Clicks146
karinka
1

Szokujące ! Polacy chcieli zabić Ukraińca maczetami

21 sierpnia 2018 philo

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 22 na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 6 w Poznaniu-Krzesinach. Zakrwawiony mężczyzna razem z dziewczyną wbiegł do jednostki strażaków, a tuż za nim dostało się trzech napastników z maczetami, którzy próbowali go pobić. Strażacy udzielili pomocy uciekającemu i wezwali policję.

Na widok radiowozu bandyci uciekli. Jak podaje radiopoznan.fm zaatakowani pochodzili z Ukrainy. Mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala, a funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania agresorów. Radio Zet podaje na Twitterze, że obława zakończyła się sukcesem i rozbójnicy zostali już częściowo zatrzymani. Wszyscy to Polacy.

Widać, że pseudopolska narodowa narracja ma się w niektórych regionach Polski dobrze !

Jh/wp.pl

malydziennik.pl/szokujace-polac…
Tymoteusz
Co za manipulacyjny i bzdurny tekst (podpadający pod lewackie myślenie). Gdzie jest jakieś wyjaśnienie o motywach sprawców? Nie ma, więc psu na budę ten stronniczy tekst.

Skąd ja znam te same teksty o bandytach?, a prawda, z czasów, kiedy przez 8 lat rządziły PO/PSL szkalując przykładowo naszych Kibiców, polskich Patriotów, co w tamtym czasie wykazałem w internecie (również w tym momencie mogę …More
Co za manipulacyjny i bzdurny tekst (podpadający pod lewackie myślenie). Gdzie jest jakieś wyjaśnienie o motywach sprawców? Nie ma, więc psu na budę ten stronniczy tekst.

Skąd ja znam te same teksty o bandytach?, a prawda, z czasów, kiedy przez 8 lat rządziły PO/PSL szkalując przykładowo naszych Kibiców, polskich Patriotów, co w tamtym czasie wykazałem w internecie (również w tym momencie mogę te obłudne kłamstwa ówczesnej TVP1 powtórzyć i udostępnić).

No właśnie, odnośnie wypowiedzi podającego te „rewelacje” :
„Widać, że pseudopolska narodowa narracja ma się w niektórych regionach Polski dobrze !” Obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda piszącego powyższy tekst...