Clicks3.2K
Edward7
20

Pielęgniarka Maria Olzewski: " Nagrałam, jak mordują pacjentów ''

„Już pierwszego dnia [w Elmhurst] byłam w szoku. To było coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem. Pacjenci byli sami w pokojach podpięci do respiratorów [bez] rodziny, która [by mogła im pomóc]. Ludzie umierali z powodu rażącego zaniedbania, błędów w sztuce lekarskiej i niegospodarności ”
TULSA, Oklahoma, 26 kwietnia 2021 ( LifeSiteNews ) - Erin Maria Olzewski, pielęgniarka informująca o nieprawidłowościach, która w zeszłym roku trafiła na pierwsze strony gazet dokumentując „oszustwa, zaniedbania i chciwość”, które „doprowadziły do niepotrzebnych zgonów” podczas szczytu "pandemii" COVID-19, udzieliła wywiadu do LifeSiteNews podczas Konferencji Zdrowie i wolność, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i refleksjami. Olzewski , której odkrycia zostały po raz pierwszy ujawnione w popularnym wideo z czerwcal "Rhema Bible College".

Pochodząca z Wisconsin, obecnie mieszkająca obecnie w rejonie Tampa na Florydzie, Olzewski, wyjaśniła, jak zgłosiła się na ochotnika do tymczasowej pracy jako pielęgniarka w Nowym Jorku, mówiąc Rebece Roberts z LifeSite: „Nie widzieliśmy dużego napływu [COVID -19] pacjentów ”na Florydzie. Będąc także weteranem armii, służyłam w Iraku w latach 2003-2004, Olzewski wspomniała, jak zdecydowała się wejść do innego typu „strefy wojny frontowej”, służąc tym bardziej potrzebującym w „epicentrum” pandemii.

Po przyjeździe ze zdziwieniem odkryła, że „siedziała przez trzy dni i nie miała nic do roboty” i dowiedziała się, że inne pielęgniarki „siedziały w pobliżu przez 21 dni lub cały miesiąc i otrzymywały 10 000 dolarów tygodniowo” bez żadnego przydziału. „Skoro tak bardzo potrzebowali pielęgniarek, to po co mnie tu przyprowadzili, skoro w pobliżu siedzą pielęgniarki?” - zapytałam, opisując to jako swoją pierwszą „czerwoną flagę”, że rzeczywista sytuacji w Nowym Jorku nie była tym, o czym donosiły media.

I „szczęście dla mnie” - powiedziała z uśmiechem i nutą sarkazmu - „Przydzielono mnie do szpitala Elmhurst [w Queens], który stał się„ epicentrum w epicentrum ”” z powodu zgłoszonych zgonów z powodu COVID-19. „Już pierwszego dnia [w Elmhurst] byłem w szoku. To było coś, czego nigdy wcześniej nie widziałam - powiedziała. „Pacjenci byli sami w pokojach, podpięci do respiratorów [z] z zakazem wstępu rodziny [by mogła ich bronić]. Ludzie umierali z powodu rażącego zaniedbania, błędów w sztuce lekarskiej i niegospodarności ”.

„Dla mnie było to naprawdę trudne do przełknięcia. Wszystko nabrało dla mnie sensu w tym momencie, dlaczego w Nowym Jorku zginęło tyle osób - powiedziała.

Po dobrym krzyku w swoim pokoju hotelowym, w końcu skontaktowała się z prawnikiem w Nowym Jorku, który załatwiła „parę okularów” i zaczęła dokumentować to, co widziała w szpitalu.

„Nagrałem, jak mordowali pacjentów. Nagrałem tylko całkowite i absolutne lekceważenie ludzkiego życia - powiedziała.
Według filmu Olzewski ujawnił, jak pacjenci, u których wielokrotnie wykonywano testy na COVID-19, bo był negatywny, byli opisywani na swoich wykresach jako „potwierdzeni dodatni z COVID”, co skutkowało wyższymi odszkodowaniami z rządowych wypłat. Porównała leczenie, które było na Florydzie, z tym, co działo się w Nowym Jorku. „[Na Florydzie] leczyliśmy naszych pacjentów hydroksychlorochiną, cynkiem… wysłaliśmy ich do domu i wszystko było w porządku”. W Nowym Jorku „zakazali alternatywnych metod leczenia, takich jak hydroksychlorochina. Jedyne, co mogli zrobić, to założyć ludziom wentylatory ”.

W tamtym czasie Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) zapewnił coś, co niektórzy nazywali „ perwersyjnymi zachętami ” ustanowionymi przez rządowe fundusze na pomoc związaną z COVID-19, które przyznawały szpitalom znacznie większe odszkodowania, gdyby pacjenci zostali sklasyfikowani jako chorzy na COVID-19 (13 000 USD), lub jeśli zostaną podłączeni pod respirator (39 000 USD).

Olzewski wskazał, że te bodźce dramatycznie wpłynęły na to, co działo się w Elmhurst. „Wiesz, 13 000 dolarów za przyjęcie pacjentów [sklasyfikowanych jako COVID-19], a oni po prostu przyjmowali wszystkich”. Ponadto twierdziła, że dzięki zachęcie w wysokości 39 000 USD szpital umieszczałby następnie przyjętych pacjentów „na respiratorze, o którym wiedzieli, że ich zabije”. Ponadto „w niektórych przypadkach” była zachęta w wysokości „10 000 dolarów [za] każdą śmierć”. Ponieważ rodziny zostały wyrzucone i nie były w stanie monitorować to, dlatego była to „idealna burza i ludzie to wykorzystali”.

Zastanawiając się nad zamknięciami, (blokadami) w zeszłym roku, a obecnie w niektórych miejscach, powiedziała, że zawsze były one „całkowicie nie do przyjęcia. Ludzie zostawali w domach i zachorowali, co spowodowało jeszcze więcej zgonów ”. Podczas gdy większość stanów próbowała usprawiedliwić blokowanie statystykami pochodzącymi z Nowego Jorku, Olzewski skrytykował niesprawiedliwość „odbierania wolności ludziom w oparciu o liczby z Nowego Jorku… które teraz wiemy, że są kłamstwami”. Powiedziała, że wiele z tych wysokich wskaźników śmiertelności pochodziło od „[Gov. Andrew] Cuomo umieszcza tych pacjentów [COVID-19] w domach opieki ”, szerząc infekcję wśród członków najbardziej narażonej populacji.

Liczba zgonów w domach opieki w stanie Nowy Jork w tym okresie przekroczyła 15 000, a po zatuszowaniu tych liczb przez Cuomo pojawiło się wiele wezwań do rezygnacji nawet z członków jego własnej Partii Demokratycznej. „Ale blokady wyrządzają znacznie więcej szkód” niż wirus - powiedział Olzewski. Należą do nich „problemy emocjonalne, depresja, samobójstwa, po prostu zły stan zdrowia każdego, kto żyje w samym strachu. Po prostu nie ma sposobu na życie. Zabieranie wolności opartej na fałszywej narracji jest nieamerykańskie ”.

Odnosząc się do porad, podkreśliła potrzebę skupienia się na zdrowiu metodami naturalnymi. „Nikt nie koncentruje się na profilaktyce zdrowotnej i na tym, co można zrobić. Kwercetyna jest naturalną alternatywą dla hydroksychlorochiny, można ją kupić bez recepty, wziąć z cynkiem, witaminą C, wyjść na zewnątrz i poćwiczyć. Dbaj o zdrowie i pij wodę - powiedziała. "Być odważnym, i bądź odważny. I wyjdź poza swoją strefę komfortu.
Jeśli to zobaczysz, powiedz to i pomyśl o przyszłych pokoleniach. Jeśli nie walczysz teraz, kto to zrobi? Kto będzie walczył? Dla mnie [zachętą] są moje dzieci… To nasze przyszłe pokolenia. Nadszedł czas, aby polepszyć i zmienić świat. Nie możemy pozwolić im ukraść nam [naszej wolności] - podsumowała Olzewski.

Patrick Delaney - humansarefree.com
Wieczne Odpoczywanie Amen
LICZBY ZALECANYCH SZCZEPIEŃ W RÓŻNYCH KRAJACH

Prof. Dorota Majewska

Kraje o najmniejszej liczbie szczepień (najczęściej opóźnionych) cechują się najniższą umieralnością niemowląt.

USA, które stosują najwięcej szczepień, mają też najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt
oraz największy procent chronicznie chorych i upośledzonych dzieci (ok. 65%) ze wszystkich krajów rozwiniętych.

More
LICZBY ZALECANYCH SZCZEPIEŃ W RÓŻNYCH KRAJACH

Prof. Dorota Majewska

Kraje o najmniejszej liczbie szczepień (najczęściej opóźnionych) cechują się najniższą umieralnością niemowląt.

USA, które stosują najwięcej szczepień, mają też najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt
oraz największy procent chronicznie chorych i upośledzonych dzieci (ok. 65%) ze wszystkich krajów rozwiniętych.

Kraje najmniej szczepiące, lub wcale, mają najniższe wskaźniki umieralności niemowląt i najzdrowsze dzieci.

W Polsce obowiązkowo podaje się dzieciom 26-30szczepionek do końca 2 r. życia.

Fakty mówią same za siebie i nie zamaskuje ich żadna proszczepienna propaganda, ani zmanipulowane opinie przekupionych „ekspertów”, lub pseudonaukowe publikacje-fałszywki.
Jan Zbigniew wojan
Tak nowe rozporządzenia ministra chorób zostały przedstawione wczoraj /07.05.21/: "Nadal jednak zakrywać usta i nos należy w środkach transportu publicznego, w samolotach, w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, jak również na terenie nieruchomości wspólnych np. klatkach schodowych, windach …More
Tak nowe rozporządzenia ministra chorób zostały przedstawione wczoraj /07.05.21/: "Nadal jednak zakrywać usta i nos należy w środkach transportu publicznego, w samolotach, w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, jak również na terenie nieruchomości wspólnych np. klatkach schodowych, windach czy garażach podziemnych, w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, chyba, że pracodawca postanowi inaczej." A tak dziś /08.05.21/: "Natomiast bez maseczki można pozostawać w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych." Ale to nie koniec ciekawostek, bo zasady te będą obowiązywać od godziny 00.00 dnia 16.05.21 roku co by znaczyło, że do godziny 24.00 dnia 15.05.21 r. wirus jeszcze będzie atakował, a potem już nie - widocznie taką mają umowę ! Kogo słuchać, kto ma rację - można się naprawdę pochorować z tak mądrej głupoty ! W Chinach zaszczepionych około 5%, USA niecałe 30%, Niemców około 20%, a w Polsce już ponad 35% no i kto jest “lepszy”? Niektóre media piszą, że jest to zasługa historyka M. Dworczyka, lecz chyba na pochwałę zasłużył Pazura ! Na jesień dowiemy się kto prowadzi w tym szczepionkowym szale, policzymy zgony tej tzw. czwartej fali, poszczepiennej - będzie przykro, oj będzie, a odszczepić się niestety już nie da, lecz komu to tłumaczyć ? Baba na targu mówiła, że podczas testowania “szczepionki” na różnych zwierzętach, wszystkie zdechły nawet nie doczekawszy 10 miesiąca po zaszczepieniu, a Baba wie co mówi !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
. Leliwa
I jak zwykle jedynie Polacy nauczeni myśleć samodzielnie i nie bać się odzywać.
Mari Olzewski - to przecież Maryśka Olszewska
starski
To ta pani, która widziała, że jedynym pacjentem który przeżył respirator był ten, który się sam odintubował...
Jan Zbigniew wojan
To są zwykli mordercy, wszystkie wojny, rewolucje, powstania organizowali tylko dla swoich korzyści !
darek104
Tak, Chazarzy to zwykli patologiczni mordercy
. Leliwa
Przestań pitolić o Chazarach - pisz jasno że to Żydzi (nie mylić z narodem wybranym)
Jan Zbigniew wojan
CAI24.pl
cai24.pl/swiat/4561/rockefellerowie-wiedzieli-o-pandemii/
Covid-19: spisek Rockefellerów
Autor Robert Cheda
30.04.2020
W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa.
– Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa …More
CAI24.pl
cai24.pl/swiat/4561/rockefellerowie-wiedzieli-o-pandemii/
Covid-19: spisek Rockefellerów
Autor Robert Cheda
30.04.2020
W 2010 r. centrum naukowe Fundacji Rockefellerów opublikowało scenariusz obecnej pandemii. Prognoza wydarzeń jest dokładniejsza od wizji prezentowanych przez Billa Gatesa.
– Pandemia, której oczekiwał świat, w końcu wybuchła. W odróżnieniu od wirusa H1N1 z 2009 r. nowa mutacja grypy okazała się nadzwyczajnie zaraźliwa i śmiertelnie agresywna. Nawet kraje najlepiej przygotowane pod względem epidemiologicznym zostały błyskawicznie powalone na kolana – to cytat z naukowego biuletynu: „Scenarios for the Future of Technology and International Development”, opublikowanego przez The Rockefeller Foundation w 2010 r.
W dalszej części ponury scenariusz szacuje, że pandemia wirusa nowego typu porazi 20 proc. globalnej populacji, zabijając 8 mln ludzi. Co prawda, naukowcy przewidzieli, że zbierze największe żniwo w krajach Trzeciego Świata.
– Infekcja rozleje się na cały świat, ale nieproporcjonalnie wysokie straty poniosą Afryka, Azja Południowo-Wschodnia i Ameryka Południowa, gdzie choroba będzie buszowała na podobieństwo pożaru z powodu braku odpowiednich procedur – można przeczytać w biuletynie.
Z drugiej strony, Fundacja zaznaczyła wyraźnie: – Powstrzymywanie okazało się ogromnym problemem nawet dla państw wysokorozwiniętych.
Na przykład: – Początkowa polityka Białego Domu polegająca jedynie na ostrzeganiu obywateli przed krajowymi i międzynarodowymi podróżami lotniczymi okazała się fatalnie nieskuteczna. Przyczyniła się jedynie do szybkiego rozlania epidemii na całym terytorium Stanów Zjednoczonych.
Ciekawy fragment dotyczy również przebiegu epidemii w Chinach. Analitycy z zadziwiającą dokładnością przewidzieli wprowadzenie drakońskiej kwarantanny i zduszenie zarazy środkami policyjnymi w relatywnie krótkim czasie.
Wizja pandemii jest tylko jednym z fragmentów szerszej analizy dotyczącej przyszłości świata. W ramach projektu „Lock Step” Rockefellerowie opisali następstwa masowej infekcji.
– Powstanie świat kontroli państw nad gospodarką i społeczeństwem, który zahamuje innowacyjność i wywoła ostre protesty obywatelskie – czytamy. Między innymi dlatego, że populacja państw wysokorozwiniętych otrzyma epidemiczne identyfikatory, które umożliwią stały nadzór nad każdym krokiem jednostki w czasie rzeczywistym. Niezadowolony będzie również biznes, nadmiar bowiem państwowych regulacji stłumi aktywność przedsiębiorców”.
Zatem około 2025 r. na świecie wybuchnie światowa rebelia, która zmiecie państwa narodowe i odda władzę globalnym władzom, które zostaną powołane, aby zarządzać całą ludzkością.
Jak we wstępie napisali autorzy scenariusza z 2010 r. – Nie opuszcza nas przeczucie, że coś bardzo niebezpiecznego zaburzy globalny ład, w którym ogromną rolę odgrywają władze narodowe.
I jak tu nie wierzyć w spisek globalistów?
One more comment from Jan Zbigniew wojan
Jan Zbigniew wojan
10-letni dokument fundacji Rockefellera i ćwiczenia tuż przed faktyczną pandemią powinien jasno wyjaśniać, że ta pandemia była zamierzona i NIE została spowodowana przez Chiny
reddit.com/…33hi/10yearold_document_by_rockefeller_foundation/
W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała dokument zatytułowany „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” , w którym wymyślili „…More
10-letni dokument fundacji Rockefellera i ćwiczenia tuż przed faktyczną pandemią powinien jasno wyjaśniać, że ta pandemia była zamierzona i NIE została spowodowana przez Chiny
reddit.com/…33hi/10yearold_document_by_rockefeller_foundation/
W 2010 roku Fundacja Rockefellera opublikowała dokument zatytułowany „Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” , w którym wymyślili „scenariusz” dla swoich planistów, który uderzająco przypomina to, czego doświadczamy dzisiaj.
Mam na myśli ... To jest BEZPOŚREDNI CYTAT z tego dokumentu, który zamieściłem powyżej:
Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność zarówno ludzi, jak i towarów została zatrzymana, osłabiając branże, takie jak turystyka i przerywając globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalnie, normalnie tętniące życiem sklepy i biurowce stały przez wiele miesięcy puste, pozbawione zarówno pracowników, jak i klientów.
[…]
Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych, polegająca na „silnym zniechęcaniu” obywateli do latania, okazała się zabójcza w swej pobłażliwości, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także poza granicami. Jednak kilka krajów wypadło lepiej - w szczególności Chiny. Szybkie nałożenie i egzekwowanie przez chiński rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także natychmiastowe i niemal hermetyczne zamknięcie wszystkich granic uratowały miliony istnień, zatrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiając szybszą powrót do zdrowia po pandemii.
Rząd Chin nie był jedynym, który podjął ekstremalne środki, aby chronić swoich obywateli przed ryzykiem i narażeniem. Podczas pandemii przywódcy krajów na całym świecie podnieśli swoje uprawnienia i nałożyli surowe zasady i ograniczenia. [...] Aby uchronić się przed rozprzestrzenianiem się coraz bardziej globalnych problemów - od pandemii i międzynarodowego terroryzmu po kryzysy środowiskowe i rosnące ubóstwo - przywódcy na całym świecie mocniej trzymał się władzy.
Jakby tego było mało dymiącego pistoletu, 18 października 2019 roku WEF, Gates Foundation i John Hopkins byli współgospodarzami „ćwiczenia pandemicznego Event 201”, w którym „symulowali” „scenariusz” uderzająco przypominający czego dzisiaj doświadczamy. Szczegóły tego wydarzenia zostały opublikowane przez Johna Hopkinsa w jego oficjalnej 6-częściowej serii wideo:
Dyskusja na temat wprowadzenia i medycznych środków zaradczych (MCM)
Dyskusja na temat handlu i podróży
Dyskusja finansowa
Dyskusja o komunikacji i epilog
Pranie na gorąco i wnioski
Highlights Reel
W świetle tego, jak możesz uwierzyć w którykolwiek z oczywistych bzdur propagandowych, które wskazują na Chiny za to, co jest oczywiście wirusem wypuszczonym przez klasę rządzącą w Ameryce?
Należy również zauważyć, że Światowe Igrzyska Wojskowe odbyły się W TYM SAMYM CZASIE, co ćwiczenie pandemiczne Wydarzenia 201, W WUHANIE. Wtedy chińscy urzędnicy uważają, że armia amerykańska wypuściła wirusa w Wuhan.
Augustyn z Hippony
Logika zaszczepionych jest powalająca...szczepią się bo to chroni przed chorobami. Jednak zagrożeniem dla zaszczepionych są nie zaszczepieni bo mogą się od nich zarazić. Wniosek: skoro mogą się zarazić to jak ta szczepionka chroni i przed czym?
Czyli lepiej przechorować bo wtedy mam na pewno przeciw ciała i mam zabezpieczenie. Szczepionka nie daje takiej gwarancji, bo nie chroni zaszczepionych …More
Logika zaszczepionych jest powalająca...szczepią się bo to chroni przed chorobami. Jednak zagrożeniem dla zaszczepionych są nie zaszczepieni bo mogą się od nich zarazić. Wniosek: skoro mogą się zarazić to jak ta szczepionka chroni i przed czym?
Czyli lepiej przechorować bo wtedy mam na pewno przeciw ciała i mam zabezpieczenie. Szczepionka nie daje takiej gwarancji, bo nie chroni zaszczepionych przed zarażeniem, skoro osoba nie zaszczepiona stanowi dla nich zagrożenie.
Resumując: po ciul się szczepić?
BeatkaS
el szczepienia jest zgoła inny... i kto chce wiedzieć wie... wystarczy dodać dwa do dwóch i pomyśleć a nie powtarzać brednie telewizorniane... W mojej parafi na początku pandemicznego opęntania było 2-3 zgony tygodniowo i szczerze mówiąc dziwiliśmy się że w Polsce i w świecie jest ich tak dużo... wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy po co to wszystko... teraz jak masowo zaczęto szczepić zgonów jest 15-…More
el szczepienia jest zgoła inny... i kto chce wiedzieć wie... wystarczy dodać dwa do dwóch i pomyśleć a nie powtarzać brednie telewizorniane... W mojej parafi na początku pandemicznego opęntania było 2-3 zgony tygodniowo i szczerze mówiąc dziwiliśmy się że w Polsce i w świecie jest ich tak dużo... wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy po co to wszystko... teraz jak masowo zaczęto szczepić zgonów jest 15-20... i to w przedziale wiekowym jaki właśnie jest na tapecie szczepień... Przypadek, nie sądzę...
Wyłączmy telewizornie, włączmy myślenie, wyrzućmy maski, wyjdźmy na spacer!!! Panie Jezu przyjdź!
Weronika....S
Wniosek byłby następujący, uważajmy na zaszczepionych.
Mary2019
Doprowadzono do życia bez P.Boga i mamy tego skutki. Zero moralności, empatii wobec drugiego człowieka. W takim świecie rządzonym przez sługi szatana już mamy dość tego a zapowiada się jeszcze gorzej. Pieniądz rządzi światem, jak było zapowiadane i widzimy to wyraźnie.
Posoborowe absurdy
Szczepionki na Covid-19 powoduję zakrzepy krwi i śmierć. radiochrystusakrola.pl/…iotr_rubas_mechanizm_zakrzepicy_po_szczepionce.htm
Edward7
28.04.2021 - Nadchodzą liczne raporty o niepowtarzalnym temacie: nieszczepieni ludzie zapadają na różne choroby, po prostu przebywając w pobliżu osób, które są szczepione COVID. SKUTKI: Czy szczepionka przeciw COVID (która nie jest szczepionką) ma tajemnicze skutki wykraczające poza osobę, która ją bezpośrednio otrzymuje? Jeśli tak to jak? Czy tak zostało zaprojektowane?

Im więcej upływu czasu,…More
28.04.2021 - Nadchodzą liczne raporty o niepowtarzalnym temacie: nieszczepieni ludzie zapadają na różne choroby, po prostu przebywając w pobliżu osób, które są szczepione COVID. SKUTKI: Czy szczepionka przeciw COVID (która nie jest szczepionką) ma tajemnicze skutki wykraczające poza osobę, która ją bezpośrednio otrzymuje? Jeśli tak to jak? Czy tak zostało zaprojektowane?

Im więcej upływu czasu, tym więcej okropnych wpływów ; Raporty te ujawniają, że osoby niezaszczepione chorują lub cierpią na jakiś rodzaj choroby, po prostu będąc w pobliżu zaszczepionego COVID. Kobiety odczuwają to najbardziej, zwłaszcza w sferze reprodukcyjnej. Przychodzą z nieregularnymi i obfitymi miesiączkami, krwawią w czasie ciąży i cierpią na poronienia. Inne niezaszczepione osoby mają migreny, przypadkowe siniaki i nagłe krwawienia z nosa, po prostu będąc w pobliżu osób, które otrzymały szczepionkę COVID.

Inni zgłaszają, że ich zwierzę zmarło po dotknięciu przez kogoś, kto otrzymał szczepionkę COVID
. Czy szczepionka COVID powoduje wydalanie patogenów? Czy to coś więcej niż wydalanie wirusa? W jakiś sposób przenosi chorobę? Co tu się dzieje? Kobiety zaszczepione COVID silnie i negatywnie wpływają na cykle miesiączkowe niezaszczepionych kobiet… .Kobiety w okresie menopauzy wracają do okresu… w tej społeczności dobrze wiadomo, że jeśli kobieta krwawi i jest po menopauzie, to jest to rak . ” To jest terapia genowa, która powoduje, że twoje ciało wytwarza te spiczaste białka, to jest terapia genowa mRNA, to jest… eksperymenty na ludziach, to nie jest coś, co zostało zrobione wcześniej. W rzeczywistości jest to zmiana ludzkiego składu ciała … ten proces zaczyna się w ludzkim ciele i nie ustaje. Wychodzi w ich oddechu, wydostaje się przez ich pory, więc zbijają białka… to właśnie powoduje problemy reprodukcyjne u ludzi, to jest przyczyną sterylizacji ludzi. próbują nas wysterylizować… widzieliśmy, że liczba poronień wzrosła o prawie 400% ”.

Kobiety… i mężczyźni… którzy mieli kontakt z osobami, które miały tę szczepionkę… nagle pokryły się dziwnymi siniakami… kobiety w wieku 10 lat wcześnie rozpoczynające miesiączkę, 11-latkowie otrzymują 2 miesiączki w miesiącu, ludzie cierpiący na ciężką migrenę… ludzie z zakrzepami wielkości pięści, ludzie, którzy byli w okresie menopauzy przez lata i nagle cierpieli na ciężkie miesiączki… mężczyźni [których współmałżonek zaszczepił się] kładą się spać i budzą pokryty siniakami.

Połączenie niepłodności szczepionki COVID - sterylizacji - depopulacji Wielu lekarzy nie bierze ciosów i głośno nazywa coś po imieniu. Niemiecki mikrobiolog dr Sucharit Bhakdi, który zdemaskował oficjalnej narracji COVID ostatnio nawiązywał do roli scamdemic COVID w porządku depopulacji kiedy powiedział, że COVID«szczepionki»są ustawione, aby spowodować katastrofę globalną i decymacji ludzkiego populacja. Dr Michael Yeadon, były dyrektor naukowy i wiceprezes firmy Pfizer, również był odważny, kiedy powiedział, że jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część światowej populacji w ciągu najbliższych kilku lat, wdrożone teraz systemy umożliwią to. Uważam, że jest całkowicie możliwe, że ta [szczepionka COVID] zostanie wykorzystana do wyludnienia na masową skalę ”. Yeadon wraz z Wolfgangiem Wodargiem wystąpił z petycją w Europie, w której zwraca się o zawieszenie wszystkich badań klinicznych z udziałem COVID / SARS-CoV-2 do czasu opracowania projektu badania, który rozwiąże podniesione istotne obawy dotyczące bezpieczeństwa. Co dokładnie jest zaprogramowany do zrobienia lub zostania wirusem COVID Vaxxed?

Jesteśmy w środku gigantycznego eksperymentu na ludziach. Nikt nie wie dokładnie, jak to się skończy. Pamiętaj o tych cytatach z najwyższego kierownictwa w Moderna: „MRNA jest jak oprogramowanie. Wystarczy obrócić korbę i opracować wiele produktów ”. - Prezes Moderna, Stéphane Bancel „Więc jeśli mógłbyś to zmienić… jeśli mógłbyś wprowadzić wiersz kodu lub zmienić wiersz kodu, okazuje się, że ma to głębokie konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka… Właściwie hakujemy oprogramowanie życia ”. - Dyrektor Medyczny Moderna Tal Zaks Do czego dokładnie zaprogramowany jest wirus COVID vaxxed? Niektórzy uważają, że Nowy Porządek Świata (NWO) chce tylko zabijać ludzi i zmniejszać populację „bezużytecznych zjadaczy” do pewnego momentu. Po tym momencie (który, jak zakładam, byłby pewnym stosunkiem, w którym obliczają, że mogą łatwo stłumić każdy przyszły bunt), są bardziej zainteresowani posiadaniem ludzi pod swoją kontrolą niż martwymi (pamiętasz, jak Brzeziński mówił o zabijaniu czy kontrolowaniu? ) ; innymi słowy, chcą ludzkich niewolników. To nie będzie staroświecka idea niewolnictwa (ludzie w kulach i łańcuchach niosący kłody i wykonujący ciężką pracę). Będą niewolnikami przyszłości technologicznych niewolników, zaprogramowanych tak, by kochać swoją niewolę, jak przewidział Aldous Huxley. Jeśli manipulatorzy NWO postawią na swoim, ci technologiczni niewolnicy będą ledwie ludźmi, ponieważ ich genetyka była stale modyfikowana, aby służyć elicie rządzącej.

thefreedomarticles.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
„Nikt nie koncentruje się na profilaktyce zdrowotnej i na tym, co można zrobić. Kwercetyna jest naturalną alternatywą dla hydroksychlorochiny, można ją kupić bez recepty, wziąć z cynkiem, witaminą C, wyjść na zewnątrz i poćwiczyć. Dbaj o zdrowie i pij wodę - powiedziała. "Być odważnym, i bądź odważny. I wyjdź poza swoją strefę komfortu.
Jeśli to zobaczysz, powiedz to i pomyśl o przyszłych poko…More
„Nikt nie koncentruje się na profilaktyce zdrowotnej i na tym, co można zrobić. Kwercetyna jest naturalną alternatywą dla hydroksychlorochiny, można ją kupić bez recepty, wziąć z cynkiem, witaminą C, wyjść na zewnątrz i poćwiczyć. Dbaj o zdrowie i pij wodę - powiedziała. "Być odważnym, i bądź odważny. I wyjdź poza swoją strefę komfortu.
Jeśli to zobaczysz, powiedz to i pomyśl o przyszłych pokoleniach. Jeśli nie walczysz teraz, kto to zrobi? Kto będzie walczył? Dla mnie [zachętą] są moje dzieci… To nasze przyszłe pokolenia. Nadszedł czas, aby polepszyć i zmienić świat. Nie możemy pozwolić im ukraść nam [naszej wolności] - podsumowała Olzewski.''
jac505
Takie sceny przypominają hollywood'zkie filmy sensacyjne, dramaty medyczne ale o wiele gorsze niż np. Comatose. Te filmy pokazywały coś co ludzie uważali za tzw. teorie spiskowe i że takie rzeczy nie dzieją się naprawdę. Teraz mamy to w naszym życiu. A to wszystko przez nasze grzeszne życie. Panie Jezu przyjdź !