Clicks678

Apel Katolików do kardynała Nycza

Warszawa, 08.11.2019 r.

Szanowni Państwo,

niestety, już po raz kolejny nie odbędzie się wcześniej zaplanowana Msza Święta przed Marszem Niepodległości. Kolejny rok z rzędu setki tysięcy Polaków, którzy uczestniczą w corocznym Marszu Niepodległości, nie mają możliwości wzięcia udziału w Mszy Świętej. Nabożeństwo było zamówione w kościele Najświętszego Zbawiciela. Zostało jednak odmówione, a parafia wydała kłamliwe oświadczenie, w którym stwierdziła, że zgoda na celebrację Mszy Świętej poprzedzającej Marsz Niepodległości nigdy nie została udzielona. Są na to jednak świadkowie, a nabożeństwo było wpisane do księgi parafialnej. Jako prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości próbowałem się umówić się na audiencję u kardynała, ten jednak nie znalazł dla mnie czasu. Dlatego uczestnicy Marszu Niepodległości będą mieli okazję wysłuchać Mszy św. w rycie rzymskim, która będzie odprawiona na terenie Przeoratu pw. św. Piusa X. w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.Panny przy ul. Garncarskiej 32 o godzinie 10.00, w poniedziałek 11 listopada. Organizatorzy szukają jednak możliwości przygotowania dla uczestników marszu Mszy św. w godnym miejscu w centrum miasta. W tym celu uruchomiliśmy specjalną petycję do Kardynała Kazimierza Nycza. Zachęcam każdego z Was do podpisywania się pod ta synowską prośbą.

KLIKNIJ TU :

PODPISZ SIĘ POD PROŚBĄ DO KARDYNAŁA KAZIMIERZA NYCZA

Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,

ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Paolo*
Dziwnym jest, że zwolennicy p. Zielińskiego i Szustaka i chyba ogólnie ci z odnowy, blokujecie mnie w swoich materiałach. Czy moje komentarze są wam nie w smak?
Paolo* and one more user like this.
Paolo* likes this.
olek19801 likes this.
PiotrM and one more user like this.
PiotrM likes this.
olek19801 likes this.
Nikt z duchownych nie mówi głośno o ważnej sprawie, ale wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na jeden malutki a istotny fakt: kard. Nycz znany jest z tego, że udziela Komunii świętej ludziom, którzy popierają aborcję, in vitro czy eutanazję. Według tradycyjnej nauki KK w takim przypadku następuję ekskomunika z automatu. Kim zatem jest niejaki kard. Nycz ???????????
Tymoteusz and 2 more users like this.
Tymoteusz likes this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
piotr2019
panem Nyczem... tym jest ...bezboznym i oddanym szatanowi biednym czlowiekiem...
Mbuckop likes this.