jej po prostu w takiej sytuacji nie ma.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Moja odpowiedź

Posoborowe absurdy

Zgłoś
Zmień komentarz
Usuń komentarz
17 godziny temu
@Robert Suchowski - kolesiu @PiotrM i ks. Leopolda Powierży. Wiedziałam, że wypalisz z takim tekstem. Twój wpis ".... Ja nie chcę uczestniczyć w Mszy Trydenckiej sprawowanej np. przez księdza, który przez 25 lat molestował chłopców ...." A ławto ci uczestniczyć na Mszy przez pedofilów, homosiów na NOM w tym na Mszach sprawowanych przez kard. Dziwisza, bp. Skworca, bpl Meringa .... lista długa... który ukrywali pedofili , homosiów , przenosili tych księży do innych Parafii, zamiast ich wyrzucić z kościoła ?
Tak łatwo rzucasz oskarżenia i nienawiść . Jednak dziękuję ci za ten artykuł. Widać , że sprawa z lat 90-tych nabiera tempa, tak jakby rzekomo odbyła się teraz w latach 2021/2022. przez wrogów Bractwa jak bp. Willasmon, jak obrońca NOM Michael Voris były homoseksualista, który oskarżył kard. Dziwisza za mianowanie na fotele biskupie, kardynalskie przez Kard. Dziwisza i krycie sodomii przez JP II i kard. Dziwisza. I to @m.rekinek o kard. Dziwiszu nakręcił film

JEGO UNIEWINNIŁ SĄD FRANCISZKA - SAD KOŚCIELNY. Czyli dalej swój swego kryje.

Pytanie.

1. Więc nie robi ci to różnicy? Kard. Dziwisz oskarżany jest też przez ks. Isakowicza, oraz z dowodami na kard. Dziwisza , które ma Zbigniew Stonoga? - To tu OK . Będę chodził na Mszę NOM , ale nie będę chodził na Mszę Trydencką którą odpawia ks. Stehlin, bo kierujęsz się plotkami, niesprawdzonymi faktami.

Pytam jeszcze raz. Jesteś tego w 100 % pewny swoich oskarżeń na ks. Stehlina?
1. Dlaczego sprawa dopiero teraz wybuchła? Po prawie 30 latach? Na jakiej podstawie? I przez kogo poruszona? Czy zadałeś sobie te pytanie?

2. I dlatego sprawa trafi do Sądu Cywilnego oddana przez wiernych. Niech Ty, czy Mrotek, czy Kaktus, czy bp. Williamson niech się tłumaczą , niech pokazują swoje dowody.
Nie od księdza Stehlina, który został UNIEWINNIONY i to przez Sąd miejscowy bez interwencji Kościoła, Watykanu. ON JUŻ SIĘ RAZ TŁUMACZYŁ SIĘ I ZOSTAŁA NA PODSTAWIE DOWODÓW UNIEWINNIONY. I to wystarczy

Z pewnością ten gość będzie się musiał tłumaczyć z tego artykułu Bractwo św. Piusa X: nadużycia seksualne w Afryce, ks. Stehlin doprowadzał chłopców - Tradycja i Wiara

3. Masz pecha, że trafiłeś na mnie. Jestem osobą, która wie jak się wrabia księży w afery sodomickie, czy molestowanie seksualne .
W 2010 r. byłam namawiana przez jednego ważnego w tym czasie Senatora, abym oskarżyła ksiedza z którym on i ja miałam zatarg. Wykorzystał go do swojej kampanii wyborczej, a potem chciał go usunąć bo był mu niewygodny.
Napisali za mnie oskarżenie, które miało trafić do mediów, Gazety Wyborczej, TVN. ja miałam się tylko podpisać. W zamian miałam być przwrócona do pracy w sektorze państwowym, a nawet w wyższej instancji, mieć poparcie i ochronę tego senatora.
Gdy wręczył mi to pismo, z rzekomymi moim zeznaniami byłam w takim szoku że zaniemówiłam. Wzięłam kartki , potargałam je i rzuciłam mu w twarz i bez słowa wyszłam trzaskając drzwiami.

Wniosek.
Jestem pewna, że ks. Stehlina chciano wrobić wtedy. Nie bez powodu, gdy TERAZ wyciąga się tą sprawę JUŻ WTEDY ZAMKNIĘTĄ. Sprawę wyciąg się TERAZ , gdy bp Williamson umacnia swoją pozycję i wykorzystuje takie szuje jak Piotr Mrotek, czy Ciebie, albo Kaktusa. Miarka się przebrała. Wierni zbiorą pieniądze na adwokatów.
Quas Primas
Medalikowa wstawiła temat, który jak ulał pasuje do niej ! 😂 😂 😂
-------------------------------------
Nie ma bowiem gorszego głuchoniemego od tego, kto po prostu nie chce słuchać. Nie ma gorszej ślepoty niż ta, gdy człowiek nie chce widzieć.
Quas Primas
Nie od DZIŚ wiadomo, że Piotr w bezczelny sposób atakuje Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X. Jak już wiele razy pisałam, on jest PIONKIEM w grze, bo sam nie potrafi sklecić jednego poprawnego zdania, a i czytać nie potrafi tego, co mu napiszą. Nie ma też żadnego pojęcia o historii Kościoła, historii Bractwa i Jego ZASŁUG dla uratowania katolickiej Wiary.
Pewne jest, że współpracuje z osobą …More
Nie od DZIŚ wiadomo, że Piotr w bezczelny sposób atakuje Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X. Jak już wiele razy pisałam, on jest PIONKIEM w grze, bo sam nie potrafi sklecić jednego poprawnego zdania, a i czytać nie potrafi tego, co mu napiszą. Nie ma też żadnego pojęcia o historii Kościoła, historii Bractwa i Jego ZASŁUG dla uratowania katolickiej Wiary.
Pewne jest, że współpracuje z osobą prowadzącą blog "Święta Tradycja". Ja osobiście bardzo ZAWIODŁAM się na tej osobie (prowadzącej ten blog) jak i na ks. Leopoldzie Powierża.
Ten, kto się na spokojnie przyjrzy poczynaniom Mrotka dojdzie do takiego samego wniosku jak ja.
Moim zdaniem, nie ma co się przejmować głupimi prowokacjami czy "wynalazkami" paszkwili. Ot, taka jest rola religijnych nędzarzy.
Kto idzie za nimi? Ano, tacy sami jak Pyjter! Ci, co popierają lajkami, czy komentarzami wydumane paszkwile herszta "bandy".
Uważam, że bardzo dobrze robią księża z Bractwa, że MILCZĄ i nie odnoszą się (nawet) do publicznych oszczerstw na Bractwo. Nie będą się zniżać do ich poziomu.
Piotrze - produkuj się dalej i zbieraj wokół siebie oszczerców. Pan Bóg widzi i sprawiedliwie osądzi...

ps. Pyjter - obejrzałam filmik, jak robiłeś koktail i powiem ci, że....... kobiety w tym domu brakuje!!!
Posoborowe absurdy
@Quas Primas "... ps. Pyjter - obejrzałam filmik, jak robiłeś koktail i powiem ci, że....... kobiety w tym domu brakuje!!!.."
Ależ on ma kobietę - zaciekłą jego obrończynię @Izabela Sylwia . Dlaego nie ma do domu Piotra. Może ją zatrudnić jako sprzątaczkę. Dobrana z nich para w walce z Bractwem. Z drugiej strony jak się dogadują skoro Ona zaciekła obrończyni NOM, i księży z NOM (bardziej …More
@Quas Primas "... ps. Pyjter - obejrzałam filmik, jak robiłeś koktail i powiem ci, że....... kobiety w tym domu brakuje!!!.."
Ależ on ma kobietę - zaciekłą jego obrończynię @Izabela Sylwia . Dlaego nie ma do domu Piotra. Może ją zatrudnić jako sprzątaczkę. Dobrana z nich para w walce z Bractwem. Z drugiej strony jak się dogadują skoro Ona zaciekła obrończyni NOM, i księży z NOM (bardziej pasowałaby do @Zwyczajny Katolik , który jak ona bronią NOM) a Mrotek rzekomo "prawdziwy Tradycjonalista" - indultowiec, czy coś pośredno z Sedewakandytami - z sekty LEOPOLDA POWIERŻY, na czele z jego sekretarką Eweliną Anną Syzdek blogu "Święta Tradycja"

Ta grupa wraz z Ks. Powierżą, który przyjął święcnie z rąk bp. Williamsona tworzą NOWĄ SEKTĘ TRADYCYJNĄ coś na wzór Bractwa Św. Piusa X. z wydawnictem książek, budową kaplic, które niedawno ta grupa krytykowała, że Bractwo nie broni Kościołów, ale budują kaplice, a przy tym robią "nadużycia finansowe" ... itd

I co? Jak teraz wyglądają? Ks. Powierża wyrzucony z Kościoła i podobno ma być usunięty tak jak ks. Woźnicki do stanu świeckiego , gdzie i w jakich kościołach będzie odprawiał Mszę Trydenką? Może w stodole jak to ujawnił Mrotek w swoim filmie przez Ewelinę Syzdek z blogu "Święta Tradycja". I podzielił los Bractwa, którzy też zmuszeni zostali do budowania Kaplic. Ale ks. Powierża , będzie ciął koszty i kaplice będą przekształcanie ze STODOŁ.... Ciekawe 🤔 ile stodół jest w mieście???
Posoborowe absurdy
@Quas Primas Zagadzam się z Tobą w 100 %, że Bractwo ingoruje Piotra M. który cały czas prowokuje Ks. Stehlina, Ks. Bańkę, nadal prześladuje Ks. Szydłowskiego, któremu się podlizywał przez ok. 1- 1,5 r. i nadal go prześladuje tam gdzie przebywa przez obrończynie ks. Woźnickiego.
NIECH PASTERZE MILCZĄ, ALE NIECH WOJŁAJĄ OWCE. Od tego są aby bronić swoich pastrzy.
Posoborowe absurdy
Uwaga!!! uwaga !!!. @Izabela Sylwia tak jak Piotr Mrotek, Elkam, m.rekinek ściśle współþracjują z Adminem i Tommy1, aron+
JAKIM PRAWEM Z MOJEJ STRONY ZNIKNĄŁ MÓJ WPIS DO CIEBIE !!!
Skasowałam na mojej stronie dwa Twoje prowokujące wpisy do mnie i oto miałaś pretensje.
Odpisałam DOSYĆ PROWOKACJI. Jak prawem i jak to możliwe, że ty wykasowałaś ten wpis na mojej stronie? TO już drugi raz zrobiłaś. …More
Uwaga!!! uwaga !!!. @Izabela Sylwia tak jak Piotr Mrotek, Elkam, m.rekinek ściśle współþracjują z Adminem i Tommy1, aron+
JAKIM PRAWEM Z MOJEJ STRONY ZNIKNĄŁ MÓJ WPIS DO CIEBIE !!!
Skasowałam na mojej stronie dwa Twoje prowokujące wpisy do mnie i oto miałaś pretensje.
Odpisałam DOSYĆ PROWOKACJI. Jak prawem i jak to możliwe, że ty wykasowałaś ten wpis na mojej stronie? TO już drugi raz zrobiłaś.
Od tej pory będziesz blokowana. A jeżeli jakiśm cuden nie uda się ciebie zablokować jak ostatnio. Będę kasować twoje wpisy aż do skutku. Tak samo @Robert Suchowski . Co trzeba zgromadzone. Dyskusja z wami jest jałowa... jak "jałowe jest małżeństwo homoseksualne".
Posoborowe absurdy
@Elkam - @Izabela Sylwia , @PiotrM I tu cię uprzedziłam manipulatorze. O to link do całości wywiadu na mojej stronie Marek Janik (Centrum Edukacyjne Brynica): Kazanie Bpa Williamsona - polemika z K. Klimczakiem (KRD)…
Cóż za rozczarowanie 🤑 🥴 🤥 Pyjter nie puścił paszkwilu, gdzie Ja i @Quas Primas miałyśmy się "spalić ze wstydu" 😎 😎., aby już nigdy nie krytkować Ciebie i twoich kumpli …More
@Elkam - @Izabela Sylwia , @PiotrM I tu cię uprzedziłam manipulatorze. O to link do całości wywiadu na mojej stronie Marek Janik (Centrum Edukacyjne Brynica): Kazanie Bpa Williamsona - polemika z K. Klimczakiem (KRD)…
Cóż za rozczarowanie 🤑 🥴 🤥 Pyjter nie puścił paszkwilu, gdzie Ja i @Quas Primas miałyśmy się "spalić ze wstydu" 😎 😎., aby już nigdy nie krytkować Ciebie i twoich kumpli, którymi manipulujesz. Dziwię się że tak długo czekałeś z tym materiałem, a właścwie URYWKIEM Z CAŁOŚCI kolejnego twojego kolesia z Katowic.
Puszczasz to co ci wygodne. Dalszego to fragmentu już nie puściłeś jak gość skompromitował się opowiadając o Garabandal , a tym samym skompromitował się bp. Williamson.
Posoborowe absurdy
Kompromituj się dalej
Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
Która zmieniła ksywę na @Izabela Sylwia . Młodsza czy starsza?
Posoborowe absurdy
Kto szuka ten znajdzie. Oto @PiotrM kumpelek etatowego trola, antypolaka, antykatolika na Glorii TV. jak @Elkam - To przypadek że dwójka Panów i kobietka @Izabela Sylwia pochodzą z Chorzowa? Elkam, Izabela Sylwia zaciekle bronią NOM i JP II i bronią Piotra Mrotka, który też zwałczał Indultowców jak np. Ks. Śniadocha. Kim więc jest ta trójka z najbliższego otoczenia?
Posoborowe absurdy
No tak. Do Dąbrowy rzut beretem. A pod tą ksywą którą jesteś to ta młodsza, czy mamusia? Bo mamusia moze być w Dąbrowie, a ty w Chorzowie , Też na jedno wychodzi
Posoborowe absurdy
I tu powiedzialaś prawdę.
Posoborowe absurdy
@PiotrM Właśnie pokazujesz się takim jakim właśnie jesteś na czele też z Elkam
Robert Suchowski
Czemu tak krzyczysz Posoborowe absurdy ? Denerwujesz się czymś ?
Posoborowe absurdy
Czysty prowokator i zwykły podlec
Posoborowe absurdy
@PiotrM Na jedno wychodzi. To ty puszczasz i nakręcasz towarzystwo . @Elkam - Masz rację. To jest wasza strategia? Tak też nakręcacie @Ks Wożnickiego? Kij ma dwa końce.
Posoborowe absurdy
Doskonale. A ty pojmujesz, co znaczy "kij ma dwa końce"?
PiotrM
To nie atak i nie mój film. Ja tylko udostępniam 😬😁😇Zważ co piszesz. To nie groźba . Jeszcze film nie wszedł a już rzucasz oskarżenia?! Prorokini się znalazła. Ona wie co ja wrzucę!